Tervisekilomeetrid 2021

TRADEHOUSE Tervisejooksu osalejate virtuaalne väljakutse

Thu 01/04/21 - Fri 31/12/21
TERVISEKILOMEETRID

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

21. etapp - 5 km - Kadriorg

Mon 27/09/21 - Sun 03/10/21
21. etapp - 5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

20. etapp - 4 km - Järve terviserada

Mon 20/09/21 - Sun 26/09/21
20. etapp - 4 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

19. etapp - 3 km - Tondiraba

Mon 13/09/21 - Sun 19/09/21
19. etapp - 3 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

18. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Mon 06/09/21 - Sun 12/09/21
18. etapp - 5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

17. etapp - 4,7 km - Pae park

Mon 30/08/21 - Sun 05/09/21
17. etapp - Pae park

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

16. etapp - 6,6 km - Paljassaare

Mon 23/08/21 - Sun 29/08/21
16. etapp - 6,6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

15. etapp - 5,2 km - Järve terviserada

Mon 16/08/21 - Sun 22/08/21
15. etapp - 5,2 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

14. etapp - 3,8 km - Õismäe raba terviserada

Mon 09/08/21 - Sun 15/08/21
14. etapp - 3,8 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

13. etapp - 5,5 km - Kloostrimetsa

Mon 02/08/21 - Sun 08/08/21
13. etapp - 5,5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

12. etapp - 6,6 km - ümber Harku järve jooks

Mon 26/07/21 - Sun 01/08/21
12. etapp - 6,6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

11. etapp - 4,7 km - Viimsi terviserada

Mon 19/07/21 - Sun 25/07/21
11. etapp - 4,7 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

10. etapp - 4,5 km - Sütiste parkmets

Mon 12/07/21 - Sun 18/07/21
10. etapp - 4,5 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

9. etapp - 5,1 km - Pääsküla raba

Mon 05/07/21 - Sun 11/07/21
9. etapp - 5,1 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

8. etapp - 3,8 km - Pirita Terviserada

Mon 28/06/21 - Sun 04/07/21
8. etapp - 3,8 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

7. etapp - 5,2 km - Harku terviserada

Mon 14/06/21 - Sun 20/06/21
7. etapp - 5,2 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

6. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus

Mon 07/06/21 - Sun 13/06/21
6. etapp - 4 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

5. etapp - 4,6 km - Pae park

Mon 31/05/21 - Sun 06/06/21
5. etapp - 4,6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

4. etapp - 4,6 km - Järve terviserada

Mon 24/05/21 - Sun 30/05/21
4. etapp - 4.6 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

3. etapp - 3,8 km - Merimetsa

Mon 17/05/21 - Sun 23/05/21
3. etapp - 3,8 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Mon 10/05/21 - Sun 16/05/21
2. etapp - 4 km

19. TRADEHOUSE Tervisejooks

1. etapp - 5,2 km - Kadriorg

Mon 03/05/21 - Sun 09/05/21
1. etapp - 5,2 km

AUDI Heategevuslik Jooksukuu

Virtuaaljooks/Virtual run

Thu 01/04/21 - Sun 02/05/21
8,44 km
42,2 km maraton
Teatemaraton

AUDI Heategevuslik Jooksupäev

Kaugjooks

Sat 19/12/20 - Wed 31/03/21
Audi Heategevuslik jooksupäev

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

21. etapp - 5 km Kadriorg

Mon 21/09/20 - Sun 27/09/20
5 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

20. etapp - 4 km Vabaõhumuuseum

Mon 14/09/20 - Sun 20/09/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

19. etapp - 5,2 km Harku terviserada

Mon 07/09/20 - Sun 13/09/20
5,2 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

18. etapp - 3,7 km Merimetsa

Mon 31/08/20 - Sun 06/09/20
3,7 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

17. etapp - 5 km Pirita Kloostrimetsa

Mon 24/08/20 - Sun 30/08/20
5 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

16. etapp - 6,6 km Paljassaare

Mon 17/08/20 - Sun 23/08/20
6,6 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

15. etapp - 6,2 km Pirita rannapromenaad

Mon 10/08/20 - Sun 16/08/20
6,2 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

14. etapp - 4,5 km

Mon 03/08/20 - Sun 09/08/20
4.5 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

13. etapp - 4 km

Mon 27/07/20 - Sun 02/08/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

12. etapp - 4,5 km - XT SPORT seiklussport

Mon 20/07/20 - Sun 26/07/20
4.5 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

11. etapp - 4 km

Mon 13/07/20 - Sun 19/07/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

10. etapp - 4 km

Mon 06/07/20 - Sun 12/07/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

9. etapp - 4 km

Mon 29/06/20 - Sun 05/07/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

8. etapp - 4 km

Mon 15/06/20 - Sun 21/06/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

7. etapp - 4 km

Mon 08/06/20 - Sun 14/06/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

6. etapp - 4 km

Mon 01/06/20 - Sun 07/06/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

5. etapp - 4 km

Mon 25/05/20 - Sun 31/05/20
4 km

49. jooks ümber Harku järve

6,5 km jooks/kõnd

Mon 11/05/20 - Sun 31/05/20
6,5 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

4. etapp - 4 km

Mon 18/05/20 - Sun 24/05/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

3. etapp - 4 km

Mon 11/05/20 - Sun 17/05/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

2. etapp - 4 km

Mon 04/05/20 - Sun 10/05/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

1. etapp - 4 km

Mon 27/04/20 - Sun 03/05/20
4 km

18. TRADEHOUSE Tervisejooks

PROLOOG - 4 km

Mon 20/04/20 - Sun 26/04/20
4 km