19. TRADEHOUSE Tervisejooks
13. etapp - 5,5 km - Kloostrimetsa

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 484 Female: 380 Male: 104 Läbitud distants kokku: 2662 km Aeg kokku: 507:14:58
Pos M/F pos Bib Dist Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
220 166 3 Kati Aaren
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Walking 00:57:47
183 130 4 Helen Aariste
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 00:55:11
232 174 5 Triin Aarna
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.5 km Walking 00:58:52
334 259 10 Monika Aaslaid
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Walking 01:07:07
298 228 11 Gerli Aasmäe
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Walking 01:03:37
289 222 12 Jette Aasumäe
Harju maakond
  2RTK N 5.5 km Running 01:03:00
152 101 13 Lili Aasumäe
Harju maakond
Spordiselts   N 5.5 km Walking 00:51:26
428 343 16 Ilze Abola
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Running 01:24:48
39 22 17 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.5 km Running 00:32:06
244 185 18 Eva Adoson
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Walking 00:59:43
483 379 22 Tatjana Agu
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.5 km Walking 04:14:20
414 330 24 Evelyn Alamets
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Running 01:19:17
15 10 28 Andres Aller
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.5 km Running 00:29:02
191 138 889 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Walking 00:55:46
60 32 901 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Running 00:34:18
418 334 33 Anastassia Ambros
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Walking 01:20:03
86 48 34 Kristel Amer
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Running 00:37:48
327 252 35 Lilly Ammon
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Walking 01:06:29
366 77 36 Vladimir Anaimanovich
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Walking 01:10:19
29 17 845 Priit Annusver
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.5 km Running 00:30:54
295 227 42 Annifriida Arge
Harju maakond
  A Running Joke N 5.5 km Walking 01:03:20
139 91 43 Anneli Arm
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Running 00:50:02
108 66 44 Kristin Arm
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Running 00:40:58
426 342 45 Kätlin Arras
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.5 km Walking 01:24:18
226 169 46 Maire Arras
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.5 km Walking 00:57:54
479 102 929 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB   M 5.5 km Walking 03:13:38
273 210 50 Kertu Arumetsa
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Walking 01:01:48
234 176 51 Alla Aruvald
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.5 km Running 00:59:00
478 377 52 Anastasiia Atamanenko-Popova
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Walking 03:11:01
53 28 54 Ave Aun
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Running 00:33:50
136 88 58 Ketlin Bachmann
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Running 00:49:19
192 139 71 Brit Bärengrub
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Running 00:55:54
437 351 63 Julia Bogdanova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Walking 01:28:37
251 192 65 Maret Bormeister
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Walking 01:00:17
161 108 66 Marina Borovkova
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Walking 00:52:34
169 115 69 Natalja Bukrejeva
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Walking 00:53:22
210 156 70 Valeria Buravljova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Walking 00:57:22
351 275 74 Natalia Družinina
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Walking 01:09:07
37 20 937 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5.5 km Running 00:32:03
62 30 77 Hannes Einstein
Harju maakond
Ridango AS Ridango M 5.5 km Running 00:34:43
369 292 80 Estin Engbusk
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Walking 01:10:29
224 168 81 Hegle Engman
Harju maakond
  Tiptap N 5.5 km Walking 00:57:53
321 249 868 Elisabeth Erik
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.5 km Walking 01:06:00
113 70 84 Kristel Evardi
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.5 km Running 00:43:01
381 79 907 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.5 km Walking 01:12:05
360 285 85 Kristel Filippov
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Walking 01:09:47
123 77 86 Kristina Fuks-Kuus
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Running 00:46:59
441 87 87 Semjon Galajev
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.5 km Running 01:30:33
484 380 88 Natalja Gapon
Harju maakond
  HORNETS N 5.5 km Walking 04:46:26
2 1 89 Triin Gede
Harju maakond
  TIREL N 5.5 km Running 00:21:13
350 274 90 Merilin Gedvil
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Walking 01:09:05
342 266 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.5 km Running 01:08:03
429 86 93 Tedo Gogoladze
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Running 01:25:00
73 33 96 James Ralph Gray
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.5 km Running 00:36:13
109 67 97 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Running 00:41:18
386 307 847 Uljana Grinina
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.5 km Walking 01:12:51
353 277 99 Külli Haab
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Walking 01:09:15
472 371 103 Ele Haavandi
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Walking 02:25:11
215 161 104 Gäthlin Haljaste
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.5 km Walking 00:57:41
275 64 105 Hannes Hanimägi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.5 km Walking 01:02:10
450 360 108 Signe Haug
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.5 km Running 01:36:55
330 256 109 Liis Havi
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Walking 01:06:37
186 133 112 Eleri Heinnurm
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Walking 00:55:37
464 98 927 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Walking 02:05:23
79 37 114 Ivo Hindreus
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.5 km Running 00:37:04
153 102 115 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Running 00:51:28
396 81 116 Marko Hinn
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.5 km Walking 01:15:01
106 64 122 Ly Hõbe
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Running 00:40:14
30 18 950 Sven Holter
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Running 00:30:58
233 175 124 Helena Idarand
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Walking 00:58:54
7 5 126 Sergei Iljin
Harju maakond
    M 5.5 km Running 00:27:54
68 37 129 Kaidi Ilves
Harju maakond
  Maast lahti N 5.5 km Running 00:35:45
454 92 130 Marek Ilves
Harju maakond
  2RTK M 5.5 km Walking 01:38:29
398 317 131 Ülle Ilves
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Walking 01:15:36
187 134 155 Irene Jääger
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5.5 km Walking 00:55:38
132 84 890 Janika Jaago
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Walking 00:49:00
311 239 156 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Walking 01:04:52
140 92 134 Elen Jahimaa
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.5 km Running 00:50:09
253 60 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 5.5 km Walking 01:00:23
448 358 136 Kristel Jallai
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:34:54
27 11 137 Eve Janis
Harju maakond
    N 5.5 km Running 00:30:33
279 66 139 Urmas Jegorov
Harju maakond
  Tiptap M 5.5 km Walking 01:02:26
359 283 150 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Walking 01:09:46
91 53 144 Elise Joonas
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Running 00:38:20
81 43 145 Krista Joonas
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Running 00:37:19
185 132 158 Katri Jürine
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Walking 00:55:28
338 263 159 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Walking 01:07:25
246 187 160 Aire Jüriväli
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Walking 00:59:48
225 57 161 Margus Jüriväli
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.5 km Walking 00:57:53
165 112 162 Kadri Jürjan
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.5 km Walking 00:53:03
83 46 164 Signe Kaasik
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.5 km Running 00:37:42
364 288 862 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Walking 01:10:08
444 356 165 Peeli Kadastu
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Walking 01:32:09
177 124 166 Sandra Maria Kaer
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Walking 00:54:02
1 1 168 Tarmo Kaisla
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.5 km Running 00:21:01
417 333 169 Kristin Kaivo
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Walking 01:19:31
40 18 170 Liina Kala
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Running 00:32:08
173 120 172 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Walking 00:53:33
390 311 173 Nele Kalda
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.5 km Walking 01:13:37
410 326 174 Pille Kalda
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Walking 01:18:01
197 143 177 Ülle Kaldre
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.5 km Walking 00:56:25
116 72 178 Urvi Kaljas
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.5 km Walking 00:44:39
468 101 181 Taavi Kallas
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.5 km Walking 02:10:22
217 160 182 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Walking 00:57:41
102 62 183 Anary Kalme
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Running 00:39:47
196 142 897 Enelys Kalmus
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.5 km Walking 00:56:18
322 73 185 Kermo Kangur
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Walking 01:06:10
266 205 186 Marina Karasjova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Walking 01:01:18
8 3 188 Eliina Karma
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.5 km Running 00:28:10
477 376 281 Kaidi-Kerli Kärner
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Walking 03:03:00
445 89 894 Roland Karro
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5.5 km Walking 01:32:49
395 315 191 Kadri Kartašev
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.5 km Walking 01:15:00
122 76 192 Ines Karu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Walking 00:46:48
461 95 193 Viljo Kase
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.5 km Walking 01:52:40
163 111 194 Kaire Kasearu
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Walking 00:52:49
3 2 195 Taavi Kasela
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.5 km Running 00:23:43
119 74 196 Annika Kaseorg
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Walking 00:46:20
21 13 198 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.5 km Running 00:29:45
204 150 200 Astrid Kauber
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Walking 00:56:50
252 193 202 Kristel Kauts
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Walking 01:00:18
70 38 203 Keidi Keidla
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.5 km Running 00:35:54
286 219 204 Meivi Kekkar
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.5 km Running 01:02:48
145 97 206 Helin Kerna
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Walking 00:50:41
406 322 207 Katrin Kersten
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Walking 01:17:03
19 12 926 Karl Kesküla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Running 00:29:34
354 278 209 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Walking 01:09:18
162 109 898 Karoliine Kessler
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Walking 00:52:37
105 42 212 Michael Keumatio Lontsie
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.5 km Running 00:40:12
243 184 214 Kertu Kiinvald
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Walking 00:59:35
104 63 215 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.5 km Running 00:40:10
130 83 216 Naomi Jessica Kiivikas
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.5 km Running 00:48:37
377 299 217 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.5 km Walking 01:10:49
111 68 219 Krista Kink
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Running 00:41:52
201 147 220 Pille Kink
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Walking 00:56:36
99 59 221 Anne Kippasto
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Running 00:39:35
458 365 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Walking 01:46:52
157 105 223 Kristi Kirsman
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Walking 00:51:48
120 75 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Walking 00:46:28
87 49 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5.5 km Running 00:37:51
394 314 228 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Walking 01:14:31
255 195 891 Reelika Kliimre
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Walking 01:00:33
481 103 276 Darvet Kõdar
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.5 km Walking 03:21:19
480 378 277 Merilin Kõdar
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.5 km Walking 03:21:19
34 19 230 Andres Koitmäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Running 00:31:39
309 237 236 Merle Kollo
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Walking 01:04:44
460 94 869 Sander Kollom
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.5 km Walking 01:50:00
335 260 241 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.5 km Walking 01:07:15
149 99 245 Kajali Kotsar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Walking 00:51:15
409 325 246 Tatjana Kovaljova
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Running 01:17:53
89 51 243 Inessa Kozenko
Harju maakond
  FIVEX N 5.5 km Running 00:38:03
452 91 244 Andrei Kozlov
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.5 km Walking 01:37:45
343 267 247 Natalja Kravtsova
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Walking 01:08:09
238 59 925 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.5 km Walking 00:59:22
69 32 248 Karel Krist
Harju maakond
    M 5.5 km Running 00:35:46
362 286 259 Kerli Krõm
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Walking 01:09:50
202 148 253 Karmen Kruus
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Walking 00:56:44
48 24 254 Katrin Kruusamägi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.5 km Running 00:33:17
471 370 255 Anne Kruusement
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 02:20:45
151 100 256 Kairi Kruusma
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.5 km Running 00:51:17
352 276 257 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5.5 km Walking 01:09:09
267 206 263 Jekaterina Kukk
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Walking 01:01:21
31 13 265 Aet Kull
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Running 00:31:08
432 346 266 Marion Kurg
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Walking 01:25:47
272 63 125 Mihkel Kurg
Harju maakond
  Harku Kiired M 5.5 km Walking 01:01:43
268 207 267 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Walking 01:01:26
463 97 268 Gert Kevin Kurmiste
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.5 km Walking 02:05:16
133 85 270 Galyna Kushnir
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.5 km Walking 00:49:08
302 231 272 Raili Kuurits
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.5 km Walking 01:03:51
181 128 273 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Walking 00:54:57
95 56 275 Piret Kuusk
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Running 00:39:14
269 208 287 Sigrid Laanemets
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Running 01:01:30
231 173 288 Elina Laanep
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.5 km Walking 00:58:32
189 137 290 Ruth Laev
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Walking 00:55:43
348 272 292 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 5.5 km Walking 01:08:46
18 7 294 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.5 km Running 00:29:30
373 296 301 Maris Lampe
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Running 01:10:32
158 106 303 Triin Laub
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Walking 00:52:17
283 216 304 Ilse Laur
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:02:43
440 354 305 Ketter Leemet
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.5 km Walking 01:30:17
221 164 307 Anni Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Walking 00:57:47
305 72 308 Janek Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.5 km Walking 01:04:04
222 165 309 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.5 km Walking 00:57:47
453 362 312 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.5 km Walking 01:37:50
65 34 320 Silja Lepik
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Running 00:35:09
12 8 323 Ando Leppiman
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Running 00:28:43
11 7 325 Andreas Ležnevsky
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.5 km Running 00:28:37
180 127 326 Katrin Ligi
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Walking 00:54:54
355 279 329 Kristin Liiv
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Walking 01:09:23
361 284 330 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.5 km Walking 01:09:47
320 248 333 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.5 km Walking 01:05:52
276 212 335 Everiin Lill
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Walking 01:02:17
184 131 336 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Walking 00:55:27
370 78 337 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 5.5 km Walking 01:10:29
74 34 338 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.5 km Running 00:36:19
47 24 339 Karl Limbak
Harju maakond
  Gone with the win M 5.5 km Running 00:33:02
278 213 341 Siret Link
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.5 km Walking 01:02:19
25 10 342 Gerli Linkgreim
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Running 00:30:26
240 180 934 Marika Linntam
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Walking 00:59:23
164 110 346 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Walking 00:52:49
387 308 347 Olga Litovskihh
Harju maakond
  Mango N 5.5 km Walking 01:13:00
193 54 348 Spartak Ljašenko
Harju maakond
  KKKSV M 5.5 km Walking 00:55:57
415 331 349 Katrin Lohk
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.5 km Walking 01:19:21
420 336 363 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.5 km Walking 01:20:06
315 243 364 Victoria-Laura Lõhmus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Walking 01:05:01
287 68 949 Karel Lomp
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Walking 01:02:50
254 194 350 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.5 km Running 01:00:29
88 50 351 Kairit Lootus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.5 km Walking 00:37:53
67 36 352 Karoliine Lootus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.5 km Walking 00:35:29
261 201 356 Janeli Lukats
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Walking 01:01:06
424 340 358 Inga Luks
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Walking 01:22:00
138 90 911 Liis Lume
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Walking 00:50:01
339 264 359 Viktoria Lumi
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:07:39
167 114 360 Margit Lunt
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Walking 00:53:15
475 374 362 Inge Luuk
Harju maakond
  2RTK N 5.5 km Walking 02:46:54
459 366 932 Helina Maasalu
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Walking 01:47:47
85 47 426 Britt Mäekuusk
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Running 00:37:47
304 233 370 Heleen Maibak
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.5 km Walking 01:04:00
206 152 371 Annela Maidla
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.5 km Walking 00:57:06
293 225 372 Kristiina Maidvee
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Walking 01:03:09
198 144 374 Merle Maisla
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 00:56:30
55 26 376 Mait Makkar
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.5 km Running 00:34:00
413 329 377 Tiina Maldre
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Walking 01:18:58
447 357 431 Maie Männiste
Lääne-Viru maakond
    N 5.5 km Walking 01:33:43
77 35 380 Andero Mardo
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.5 km Running 00:37:00
345 269 848 Gertu Margus
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.5 km Walking 01:08:15
256 196 382 Karin Marjapuu
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Running 01:00:33
427 85 908 Taisto Markus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.5 km Walking 01:24:20
435 349 383 Margit Marma
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.5 km Walking 01:26:31
325 74 385 Bogdan Martšenko
Harju maakond
  A Running Joke M 5.5 km Walking 01:06:20
258 198 387 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.5 km Walking 01:00:56
404 321 388 Djan Matsova
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Walking 01:16:46
160 53 393 Martin Meisalu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Walking 00:52:28
150 51 395 Veiko Meltsas
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.5 km Walking 00:51:16
408 324 396 Eve Mere
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Walking 01:17:34
281 215 398 Iris Meristo
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.5 km Walking 01:02:36
282 67 399 Martin Meristo
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Walking 01:02:40
431 345 400 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.5 km Running 01:25:19
411 327 402 Oksana Mihailova
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Walking 01:18:28
375 297 403 Krista Mihkelsaar
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Walking 01:10:34
33 15 404 Airi Miilits
Harju maakond
  Koosonhea N 5.5 km Walking 00:31:17
142 94 405 Kertu Mikk
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Running 00:50:27
118 73 406 Virge Millert
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Running 00:46:10
190 136 407 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB   N 5.5 km Walking 00:55:43
213 55 410 Elari Moks
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5.5 km Walking 00:57:33
115 44 411 Hans Moks
Harju maakond
  KRO II M 5.5 km Running 00:44:09
229 58 412 Andrus Moor
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 5.5 km Walking 00:58:24
100 61 425 Liia Mõrd
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.5 km Running 00:39:36
372 294 413 Jekaterina Mordassova
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Walking 01:10:31
312 240 415 Veronika Mossov
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.5 km Walking 01:04:55
59 28 417 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.5 km Running 00:34:17
356 280 418 Anne Murd
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Walking 01:09:28
438 352 419 Kaili Muru
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5.5 km Walking 01:29:00
170 117 421 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.5 km Walking 00:53:28
430 344 422 Inga Mustonen
Harju maakond
  Gone with the win N 5.5 km Walking 01:25:12
107 65 423 Reilika Muuli
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Running 00:40:24
131 48 435 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.5 km Walking 00:48:48
127 81 454 Epp Näpp
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Walking 00:47:49
128 82 436 Jana Napritson
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.5 km Running 00:48:24
341 76 849 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.5 km Walking 01:07:56
400 318 437 Kristina Petrova Nedeva
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Running 01:15:56
216 162 439 Kristi Neidra
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.5 km Walking 00:57:41
347 271 441 Anne Neroda
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.5 km Running 01:08:20
329 255 874 Aiti Niinemets
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Walking 01:06:34
288 220 935 Piret Nõmmela
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Walking 01:02:55
466 100 446 Ants Noot
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5.5 km Walking 02:08:16
148 50 447 Marek Nuka
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Walking 00:51:13
308 236 448 Lea Nulk
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Walking 01:04:44
101 60 449 Reet Nurm
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Running 00:39:36
199 145 457 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Walking 00:56:30
292 224 456 Linda Ojamets
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Walking 01:03:07
388 309 830 Iris Öpik
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus N 5.5 km Walking 01:13:09
306 234 461 Kairin Oras
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Walking 01:04:07
257 197 463 Eve Oro
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.5 km Walking 01:00:34
303 232 465 Helena Orumets
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Walking 01:03:54
17 11 466 Rudolf Osman
Harju maakond
    M 5.5 km Running 00:29:26
16 6 469 Kristiina Ott-Rätsepp
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.5 km Running 00:29:21
212 158 828 Evelin Õunapuu
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Walking 00:57:31
412 328 470 Tatjana Ovsjankina
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Walking 01:18:42
23 9 472 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.5 km Running 00:30:00
328 254 473 Ave Paabel
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Walking 01:06:34
114 71 474 Epp Paalberg
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.5 km Running 00:43:59
344 268 475 Tiina Paalberg
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Walking 01:08:12
146 49 544 Siim Pääro
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.5 km Walking 00:50:53
32 14 476 Kerli Paas
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.5 km Running 00:31:12
297 70 481 Märt Pais
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Walking 01:03:27
156 52 483 Ivar Pajuste
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.5 km Walking 00:51:44
397 316 484 Nele Pajuste
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.5 km Walking 01:15:22
51 26 485 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.5 km Running 00:33:43
235 177 486 Gerda Palmits
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Walking 00:59:10
425 341 873 Niina Palu
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Walking 01:22:17
6 4 489 Silver Palu
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.5 km Running 00:26:57
241 182 492 Kaisa Papp
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.5 km Walking 00:59:31
294 226 494 Angelika Park
Harju maakond
  Mine metsa N 5.5 km Walking 01:03:18
58 31 540 Anna-Liisa Pärnalaas
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.5 km Running 00:34:15
45 22 543 Tiina Pärtel
Harju maakond
    N 5.5 km Running 00:32:45
96 40 495 Jürgen Parts
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.5 km Running 00:39:20
299 229 496 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 5.5 km Walking 01:03:38
144 96 500 Tuuli Pedras
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 00:50:37
290 221 501 Kai Peet
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.5 km Walking 01:03:00
228 171 912 Hedi Peetermann
Harju maakond
ABB AS   N 5.5 km Walking 00:58:14
248 189 505 Eerika Pentel
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Walking 00:59:58
455 363 506 Liisa Peri
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.5 km Walking 01:38:39
208 154 509 Kristina Pešehodko
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 00:57:12
476 375 508 Egle Pesti
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Walking 02:55:22
159 107 514 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Walking 00:52:23
98 58 515 Mirjam Pihlak
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Running 00:39:32
469 368 517 Kerly Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Walking 02:12:11
250 191 518 Marju Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 5.5 km Walking 01:00:14
219 163 519 Anke Pikner
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Walking 00:57:44
129 47 520 Andrus Pisarev
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.5 km Walking 00:48:33
264 61 522 Priit Plado
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Walking 01:01:10
473 372 524 Irene Ploom
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Walking 02:31:15
214 159 525 Natalia Plotnikova
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Walking 00:57:34
296 69 538 Kaimo Põder
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.5 km Walking 01:03:21
49 25 951 Armand Põldoja
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.5 km Running 00:33:24
78 36 844 Priit Põltsama
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.5 km Running 00:37:00
41 19 526 Olga Ponomareva
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.5 km Running 00:32:18
403 320 528 Kristi Poobus
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Walking 01:16:45
336 261 529 Kristina Poolak
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.5 km Walking 01:07:17
64 33 838 Tuuliki Poom
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.5 km Running 00:35:00
280 214 545 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.5 km Walking 01:02:29
242 183 530 Aile Pops
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Walking 00:59:34
340 265 533 Merlin Purge
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.5 km Walking 01:07:54
182 129 535 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.5 km Running 00:55:04
211 157 548 Krista Raid
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Running 00:57:26
442 355 550 Heikke Merilin Raidma
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5.5 km Running 01:30:47
203 149 877 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5.5 km Walking 00:56:49
205 151 864 Pirje Raidma
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5.5 km Walking 00:56:56
374 295 551 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.5 km Walking 01:10:32
56 30 554 Tiina Raja
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.5 km Running 00:34:08
357 281 557 Ann Randver
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Walking 01:09:37
271 209 904 Kaili Ränkel
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Walking 01:01:42
239 181 945 Karin Rannu
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.5 km Walking 00:59:23
421 337 559 Triin Rannut
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Walking 01:20:31
384 305 561 Piia Raudsepp
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:12:37
61 29 562 Timo Kalevi Raussi
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.5 km Running 00:34:20
126 80 565 Janne Rechlin
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Running 00:47:33
399 82 566 Jeffrey Leonel Redondo Sarmiento
Harju maakond
  ŽÕGÕTTER M 5.5 km Walking 01:15:48
137 89 569 Helen Reinik
Harju maakond
  ERL N 5.5 km Walking 00:49:40
274 211 570 Merli Reinmann
Harju maakond
  LauMer N 5.5 km Walking 01:02:04
318 246 571 Julia Reisenbuk
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.5 km Walking 01:05:08
112 69 572 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.5 km Running 00:42:11
66 35 920 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Running 00:35:12
470 369 573 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Walking 02:17:05
332 75 574 Eduard Rešetov
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.5 km Walking 01:06:45
35 16 575 Merilyn Retter
Harju maakond
  Mango N 5.5 km Running 00:31:48
237 179 576 Pille Riimast
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Walking 00:59:19
75 41 578 Brigitta Rimm
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.5 km Running 00:36:26
57 27 581 Sven Rohlin
Harju maakond
  PTA Esimene M 5.5 km Running 00:34:09
38 21 586 Viljar Rooda
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Running 00:32:05
443 88 587 Christman Roos
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.5 km Walking 01:32:00
195 141 589 Kirsika Roos
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.5 km Walking 00:56:09
379 301 590 Reet Roosimägi
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.5 km Walking 01:11:36
380 302 591 Gerly Roosmets
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.5 km Walking 01:11:53
223 167 859 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Walking 00:57:51
262 202 592 Margit Rosin
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:01:06
456 93 593 Marek Ross
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.5 km Walking 01:41:31
433 347 836 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB   N 5.5 km Walking 01:25:57
14 9 601 Andrus Rüütelmaa
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.5 km Running 00:29:01
174 121 595 Anu Ruuven
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.5 km Walking 00:53:35
284 217 602 Monika Rytberg
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.5 km Walking 01:02:45
402 319 603 Anu Saar
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.5 km Walking 01:16:18
382 303 604 Marianne Saar
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.5 km Walking 01:12:09
200 146 607 Külli Saarepera
Harju maakond
  123 Läks! N 5.5 km Walking 00:56:31
36 17 674 Heli Säde
Harju maakond
  Tiptap N 5.5 km Running 00:31:49
194 140 610 Natalja Saiko
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Walking 00:56:06
46 23 885 Kätlin Saks
Harju maakond
    N 5.5 km Running 00:32:46
52 27 611 Silvia Saks
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.5 km Running 00:33:48
317 245 613 Shirley Salm
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.5 km Walking 01:05:02
4 3 614 Silver Salundo
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.5 km Running 00:26:17
166 113 621 Jana Sarri
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Walking 00:53:06
44 21 622 Kadi Sau
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.5 km Running 00:32:36
230 172 623 Alla Saul
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Walking 00:58:27
124 78 624 Anneli Schults
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Running 00:47:10
80 38 625 Jaan Schults
Harju maakond
    M 5.5 km Running 00:37:18
154 103 676 Anna Šerstjuk
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Walking 00:51:39
439 353 631 Madle Sihver
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Walking 01:29:33
346 270 872 Tairi Siilbaum
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.5 km Walking 01:08:19
236 178 632 Lotta Siim
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Running 00:59:16
178 125 633 Häli Siimaste
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Walking 00:54:14
141 93 636 Rita Siitan
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Walking 00:50:11
393 313 637 Jaana Siliksaar
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Walking 01:14:21
207 153 639 Anu Sillandi
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.5 km Running 00:57:11
422 338 640 Piret Simmo
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Walking 01:21:10
265 204 642 Terje Sinik
Harju maakond
  Energiavesi N 5.5 km Walking 01:01:16
457 364 644 Siivi Sirotkin
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.5 km Walking 01:45:07
50 25 860 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.5 km Running 00:33:28
26 16 646 Mark Slavin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.5 km Running 00:30:30
188 135 647 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.5 km Walking 00:55:42
337 262 657 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Running 01:07:19
436 350 662 Ingrid Stamm
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.5 km Walking 01:27:50
42 20 664 Helen Stimmer
Harju maakond
  Liblekad N 5.5 km Running 00:32:24
383 304 665 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Walking 01:12:14
135 87 675 Made Sügis
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.5 km Walking 00:49:13
451 361 666 Reelika Sultson
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.5 km Walking 01:37:36
22 14 667 Raul Sulu
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.5 km Running 00:29:52
103 41 669 Armin Sutter
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.5 km Running 00:40:05
82 44 670 Kadi Sutter
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.5 km Running 00:37:30
209 155 671 Maili Suurekivi
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.5 km Walking 00:57:15
227 170 900 Marianne Taberland
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.5 km Walking 00:57:58
10 6 750 Margus Tähepõld
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.5 km Running 00:28:31
323 250 683 Ksenja Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.5 km Walking 01:06:13
316 244 684 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Walking 01:05:01
179 126 686 Ave Talts
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Walking 00:54:24
218 56 687 Rain Talvoja
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.5 km Walking 00:57:43
314 241 688 Age Tamm
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Walking 01:05:00
446 90 689 Andrus Tamm
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.5 km Walking 01:33:11
392 80 692 Talis Tamm
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.5 km Running 01:14:10
482 104 693 Kristjan Tammearu
Harju maakond
  A Running Joke M 5.5 km Walking 03:43:02
467 367 694 Terje Tammekivi
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5.5 km Walking 02:10:20
5 2 695 Kätlin Tammesoo
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.5 km Running 00:26:17
147 98 697 Marju Tammik
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.5 km Running 00:51:00
97 57 698 Merilin Tammik
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Running 00:39:24
291 223 701 Triin Tartes
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.5 km Walking 01:03:06
307 235 703 Evely Taul
Harju maakond
  TIREL N 5.5 km Walking 01:04:12
28 12 705 Pia Tein
Harju maakond
  KRO II N 5.5 km Running 00:30:33
363 287 707 Jane Teresk
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.5 km Walking 01:10:03
168 116 708 Svetlana Ternavskihh
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.5 km Running 00:53:22
171 118 709 Sirje Terve
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.5 km Walking 00:53:33
310 238 710 Krista Tiitsen
Harju maakond
  Krivi N 5.5 km Walking 01:04:45
416 332 712 Liis Tiitson
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.5 km Running 01:19:22
110 43 713 Kevin Tiks
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.5 km Running 00:41:20
405 84 870 Priit Tiks
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.5 km Walking 01:16:48
263 203 903 Angela Tirp
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.5 km Walking 01:01:09
358 282 718 Eneken Titov
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.5 km Walking 01:09:44
277 65 720 Tanel Tomson
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.5 km Walking 01:02:19
176 123 749 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.5 km Walking 00:53:54
125 79 892 Evelin Toobal
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.5 km Walking 00:47:17
172 119 721 Ragna Toom
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.5 km Walking 00:53:33
407 323 723 Terly Toomast
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.5 km Walking 01:17:10
247 188 724 Jana Toomi
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.5 km Running 00:59:48
43 23 725 Antti Tooming
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.5 km Running 00:32:24
368 291 732 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.5 km Walking 01:10:25
333 258 733 Helena Trink
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.5 km Walking 01:07:01
134 86 734 Dominica Trubetskoi
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.5 km Walking 00:49:12
474 373 737 Larissa Truu
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.5 km Walking 02:33:51
401 83 739 Maksim Tšikiljov
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.5 km Walking 01:16:00
94 55 741 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.5 km Running 00:38:58
376 298 744 Anu Tukia
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.5 km Walking 01:10:36
117 45 746 Freddi Turmann
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 5.5 km Running 00:46:04
54 29 752 Olga Uhabakin
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.5 km Running 00:33:59
371 293 832 Annelii Üprus
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.5 km Walking 01:10:30
270 62 759 Sten Uritam
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5.5 km Walking 01:01:41
245 186 760 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.5 km Walking 00:59:45
285 218 761 Evelin Uudeküll
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.5 km Walking 01:02:47
367 290 833 Mari-Liis Üürike
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Walking 01:10:20
143 95 762 Kairi Uustulnd
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.5 km Walking 00:50:31
465 99 824 Erkki Vähi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.5 km Walking 02:07:24
90 52 766 Arie Vaigurand
Harju maakond
  Raiari N 5.5 km Running 00:38:15
13 5 767 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.5 km Running 00:28:58
324 251 768 Kerstin Vaikmaa
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.5 km Walking 01:06:17
76 42 770 Laine Vain
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.5 km Running 00:36:39
63 31 771 Taniel Vain
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.5 km Running 00:34:51
378 300 772 Eleene Vaino
Harju maakond
TAI TAI N 5.5 km Running 01:11:09
313 242 773 Tais Vakrõõm
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.5 km Walking 01:05:00
259 199 775 Eliis Valdma
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.5 km Walking 01:01:00
389 310 893 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.5 km Walking 01:13:25
365 289 781 Liis Valma
Harju maakond
  Runderful N 5.5 km Walking 01:10:14
121 46 782 Olavi Valner
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.5 km Walking 00:46:41
93 54 784 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.5 km Walking 00:38:56
300 71 785 Rain Varblane
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.5 km Walking 01:03:42
24 15 786 Erki Varbola
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.5 km Running 00:30:16
92 39 787 Tauno Vare
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.5 km Running 00:38:35
84 45 791 Jana Veenpere
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.5 km Running 00:37:42
9 4 793 Hanna-Greta Veersalu
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Running 00:28:21
349 273 795 Airi Vekmann
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.5 km Walking 01:09:00
175 122 796 Laura Venig
Harju maakond
  LauMer N 5.5 km Running 00:53:51
331 257 800 Mare Veskimägi
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.5 km Walking 01:06:43
72 40 801 Kristi Vettik
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5.5 km Running 00:36:07
20 8 802 Aivi Viht
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.5 km Running 00:29:40
249 190 803 Marta Vihtre
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.5 km Walking 00:59:59
71 39 804 Hannaliis Viibus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.5 km Running 00:35:56
260 200 806 Margit Viilmaa
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.5 km Walking 01:01:02
319 247 807 Kristel Viirmann
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.5 km Walking 01:05:10
423 339 808 Marianna Viirsaar
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.5 km Walking 01:21:36
326 253 814 Greete Vilu
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.5 km Running 01:06:29
462 96 818 Martin Visnapuu
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.5 km Walking 01:59:57
419 335 819 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.5 km Walking 01:20:05
385 306 820 Katri Voit
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.5 km Walking 01:12:48
434 348 822 Irina Voronina
Harju maakond
    N 5.5 km Walking 01:26:18
155 104 823 Julia Vuhk Vuht
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.5 km Running 00:51:44
391 312 835 Viktoria Yurchuk
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.5 km Running 01:13:59
449 359 679 Darja Zabrovskaja
Harju maakond
  ERL N 5.5 km Walking 01:35:32
301 230 681 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.5 km Walking 01:03:44
Sulge

Tulemuse detailne info

...