19. TRADEHOUSE Tervisejooks
15. etapp - 5,2 km - Järve terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 482 Female: 378 Male: 104 Läbitud distants kokku: 2506 km Aeg kokku: 460:26:08
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
212 147 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:53:30
400 313 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:09:13
313 236 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Running 01:00:54
294 219 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:59:20
285 210 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Walking 00:58:31
55 34 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Running 00:32:02
334 254 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:02:16
158 99 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 00:47:38
325 246 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 01:01:53
439 342 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Walking 01:21:42
21 14 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.2 km Running 00:28:02
330 250 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:02:06
317 240 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:01:10
478 375 30 Reili Allmere Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5.2 km Walking 02:52:30
450 351 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Walking 01:30:28
94 47 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Running 00:35:01
247 175 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Walking 00:56:00
177 114 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:50:03
69 41 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:33:07
467 366 40 Kati Areda Female
Harju maakond
  Õed Väledad N 5.2 km Walking 01:53:33
144 86 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 00:45:09
127 72 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 00:40:20
156 97 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Walking 00:47:28
51 32 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5.2 km Running 00:31:43
306 229 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 01:00:32
56 22 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Running 00:32:03
162 103 902 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:48:07
364 278 56 Helina Avamere Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 5.2 km Walking 01:04:33
286 211 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 00:58:32
301 226 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 01:00:00
361 275 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 01:04:20
399 311 65 Maret Bormeister Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Walking 01:09:08
176 113 66 Marina Borovkova Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:49:26
267 194 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 00:57:04
388 300 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 01:07:20
93 46 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:35:00
251 178 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 00:56:17
442 345 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5.2 km Walking 01:23:00
91 45 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Running 00:34:54
357 86 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Walking 01:04:09
383 297 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 01:06:58
151 92 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:46:51
168 60 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5.2 km Running 00:48:26
482 378 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Walking 04:33:09
406 317 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:10:06
200 135 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 00:52:08
423 95 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Walking 01:15:51
97 49 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Running 00:35:32
248 176 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:56:07
312 235 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Walking 01:00:50
189 125 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:51:23
184 121 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:50:52
347 263 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5.2 km Walking 01:03:42
338 82 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5.2 km Walking 01:02:50
428 332 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:17:31
143 85 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5.2 km Running 00:45:07
435 338 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Walking 01:20:32
481 104 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 04:12:37
135 78 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:43:20
107 52 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5.2 km Running 00:36:49
192 65 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.2 km Walking 00:51:39
277 203 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Walking 00:58:03
25 18 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:28:16
216 150 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 00:53:35
15 11 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:26:25
332 252 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.2 km Running 01:02:10
348 85 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 5.2 km Walking 01:03:43
431 335 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:19:25
153 93 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:46:52
437 340 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Running 01:20:51
183 119 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Running 00:50:39
245 72 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 00:55:55
466 365 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:50:55
44 15 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:30:51
105 54 152 Karin Järvet Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Running 00:36:39
73 30 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Running 00:33:21
425 329 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Walking 01:16:09
157 98 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Running 00:47:34
70 29 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 00:33:09
81 37 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5.2 km Running 00:33:57
196 131 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 00:51:51
446 348 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:26:13
174 111 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Running 00:49:20
223 68 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Walking 00:54:13
202 136 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Running 00:52:17
377 291 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5.2 km Running 01:06:15
407 318 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Walking 01:10:07
340 258 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:03:00
9 7 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:25:46
193 128 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 00:51:40
88 42 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Running 00:34:43
152 94 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 00:46:52
394 306 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:08:05
422 328 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Walking 01:15:32
287 212 176 Kerli Kaldoja Female
Harju maakond
  EEK Mainor: Teod loevad N 5.2 km Walking 00:58:35
206 141 177 Ülle Kaldre Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Walking 00:52:47
96 48 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5.2 km Walking 00:35:16
420 94 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5.2 km Walking 01:14:48
159 100 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:47:43
110 58 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Running 00:37:53
148 89 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Running 00:46:26
412 92 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:11:43
299 224 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:00:00
181 117 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:50:32
389 301 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Walking 01:07:32
449 350 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 01:30:00
154 95 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 00:46:58
375 289 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Running 01:06:02
3 3 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:24:23
201 137 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:52:17
47 30 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Running 00:31:00
175 112 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:49:21
232 160 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:54:39
99 49 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5.2 km Running 00:35:59
140 82 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Running 00:44:05
163 104 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:48:09
52 20 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Running 00:31:51
42 29 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:30:41
18 5 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Walking 00:27:35
229 70 212 Michael Keumatio Lontsie Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Running 00:54:39
315 238 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 01:01:04
117 63 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Running 00:38:34
341 259 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Walking 01:03:01
123 69 219 Krista Kink Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:39:36
217 151 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Walking 00:53:41
121 67 221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Running 00:39:25
324 245 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:01:49
371 283 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 01:05:27
136 80 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:43:23
109 57 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5.2 km Running 00:37:43
323 244 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 01:01:45
309 232 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Running 01:00:39
476 103 276 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5.2 km Walking 02:26:24
475 373 277 Merilin Kõdar Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5.2 km Walking 02:26:24
138 57 229 Erki Kogres Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 5.2 km Running 00:43:49
39 26 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Running 00:30:27
40 27 231 Renee Kokmann Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.2 km Running 00:30:33
327 248 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:02:00
17 13 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5.2 km Running 00:26:46
41 28 846 Kardo Koplus Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:30:39
474 372 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 02:18:07
293 218 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Walking 00:59:17
326 247 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Running 01:01:53
87 41 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Running 00:34:27
320 78 244 Andrei Kozlov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5.2 km Walking 01:01:30
64 26 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Running 00:32:33
336 81 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 01:02:38
48 31 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:31:14
100 50 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:36:01
456 357 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Walking 01:35:24
227 159 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:54:33
195 130 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Running 00:51:50
185 120 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:50:52
353 268 261 Krystsina Kudzina Female
Harju maakond
  KKKSV N 5.2 km Walking 01:04:00
38 13 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:30:16
295 220 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 00:59:26
33 24 125 Mihkel Kurg Male
Harju maakond
  Harku Kiired M 5.2 km Running 00:29:56
273 200 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 00:57:47
380 294 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5.2 km Walking 01:06:51
224 156 282 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:54:16
102 51 283 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5.2 km Running 00:36:06
260 187 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5.2 km Walking 00:56:52
242 172 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:55:45
106 55 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Running 00:36:46
254 181 287 Sigrid Laanemets Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Walking 00:56:35
310 233 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:00:42
358 272 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.2 km Walking 01:04:11
20 7 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:27:55
6 5 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5.2 km Running 00:25:17
222 155 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Walking 00:54:11
396 308 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 01:08:31
208 143 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 00:53:14
460 360 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Walking 01:39:37
214 148 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:53:30
321 79 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 5.2 km Walking 01:01:35
215 149 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5.2 km Walking 00:53:30
480 377 312 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.2 km Walking 03:05:01
19 6 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:27:51
197 132 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Running 00:51:54
258 185 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Walking 00:56:43
29 21 323 Ando Leppiman Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Running 00:28:38
11 9 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5.2 km Running 00:26:06
451 352 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:30:30
376 290 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:06:15
104 53 332 Elina Liivat Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:36:29
241 170 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.2 km Walking 00:55:41
333 253 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Running 01:02:10
194 129 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Walking 00:51:46
386 88 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:07:01
219 67 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5.2 km Walking 00:54:00
213 66 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 5.2 km Walking 00:53:30
60 23 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Running 00:32:22
114 61 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Running 00:38:23
34 10 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Running 00:29:58
161 102 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:47:55
384 298 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Walking 01:07:00
436 339 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5.2 km Walking 01:20:43
225 157 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Walking 00:54:18
257 184 364 Victoria-Laura Lõhmus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:56:40
116 54 365 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5.2 km Running 00:38:32
305 77 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Walking 01:00:23
134 79 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Walking 00:43:20
133 77 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5.2 km Running 00:43:00
280 205 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 00:58:09
378 292 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Walking 01:06:29
226 158 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 00:54:29
355 270 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:04:04
198 133 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:52:00
433 336 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Walking 01:19:42
98 50 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5.2 km Running 00:35:45
101 51 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Running 00:36:06
255 183 429 Annika Mägipõld Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Walking 00:56:35
65 27 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5.2 km Running 00:32:40
171 109 371 Annela Maidla Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5.2 km Walking 00:49:11
392 304 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:07:40
90 44 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Running 00:34:50
77 44 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5.2 km Running 00:33:41
379 293 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 01:06:37
416 323 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Walking 01:12:58
95 48 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5.2 km Running 00:35:07
359 273 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5.2 km Walking 01:04:12
458 100 908 Taisto Markus Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5.2 km Walking 01:38:32
434 337 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5.2 km Walking 01:19:45
432 97 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5.2 km Walking 01:19:37
259 186 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:56:50
343 260 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 01:03:11
427 331 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:17:13
443 98 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 01:23:08
85 46 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5.2 km Running 00:34:21
430 334 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:19:01
459 359 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 01:38:41
463 101 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:42:34
243 173 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 00:55:45
235 165 401 Maia Michelson-Prikk Female
Harju maakond
  2RTK N 5.2 km Walking 00:55:04
290 215 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 00:58:48
137 81 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.2 km Walking 00:43:31
172 110 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5.2 km Running 00:49:14
218 152 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:53:59
124 55 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 5.2 km Running 00:39:38
126 71 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5.2 km Running 00:39:49
417 324 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:13:07
322 243 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5.2 km Walking 01:01:43
298 223 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 00:59:39
275 74 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5.2 km Walking 00:57:59
339 257 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:02:56
472 371 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5.2 km Walking 02:13:27
468 367 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5.2 km Walking 02:00:25
169 61 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5.2 km Walking 00:49:06
279 204 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:58:08
165 106 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Walking 00:48:11
30 22 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.2 km Running 00:29:35
373 287 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:05:38
271 198 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5.2 km Walking 00:57:39
473 102 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5.2 km Walking 02:17:37
179 64 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 00:50:24
284 209 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 00:58:24
477 374 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 02:46:12
59 37 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Running 00:32:10
401 312 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Walking 01:09:13
289 214 458 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Walking 00:58:47
272 199 461 Kairin Oras Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 00:57:43
328 80 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5.2 km Walking 01:02:04
329 249 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:02:04
188 124 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5.2 km Walking 00:51:19
281 206 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 00:58:13
22 15 466 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:28:04
8 2 469 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 5.2 km Running 00:25:45
252 179 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 00:56:21
308 231 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:00:36
453 354 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 01:32:12
14 4 472 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Running 00:26:23
415 322 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:12:25
130 75 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Running 00:41:32
146 59 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5.2 km Walking 00:45:42
282 207 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.2 km Running 00:58:14
31 23 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:29:41
265 192 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5.2 km Walking 00:57:03
32 9 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5.2 km Running 00:29:46
13 10 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Running 00:26:16
296 221 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 00:59:28
410 320 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:10:44
86 40 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5.2 km Running 00:34:26
16 12 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Running 00:26:43
268 195 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.2 km Walking 00:57:17
228 69 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 5.2 km Running 00:54:33
419 326 499 Piia Pedras Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Walking 01:13:53
132 76 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5.2 km Running 00:42:23
264 191 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Walking 00:57:01
237 167 504 Lada Peikre Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:17
454 355 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Walking 01:33:52
335 255 506 Liisa Peri Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Running 01:02:22
429 333 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:18:51
387 299 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5.2 km Walking 01:07:14
246 174 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 00:55:57
470 369 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5.2 km Walking 02:08:01
331 251 517 Kerly Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:02:09
269 196 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 00:57:22
270 197 519 Anke Pikner Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:57:37
139 58 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Walking 00:44:01
75 43 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Running 00:33:31
61 24 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Running 00:32:25
186 122 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 00:51:09
307 230 536 Heli Põder Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5.2 km Walking 01:00:33
244 71 537 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 00:55:51
411 91 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5.2 km Walking 01:10:52
53 33 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:31:56
68 40 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5.2 km Running 00:33:06
37 12 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Running 00:30:12
300 225 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Walking 01:00:00
54 21 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.2 km Running 00:32:00
238 168 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5.2 km Walking 00:55:18
240 171 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 00:55:41
363 277 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:04:22
122 68 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Running 00:39:27
292 217 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.2 km Running 00:59:04
83 39 546 Anu Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5.2 km Running 00:34:10
349 264 550 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5.2 km Walking 01:03:47
316 239 877 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5.2 km Walking 01:01:06
319 242 864 Pirje Raidma Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5.2 km Walking 01:01:27
382 296 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Walking 01:06:57
210 145 552 Raili Raidvee Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5.2 km Walking 00:53:17
66 28 554 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5.2 km Running 00:32:40
409 319 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 01:10:39
455 356 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:34:48
391 303 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:07:38
63 38 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5.2 km Running 00:32:29
291 216 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 5.2 km Walking 00:58:58
207 142 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 00:52:53
403 314 567 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 01:09:20
150 91 569 Helen Reinik Female
Harju maakond
  ERL N 5.2 km Walking 00:46:50
221 154 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Running 00:54:07
118 64 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Running 00:38:37
50 19 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Running 00:31:35
469 368 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 02:02:03
67 39 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:32:58
46 17 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 00:30:57
360 274 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 01:04:15
452 353 577 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 01:31:09
108 56 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:37:36
397 309 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 01:08:49
26 19 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Running 00:28:21
344 84 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 5.2 km Walking 01:03:22
57 35 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 5.2 km Running 00:32:03
239 169 589 Kirsika Roos Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5.2 km Walking 00:55:33
119 65 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Running 00:39:02
234 164 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:03
27 20 593 Marek Ross Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:28:22
314 237 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:01:00
182 118 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5.2 km Walking 00:50:33
274 201 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 5.2 km Walking 00:57:50
318 241 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:01:16
445 347 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:26:11
370 285 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 5.2 km Walking 01:05:27
263 190 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5.2 km Walking 00:56:57
7 6 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Running 00:25:19
356 271 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 5.2 km Running 01:04:05
236 166 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Walking 00:55:16
80 36 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.2 km Running 00:33:49
155 96 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5.2 km Walking 00:46:58
10 8 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5.2 km Running 00:25:47
141 83 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5.2 km Walking 00:44:28
457 358 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 01:37:19
49 18 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5.2 km Running 00:31:23
288 213 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:58:36
125 70 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:39:48
414 321 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5.2 km Walking 01:12:00
346 262 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 01:03:38
211 146 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Walking 00:53:18
5 4 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 5.2 km Running 00:25:10
145 87 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Walking 00:45:30
465 364 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 01:50:05
256 182 638 Kerli Sillamaa Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Walking 00:56:35
191 127 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5.2 km Walking 00:51:37
365 279 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:04:45
464 363 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5.2 km Running 01:43:08
261 188 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5.2 km Walking 00:56:53
395 307 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Walking 01:08:26
142 84 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5.2 km Walking 00:45:00
92 47 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5.2 km Running 00:34:59
187 123 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5.2 km Walking 00:51:16
36 11 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5.2 km Running 00:30:06
418 325 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 01:13:19
89 43 664 Helen Stimmer Female
Harju maakond
  Liblekad N 5.2 km Running 00:34:48
426 330 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 01:16:11
147 88 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 00:46:14
2 2 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5.2 km Running 00:23:58
220 153 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5.2 km Walking 00:54:03
111 53 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 5.2 km Running 00:38:04
113 60 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 5.2 km Running 00:38:12
149 90 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5.2 km Walking 00:46:41
337 256 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5.2 km Walking 01:02:43
1 1 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5.2 km Running 00:22:15
311 234 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5.2 km Walking 01:00:43
369 284 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 01:05:27
178 115 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Walking 00:50:04
173 63 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5.2 km Walking 00:49:19
367 281 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5.2 km Running 01:05:00
413 93 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5.2 km Walking 01:11:52
408 90 692 Talis Tamm Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5.2 km Running 01:10:19
4 1 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5.2 km Running 00:24:46
276 202 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5.2 km Running 00:58:01
129 74 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Running 00:40:48
479 376 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Running 03:03:37
366 280 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Walking 01:05:00
302 227 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Walking 01:00:05
43 14 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 5.2 km Running 00:30:46
350 265 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:03:48
249 73 706 Alar Teras Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Walking 00:56:07
421 327 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5.2 km Walking 01:15:06
230 162 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5.2 km Running 00:54:39
166 107 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5.2 km Walking 00:48:15
440 343 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5.2 km Running 01:21:54
170 62 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5.2 km Running 00:49:08
424 96 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5.2 km Walking 01:16:06
354 269 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 01:04:00
351 266 852 Evelyn Tohvri Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Walking 01:03:51
304 76 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5.2 km Walking 01:00:12
199 134 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.2 km Walking 00:52:04
79 35 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5.2 km Running 00:33:42
283 208 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5.2 km Walking 00:58:20
398 310 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5.2 km Walking 01:08:59
112 59 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5.2 km Running 00:38:08
35 25 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5.2 km Running 00:29:59
444 346 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 5.2 km Walking 01:26:01
402 315 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 01:09:20
167 108 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5.2 km Walking 00:48:18
160 101 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.2 km Walking 00:47:44
461 361 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5.2 km Walking 01:40:05
471 370 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5.2 km Walking 02:09:25
385 87 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5.2 km Walking 01:07:00
128 73 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5.2 km Running 00:40:25
393 305 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Walking 01:07:53
362 276 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Walking 01:04:21
209 144 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5.2 km Walking 00:53:16
103 52 752 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:36:10
45 16 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5.2 km Running 00:30:56
404 89 759 Sten Uritam Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5.2 km Running 01:09:51
250 177 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5.2 km Walking 00:56:08
374 288 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5.2 km Walking 01:05:55
62 25 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Running 00:32:28
82 38 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5.2 km Running 00:34:04
372 286 763 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:05:35
448 99 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5.2 km Walking 01:29:18
78 34 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 5.2 km Running 00:33:41
28 8 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5.2 km Running 00:28:23
164 105 768 Kerstin Vaikmaa Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5.2 km Walking 00:48:09
84 45 771 Taniel Vain Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 5.2 km Running 00:34:15
368 282 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 5.2 km Walking 01:05:14
390 302 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5.2 km Walking 01:07:33
24 17 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 5.2 km Running 00:28:13
266 193 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.2 km Walking 00:57:04
71 42 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5.2 km Running 00:33:18
381 295 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 5.2 km Walking 01:06:52
278 75 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5.2 km Walking 00:58:07
190 126 784 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5.2 km Walking 00:51:30
342 83 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5.2 km Walking 01:03:05
23 16 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.2 km Running 00:28:07
120 66 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5.2 km Running 00:39:22
72 31 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5.2 km Running 00:33:21
447 349 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 01:26:54
58 36 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5.2 km Running 00:32:06
12 3 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5.2 km Running 00:26:07
303 228 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5.2 km Running 01:00:10
233 163 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 5.2 km Walking 00:55:01
74 32 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5.2 km Running 00:33:24
352 267 851 Annely Verrevmägi Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:03:52
345 261 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5.2 km Walking 01:03:33
203 138 803 Marta Vihtre Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5.2 km Walking 00:52:24
180 116 804 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5.2 km Walking 00:50:26
405 316 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5.2 km Walking 01:10:04
253 180 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5.2 km Walking 00:56:28
115 62 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5.2 km Running 00:38:24
231 161 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5.2 km Walking 00:54:39
204 139 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5.2 km Walking 00:52:43
131 56 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5.2 km Running 00:41:40
441 344 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 01:22:02
262 189 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5.2 km Walking 00:56:57
462 362 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:42:34
205 140 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5.2 km Running 00:52:45
438 341 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5.2 km Running 01:21:04
76 33 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:33:37
297 222 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 00:59:31
Sulge

Tulemuse detailne info

...