19. TRADEHOUSE Tervisejooks
17. etapp - 4,7 km - Pae park

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 491 Female: 386 Male: 105 Läbitud distants kokku: 2308 km Aeg kokku: 429:09:02
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
208 147 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:40
215 152 4 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:47:49
318 240 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:54:49
303 225 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Running 00:53:26
231 163 13 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:48:55
327 248 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Walking 00:55:41
110 50 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4.7 km Running 00:33:12
193 133 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:46:16
331 251 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Walking 00:55:49
55 22 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Running 00:28:22
414 321 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Running 01:04:48
422 326 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 01:05:26
405 314 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 01:03:19
66 29 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:29:25
351 268 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 00:57:37
418 96 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Walking 01:05:07
119 66 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Walking 00:34:16
98 46 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Running 00:31:43
388 298 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Walking 01:00:54
174 117 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Running 00:44:22
112 61 44 Kristin Arm Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:33:29
154 98 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4.7 km Walking 00:41:12
467 101 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.7 km Walking 01:27:32
287 210 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Walking 00:52:22
365 280 51 Alla Aruvald Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Walking 00:59:00
452 353 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Walking 01:13:37
81 37 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Running 00:30:31
490 105 57 Raiko Bach Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III M 4.7 km Walking 05:15:02
134 80 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Running 00:37:09
363 279 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:58:58
401 310 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Walking 01:02:54
347 265 65 Maret Bormeister Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Running 00:57:26
298 220 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:53:15
439 340 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Walking 01:09:33
224 158 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 00:48:25
19 14 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Running 00:25:18
234 165 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Walking 00:48:58
305 228 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Walking 00:53:44
354 270 868 Elisabeth Erik Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4.7 km Walking 00:58:00
54 21 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Running 00:28:22
334 81 907 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Walking 00:56:01
160 104 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Running 00:42:01
127 54 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4.7 km Running 00:35:23
489 385 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 04:38:51
322 244 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Walking 00:55:02
315 237 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 00:54:40
343 261 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 00:56:57
415 94 93 Tedo Gogoladze Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Walking 01:04:55
78 43 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4.7 km Running 00:30:16
163 107 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:42:27
260 189 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Walking 00:50:27
440 341 99 Külli Haab Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 01:09:40
176 119 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Walking 00:44:34
370 285 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Walking 00:59:27
203 62 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4.7 km Walking 00:47:20
332 252 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 00:55:50
468 367 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4.7 km Running 01:29:07
216 153 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 00:47:54
133 79 110 Kaie Hein Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Running 00:37:04
410 93 111 Olavi Hein Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Walking 01:04:11
136 82 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:37:29
105 49 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4.7 km Running 00:32:31
221 65 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Walking 00:48:15
400 309 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Walking 01:02:52
14 12 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Running 00:24:34
357 273 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 00:58:23
3 3 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:20:54
213 151 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Walking 00:47:48
279 75 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 4.7 km Walking 00:51:51
397 306 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:02:25
386 296 155 Irene Jääger Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 4.7 km Walking 01:00:51
166 110 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Walking 00:42:54
436 337 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:08:52
157 101 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Running 00:41:39
263 73 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:50:31
420 324 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:05:23
407 315 152 Karin Järvet Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Walking 01:03:36
137 83 138 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:38:08
72 33 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Running 00:29:55
229 161 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Running 00:48:49
205 143 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Running 00:47:33
95 50 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Running 00:31:27
65 28 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Running 00:29:20
455 356 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 01:17:05
376 290 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:59:57
143 89 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Running 00:39:35
373 87 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Walking 00:59:45
253 182 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Walking 00:50:05
138 84 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4.7 km Running 00:38:35
277 203 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Walking 00:51:45
246 175 167 Elise Kaidme Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Walking 00:49:47
22 17 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:25:47
162 106 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 00:42:13
47 17 170 Liina Kala Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Running 00:28:08
445 346 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4.7 km Running 01:10:08
453 354 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 01:16:48
485 382 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 02:16:50
220 156 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Running 00:48:11
62 27 175 Külli Kaldma Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:29:12
120 67 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4.7 km Walking 00:34:17
316 238 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 00:54:44
167 111 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:42:54
117 64 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Running 00:34:07
153 97 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Running 00:41:05
435 336 184 Inge Kand Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Walking 01:08:17
330 80 185 Kermo Kangur Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:55:49
432 334 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 01:07:45
186 128 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:45:14
130 76 188 Eliina Karma Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Running 00:36:46
309 231 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Running 00:54:21
68 38 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4.7 km Running 00:29:39
252 181 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:50:00
152 96 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 00:40:59
350 83 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Walking 00:57:34
29 7 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Running 00:26:34
2 2 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Running 00:19:41
38 27 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4.7 km Running 00:27:37
402 311 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Walking 01:02:57
86 43 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4.7 km Running 00:30:55
340 258 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 00:56:40
164 108 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Walking 00:42:29
348 266 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:57:27
59 25 208 Kristiin Kesamaa Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Running 00:28:55
25 20 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:26:11
302 224 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Walking 00:53:22
259 188 214 Kertu Kiinvald Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Walking 00:50:24
106 57 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Running 00:32:39
377 289 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4.7 km Walking 00:59:57
487 384 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Walking 02:51:11
107 58 219 Krista Kink Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:32:47
416 322 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Walking 01:05:00
144 90 221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:39:45
406 92 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4.7 km Running 01:03:32
181 123 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:44:51
104 56 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 4.7 km Running 00:32:25
123 70 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Running 00:34:49
488 104 276 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 4.7 km Walking 03:03:08
433 335 277 Merilin Kõdar Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 4.7 km Walking 01:07:45
34 25 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Running 00:27:01
17 13 231 Renee Kokmann Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 4.7 km Running 00:25:12
301 222 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 00:53:17
482 379 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 02:00:00
321 243 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Walking 00:55:00
200 139 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Running 00:47:06
94 49 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Running 00:31:21
425 97 244 Andrei Kozlov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4.7 km Walking 01:05:54
463 363 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Walking 01:23:09
190 60 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 00:46:02
63 37 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:29:16
337 255 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:56:29
267 194 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Walking 00:50:47
244 173 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:49:44
128 74 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Running 00:35:38
90 45 257 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4.7 km Running 00:31:03
320 242 258 Vivika Kruusmägi Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:54:56
333 253 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:55:55
441 342 266 Marion Kurg Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 01:09:46
210 148 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:47:41
325 247 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4.9 km Walking 00:55:33
255 184 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4.7 km Walking 00:50:10
202 141 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 00:47:13
102 54 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Running 00:32:12
232 164 287 Sigrid Laanemets Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Walking 00:48:57
218 155 288 Elina Laanep Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Walking 00:47:59
384 294 289 Marilin Laanetu Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Walking 01:00:50
390 300 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 01:00:59
486 383 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 02:47:39
18 5 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Running 00:25:12
32 8 297 Nele Laidvee Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4.7 km Running 00:26:50
101 48 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4.7 km Running 00:32:04
294 216 299 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:52:59
295 217 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Running 00:53:00
168 112 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 00:42:56
261 190 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:50:27
412 319 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Walking 01:04:28
209 144 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:40
371 86 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 4.7 km Walking 00:59:42
206 145 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4.7 km Walking 00:47:40
456 357 312 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 4.8 km Walking 01:17:13
113 52 315 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4.7 km Running 00:33:32
27 6 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Running 00:26:19
237 168 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 00:49:12
11 9 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4.7 km Running 00:24:05
257 185 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 00:50:13
328 249 331 Gerly Liivak Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:55:45
103 55 332 Elina Liivat Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:32:15
296 218 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Walking 00:53:03
342 260 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:56:48
182 124 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Walking 00:44:55
417 95 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:05:03
269 74 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4.7 km Walking 00:50:56
326 79 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 4.7 km Walking 00:55:36
36 11 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Running 00:27:35
191 131 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Walking 00:46:04
56 23 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Running 00:28:29
43 29 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:27:57
175 118 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:44:24
353 269 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Walking 00:58:00
442 343 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4.7 km Walking 01:09:55
314 236 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Walking 00:54:35
349 267 364 Victoria-Laura Lõhmus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:57:33
111 51 365 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 4.7 km Running 00:33:24
335 82 949 Karel Lomp Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Walking 00:56:15
272 198 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Running 00:51:15
122 69 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Walking 00:34:26
108 59 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4.7 km Running 00:32:57
251 180 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 00:50:00
369 284 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:59:20
170 114 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:43:39
317 239 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:54:48
196 136 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Walking 00:46:31
451 352 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 4.7 km Walking 01:12:55
85 41 426 Britt Mäekuusk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Running 00:30:44
396 305 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Walking 01:02:22
424 328 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4.7 km Walking 01:05:34
118 65 371 Annela Maidla Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4.7 km Running 00:34:10
311 233 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:54:26
96 51 373 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Running 00:31:32
49 32 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4.7 km Running 00:28:10
344 262 377 Tiina Maldre Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Running 00:56:59
395 304 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Walking 01:01:25
481 103 380 Andero Mardo Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 4.7 km Walking 02:00:00
475 374 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4.7 km Walking 01:46:54
427 329 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4.7 km Walking 01:06:23
291 77 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Walking 00:52:35
285 211 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:52:22
409 318 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Walking 01:04:11
84 40 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:30:42
352 84 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Walking 00:57:53
100 47 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4.7 km Running 00:31:56
421 325 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:05:24
282 207 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Walking 00:52:00
286 76 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Running 00:52:22
280 205 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:51:53
474 373 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:45:24
211 149 403 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.7 km Walking 00:47:42
180 122 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4.7 km Walking 00:44:50
135 81 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 00:37:19
385 295 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 01:00:51
192 132 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:46:11
223 66 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4.7 km Walking 00:48:23
262 72 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 4.7 km Walking 00:50:28
233 69 412 Andrus Moor Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud M 4.7 km Walking 00:48:58
114 62 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 4.7 km Running 00:33:59
403 312 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 01:03:00
491 386 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4.7 km Running 06:46:17
225 67 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4.7 km Walking 00:48:30
389 299 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:00:58
419 323 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4.7 km Walking 01:05:21
324 246 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Walking 00:55:30
469 368 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4.7 km Walking 01:32:03
124 71 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Running 00:34:50
242 70 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4.7 km Walking 00:49:35
398 307 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:02:32
188 129 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4.7 km Walking 00:45:49
74 41 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.7 km Running 00:29:59
51 19 437 Kristina Petrova Nedeva Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Running 00:28:13
300 223 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:53:17
358 274 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4.7 km Walking 00:58:31
235 166 935 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km Walking 00:49:01
64 36 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4.7 km Running 00:29:16
227 68 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:48:45
299 221 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Walking 00:53:16
428 330 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 01:06:36
37 26 450 Kristjan Nurme Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Running 00:27:35
159 103 451 Kristi Nurmik Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Walking 00:41:54
241 172 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Walking 00:49:30
293 78 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4.7 km Walking 00:52:46
292 215 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:52:46
195 135 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4.7 km Walking 00:46:18
346 264 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 00:57:13
9 1 469 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Running 00:22:58
240 171 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 00:49:29
236 167 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:49:08
438 339 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:09:19
450 351 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 01:12:14
140 86 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Running 00:39:10
429 331 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:06:44
173 57 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4.7 km Walking 00:44:14
393 302 480 Thea-Liis Pae Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4.7 km Walking 01:01:05
28 22 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Running 00:26:23
187 59 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4.7 km Walking 00:45:20
171 115 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4.7 km Walking 00:43:50
69 31 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4.7 km Running 00:29:43
304 226 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:53:32
448 349 873 Niina Palu Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Running 01:10:50
5 5 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Running 00:22:27
249 178 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:49:57
212 150 493 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:47:44
275 201 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:51:38
45 15 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4.7 km Running 00:28:02
24 19 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Running 00:26:03
44 30 842 Jukka Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.7 km Running 00:27:59
48 31 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 4.7 km Running 00:28:08
125 72 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4.7 km Running 00:35:10
82 38 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Running 00:30:33
466 366 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Walking 01:25:08
383 293 506 Liisa Peri Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Walking 01:00:49
150 94 507 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Running 00:40:51
289 213 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:26
356 272 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4.7 km Walking 00:58:07
281 206 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:51:58
91 46 515 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:31:08
50 18 516 Marja-Liina Piir Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4.7 km Walking 00:28:11
372 286 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:59:44
147 56 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4.7 km Walking 00:40:10
70 39 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Running 00:29:48
129 75 523 Veera Platonova Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Running 00:36:21
40 13 524 Irene Ploom Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Running 00:27:48
165 109 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 00:42:38
243 71 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4.7 km Walking 00:49:37
58 34 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4.7 km Running 00:28:42
42 28 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4.7 km Running 00:27:53
264 191 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Walking 00:50:31
408 316 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Walking 01:03:50
228 160 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4.7 km Walking 00:48:48
258 187 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:50:19
339 257 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 00:56:33
473 372 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Walking 01:41:09
80 36 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:30:26
16 4 546 Anu Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Running 00:25:10
155 99 547 Helen Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 4.7 km Walking 00:41:22
270 196 550 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 4.7 km Running 00:51:00
308 230 877 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 4.7 km Walking 00:54:09
479 377 864 Pirje Raidma Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 4.7 km Walking 01:58:02
411 317 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4.7 km Walking 01:04:11
76 35 554 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4.7 km Running 00:30:12
199 138 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4.7 km Walking 00:47:00
423 327 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Walking 01:05:33
273 199 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 00:51:31
338 256 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:56:32
185 127 599 Angela Rättel Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Walking 00:45:07
169 113 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:43:09
61 35 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4.7 km Running 00:29:06
266 193 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Walking 00:50:42
444 344 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 01:09:59
238 169 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Walking 00:49:25
121 68 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:34:25
57 24 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Running 00:28:40
310 232 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Walking 00:54:23
178 58 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Walking 00:44:38
46 16 575 Merilyn Retter Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Running 00:28:05
355 271 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:58:01
404 313 577 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 01:03:16
142 88 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4.7 km Running 00:39:32
284 209 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 00:52:17
23 18 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Running 00:25:50
434 99 587 Christman Roos Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4.7 km Walking 01:07:55
26 21 588 Ivan Roos Male
Harju maakond
  TIREL M 4.7 km Running 00:26:18
139 85 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Running 00:38:45
230 162 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:48:52
480 378 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:58:48
12 10 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Running 00:24:11
278 204 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4.7 km Walking 00:51:47
265 192 602 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:50:42
271 197 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:51:00
460 360 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 01:19:42
464 364 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 4.7 km Walking 01:23:11
6 6 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4.7 km Running 00:22:43
446 347 895 Reti-Lis Sabalisk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Walking 01:10:22
35 10 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 4.7 km Running 00:27:30
461 361 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 4.7 km Running 01:20:51
226 159 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Walking 00:48:45
93 48 611 Silvia Saks Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.7 km Running 00:31:19
197 137 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 4.7 km Running 00:46:33
151 95 613 Shirley Salm Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4.7 km Walking 00:40:59
7 7 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4.7 km Running 00:22:45
336 254 615 Ulvi Salundo Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Walking 00:56:15
457 358 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 01:17:15
39 12 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4.7 km Running 00:27:47
250 179 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:49:59
132 78 624 Anneli Schults Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Running 00:36:59
115 53 625 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:34:04
20 15 627 Olle Selliov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4.7 km Running 00:25:23
83 39 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Running 00:30:39
319 241 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4.7 km Walking 00:54:50
146 91 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 00:40:09
30 23 865 Silver Siimon Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona ilusad, aga vihased! M 4.7 km Running 00:26:39
158 102 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Walking 00:41:53
362 278 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 00:58:58
274 200 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4.7 km Walking 00:51:34
449 350 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 01:11:16
307 229 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4.7 km Running 00:54:03
179 121 642 Terje Sinik Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4.7 km Walking 00:44:49
426 98 643 Simmo Sirel Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 4.7 km Running 01:06:16
375 288 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4.7 km Walking 00:59:51
41 14 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4.7 km Running 00:27:52
52 33 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4.7 km Running 00:28:19
172 116 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4.7 km Running 00:44:11
399 308 673 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4.7 km Walking 01:02:51
297 219 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 00:53:11
268 195 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4.7 km Walking 00:50:49
116 63 664 Helen Stimmer Female
Harju maakond
  Liblekad N 4.7 km Running 00:34:07
430 332 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Walking 01:06:54
156 100 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Walking 00:41:38
75 34 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4.7 km Running 00:30:05
4 4 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4.7 km Running 00:21:22
283 208 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4.7 km Walking 00:52:09
77 42 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4.7 km Running 00:30:12
92 47 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4.7 km Running 00:31:14
189 130 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4.7 km Walking 00:45:54
329 250 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4.7 km Walking 00:55:46
1 1 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:18:29
483 380 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4.7 km Walking 02:01:32
290 214 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:52:35
217 154 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Walking 00:47:58
198 61 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4.7 km Walking 00:46:33
219 64 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4.7 km Walking 00:48:02
31 24 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4.7 km Running 00:26:42
484 381 694 Terje Tammekivi Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 4.7 km Walking 02:02:01
470 369 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4.7 km Running 01:32:50
183 126 697 Marju Tammik Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4.7 km Running 00:45:00
367 283 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4.7 km Running 00:59:19
248 177 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Walking 00:49:54
361 277 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:58:38
313 235 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Walking 00:54:31
33 9 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 4.7 km Running 00:27:01
245 174 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:49:45
214 63 706 Alar Teras Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Walking 00:47:48
392 301 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4.7 km Walking 01:01:04
247 176 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4.7 km Running 00:49:47
437 338 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4.7 km Walking 01:09:04
443 345 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4.7 km Walking 01:09:59
145 55 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4.7 km Running 00:40:07
381 90 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4.7 km Walking 01:00:12
13 11 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 4.7 km Running 00:24:33
391 91 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4.7 km Walking 01:01:03
161 105 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:42:03
99 53 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4.7 km Running 00:31:49
254 183 721 Ragna Toom Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4.7 km Walking 00:50:09
447 348 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4.7 km Walking 01:10:39
288 212 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:52:23
8 8 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4.7 km Running 00:22:54
413 320 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 4.7 km Walking 01:04:42
360 276 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:58:36
256 186 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4.7 km Walking 00:50:13
149 93 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Walking 00:40:47
454 355 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4.7 km Walking 01:16:59
477 375 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4.7 km Walking 01:50:39
126 73 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4.7 km Running 00:35:22
276 202 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:51:44
387 297 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Walking 01:00:52
222 157 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4.7 km Walking 00:48:18
458 100 753 Liivar Uibonurm Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 4.7 km Walking 01:17:24
53 20 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4.7 km Running 00:28:21
380 89 759 Sten Uritam Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 4.7 km Walking 01:00:11
323 245 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4.7 km Walking 00:55:18
239 170 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4.7 km Walking 00:49:26
465 365 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 01:24:50
345 263 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4.7 km Walking 00:57:11
431 333 763 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:07:14
368 85 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4.7 km Walking 00:59:19
109 60 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 4.7 km Running 00:33:04
15 3 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4.7 km Running 00:24:41
201 140 768 Kerstin Vaikmaa Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4.7 km Walking 00:47:09
87 42 770 Laine Vain Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4.7 km Running 00:30:55
364 281 772 Eleene Vaino Female
Harju maakond
TAI TAI N 4.7 km Walking 00:59:00
478 376 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4.7 km Walking 01:51:06
379 291 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4.7 km Walking 01:00:00
73 40 776 Jaanus Valdmaa Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 4.7 km Running 00:29:55
177 120 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Walking 00:44:36
79 44 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4.7 km Running 00:30:20
366 282 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 4.7 km Walking 00:59:12
378 88 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5 km Walking 01:00:00
21 16 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.7 km Running 00:25:28
89 45 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4.7 km Running 00:31:00
148 92 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4.7 km Running 00:40:37
88 44 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4.7 km Running 00:30:56
459 359 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 01:18:46
10 2 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:23:21
184 125 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4.7 km Walking 00:45:00
207 146 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 4.7 km Walking 00:47:40
60 26 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4.7 km Running 00:29:04
359 275 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4.7 km Walking 00:58:34
194 134 802 Aivi Viht Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Walking 00:46:17
312 234 806 Margit Viilmaa Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4.7 km Walking 00:54:28
471 370 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4.7 km Walking 01:37:55
394 303 808 Marianna Viirsaar Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4.7 km Running 01:01:07
306 227 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4.7 km Walking 00:53:44
462 362 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4.7 km Walking 01:22:30
67 30 811 Riina Vilbiks Female
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 4.7 km Running 00:29:38
341 259 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4.7 km Running 00:56:41
476 102 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4.7 km Walking 01:46:58
374 287 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:59:49
204 142 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4.7 km Walking 00:47:31
472 371 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:39:34
97 52 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4.7 km Running 00:31:34
131 77 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.7 km Running 00:36:52
141 87 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4.7 km Running 00:39:15
71 32 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:29:49
382 292 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 01:00:43
Sulge

Tulemuse detailne info

...