19. TRADEHOUSE Tervisejooks
18. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 486 Female: 379 Male: 107 Läbitud distants kokku: 2430 km Aeg kokku: 443:27:37
Pos M/F pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
178 118 3 Kati Aaren Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Walking 00:48:02
122 51 6 Karl Aas Male
Harju maakond
Filter Solutions OÜ   M 5 km Walking 00:39:29
371 283 10 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 01:02:34
315 235 11 Gerli Aasmäe Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 00:58:08
328 246 12 Jette Aasumäe Female
Harju maakond
  2RTK N 5 km Walking 00:58:52
210 146 16 Ilze Abola Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Walking 00:50:45
36 26 17 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Running 00:28:28
187 124 18 Eva Adoson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:48:41
131 79 20 Helena Aeltermann Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 00:42:29
336 253 24 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Walking 00:59:28
30 9 27 Sandra Aleksius Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Running 00:27:37
39 27 28 Andres Aller Male
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR M 5.1 km Running 00:28:37
48 18 889 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:29:25
274 200 901 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Walking 00:55:00
390 300 33 Anastassia Ambros Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 01:04:10
88 43 34 Kristel Amer Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:33:39
251 182 35 Lilly Ammon Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 00:53:54
180 62 36 Vladimir Anaimanovich Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Walking 00:48:05
190 127 37 Birgit Andermann Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 00:49:08
52 31 845 Priit Annusver Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Running 00:29:51
270 198 41 Kätlin Aren Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Walking 00:54:44
458 357 42 Annifriida Arge Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Walking 01:25:07
164 105 43 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:46:45
142 89 46 Maire Arras Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5 km Walking 00:44:18
482 107 929 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5 km Walking 02:21:59
248 179 50 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 00:53:51
275 201 51 Alla Aruvald Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 5 km Walking 00:55:00
477 371 52 Anastasiia Atamanenko-Popova Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Walking 02:00:16
133 81 54 Ave Aun Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Walking 00:43:19
123 72 58 Ketlin Bachmann Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Running 00:39:51
410 319 59 Ksenia Balahnitšova Female
Harju maakond
  KKKSV N 5 km Walking 01:08:00
483 376 71 Brit Bärengrub Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 02:27:14
432 336 63 Julia Bogdanova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 01:14:37
167 107 65 Maret Bormeister Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Running 00:46:55
298 219 69 Natalja Bukrejeva Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:57:02
256 186 70 Valeria Buravljova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 00:54:17
380 291 74 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 01:03:07
11 8 937 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Running 00:25:08
302 222 78 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Walking 00:57:20
383 294 80 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Running 01:03:19
391 301 81 Hegle Engman Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Walking 01:04:20
192 129 84 Kristel Evardi Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Walking 00:49:20
329 247 85 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Walking 00:59:03
111 61 86 Kristina Fuks-Kuus Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Running 00:36:43
130 52 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 5 km Running 00:41:57
485 378 88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Walking 02:46:02
474 368 89 Triin Gede Female
Harju maakond
  TIREL N 5 km Walking 01:48:26
364 276 90 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:01:20
308 229 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Running 00:57:49
58 33 96 James Ralph Gray Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Running 00:30:35
126 75 97 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Running 00:40:29
293 216 847 Uljana Grinina Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Walking 00:56:31
463 360 101 Kadri Haamer Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Walking 01:29:26
209 145 103 Ele Haavandi Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 00:50:43
374 286 104 Gäthlin Haljaste Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Walking 01:02:45
224 67 105 Hannes Hanimägi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5 km Walking 00:52:25
421 328 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:12:38
226 158 108 Signe Haug Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5 km Running 00:52:26
428 334 109 Liis Havi Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 01:13:42
444 99 919 Andrias Heinlaid Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:18:43
103 54 112 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:35:34
24 17 114 Ivo Hindreus Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5 km Running 00:26:54
124 73 115 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Running 00:39:52
268 73 116 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:54:43
425 332 122 Ly Hõbe Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Walking 01:13:23
12 9 950 Sven Holter Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Running 00:25:13
358 270 124 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 01:00:54
2 2 126 Sergei Iljin Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:22:41
290 76 130 Marek Ilves Male
Harju maakond
  2RTK M 5 km Walking 00:56:15
412 320 131 Ülle Ilves Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:08:50
453 101 133 Vitali Ivanov Male
Harju maakond
  KKKSV M 5 km Walking 01:22:57
151 95 890 Janika Jaago Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Walking 00:45:18
426 331 156 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:13:23
484 377 134 Elen Jahimaa Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Walking 02:40:41
357 88 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:00:47
373 285 136 Kristel Jallai Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:02:44
44 16 137 Eve Janis Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:29:01
266 72 139 Urmas Jegorov Male
Harju maakond
  Tiptap M 5 km Walking 00:54:40
85 40 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:33:02
422 329 142 Marion Jogenbro Female
Harju maakond
  Mango N 5 km Walking 01:13:00
433 337 150 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 01:14:51
127 76 144 Elise Joonas Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Running 00:41:00
80 37 145 Krista Joonas Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Running 00:32:51
445 346 158 Katri Jürine Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Walking 01:19:01
381 292 159 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 01:03:09
174 113 160 Aire Jüriväli Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Running 00:47:43
435 97 161 Margus Jüriväli Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Walking 01:15:42
205 141 162 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Walking 00:50:29
394 303 164 Signe Kaasik Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Walking 01:05:00
361 273 862 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Walking 01:01:02
238 170 165 Peeli Kadastu Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 00:53:26
101 53 166 Sandra Maria Kaer Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Running 00:35:32
369 281 167 Elise Kaidme Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Running 01:02:24
7 6 168 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:24:09
196 133 169 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 00:49:41
198 135 171 Birgit Kald Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Walking 00:49:50
215 150 172 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:51:12
296 217 173 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:56:48
259 189 174 Pille Kalda Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Running 00:54:27
113 63 178 Urvi Kaljas Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Walking 00:36:49
366 278 179 Evelyn Hanna Kaljumäe Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 01:02:08
429 95 181 Taavi Kallas Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Walking 01:13:57
139 87 182 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:43:56
118 68 183 Anary Kalme Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:37:52
121 71 897 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Running 00:38:20
306 227 184 Inge Kand Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Walking 00:57:47
351 264 186 Marina Karasjova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:00:24
448 348 187 Maarika Karelson Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Walking 01:20:10
479 373 281 Kaidi-Kerli Kärner Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Walking 02:10:00
81 44 894 Roland Karro Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5 km Running 00:32:55
149 93 191 Kadri Kartašev Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:45:00
157 103 192 Ines Karu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Running 00:46:00
342 85 193 Viljo Kase Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:59:50
322 241 194 Kaire Kasearu Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Walking 00:58:35
5 5 195 Taavi Kasela Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Running 00:23:52
194 131 196 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Walking 00:49:21
47 30 198 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5 km Running 00:29:16
173 112 199 Gerda Kask Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:47:41
387 296 200 Astrid Kauber Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Walking 01:03:54
288 213 202 Kristel Kauts Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 00:56:09
91 46 203 Keidi Keidla Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5 km Running 00:34:17
240 172 204 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 00:53:29
255 185 206 Helin Kerna Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 00:54:09
222 156 207 Katrin Kersten Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:51:56
27 20 926 Karl Kesküla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:27:13
182 120 898 Karoliine Kessler Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Walking 00:48:13
87 42 215 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Running 00:33:31
75 33 216 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Running 00:32:22
385 295 217 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Walking 01:03:40
202 138 220 Pille Kink Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Walking 00:50:02
348 261 222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:00:12
212 148 223 Kristi Kirsman Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Running 00:50:51
15 12 905 Robert Kitt Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5 km Running 00:25:35
134 82 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:43:23
472 367 228 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Walking 01:44:13
136 84 891 Reelika Kliimre Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Running 00:43:41
459 102 276 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5 km Walking 01:25:16
460 358 277 Merilin Kõdar Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5 km Walking 01:25:16
276 75 229 Erki Kogres Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 5 km Walking 00:55:01
61 35 230 Andres Koitmäe Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Running 00:30:49
386 297 236 Merle Kollo Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 01:03:54
201 64 869 Sander Kollom Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Running 00:50:01
21 15 239 Vjatšeslav Koop Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Running 00:26:31
78 35 240 Siret Koopuu Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5 km Running 00:32:50
388 298 241 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 01:04:07
31 22 242 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5 km Running 00:27:50
316 236 245 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:58:09
203 139 246 Tatjana Kovaljova Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Running 00:50:06
86 41 243 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Running 00:33:12
319 81 244 Andrei Kozlov Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 5 km Walking 00:58:23
365 277 247 Natalja Kravtsova Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 01:01:48
221 66 925 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:51:50
62 36 248 Karel Krist Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:30:59
356 269 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Walking 01:00:47
170 109 254 Katrin Kruusamägi Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Walking 00:47:19
471 366 255 Anne Kruusement Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:40:35
112 62 256 Kairi Kruusma Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5 km Running 00:36:48
446 347 261 Krystsina Kudzina Female
Harju maakond
  KKKSV N 5 km Walking 01:20:00
232 164 263 Jekaterina Kukk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:53:10
51 21 265 Aet Kull Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:29:47
68 39 125 Mihkel Kurg Male
Harju maakond
  Harku Kiired M 5 km Running 00:31:45
408 316 267 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 01:07:56
403 92 268 Gert Kevin Kurmiste Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Walking 01:07:04
427 333 270 Galyna Kushnir Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5 km Walking 01:13:32
277 202 284 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Running 00:55:01
267 195 272 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Walking 00:54:42
223 157 273 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 00:52:14
95 49 275 Piret Kuusk Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Running 00:34:38
413 321 289 Marilin Laanetu Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Walking 01:09:28
250 181 290 Ruth Laev Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:53:52
350 263 292 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Running 01:00:21
18 5 294 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Running 00:26:15
414 93 858 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 5 km Walking 01:09:44
368 280 301 Maris Lampe Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5.3 km Walking 01:02:22
175 114 303 Triin Laub Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 00:47:50
262 192 304 Ilse Laur Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:36
456 355 305 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:24:05
179 116 307 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Walking 00:48:02
225 68 308 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 5 km Walking 00:52:25
177 117 309 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Walking 00:48:02
181 119 314 Lembe Lember Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Walking 00:48:11
98 47 315 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 5 km Running 00:35:07
90 45 319 Liina-Maria Lepik Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Running 00:34:01
269 197 320 Silja Lepik Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Walking 00:54:44
213 149 321 Eliise Lepp Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:51:00
13 10 325 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 5 km Running 00:25:19
327 245 326 Katrin Ligi Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Walking 00:58:45
8 2 329 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Running 00:24:25
480 374 330 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 02:12:52
352 265 332 Elina Liivat Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:00:31
92 47 333 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Running 00:34:19
349 262 335 Everiin Lill Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Running 01:00:18
244 175 336 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Walking 00:53:41
437 98 337 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:16:42
243 69 338 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5 km Walking 00:53:40
292 77 339 Karl Limbak Male
Harju maakond
  Gone with the win M 5 km Walking 00:56:30
73 31 340 Tiivi Lind Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Running 00:32:06
160 104 341 Siret Link Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Running 00:46:09
20 6 342 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Running 00:26:27
1 1 343 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Running 00:22:18
176 115 882 Marit Lippur Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:48:01
189 126 346 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB   N 5 km Walking 00:49:08
395 304 347 Olga Litovskihh Female
Harju maakond
  Mango N 5 km Walking 01:05:00
163 59 348 Spartak Ljašenko Male
Harju maakond
  KKKSV M 5 km Running 00:46:43
462 359 349 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Walking 01:27:45
246 177 363 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Walking 00:53:44
254 184 364 Victoria-Laura Lõhmus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:53:56
83 45 365 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 5 km Running 00:33:00
206 142 350 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Running 00:50:30
155 99 351 Kairit Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Walking 00:45:49
148 92 352 Karoliine Lootus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Walking 00:44:57
228 160 356 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 00:52:36
231 163 358 Inga Luks Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Walking 00:53:00
197 134 911 Liis Lume Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:49:49
382 293 359 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:03:10
172 111 360 Margit Lunt Female
Harju maakond
  KRO II N 5 km Walking 00:47:37
431 335 362 Inge Luuk Female
Harju maakond
  2RTK N 5 km Walking 01:14:13
107 50 367 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Running 00:35:52
323 242 428 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Walking 00:58:36
367 279 370 Heleen Maibak Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5 km Walking 01:02:10
273 199 371 Annela Maidla Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Walking 00:54:57
309 230 372 Kristiina Maidvee Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 00:57:52
291 215 374 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:56:29
57 32 376 Mait Makkar Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Running 00:30:28
400 309 431 Maie Männiste Female
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Walking 01:05:23
419 326 848 Gertu Margus Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Walking 01:12:11
405 312 383 Margit Marma Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5 km Walking 01:07:14
467 105 385 Bogdan Martšenko Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Walking 01:34:48
76 34 387 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Running 00:32:44
420 327 388 Djan Matsova Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5 km Walking 01:12:26
109 59 390 Julia Medved Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:36:24
447 100 393 Martin Meisalu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Walking 01:20:00
64 38 395 Veiko Meltsas Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5 km Running 00:31:10
404 313 396 Eve Mere Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:07:14
334 252 398 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 00:59:25
340 84 399 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Walking 00:59:47
333 251 400 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:59:23
478 372 402 Oksana Mihailova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Walking 02:09:33
132 80 404 Airi Miilits Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 00:42:30
110 60 405 Kertu Mikk Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:36:31
440 342 406 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 01:17:08
211 147 407 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB   N 5 km Walking 00:50:46
326 82 410 Elari Moks Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5 km Walking 00:58:42
375 89 411 Hans Moks Male
Harju maakond
  KRO II M 5 km Walking 01:02:48
138 85 425 Liia Mõrd Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Engineering OÜ
  N 5 km Running 00:43:45
377 289 413 Jekaterina Mordassova Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:03:00
486 379 415 Veronika Mossov Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5 km Walking 07:12:09
320 239 416 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 00:58:30
162 57 417 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 5 km Walking 00:46:38
418 325 418 Anne Murd Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:11:07
338 255 419 Kaili Muru Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5 km Walking 00:59:40
165 106 421 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Walking 00:46:49
341 257 422 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 00:59:47
114 64 423 Reilika Muuli Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:37:19
143 54 435 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5 km Walking 00:44:22
185 122 454 Epp Näpp Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:48:33
146 90 436 Jana Napritson Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5 km Walking 00:44:36
25 19 849 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5 km Running 00:26:55
299 220 439 Kristi Neidra Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:57:05
406 314 441 Anne Neroda Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5 km Walking 01:07:31
63 37 446 Ants Noot Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5 km Running 00:31:03
169 61 447 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Walking 00:47:01
242 174 448 Lea Nulk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Walking 00:53:30
325 244 449 Reet Nurm Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 00:58:42
195 132 451 Kristi Nurmik Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Walking 00:49:34
278 203 457 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Walking 00:55:05
335 83 930 Avo Org Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Walking 00:59:28
54 23 462 Maarika Org Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Running 00:30:01
337 254 921 Sirje Org Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:59:28
183 121 463 Eve Oro Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Walking 00:48:15
263 194 465 Helena Orumets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 00:54:38
17 4 469 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Running 00:25:57
219 154 827 Piret Õun Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Walking 00:51:48
235 167 828 Evelin Õunapuu Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 00:53:22
241 173 829 Maarja Õunmaa Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Walking 00:53:29
475 369 470 Tatjana Ovsjankina Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Running 01:57:38
307 228 473 Ave Paabel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:57:48
128 77 474 Epp Paalberg Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5 km Running 00:41:30
318 238 475 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 00:58:18
145 56 544 Siim Pääro Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 5 km Walking 00:44:29
6 1 476 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:24:05
442 344 478 Ingrid Paats Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:18:02
32 23 481 Märt Pais Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Running 00:28:03
161 58 483 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Running 00:46:38
220 155 484 Nele Pajuste Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Walking 00:51:50
40 13 485 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5 km Running 00:28:39
312 232 486 Gerda Palmits Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 00:58:01
362 274 488 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Running 01:01:07
19 14 489 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:26:24
450 350 492 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:21:48
300 221 494 Angelika Park Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 00:57:19
94 48 540 Anna-Liisa Pärnalaas Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Running 00:34:36
3 3 495 Jürgen Parts Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5 km Running 00:22:46
281 206 496 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 00:55:17
461 103 498 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  Runderful M 5 km Running 01:25:24
60 26 501 Kai Peet Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Running 00:30:47
321 240 912 Hedi Peetermann Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Walking 00:58:30
399 308 505 Eerika Pentel Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:05:18
331 249 506 Liisa Peri Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Walking 00:59:17
303 224 509 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:57:21
330 248 508 Egle Pesti Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5 km Walking 00:59:14
200 137 511 Mailis Petrovits Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:49:58
156 100 514 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:45:54
282 207 518 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 00:55:21
141 53 520 Andrus Pisarev Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Walking 00:44:13
70 41 522 Priit Plado Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Running 00:31:53
152 96 525 Natalia Plotnikova Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Walking 00:45:21
324 243 536 Heli Põder Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 5 km Walking 00:58:40
295 79 538 Kaimo Põder Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Walking 00:56:39
59 34 951 Armand Põldoja Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Running 00:30:41
69 40 844 Priit Põltsama Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Running 00:31:46
43 15 526 Olga Ponomareva Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5 km Running 00:28:58
313 233 528 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Walking 00:58:06
45 17 529 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5 km Running 00:29:06
84 39 838 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Running 00:33:01
239 171 545 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 00:53:28
208 144 530 Aile Pops Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:50:38
370 282 531 Kaja Prii Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:02:28
470 365 533 Merlin Purge Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Walking 01:40:16
140 88 535 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:44:08
99 52 546 Anu Raamat Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5 km Running 00:35:14
455 354 550 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5 km Walking 01:23:16
264 193 877 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Walking 00:54:38
354 267 864 Pirje Raidma Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Walking 01:00:38
468 363 551 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Walking 01:35:00
186 123 555 Jaana Rajamäe Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5 km Walking 00:48:37
304 225 557 Ann Randver Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Walking 00:57:43
301 223 904 Kaili Ränkel Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Walking 00:57:20
407 315 559 Triin Rannut Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Walking 01:07:53
193 130 561 Piia Raudsepp Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:20
46 29 562 Timo Kalevi Raussi Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5 km Running 00:29:08
257 187 563 Liis Rebane Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Running 00:54:19
359 271 565 Janne Rechlin Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Walking 01:00:56
279 204 570 Merli Reinmann Female
Harju maakond
  LauMer N 5 km Walking 00:55:10
120 70 572 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:38:06
102 55 920 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Running 00:35:34
434 338 573 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Walking 01:14:54
72 42 574 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5 km Running 00:31:55
260 190 576 Pille Riimast Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:54:30
116 66 578 Brigitta Rimm Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Running 00:37:42
271 196 579 Mirje Roasto Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Walking 00:54:44
144 55 580 Vladislav Rogalevitš Male
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Tiim M 5 km Running 00:44:25
469 364 582 Angela Rohtla Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Running 01:39:47
93 46 586 Viljar Rooda Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Running 00:34:31
216 151 589 Kirsika Roos Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 5 km Walking 00:51:15
119 69 859 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Running 00:38:05
135 83 592 Margit Rosin Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:43:35
154 98 594 Ievgeniia Rudkovska Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:45:45
436 339 836 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:16:35
23 18 601 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:26:54
353 266 595 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Walking 01:00:33
311 231 910 Hele-Riin Saal Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:57:58
454 353 603 Anu Saar Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 01:23:11
416 323 604 Marianne Saar Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 5 km Walking 01:10:22
286 210 607 Külli Saarepera Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 00:55:45
4 4 608 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 5 km Running 00:22:50
26 7 674 Heli Säde Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Running 00:26:57
217 152 609 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Mango N 5 km Running 00:51:29
346 259 610 Natalja Saiko Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 01:00:06
234 166 612 Ülle Saks Female
Harju maakond
Spordiselts OÜ
Selver AS
  N 5 km Running 00:53:17
184 63 614 Silver Salundo Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5 km Walking 00:48:17
464 361 615 Ulvi Salundo Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Walking 01:30:49
147 91 616 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Walking 00:44:38
401 310 621 Jana Sarri Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Walking 01:05:51
38 12 622 Kadi Sau Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Running 00:28:37
233 165 623 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:53:11
55 24 676 Anna Šerstjuk Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:30:05
389 299 631 Madle Sihver Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 01:04:09
393 302 872 Tairi Siilbaum Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5 km Walking 01:04:42
158 101 632 Lotta Siim Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Walking 00:46:00
207 143 633 Häli Siimaste Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Walking 00:50:37
441 343 636 Rita Siitan Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 01:17:23
443 345 637 Jaana Siliksaar Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 01:18:36
258 188 639 Anu Sillandi Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 00:54:20
417 324 640 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 01:10:48
29 8 641 Maia Sinajeva Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 5 km Running 00:27:23
166 60 643 Simmo Sirel Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 5 km Walking 00:46:52
363 275 644 Siivi Sirotkin Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Walking 01:01:19
41 14 860 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Running 00:28:41
42 28 646 Mark Slavin Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Running 00:28:57
74 32 647 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Running 00:32:11
71 30 652 Anneli Soom Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Running 00:31:54
280 205 657 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Walking 00:55:12
339 256 662 Ingrid Stamm Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 00:59:45
65 27 664 Helen Stimmer Female
Harju maakond
  Liblekad N 5 km Running 00:31:39
439 341 665 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Walking 01:17:01
137 86 675 Made Sügis Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Walking 00:43:45
50 20 666 Reelika Sultson Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Running 00:29:34
35 25 667 Raul Sulu Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5 km Running 00:28:27
284 209 668 Sirli Sumeri Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 00:55:23
100 48 669 Armin Sutter Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 5 km Running 00:35:31
89 44 670 Kadi Sutter Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 5 km Running 00:33:39
199 136 671 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5 km Walking 00:49:54
347 260 900 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Walking 01:00:09
22 16 750 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Running 00:26:34
449 349 683 Ksenja Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Walking 01:20:55
227 159 684 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:52:29
191 128 686 Ave Talts Female
Harju maakond
  KRO II N 5 km Walking 00:49:17
214 65 687 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5 km Walking 00:51:12
451 351 688 Age Tamm Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Walking 01:21:58
253 70 689 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Walking 00:53:55
34 24 693 Kristjan Tammearu Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Running 00:28:20
396 305 694 Terje Tammekivi Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 5 km Walking 01:05:02
53 22 695 Kätlin Tammesoo Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Running 00:29:54
82 38 698 Merilin Tammik Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Running 00:33:00
289 214 701 Triin Tartes Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Walking 00:56:13
378 288 702 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 01:03:00
305 226 703 Evely Taul Female
Harju maakond
  TIREL N 5 km Walking 00:57:45
438 340 906 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Walking 01:17:00
49 19 705 Pia Tein Female
Harju maakond
  KRO II N 5 km Running 00:29:25
236 168 881 Siret Telliskivi Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:53:24
397 306 707 Jane Teresk Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Walking 01:05:05
229 161 708 Svetlana Ternavskihh Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Running 00:52:45
105 56 709 Sirje Terve Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Running 00:35:41
283 208 712 Liis Tiitson Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Walking 00:55:21
423 94 713 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Walking 01:13:19
272 74 870 Priit Tiks Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Walking 00:54:52
150 94 715 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:45:03
287 212 903 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Walking 00:56:08
14 11 717 Raido Tisler Male
Harju maakond
  Mango M 5 km Running 00:25:23
265 71 720 Tanel Tomson Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Walking 00:54:39
171 110 749 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:47:30
97 51 892 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Running 00:34:58
314 234 723 Terly Toomast Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 00:58:06
115 65 724 Jana Toomi Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Running 00:37:36
9 7 725 Antti Tooming Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Running 00:24:38
360 272 728 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  TIREL N 5 km Walking 01:00:58
452 352 732 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 01:22:38
355 268 733 Helena Trink Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Walking 01:00:45
37 11 734 Dominica Trubetskoi Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Running 00:28:32
465 362 735 Terje Trutsi Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 01:31:55
476 370 737 Larissa Truu Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Walking 02:00:14
430 96 739 Maksim Tšikiljov Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5 km Walking 01:14:00
106 57 741 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5 km Running 00:35:47
237 169 742 Epp Tuisk Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:53:26
372 284 744 Anu Tukia Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 01:02:41
249 180 745 Kairi Tukia Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 5 km Walking 00:53:52
230 162 831 Kerta Übner Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Walking 00:52:57
384 90 753 Liivar Uibonurm Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5 km Walking 01:03:22
79 36 757 Dagmar Urb Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Running 00:32:51
344 86 759 Sten Uritam Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 5 km Walking 00:59:58
297 218 760 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Walking 00:56:59
247 178 761 Evelin Uudeküll Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Walking 00:53:47
66 28 833 Mari-Liis Üürike Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Running 00:31:40
168 108 762 Kairi Uustulnd Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 5 km Walking 00:46:56
294 78 824 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Running 00:56:38
96 50 766 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
  Raiari N 5 km Running 00:34:53
33 10 767 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5 km Running 00:28:07
117 67 770 Laine Vain Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Running 00:37:43
473 106 771 Taniel Vain Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 5 km Walking 01:45:40
204 140 773 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Running 00:50:24
411 318 775 Eliis Valdma Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Walking 01:08:00
332 250 893 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Walking 00:59:19
104 49 779 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5 km Running 00:35:40
402 311 781 Liis Valma Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:06:09
345 87 782 Olavi Valner Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 5 km Walking 01:00:00
310 80 785 Rain Varblane Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Walking 00:57:54
28 21 786 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Running 00:27:16
77 43 787 Tauno Vare Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Running 00:32:45
159 102 789 Ingrid Vedler Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Running 00:46:00
56 25 791 Jana Veenpere Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:30:13
317 237 792 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:58:14
16 13 948 Erki Veeroos Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Running 00:25:39
10 3 793 Hanna-Greta Veersalu Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Running 00:24:58
188 125 795 Airi Vekmann Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:49:00
153 97 796 Laura Venig Female
Harju maakond
  LauMer N 5 km Running 00:45:34
67 29 797 Mariia Verozub Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 5 km Running 00:31:42
457 356 800 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Walking 01:24:53
409 317 803 Marta Vihtre Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Walking 01:07:57
398 307 807 Kristel Viirmann Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 01:05:13
252 183 809 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Walking 00:53:55
245 176 810 Katrin Viks Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Walking 00:53:42
376 287 814 Greete Vilu Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Running 01:02:59
424 330 815 Liis-Erliken Vinne Female
Harju maakond
  Vinne N 5 km Walking 01:13:20
392 91 816 Mario Vinne Male
Harju maakond
  Vinne M 5 km Walking 01:04:36
379 290 817 Kirsti Vinni Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Walking 01:03:02
466 104 818 Martin Visnapuu Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5 km Running 01:32:09
415 322 819 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:10:00
343 258 820 Katri Voit Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Walking 00:59:51
481 375 822 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 02:15:53
218 153 823 Julia Vuhk Vuht Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Running 00:51:30
125 74 965 Gätlin Vunk Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Running 00:40:04
129 78 835 Viktoria Yurchuk Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Running 00:41:41
261 191 679 Darja Zabrovskaja Female
Harju maakond
  ERL N 5 km Walking 00:54:35
108 58 680 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:36:10
285 211 681 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:55:45
Sulge

Tulemuse detailne info

...