19. TRADEHOUSE Tervisejooks
19. etapp - 3 km - Tondiraba

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 486 Female: 381 Male: 105 Läbitud distants kokku: 1458 km Aeg kokku: 270:52:35
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
174 116 3 Kati Aaren 1978 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 3 km Walking 00:28:06
412 319 5 Triin Aarna 1986 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 3 km Walking 00:41:16
326 246 10 Monika Aaslaid 1951 Female
Harju maakond
  Pirita N 3 km Walking 00:35:27
312 234 11 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3 km Walking 00:34:34
278 205 12 Jette Aasumäe 1990 Female
Harju maakond
  2RTK N 3 km Running 00:33:03
276 203 13 Lili Aasumäe 1964 Female
Harju maakond
Spordiselts   N 3 km Walking 00:33:01
359 272 16 Ilze Abola 1978 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3 km Walking 00:37:00
49 31 17 Andre Adler 1992 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3 km Running 00:17:55
196 137 18 Eva Adoson 1978 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3 km Walking 00:29:43
256 186 20 Helena Aeltermann 1980 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3 km Walking 00:32:07
360 274 24 Evelyn Alamets 1973 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3 km Walking 00:37:02
46 17 27 Sandra Aleksius 1994 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3 km Running 00:17:52
51 19 889 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3 km Running 00:18:02
365 279 901 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3 km Walking 00:37:19
210 147 33 Anastassia Ambros 1981 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3 km Walking 00:30:18
63 26 34 Kristel Amer 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3 km Running 00:18:45
273 200 35 Lilly Ammon 1972 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3 km Walking 00:32:50
212 64 36 Vladimir Anaimanovich 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3 km Walking 00:30:23
156 54 845 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3 km Walking 00:26:53
384 294 42 Annifriida Arge 1993 Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3 km Walking 00:38:32
152 100 43 Anneli Arm 1981 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3 km Running 00:26:37
109 63 44 Kristin Arm 1972 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3 km Running 00:21:17
313 235 45 Kätlin Arras 1983 Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3 km Walking 00:34:34
168 111 46 Maire Arras 1965 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3 km Walking 00:27:41
239 172 50 Kertu Arumetsa 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3 km Walking 00:31:38
225 160 51 Alla Aruvald 1970 Female
Harju maakond
  :) Täpi ja Külmalind N 3 km Walking 00:31:00
390 300 52 Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3 km Walking 00:39:13
67 29 54 Ave Aun 1970 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3 km Running 00:18:49
138 86 902 Marite Aus 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3 km Running 00:25:18
72 41 55 Asko Ausmees 1986 Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Domus M 3 km Running 00:18:55
333 252 56 Helina Avamere 1972 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3 km Walking 00:35:52
469 367 71 Brit Bärengrub 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3 km Walking 00:57:19
464 363 63 Julia Bogdanova 1992 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3 km Walking 00:55:11
193 134 66 Marina Borovkova 1989 Female
Tartu maakond
ABB   N 3 km Walking 00:29:38
467 366 69 Natalja Bukrejeva 1982 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3 km Walking 00:55:41
129 79 70 Valeria Buravljova 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3 km Walking 00:24:07
371 284 74 Natalia Družinina 1976 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3 km Walking 00:37:42
24 15 937 Urmas Eigla 1972 Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3 km Running 00:16:19
213 149 78 Edith End 1976 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3 km Walking 00:30:23
450 353 80 Estin Engbusk 2000 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3 km Walking 00:48:15
258 189 81 Hegle Engman 1978 Female
Harju maakond
  Tiptap N 3 km Walking 00:32:12
253 184 868 Elisabeth Erik 1995 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 3 km Walking 00:32:00
106 61 84 Kristel Evardi 1984 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3 km Running 00:20:42
354 269 85 Kristel Filippov 1974 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3 km Walking 00:36:56
259 190 86 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3 km Running 00:32:12
62 37 87 Semjon Galajev 1983 Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 3 km Running 00:18:40
485 380 88 Natalja Gapon 1970 Female
Harju maakond
  HORNETS N 3 km Walking 05:07:26
316 237 90 Merilin Gedvil 1991 Female
Harju maakond
  Runderful N 3 km Walking 00:34:47
171 114 92 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3 km Running 00:27:57
468 102 93 Tedo Gogoladze 1992 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3 km Walking 00:56:54
59 35 96 James Ralph Gray 1978 Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3 km Running 00:18:25
115 69 97 Monika Grinfeld 1976 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3 km Running 00:21:46
226 161 847 Uljana Grinina 1981 Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3 km Walking 00:31:01
478 374 99 Külli Haab 1978 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3 km Walking 01:11:58
407 314 101 Kadri Haamer 1981 Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3 km Walking 00:40:42
245 177 103 Ele Haavandi 1974 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3 km Running 00:31:49
447 350 104 Gäthlin Haljaste 1979 Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 3 km Walking 00:47:25
334 82 105 Hannes Hanimägi 1972 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 3 km Walking 00:35:53
110 65 108 Signe Haug 1977 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 3 km Running 00:21:19
317 238 109 Liis Havi 1991 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3 km Walking 00:34:48
136 84 110 Kaie Hein 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3 km Running 00:25:12
128 78 112 Eleri Heinnurm 1988 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3 km Walking 00:23:55
26 17 114 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 3 km Running 00:16:21
189 58 116 Marko Hinn 1987 Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3 km Walking 00:29:27
289 213 122 Ly Hõbe 1977 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3 km Walking 00:33:28
9 7 950 Sven Holter 1969 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3 km Running 00:14:34
335 253 124 Helena Idarand 1995 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3 km Walking 00:36:09
3 3 126 Sergei Iljin 1989 Male
Harju maakond
    M 3 km Running 00:12:54
219 155 129 Kaidi Ilves 1979 Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3 km Walking 00:30:44
399 91 130 Marek Ilves 1974 Male
Harju maakond
  2RTK M 3 km Walking 00:40:01
431 335 131 Ülle Ilves 1953 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3 km Walking 00:44:08
158 103 890 Janika Jaago 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3 km Walking 00:27:03
329 248 156 Maire Jäärats 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 3 km Walking 00:35:42
140 88 134 Elen Jahimaa 1983 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3 km Running 00:25:29
405 93 135 Dmitri Jalakas 1990 Male
Harju maakond
    M 3 km Walking 00:40:35
482 378 136 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 01:16:16
27 10 137 Eve Janis 1968 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:16:27
203 62 139 Urmas Jegorov 1970 Male
Harju maakond
  Tiptap M 3 km Walking 00:30:00
90 46 140 Anneli Jervson 1974 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3 km Running 00:19:49
440 344 142 Marion Jogenbro 1984 Female
Harju maakond
  Mango N 3 km Walking 00:45:15
277 204 150 Sigrid Jõhve 1989 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3 km Walking 00:33:01
93 49 144 Elise Joonas 1990 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3 km Running 00:19:58
237 170 158 Katri Jürine 1980 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3 km Walking 00:31:29
355 270 159 Luule Jürisson 1949 Female
Harju maakond
  Pirita N 3 km Walking 00:36:57
144 92 160 Aire Jüriväli 1966 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3 km Running 00:26:00
315 79 161 Margus Jüriväli 1967 Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 3 km Walking 00:34:45
242 175 162 Kadri Jürjan 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3 km Walking 00:31:42
157 55 148 Hannes Juuse 1969 Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 3 km Walking 00:27:00
449 352 164 Signe Kaasik 1991 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3 km Walking 00:48:10
347 261 862 Nadežda Kabrda 1967 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3 km Walking 00:36:37
339 256 165 Peeli Kadastu 1968 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3 km Walking 00:36:17
58 24 167 Elise Kaidme 1987 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3 km Running 00:18:25
463 101 168 Tarmo Kaisla 1982 Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 3 km Walking 00:54:40
349 264 169 Kristin Kaivo 1990 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3 km Walking 00:36:41
177 120 170 Liina Kala 1977 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3 km Walking 00:28:20
241 174 171 Birgit Kald 1996 Female
Harju maakond
  A Running Joke N 3 km Walking 00:31:40
262 191 172 Birgit Kald 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3 km Walking 00:32:16
323 243 173 Nele Kalda 1986 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3 km Walking 00:35:03
169 112 174 Pille Kalda 1982 Female
Harju maakond
TAI TAI N 3 km Running 00:27:51
240 173 177 Ülle Kaldre 1953 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3 km Walking 00:31:39
66 28 178 Urvi Kaljas 1978 Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 3 km Walking 00:18:48
351 266 179 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3 km Walking 00:36:50
484 105 181 Taavi Kallas 1986 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 3 km Walking 02:30:31
147 95 182 Tiina Kallas 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3 km Walking 00:26:09
125 76 183 Anary Kalme 1975 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3 km Running 00:23:05
118 71 897 Enelys Kalmus 1992 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3 km Running 00:22:17
483 379 186 Marina Karasjova 1985 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3 km Walking 02:05:17
288 212 187 Maarika Karelson 1960 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3 km Walking 00:33:24
352 267 188 Eliina Karma 1982 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3 km Running 00:36:51
372 88 894 Roland Karro 1988 Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 3 km Running 00:37:43
322 241 191 Kadri Kartašev 1989 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3 km Walking 00:35:00
145 94 192 Ines Karu 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3 km Walking 00:26:01
319 80 193 Viljo Kase 1985 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3 km Walking 00:34:58
20 12 195 Taavi Kasela 1982 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3 km Running 00:15:58
33 22 198 Mairo Kaseväli 1983 Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 3 km Running 00:17:08
466 365 202 Kristel Kauts 1970 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3 km Walking 00:55:34
363 277 203 Keidi Keidla 1987 Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 3 km Walking 00:37:17
470 368 204 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3 km Walking 00:57:59
142 90 206 Helin Kerna 1983 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3 km Walking 00:25:51
282 210 208 Kristiin Kesamaa 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3 km Walking 00:33:08
300 77 926 Karl Kesküla 1995 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3 km Walking 00:33:53
88 44 898 Karoliine Kessler 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3 km Walking 00:19:46
99 54 215 Valeria Kiisk 1985 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3 km Running 00:20:26
112 67 216 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3 km Running 00:21:40
294 218 217 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3 km Walking 00:33:41
283 209 220 Pille Kink 1980 Female
Harju maakond
TAI TAI N 3 km Running 00:33:08
164 107 221 Anne Kippasto 1950 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3 km Running 00:27:30
391 301 222 Liina Kippasto 1970 Female
Harju maakond
  Runderful N 3 km Walking 00:39:23
368 281 223 Kristi Kirsman 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3 km Walking 00:37:28
167 110 225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3 km Walking 00:27:37
18 7 228 Sigrid Kleidov 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3 km Running 00:15:46
137 85 891 Reelika Kliimre 1992 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3 km Running 00:25:14
455 99 276 Darvet Kõdar 1981 Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 3 km Walking 00:51:41
454 356 277 Merilin Kõdar 1991 Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 3 km Walking 00:51:41
127 50 229 Erki Kogres 1975 Male
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! M 3 km Running 00:23:50
81 44 230 Andres Koitmäe 1979 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3 km Running 00:19:21
21 13 231 Renee Kokmann 1987 Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 3 km Running 00:16:03
471 103 869 Sander Kollom 1971 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3 km Running 00:58:07
411 318 241 Triin Kosso 1983 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3 km Walking 00:41:09
30 20 242 Stiven Kossorotov 1995 Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 3 km Running 00:16:42
327 247 245 Kajali Kotsar 1985 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3 km Walking 00:35:34
378 289 246 Tatjana Kovaljova 1974 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3 km Running 00:38:05
76 32 243 Inessa Kozenko 1964 Female
Harju maakond
  FIVEX N 3 km Running 00:19:05
381 291 247 Natalja Kravtsova 1988 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3 km Running 00:38:14
254 70 925 Matthew Krisenthal 1988 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3 km Walking 00:32:01
42 27 248 Karel Krist 1978 Male
Harju maakond
    M 3 km Running 00:17:39
393 303 259 Kerli Krõm 1992 Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 3 km Walking 00:39:35
382 293 253 Karmen Kruus 1986 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3 km Walking 00:38:20
132 81 254 Katrin Kruusamägi 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3 km Walking 00:24:37
430 334 255 Anne Kruusement 1970 Female
Harju maakond
    N 3.1 km Walking 00:43:52
154 101 256 Kairi Kruusma 1973 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3 km Running 00:26:39
139 87 257 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 3 km Walking 00:25:26
178 121 258 Vivika Kruusmägi 1972 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3 km Walking 00:28:23
205 143 263 Jekaterina Kukk 1969 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3 km Running 00:30:02
53 21 265 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3 km Running 00:18:13
257 187 266 Marion Kurg 1988 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3 km Walking 00:32:08
452 98 268 Gert Kevin Kurmiste 1992 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3 km Running 00:48:36
423 328 270 Galyna Kushnir 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 3 km Walking 00:42:43
141 89 284 Eve Küün 1961 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3 km Walking 00:25:43
414 320 272 Raili Kuurits 1978 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 3 km Walking 00:41:19
356 271 273 Edith Kuusemägi 1975 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3 km Walking 00:36:57
82 38 275 Piret Kuusk 1981 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3 km Running 00:19:27
422 327 287 Sigrid Laanemets 1980 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3 km Walking 00:42:38
426 331 288 Elina Laanep 1986 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3 km Walking 00:43:19
453 355 289 Marilin Laanetu 1972 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3 km Walking 00:48:52
266 195 290 Ruth Laev 1953 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3 km Walking 00:32:28
331 250 292 Natalja Lahk 1960 Female
Harju maakond
  HORNETS N 3 km Walking 00:35:49
23 9 294 Lenne Lahtvee 1991 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3 km Running 00:16:16
133 82 297 Nele Laidvee 1976 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3 km Running 00:24:39
113 46 858 Marko Laigna 1978 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 3 km Running 00:21:41
209 146 299 Kaari Lainevool 1977 Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3 km Walking 00:30:13
274 201 301 Maris Lampe 1986 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3 km Walking 00:32:56
194 135 304 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:29:39
343 259 305 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3 km Walking 00:36:32
175 117 307 Anni Lehtmets 2016 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 3 km Walking 00:28:06
228 66 308 Janek Lehtmets 1977 Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 3 km Walking 00:31:09
173 118 309 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 3 km Walking 00:28:06
446 349 312 Dinara Leit 1983 Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 3 km Walking 00:47:13
119 48 315 Kaido Lemendik 1977 Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 3 km Running 00:22:35
479 375 319 Liina-Maria Lepik 1981 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3 km Walking 01:12:12
183 126 320 Silja Lepik 1981 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3 km Walking 00:28:43
307 230 321 Eliise Lepp 1989 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3 km Walking 00:34:11
13 9 325 Andreas Ležnevsky 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 3 km Running 00:15:04
401 310 329 Kristin Liiv 1990 Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 3 km Running 00:40:13
480 376 330 Liina Liiv 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3 km Walking 01:12:48
434 338 332 Elina Liivat 1980 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:44:22
87 43 333 Eleen Lilienthal 1989 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3 km Running 00:19:42
309 231 335 Everiin Lill 1995 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3 km Walking 00:34:15
280 206 336 Katrin Lillep 1969 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3 km Walking 00:33:04
443 97 337 Martin Lillepuu 1978 Male
Harju maakond
    M 3 km Walking 00:46:09
251 69 338 Andres Lilleste 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 3 km Walking 00:31:55
284 74 339 Karl Limbak 1995 Male
Harju maakond
  Gone with the win M 3 km Walking 00:33:09
248 180 341 Siret Link 1980 Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3 km Walking 00:31:52
19 8 342 Gerli Linkgreim 1979 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 3 km Running 00:15:53
181 124 346 Kristi Listmann 1985 Female
Tartu maakond
ABB   N 3 km Walking 00:28:40
321 240 347 Olga Litovskihh 1981 Female
Harju maakond
  Mango N 3 km Walking 00:35:00
338 255 349 Katrin Lohk 1986 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 3 km Walking 00:36:17
311 233 363 Reelika Lõhmus 1991 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3 km Walking 00:34:27
404 92 949 Karel Lomp 1990 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3 km Walking 00:40:30
197 138 350 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3 km Running 00:29:43
105 60 351 Kairit Lootus 1973 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3 km Running 00:20:41
103 58 352 Karoliine Lootus 2003 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 3 km Walking 00:20:39
397 307 353 Tiia Lorents 1968 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP1 N 3 km Walking 00:39:58
6 2 355 Reet Luhaäär 1953 Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3 km Running 00:14:14
320 242 358 Inga Luks 1975 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3 km Walking 00:35:00
204 142 911 Liis Lume 1976 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:30:01
418 324 359 Viktoria Lumi 1956 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:41:56
150 97 360 Margit Lunt 1971 Female
Harju maakond
  KRO II N 3 km Walking 00:26:34
458 358 362 Inge Luuk 1982 Female
Harju maakond
  2RTK N 3 km Running 00:52:45
208 63 367 Andre Maasikas 1972 Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 3 km Walking 00:30:12
380 292 368 Maarika Maasikas-Tõkke 1991 Female
Harju maakond
  Maasikad N 3 km Walking 00:38:14
272 199 428 Piret Mägi 1976 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3 km Walking 00:32:42
77 35 370 Heleen Maibak 1987 Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 3 km Running 00:19:09
314 236 372 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3 km Walking 00:34:38
85 41 373 Kristina Maimann 1972 Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3 km Running 00:19:35
279 207 374 Merle Maisla 1979 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:33:04
37 25 376 Mait Makkar 1974 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 3 km Running 00:17:15
369 282 377 Tiina Maldre 1969 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3 km Walking 00:37:32
388 298 431 Maie Männiste 1964 Female
Lääne-Viru maakond
    N 3 km Walking 00:38:56
50 32 380 Andero Mardo 1990 Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 3 km Running 00:18:01
425 330 848 Gertu Margus 1991 Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 3 km Walking 00:43:14
413 94 908 Taisto Markus 1990 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 3 km Walking 00:41:16
389 299 383 Margit Marma 1998 Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 3 km Walking 00:38:57
377 89 385 Bogdan Martšenko 1990 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 3 km Walking 00:38:02
91 47 387 Merilin Massakas 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 3 km Running 00:19:51
416 322 388 Djan Matsova 1984 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3 km Walking 00:41:33
114 68 390 Julia Medved 1986 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:21:45
457 100 393 Martin Meisalu 1989 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3 km Walking 00:52:19
61 36 395 Veiko Meltsas 1974 Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 3 km Running 00:18:36
396 306 398 Iris Meristo 1970 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3 km Walking 00:39:56
429 96 399 Martin Meristo 1971 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3 km Walking 00:43:46
476 372 400 Ülle Metsman 1979 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3 km Running 01:03:27
216 152 403 Krista Mihkelsaar 1975 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3 km Walking 00:30:33
153 99 404 Airi Miilits 1987 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 3 km Walking 00:26:37
116 70 405 Kertu Mikk 1998 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3 km Running 00:21:53
420 325 406 Virge Millert 1977 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3 km Walking 00:42:12
190 132 407 Katrin Milva 1985 Female
Tartu maakond
ABB   N 3 km Walking 00:29:32
199 61 410 Elari Moks 1981 Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 3 km Walking 00:29:46
261 71 411 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
  KRO II M 3 km Walking 00:32:16
358 273 413 Jekaterina Mordassova 1982 Female
Harju maakond
  Runderful N 3 km Walking 00:37:00
486 381 415 Veronika Mossov 1977 Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 3 km Walking 06:47:42
291 215 416 Airi-Anu Mugur 1984 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3 km Walking 00:33:35
163 57 417 Sander Muhu 1982 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 3 km Walking 00:27:24
403 312 418 Anne Murd 1973 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3 km Walking 00:40:23
385 295 419 Kaili Muru 1984 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 3 km Walking 00:38:42
250 182 420 Katariina Muru 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3 km Walking 00:31:52
184 127 421 Liisi Mustkivi 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 3 km Walking 00:28:45
220 156 422 Inga Mustonen 1985 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 3 km Walking 00:30:45
120 72 423 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3 km Running 00:22:39
73 42 435 Einar Namme 1965 Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 3 km Running 00:18:58
165 108 454 Epp Näpp 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 3 km Walking 00:27:30
124 75 436 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 3 km Walking 00:23:00
328 81 849 Ragnar Nauka 1987 Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3 km Walking 00:35:35
439 343 439 Kristi Neidra 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3 km Running 00:45:10
301 224 441 Anne Neroda 1969 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 3 km Walking 00:33:55
247 179 935 Piret Nõmmela 1970 Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3 km Walking 00:31:50
64 38 446 Ants Noot 1969 Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 3 km Running 00:18:46
161 56 447 Marek Nuka 1976 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3 km Walking 00:27:20
202 141 448 Lea Nulk 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3 km Walking 00:29:58
111 66 449 Reet Nurm 1972 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3 km Running 00:21:28
28 18 450 Kristjan Nurme 1981 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3 km Running 00:16:33
187 130 451 Kristi Nurmik 1988 Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 3 km Walking 00:29:22
364 278 457 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3 km Walking 00:37:18
395 305 458 Tuuli Ojasalu 1985 Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3 km Walking 00:39:51
306 228 461 Kairin Oras 1978 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3 km Walking 00:34:10
304 78 930 Avo Org 1952 Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 3 km Walking 00:34:05
305 227 921 Sirje Org 1956 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:34:05
432 336 463 Eve Oro 1966 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 3 km Walking 00:44:11
376 288 465 Helena Orumets 1994 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3 km Walking 00:38:01
11 4 467 Diana Ošur 1971 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:14:36
4 1 469 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 3 km Running 00:14:06
176 119 827 Piret Õun 1979 Female
Harju maakond
  Tiptap N 3 km Walking 00:28:16
318 239 828 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3 km Walking 00:34:52
179 122 829 Maarja Õunmaa 1987 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3 km Walking 00:28:32
424 329 470 Tatjana Ovsjankina 1975 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3 km Walking 00:43:14
15 5 472 Ksenia Ovtšinikova 1986 Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 3 km Running 00:15:17
324 244 473 Ave Paabel 1974 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3 km Walking 00:35:08
303 226 474 Epp Paalberg 1978 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3 km Running 00:34:04
281 208 475 Tiina Paalberg 1946 Female
Harju maakond
  Pirita N 3 km Walking 00:33:07
135 52 544 Siim Pääro 1986 Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 3 km Walking 00:24:58
460 360 477 Õnnela Paas 1979 Female
Harju maakond
ABB AS   N 3 km Walking 00:54:08
48 30 481 Märt Pais 1970 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3 km Running 00:17:53
200 139 484 Nele Pajuste 1984 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 3 km Walking 00:29:50
56 22 485 Egle Palk 1996 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 3 km Running 00:18:19
264 193 486 Gerda Palmits 1995 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3 km Running 00:32:22
22 14 489 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3 km Running 00:16:13
410 316 492 Kaisa Papp 1991 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3 km Walking 00:40:48
287 211 494 Angelika Park 1982 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3 km Walking 00:33:19
83 39 540 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 3 km Running 00:19:33
2 2 495 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 3 km Running 00:12:53
383 90 842 Jukka Patrikainen 1969 Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 3 km Walking 00:38:28
121 49 498 Maksim Pavlov 1984 Male
Harju maakond
  Runderful M 3 km Running 00:22:45
386 296 499 Piia Pedras 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 3 km Walking 00:38:47
95 50 500 Tuuli Pedras 1979 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:20:10
143 91 501 Kai Peet 1977 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 3 km Running 00:25:58
230 164 912 Hedi Peetermann 1994 Female
Harju maakond
ABB AS   N 3 km Walking 00:31:12
448 351 505 Eerika Pentel 1970 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 3 km Walking 00:47:59
302 225 509 Kristina Pešehodko 1997 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:34:00
406 313 508 Egle Pesti 1989 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3 km Walking 00:40:41
217 153 514 Agnes Pihelpuu 1975 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3 km Walking 00:30:42
102 56 515 Mirjam Pihlak 1979 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3 km Running 00:20:39
436 340 516 Marja-Liina Piir 1974 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 3 km Walking 00:44:29
180 123 517 Kerly Piirsalu 1997 Female
Harju maakond
  Pirita N 3 km Walking 00:28:37
246 178 518 Marju Piirsalu 1964 Female
Harju maakond
  Pirita N 3 km Walking 00:31:50
244 68 520 Andrus Pisarev 1974 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 3 km Walking 00:31:45
344 85 522 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3 km Running 00:36:33
57 23 524 Irene Ploom 1967 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3 km Running 00:18:20
166 109 525 Natalia Plotnikova 1975 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 3 km Walking 00:27:31
214 150 536 Heli Põder 1964 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 3 km Walking 00:30:27
267 72 537 Kaido Põder 1979 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3 km Walking 00:32:30
268 73 538 Kaimo Põder 1982 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 3 km Walking 00:32:38
38 26 951 Armand Põldoja 1963 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 3 km Running 00:17:15
55 34 844 Priit Põltsama 1974 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 3 km Running 00:18:18
182 125 526 Olga Ponomareva 1983 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 3 km Walking 00:28:42
350 265 528 Kristi Poobus 1982 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3 km Walking 00:36:42
348 263 529 Kristina Poolak 1993 Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 3 km Walking 00:36:38
60 25 838 Tuuliki Poom 1986 Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3 km Running 00:18:34
297 221 545 Katrin Pööra 1972 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 3 km Walking 00:33:48
211 148 530 Aile Pops 1974 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3 km Walking 00:30:22
195 136 531 Kaja Prii 1966 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3 km Walking 00:29:39
361 275 532 Karin Pugatšev 1988 Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 3 km Walking 00:37:10
96 51 535 Irene Puusaar 1963 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3 km Running 00:20:13
52 20 546 Anu Raamat 1920 Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 3 km Running 00:18:07
98 53 550 Heikke Merilin Raidma 1996 Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 3 km Running 00:20:25
270 198 877 Ines Elisabeth Raidma 2009 Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 3 km Walking 00:32:41
370 283 864 Pirje Raidma 1972 Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 3 km Walking 00:37:37
444 347 551 Piret-Ireen Raidmets 1967 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 3 km Walking 00:47:00
75 34 554 Tiina Raja 1976 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 3 km Running 00:19:05
201 140 555 Jaana Rajamäe 1981 Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 3 km Walking 00:29:53
346 262 557 Ann Randver 1987 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3 km Walking 00:36:37
231 165 904 Kaili Ränkel 1981 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3 km Walking 00:31:16
122 73 945 Karin Rannu 1974 Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3 km Running 00:22:50
441 345 559 Triin Rannut 1972 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3 km Walking 00:45:26
263 192 561 Piia Raudsepp 1969 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:32:19
36 24 562 Timo Kalevi Raussi 1969 Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 3 km Running 00:17:14
265 194 563 Liis Rebane 1986 Female
Harju maakond
  Tiptap N 3 km Walking 00:32:26
170 113 565 Janne Rechlin 1993 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3 km Walking 00:27:56
160 105 569 Helen Reinik 1984 Female
Harju maakond
  ERL N 3 km Walking 00:27:16
188 131 570 Merli Reinmann 1978 Female
Harju maakond
  LauMer N 3 km Walking 00:29:26
126 77 572 Eve Relvik 1959 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3 km Running 00:23:09
80 37 920 Kai Remmelkoor 1970 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3 km Running 00:19:15
392 302 573 Kristiina Repp 1971 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3 km Walking 00:39:32
286 76 574 Eduard Rešetov 1980 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3 km Walking 00:33:13
74 33 575 Merilyn Retter 1986 Female
Harju maakond
  Mango N 3 km Running 00:19:05
238 171 576 Pille Riimast 1984 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3 km Walking 00:31:32
146 93 578 Brigitta Rimm 1999 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 3 km Running 00:26:01
84 40 579 Mirje Roasto 1985 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3 km Running 00:19:33
417 323 582 Angela Rohtla 1988 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3 km Walking 00:41:35
29 19 586 Viljar Rooda 1989 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3 km Running 00:16:37
44 29 588 Ivan Roos 1987 Male
Harju maakond
  TIREL M 3 km Running 00:17:47
474 370 591 Gerly Roosmets 1979 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 3 km Walking 01:01:20
97 52 859 Airi Rosimannus 1988 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3 km Running 00:20:23
134 83 592 Margit Rosin 1980 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:24:53
221 65 593 Marek Ross 1991 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 3 km Walking 00:30:47
100 55 594 Ievgeniia Rudkovska 1990 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:20:34
402 311 836 Reili Rüütel 1984 Female
Harju maakond
ABB   N 3 km Walking 00:40:16
117 47 601 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3 km Running 00:22:14
271 197 595 Anu Ruuven 1969 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 3 km Walking 00:32:41
387 297 602 Monika Rytberg 1976 Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 3 km Walking 00:38:49
325 245 910 Hele-Riin Saal 1988 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:35:14
442 346 603 Anu Saar 1975 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3 km Walking 00:45:27
299 223 607 Külli Saarepera 1973 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 3 km Walking 00:33:52
5 4 608 Siim Saaroja 1983 Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3 km Running 00:14:11
31 11 674 Heli Säde 1979 Female
Harju maakond
  Tiptap N 3 km Running 00:16:52
459 359 609 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female
Harju maakond
  Mango N 3 km Running 00:53:07
362 276 610 Natalja Saiko 1980 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3 km Walking 00:37:12
290 214 613 Shirley Salm 1985 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 3 km Walking 00:33:32
34 23 614 Silver Salundo 1996 Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 3 km Running 00:17:10
162 106 616 Kirstin Saluveer 1989 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 3 km Walking 00:27:23
394 304 621 Jana Sarri 1980 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3 km Walking 00:39:50
47 18 622 Kadi Sau 1990 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 3 km Running 00:17:53
218 154 623 Alla Saul 1979 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3 km Walking 00:30:43
79 43 625 Jaan Schults 1965 Male
Harju maakond
    M 3 km Running 00:19:12
45 16 676 Anna Šerstjuk 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3 km Running 00:17:50
345 260 631 Madle Sihver 1991 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3 km Walking 00:36:36
367 280 872 Tairi Siilbaum 1993 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 3 km Walking 00:37:25
159 104 633 Häli Siimaste 1968 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3 km Walking 00:27:05
400 309 636 Rita Siitan 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3 km Walking 00:40:03
310 232 637 Jaana Siliksaar 1980 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3 km Walking 00:34:21
249 181 639 Anu Sillandi 1967 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 3 km Walking 00:31:52
451 354 640 Piret Simmo 1966 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:48:35
409 317 641 Maia Sinajeva 1988 Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 3 km Walking 00:40:48
232 166 642 Terje Sinik 1969 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 3 km Walking 00:31:17
130 51 643 Simmo Sirel 1990 Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 3 km Running 00:24:10
374 286 644 Siivi Sirotkin 1959 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 3 km Walking 00:37:45
35 12 860 Merit Sisas 1994 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 3 km Running 00:17:11
32 21 646 Mark Slavin 1980 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 3 km Running 00:17:01
308 229 673 Meeri Sõerd 1972 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 3 km Walking 00:34:11
427 332 657 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3 km Walking 00:43:30
437 341 662 Ingrid Stamm 1980 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 3 km Walking 00:44:53
92 48 664 Helen Stimmer 1987 Female
Harju maakond
  Liblekad N 3 km Running 00:19:53
433 337 665 Kädi Streff 1978 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3 km Walking 00:44:15
148 96 675 Made Sügis 1971 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3 km Walking 00:26:21
14 10 667 Raul Sulu 1989 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 3 km Running 00:15:13
206 144 668 Sirli Sumeri 1966 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 3 km Walking 00:30:05
25 16 669 Armin Sutter 1981 Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 3 km Running 00:16:20
255 185 670 Kadi Sutter 1980 Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 3 km Walking 00:32:06
191 133 671 Maili Suurekivi 1995 Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 3 km Walking 00:29:36
481 377 900 Marianne Taberland 1972 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3 km Walking 01:16:08
1 1 750 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3 km Running 00:11:31
227 162 683 Ksenja Tajur 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 3 km Walking 00:31:06
375 287 684 Kristi Talbach 1981 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3 km Walking 00:37:57
192 59 687 Rain Talvoja 1996 Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 3 km Walking 00:29:37
296 220 688 Age Tamm 1976 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3 km Walking 00:33:45
198 60 689 Andrus Tamm 1976 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 3 km Walking 00:29:45
17 11 692 Talis Tamm 1994 Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 3 km Running 00:15:43
12 8 693 Kristjan Tammearu 1989 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 3 km Running 00:14:47
475 371 695 Kätlin Tammesoo 1992 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 3 km Walking 01:02:58
104 57 698 Merilin Tammik 1996 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 3 km Running 00:20:39
275 202 701 Triin Tartes 1991 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 3 km Walking 00:33:00
408 315 702 Tea Tasa 1969 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3 km Running 00:40:48
223 158 703 Evely Taul 1973 Female
Harju maakond
  TIREL N 3 km Walking 00:30:53
465 364 906 Hela Teesalu 1969 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 3 km Walking 00:55:19
41 15 705 Pia Tein 1978 Female
Harju maakond
  KRO II N 3 km Running 00:17:33
207 145 881 Siret Telliskivi 1968 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:30:08
438 342 707 Jane Teresk 1979 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 3 km Walking 00:45:05
229 163 708 Svetlana Ternavskihh 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 3 km Running 00:31:09
123 74 709 Sirje Terve 1961 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 3 km Running 00:22:56
185 128 712 Liis Tiitson 1992 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 3 km Walking 00:28:52
340 84 713 Kevin Tiks 1993 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 3 km Walking 00:36:20
285 75 870 Priit Tiks 1979 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 3 km Walking 00:33:09
428 333 715 Kai Timmusk 1972 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3 km Running 00:43:35
236 169 903 Angela Tirp 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3 km Walking 00:31:28
7 5 717 Raido Tisler 1989 Male
Harju maakond
  Mango M 3 km Running 00:14:27
357 86 748 Mihkel Tõkke 1990 Male
Harju maakond
  Maasikad M 3 km Walking 00:36:59
337 83 720 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 3 km Walking 00:36:12
172 115 749 Taimi Tõnisson 1981 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3 km Walking 00:27:57
86 42 892 Evelin Toobal 1977 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 3 km Running 00:19:36
222 157 721 Ragna Toom 1953 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 3 km Walking 00:30:53
461 361 723 Terly Toomast 1987 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 3 km Walking 00:54:26
101 59 724 Jana Toomi 1975 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 3 km Running 00:20:39
8 6 725 Antti Tooming 1980 Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 3 km Running 00:14:30
252 183 728 Liina Toomlaid 1983 Female
Harju maakond
  TIREL N 3 km Walking 00:31:57
379 290 732 Kristi Treier 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3 km Walking 00:38:08
292 216 733 Helena Trink 1985 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 3 km Walking 00:33:39
107 62 734 Dominica Trubetskoi 1982 Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3 km Running 00:21:11
477 373 735 Terje Trutsi 1962 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 3 km Walking 01:03:50
419 95 739 Maksim Tšikiljov 1985 Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 3 km Walking 00:42:00
108 64 741 Moonika Tuhkanen 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 3 km Running 00:21:17
243 176 742 Epp Tuisk 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 3 km Walking 00:31:43
445 348 744 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3 km Walking 00:47:02
233 167 831 Kerta Übner 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 3 km Walking 00:31:18
366 87 753 Liivar Uibonurm 1968 Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 3 km Walking 00:37:22
68 30 757 Dagmar Urb 1991 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 3 km Running 00:18:49
269 196 760 Lilo Ustaal 1967 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 3 km Walking 00:32:39
186 129 761 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 3 km Walking 00:28:57
421 326 833 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3 km Walking 00:42:19
353 268 763 Kristiina Vaher 1972 Female
Tartu maakond
ABB   N 3 km Walking 00:36:54
94 45 824 Erkki Vähi 1984 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 3 km Running 00:20:07
65 27 766 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
  Raiari N 3 km Running 00:18:47
16 6 767 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 3 km Running 00:15:31
336 254 768 Kerstin Vaikmaa 1982 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 3 km Walking 00:36:10
70 31 770 Laine Vain 1983 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 3 km Running 00:18:50
234 67 771 Taniel Vain 1987 Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 3 km Walking 00:31:18
456 357 772 Eleene Vaino 1992 Female
Harju maakond
TAI TAI N 3 km Walking 00:51:51
332 251 773 Tais Vakrõõm 1986 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 3 km Running 00:35:50
293 217 775 Eliis Valdma 1981 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 3 km Walking 00:33:40
43 28 776 Jaanus Valdmaa 1989 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid M 3 km Running 00:17:46
298 222 893 Kaisa Välk 1976 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3 km Walking 00:33:51
69 39 779 Antti Valkiainen 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 3 km Running 00:18:50
330 249 781 Liis Valma 1993 Female
Harju maakond
  Runderful N 3 km Walking 00:35:45
149 53 782 Olavi Valner 1956 Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 3 km Walking 00:26:29
71 40 786 Erki Varbola 1975 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3 km Running 00:18:54
54 33 787 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 3 km Running 00:18:15
472 369 789 Ingrid Vedler 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 3 km Running 00:59:08
40 14 791 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 3 km Running 00:17:31
462 362 792 Birgit Patrice Veer 1985 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3 km Running 00:54:35
10 3 793 Hanna-Greta Veersalu 1982 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Running 00:14:35
373 285 794 Maria Veide 1985 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 3 km Walking 00:37:44
151 98 796 Laura Venig 1982 Female
Harju maakond
  LauMer N 3 km Running 00:26:35
39 13 797 Mariia Verozub 1992 Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 3 km Running 00:17:18
260 188 800 Mare Veskimägi 1971 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 3 km Walking 00:32:12
155 102 802 Aivi Viht 1980 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Walking 00:26:43
295 219 806 Margit Viilmaa 1968 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 3 km Walking 00:33:44
342 258 807 Kristel Viirmann 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 3 km Walking 00:36:27
341 257 809 Kairi Viitung 1971 Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 3 km Walking 00:36:26
473 104 818 Martin Visnapuu 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 3 km Walking 00:59:28
398 308 819 Kairi Vjatkin 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3 km Walking 00:40:00
224 159 820 Katri Voit 1975 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 3 km Walking 00:30:58
215 151 822 Irina Voronina 1980 Female
Harju maakond
    N 3 km Walking 00:30:28
235 168 823 Julia Vuhk Vuht 1973 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 3 km Running 00:31:21
131 80 965 Gätlin Vunk 1978 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 3 km Running 00:24:15
89 45 835 Viktoria Yurchuk 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 3 km Running 00:19:48
435 339 679 Darja Zabrovskaja 1988 Female
Harju maakond
  ERL N 3 km Walking 00:44:26
78 36 680 Irina Zadunaiskaja 1986 Female
Harju maakond
    N 3 km Running 00:19:11
415 321 681 Evelyn Zahrens 1977 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 3 km Walking 00:41:21
Sulge

Tulemuse detailne info

...