19. TRADEHOUSE Tervisejooks
20. etapp - 4 km - Järve terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 484 Female: 382 Male: 102 Läbitud distants kokku: 1938 km Aeg kokku: 373:38:06
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
239 172 3 Kati Aaren 1978 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Walking 00:43:13
253 185 5 Triin Aarna 1986 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Walking 00:44:09
352 268 10 Monika Aaslaid 1951 Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:52:23
361 277 11 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:53:35
367 282 12 Jette Aasumäe 1990 Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Running 00:53:50
221 156 13 Lili Aasumäe 1964 Female
Harju maakond
Spordiselts   N 4 km Walking 00:42:37
186 133 16 Ilze Abola 1978 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Walking 00:40:21
46 24 17 Andre Adler 1992 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Running 00:24:15
167 117 18 Eva Adoson 1978 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:38:42
143 97 20 Helena Aeltermann 1980 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 00:37:06
349 267 24 Evelyn Alamets 1973 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Walking 00:51:52
95 54 27 Sandra Aleksius 1994 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:29:22
53 26 889 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:24:59
73 38 901 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:26:39
464 366 30 Reili Allmere 1995 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 4 km Walking 01:18:39
333 253 33 Anastassia Ambros 1981 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:50:09
67 33 34 Kristel Amer 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:26:04
321 242 35 Lilly Ammon 1972 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:48:56
340 81 36 Vladimir Anaimanovich 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:50:46
14 10 845 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:20:29
465 367 42 Annifriida Arge 1993 Female
Harju maakond
  A Running Joke N 4 km Walking 01:20:21
129 84 43 Anneli Arm 1981 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:34:47
114 72 44 Kristin Arm 1972 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:32:39
159 111 46 Maire Arras 1965 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Walking 00:38:07
247 179 50 Kertu Arumetsa 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Walking 00:43:47
414 324 52 Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 00:59:36
70 35 54 Ave Aun 1970 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Running 00:26:25
126 81 902 Marite Aus 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:34:25
102 61 58 Ketlin Bachmann 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Running 00:30:26
248 180 59 Ksenia Balahnitšova 1989 Female
Harju maakond
  KKKSV N 4 km Walking 00:43:58
474 375 71 Brit Bärengrub 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 01:27:04
357 273 63 Julia Bogdanova 1992 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 00:53:16
155 107 65 Maret Bormeister 1986 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Running 00:37:59
380 292 69 Natalja Bukrejeva 1982 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:55:16
299 225 70 Valeria Buravljova 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 00:47:42
255 186 74 Natalia Družinina 1976 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:44:14
135 90 78 Edith End 1976 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Walking 00:36:06
377 289 80 Estin Engbusk 2000 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Running 00:54:23
323 244 868 Elisabeth Erik 1995 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 4 km Walking 00:49:00
111 69 84 Kristel Evardi 1984 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Running 00:32:11
298 75 907 Elis Fels 1977 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 4 km Walking 00:47:42
318 239 85 Kristel Filippov 1974 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 00:48:37
258 189 86 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:44:35
88 40 87 Semjon Galajev 1983 Male
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA M 4 km Running 00:28:22
484 382 88 Natalja Gapon 1970 Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 08:42:11
475 376 89 Triin Gede 1992 Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 01:28:01
448 351 90 Merilin Gedvil 1991 Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 01:09:21
423 332 92 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 01:00:31
92 41 96 James Ralph Gray 1978 Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Running 00:28:31
94 53 97 Monika Grinfeld 1976 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:29:18
219 154 847 Uljana Grinina 1981 Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 4 km Walking 00:42:30
293 219 99 Külli Haab 1978 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:47:15
398 309 104 Gäthlin Haljaste 1979 Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 4 km Walking 00:57:01
454 98 105 Hannes Hanimägi 1972 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 4 km Walking 01:11:20
77 40 108 Signe Haug 1977 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 4 km Running 00:26:58
354 270 109 Liis Havi 1991 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:53:00
291 217 110 Kaie Hein 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Walking 00:47:00
144 98 112 Eleri Heinnurm 1988 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:37:11
476 100 927 Aleksei Heinsaar 1989 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 01:31:21
74 36 114 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 4 km Running 00:26:41
200 57 116 Marko Hinn 1987 Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:41:30
287 213 122 Ly Hõbe 1977 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Walking 00:46:29
9 8 950 Sven Holter 1969 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:20:01
360 276 124 Helena Idarand 1995 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:53:34
8 7 126 Sergei Iljin 1989 Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:19:42
344 82 130 Marek Ilves 1974 Male
Harju maakond
  2RTK M 4 km Walking 00:51:34
399 310 131 Ülle Ilves 1953 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:57:02
137 92 890 Janika Jaago 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:36:30
439 346 156 Maire Jäärats 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 01:05:10
304 228 134 Elen Jahimaa 1983 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Walking 00:47:50
369 86 135 Dmitri Jalakas 1990 Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:53:59
472 373 136 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:26:07
34 13 137 Eve Janis 1968 Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:22:51
261 71 139 Urmas Jegorov 1970 Male
Harju maakond
  Tiptap M 4 km Walking 00:44:52
72 37 140 Anneli Jervson 1974 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:26:37
371 284 142 Marion Jogenbro 1984 Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Walking 00:54:10
436 343 150 Sigrid Jõhve 1989 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 01:03:49
209 150 144 Elise Joonas 1990 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:41:59
325 246 159 Luule Jürisson 1949 Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:49:06
127 82 160 Aire Jüriväli 1966 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Running 00:34:39
327 80 161 Margus Jüriväli 1967 Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 4 km Walking 00:49:13
174 123 162 Kadri Jürjan 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Walking 00:39:08
150 47 148 Hannes Juuse 1969 Male
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI M 4 km Walking 00:37:48
153 106 164 Signe Kaasik 1991 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Running 00:37:52
307 231 862 Nadežda Kabrda 1967 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Walking 00:48:03
427 336 165 Peeli Kadastu 1968 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 01:01:30
305 229 167 Elise Kaidme 1987 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Walking 00:48:01
4 3 168 Tarmo Kaisla 1982 Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:17:08
165 115 169 Kristin Kaivo 1990 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:38:24
202 145 172 Birgit Kald 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:41:40
481 379 173 Nele Kalda 1986 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 02:20:10
421 330 174 Pille Kalda 1982 Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 01:00:14
91 51 178 Urvi Kaljas 1978 Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 4 km Walking 00:28:27
190 136 179 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:40:37
373 286 180 Ester Kallas 1960 Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 4 km Walking 00:54:18
466 99 181 Taavi Kallas 1986 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 4 km Walking 01:21:08
140 94 182 Tiina Kallas 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:36:46
97 56 183 Anary Kalme 1975 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:29:40
85 46 897 Enelys Kalmus 1992 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Running 00:28:07
295 221 184 Inge Kand 1972 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Walking 00:47:23
163 50 185 Kermo Kangur 1986 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Running 00:38:13
437 344 186 Marina Karasjova 1985 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 01:04:48
234 168 187 Maarika Karelson 1960 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:43:11
470 371 281 Kaidi-Kerli Kärner 1984 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 01:24:16
408 318 189 Helena Karpin 1997 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Walking 00:58:36
479 101 894 Roland Karro 1988 Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 4 km Walking 02:16:52
181 129 191 Kadri Kartašev 1989 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:40:00
123 79 192 Ines Karu 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 00:34:05
124 45 193 Viljo Kase 1985 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Walking 00:34:17
6 5 195 Taavi Kasela 1982 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Running 00:19:28
152 105 196 Annika Kaseorg 1978 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Running 00:37:50
52 27 198 Mairo Kaseväli 1983 Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 4 km Running 00:24:58
170 120 199 Gerda Kask 1977 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:59
1 1 200 Astrid Kauber 1976 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:06:13
450 353 202 Kristel Kauts 1970 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Walking 01:10:19
119 76 203 Keidi Keidla 1987 Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 4 km Running 00:33:41
483 381 204 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 03:17:14
136 91 206 Helin Kerna 1983 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:36:13
405 316 208 Kristiin Kesamaa 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:58:18
100 59 898 Karoliine Kessler 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:30:10
309 233 214 Kertu Kiinvald 1984 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Walking 00:48:07
80 42 215 Valeria Kiisk 1985 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Running 00:27:28
106 65 216 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Running 00:30:51
463 365 217 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 01:17:42
341 260 220 Pille Kink 1980 Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 00:51:12
329 249 222 Liina Kippasto 1970 Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:49:27
208 149 223 Kristi Kirsman 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Walking 00:41:51
148 102 225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:37:37
44 21 228 Sigrid Kleidov 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 4 km Running 00:24:04
204 147 891 Reelika Kliimre 1992 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Walking 00:41:49
445 96 276 Darvet Kõdar 1981 Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 4 km Walking 01:06:41
444 349 277 Merilin Kõdar 1991 Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 4 km Running 01:06:41
55 29 230 Andres Koitmäe 1979 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:25:06
78 37 231 Renee Kokmann 1987 Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 4 km Running 00:27:08
301 76 869 Sander Kollom 1971 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Running 00:47:43
117 43 239 Vjatšeslav Koop 1979 Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6.1 km Running 00:33:35
48 26 846 Kardo Koplus 1991 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:24:31
63 30 241 Triin Kosso 1983 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Running 00:25:51
480 102 242 Stiven Kossorotov 1995 Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Running 02:16:54
222 157 245 Kajali Kotsar 1985 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:42:38
310 234 246 Tatjana Kovaljova 1974 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Running 00:48:10
64 31 243 Inessa Kozenko 1964 Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Running 00:25:53
259 70 244 Andrei Kozlov 1992 Male
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS M 4 km Walking 00:44:35
203 146 247 Natalja Kravtsova 1988 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:41:41
211 60 925 Matthew Krisenthal 1988 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:42:03
384 295 253 Karmen Kruus 1986 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:55:47
109 67 254 Katrin Kruusamägi 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Walking 00:31:59
288 214 255 Anne Kruusement 1970 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:46:30
110 68 256 Kairi Kruusma 1973 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Running 00:32:03
207 148 257 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 4 km Walking 00:41:50
195 139 263 Jekaterina Kukk 1969 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:40:55
87 48 265 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:28:21
182 128 266 Marion Kurg 1988 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 00:40:00
197 142 267 Aivi Kurim 1965 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:41:02
441 95 268 Gert Kevin Kurmiste 1992 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Running 01:05:14
346 264 270 Galyna Kushnir 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 4 km Walking 00:51:43
166 116 284 Eve Küün 1961 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:38:25
308 232 272 Raili Kuurits 1978 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 4 km Walking 00:48:03
230 164 273 Edith Kuusemägi 1975 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:42:57
178 127 275 Piret Kuusk 1981 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Running 00:39:37
278 206 287 Sigrid Laanemets 1980 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:46:03
443 348 288 Elina Laanep 1986 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Walking 01:06:26
406 317 289 Marilin Laanetu 1972 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:58:23
177 126 290 Ruth Laev 1953 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:39:21
250 182 292 Natalja Lahk 1960 Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Running 00:44:06
30 10 294 Lenne Lahtvee 1991 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Running 00:22:23
96 55 297 Nele Laidvee 1976 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Running 00:29:30
370 87 858 Marko Laigna 1978 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia M 4 km Walking 00:54:07
313 237 299 Kaari Lainevool 1977 Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4 km Walking 00:48:24
410 320 301 Maris Lampe 1986 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:58:38
270 198 303 Triin Laub 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:45:41
176 125 304 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:39:17
467 368 305 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 01:21:48
240 173 307 Anni Lehtmets 2016 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Walking 00:43:13
180 53 308 Janek Lehtmets 1977 Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 4 km Walking 00:40:00
238 171 309 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 4 km Walking 00:43:13
285 211 320 Silja Lepik 1981 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Walking 00:46:24
218 153 321 Eliise Lepp 1989 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:42:26
5 4 323 Ando Leppiman 1975 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Running 00:17:41
19 13 325 Andreas Ležnevsky 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Tallinna Kaubamaja Grupp AS
  M 4 km Running 00:21:08
22 8 329 Kristin Liiv 1990 Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4 km Running 00:21:29
251 183 330 Liina Liiv 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:44:07
162 113 331 Gerly Liivak 1980 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Running 00:38:13
330 250 332 Elina Liivat 1980 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:46
76 41 333 Eleen Lilienthal 1989 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Running 00:26:58
302 226 335 Everiin Lill 1995 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:47:44
160 112 336 Katrin Lillep 1969 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Walking 00:38:10
440 94 337 Martin Lillepuu 1978 Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:05:12
213 61 338 Andres Lilleste 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:42:12
58 27 340 Tiivi Lind 1978 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:25:16
13 4 342 Gerli Linkgreim 1979 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Running 00:20:13
171 121 346 Kristi Listmann 1985 Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:39:00
396 307 347 Olga Litovskihh 1981 Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Walking 00:57:00
107 42 348 Spartak Ljašenko 1988 Male
Harju maakond
  KKKSV M 4 km Running 00:31:01
431 340 349 Katrin Lohk 1986 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 4 km Walking 01:02:50
226 161 363 Reelika Lõhmus 1991 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 4 km Walking 00:42:44
372 88 949 Karel Lomp 1990 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Walking 00:54:14
183 130 350 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:40:05
131 86 351 Kairit Lootus 1973 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Running 00:35:06
121 78 352 Karoliine Lootus 2003 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 4 km Walking 00:33:52
262 191 358 Inga Luks 1975 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:45:00
118 75 911 Liis Lume 1976 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:33:39
391 302 359 Viktoria Lumi 1956 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:56:31
116 74 360 Margit Lunt 1971 Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Walking 00:33:33
35 22 361 Vahur Luts 1962 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:22:59
473 374 362 Inge Luuk 1982 Female
Harju maakond
  2RTK N 4 km Walking 01:26:46
216 64 367 Andre Maasikas 1972 Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 4 km Walking 00:42:19
449 352 426 Britt Mäekuusk 1994 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Walking 01:10:07
245 178 428 Piret Mägi 1976 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:43:46
62 29 370 Heleen Maibak 1987 Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 4 km Running 00:25:32
210 151 371 Annela Maidla 1976 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 4 km Walking 00:42:02
362 278 372 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:53:39
26 17 376 Mait Makkar 1974 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 4 km Running 00:22:05
424 333 431 Maie Männiste 1964 Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 01:00:51
426 335 382 Karin Marjapuu 1981 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 01:00:56
366 281 383 Margit Marma 1998 Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 4 km Walking 00:53:45
446 97 385 Bogdan Martšenko 1990 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Walking 01:07:20
338 258 388 Djan Matsova 1984 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:50:41
71 36 390 Julia Medved 1986 Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:26:32
416 91 393 Martin Meisalu 1989 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:59:54
54 28 395 Veiko Meltsas 1974 Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 4 km Running 00:25:05
364 280 396 Eve Mere 1971 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:53:43
356 272 398 Iris Meristo 1970 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:53:11
365 85 399 Martin Meristo 1971 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:53:44
358 274 400 Ülle Metsman 1979 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:53:18
442 347 402 Oksana Mihailova 1973 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 01:05:45
296 222 403 Krista Mihkelsaar 1975 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:47:28
132 87 404 Airi Miilits 1987 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 4 km Walking 00:35:17
82 44 405 Kertu Mikk 1998 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:27:52
368 283 406 Virge Millert 1977 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 00:53:58
192 55 410 Elari Moks 1981 Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 4 km Walking 00:40:41
256 69 411 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
  KRO II M 4 km Walking 00:44:19
397 308 413 Jekaterina Mordassova 1982 Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:57:00
435 342 415 Veronika Mossov 1977 Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 4 km Walking 01:03:09
188 54 417 Sander Muhu 1982 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam M 4 km Walking 00:40:28
276 204 418 Anne Murd 1973 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:45:53
393 304 419 Kaili Muru 1984 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 4 km Walking 00:56:41
266 194 421 Liisi Mustkivi 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Walking 00:45:17
319 240 422 Inga Mustonen 1985 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 4 km Walking 00:48:37
103 62 423 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:30:36
172 51 435 Einar Namme 1965 Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 4 km Walking 00:39:01
173 122 454 Epp Näpp 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:39:03
145 99 436 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 4 km Walking 00:37:16
68 35 849 Ragnar Nauka 1987 Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4 km Running 00:26:15
115 73 439 Kristi Neidra 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:33:05
337 257 441 Anne Neroda 1969 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 4 km Walking 00:50:37
347 265 935 Piret Nõmmela 1970 Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4 km Walking 00:51:46
61 33 446 Ants Noot 1969 Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 4 km Running 00:25:28
83 39 447 Marek Nuka 1976 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:27:56
281 208 448 Lea Nulk 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:46:11
84 45 449 Reet Nurm 1972 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Running 00:28:07
47 25 450 Kristjan Nurme 1981 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Running 00:24:30
151 104 451 Kristi Nurmik 1988 Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4 km Walking 00:37:48
191 137 457 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Walking 00:40:39
383 296 458 Tuuli Ojasalu 1985 Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:55:47
272 200 461 Kairin Oras 1978 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:45:45
264 72 930 Avo Org 1952 Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 4 km Walking 00:45:13
265 193 921 Sirje Org 1956 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:45:13
292 218 463 Eve Oro 1966 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 4 km Walking 00:47:03
389 300 465 Helena Orumets 1994 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Running 00:56:16
10 2 469 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4 km Running 00:20:07
189 135 827 Piret Õun 1979 Female
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Walking 00:40:29
417 326 828 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:59:56
249 181 829 Maarja Õunmaa 1987 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:44:01
418 327 470 Tatjana Ovsjankina 1975 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 00:59:58
11 3 472 Ksenia Ovtšinikova 1986 Female
Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:20:08
403 314 473 Ave Paabel 1974 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:57:53
267 195 475 Tiina Paalberg 1946 Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:45:20
122 44 544 Siim Pääro 1986 Male
Harju maakond
Springmar OÜ   M 4 km Walking 00:34:01
31 11 476 Kerli Paas 1977 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:22:28
232 165 478 Ingrid Paats 1988 Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:43:01
28 19 481 Märt Pais 1970 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:22:06
461 363 484 Nele Pajuste 1984 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 4 km Walking 01:14:52
18 6 485 Egle Palk 1996 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 4 km Running 00:21:05
254 187 486 Gerda Palmits 1995 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:44:14
164 114 488 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Running 00:38:14
214 62 489 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:42:15
462 364 492 Kaisa Papp 1991 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4 km Walking 01:17:18
139 93 493 Ilme Parik 1963 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:36:42
237 170 494 Angelika Park 1982 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:43:11
99 58 540 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 4 km Running 00:30:08
93 52 541 Kadri Pärtel 1991 Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:28:34
3 2 495 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Running 00:17:03
343 262 496 Julia Passetšnik 1988 Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 00:51:15
350 83 842 Jukka Patrikainen 1969 Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Walking 00:51:59
21 14 498 Maksim Pavlov 1984 Male
Harju maakond
  Runderful M 4 km Running 00:21:19
455 357 501 Kai Peet 1977 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 4 km Running 01:11:21
60 28 912 Hedi Peetermann 1994 Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Running 00:25:25
331 251 505 Eerika Pentel 1970 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:49:56
451 354 506 Liisa Peri 1995 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Running 01:10:32
387 298 508 Egle Pesti 1989 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Walking 00:56:02
224 160 514 Agnes Pihelpuu 1975 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:42:41
459 361 516 Marja-Liina Piir 1974 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 4 km Walking 01:12:52
429 338 517 Kerly Piirsalu 1997 Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 01:01:31
260 190 518 Marju Piirsalu 1964 Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:44:42
468 369 519 Anke Pikner 1983 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Walking 01:21:50
316 78 520 Andrus Pisarev 1974 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 4 km Walking 00:48:31
315 77 522 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Walking 00:48:29
45 22 524 Irene Ploom 1967 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Running 00:24:07
130 85 525 Natalia Plotnikova 1975 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 00:35:05
394 305 536 Heli Põder 1964 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Anna Minna N 4 km Walking 00:56:51
154 48 537 Kaido Põder 1979 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:37:58
217 65 538 Kaimo Põder 1982 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 4 km Walking 00:42:25
59 32 951 Armand Põldoja 1963 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 4 km Running 00:25:24
39 23 844 Priit Põltsama 1974 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 4 km Running 00:23:31
42 19 526 Olga Ponomareva 1983 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 4 km Running 00:23:38
345 263 528 Kristi Poobus 1982 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Walking 00:51:42
385 297 529 Kristina Poolak 1993 Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4 km Walking 00:55:53
196 141 545 Katrin Pööra 1972 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 4 km Walking 00:40:59
146 100 530 Aile Pops 1974 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:37:18
149 103 532 Karin Pugatšev 1988 Female
Harju maakond
Tomson Tervisekeskus OÜ Vunki mano N 4 km Walking 00:37:42
51 25 535 Irene Puusaar 1963 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:24:54
395 306 550 Heikke Merilin Raidma 1996 Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 4 km Walking 00:56:53
225 159 877 Ines Elisabeth Raidma 2009 Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 4 km Walking 00:42:41
198 143 864 Pirje Raidma 1972 Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 4 km Walking 00:41:22
359 275 551 Piret-Ireen Raidmets 1967 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Walking 00:53:31
187 134 555 Jaana Rajamäe 1981 Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 4 km Walking 00:40:23
379 291 557 Ann Randver 1987 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Walking 00:54:51
27 18 558 Krister Randver 1987 Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4 km Running 00:22:06
244 176 904 Kaili Ränkel 1981 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:43:43
404 315 559 Triin Rannut 1972 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Walking 00:58:01
233 166 599 Angela Rättel 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Walking 00:43:07
433 93 562 Timo Kalevi Raussi 1969 Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 4 km Walking 01:02:58
456 358 565 Janne Rechlin 1993 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 01:12:34
277 205 570 Merli Reinmann 1978 Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:45:53
49 23 920 Kai Remmelkoor 1970 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:24:39
381 293 573 Kristiina Repp 1971 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 00:55:19
231 67 574 Eduard Rešetov 1980 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Walking 00:42:58
24 9 575 Merilyn Retter 1986 Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Running 00:21:51
241 174 576 Pille Riimast 1984 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:43:15
101 60 578 Brigitta Rimm 1999 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 4 km Running 00:30:15
133 88 579 Mirje Roasto 1985 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Running 00:35:55
336 256 582 Angela Rohtla 1988 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 00:50:24
29 20 586 Viljar Rooda 1989 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 4 km Running 00:22:13
317 79 587 Christman Roos 1983 Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run M 4 km Walking 00:48:32
382 294 589 Kirsika Roos 1982 Female
Harju maakond
KredEx Krediidikindlustus AS KredEx Krediidikindlustus N 4 km Walking 00:55:43
157 109 590 Reet Roosimägi 1983 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Walking 00:38:03
243 175 591 Gerly Roosmets 1979 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 4 km Walking 00:43:33
108 66 859 Airi Rosimannus 1988 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:31:35
113 71 592 Margit Rosin 1980 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:32:31
420 329 836 Reili Rüütel 1984 Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 01:00:00
300 224 595 Anu Ruuven 1969 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 4 km Walking 00:47:42
460 362 602 Monika Rytberg 1976 Female
Harju maakond
EP ALATI LÕPUNI N 4 km Walking 01:14:12
355 271 910 Hele-Riin Saal 1988 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:53:01
471 372 603 Anu Saar 1975 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 01:26:05
374 285 604 Marianne Saar 1979 Female
Harju maakond
Coats Eesti   N 4 km Walking 00:54:18
252 184 607 Külli Saarepera 1973 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 4 km Walking 00:44:09
215 63 608 Siim Saaroja 1983 Male
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A M 4 km Walking 00:42:18
452 355 895 Reti-Lis Sabalisk 2000 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 01:10:34
40 17 674 Heli Säde 1979 Female
Harju maakond
  Tiptap N 4 km Running 00:23:33
453 356 609 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female
Harju maakond
  Mango N 4 km Running 01:10:59
312 236 610 Natalja Saiko 1980 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Walking 00:48:22
342 261 613 Shirley Salm 1985 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 4 km Walking 00:51:13
242 68 614 Silver Salundo 1996 Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 4 km Walking 00:43:21
294 220 615 Ulvi Salundo 1972 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Walking 00:47:23
156 108 616 Kirstin Saluveer 1989 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 4 km Walking 00:38:00
425 334 621 Jana Sarri 1980 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 01:00:52
36 14 622 Kadi Sau 1990 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 4 km Running 00:22:59
322 243 623 Alla Saul 1979 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:48:57
104 63 624 Anneli Schults 1967 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Running 00:30:39
25 16 627 Olle Selliov 1974 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 4 km Running 00:22:03
43 20 676 Anna Šerstjuk 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:23:56
90 50 631 Madle Sihver 1991 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Running 00:28:26
375 287 872 Tairi Siilbaum 1993 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 4 km Walking 00:54:21
169 119 632 Lotta Siim 2004 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 00:38:47
120 77 633 Häli Siimaste 1968 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 00:33:43
228 163 636 Rita Siitan 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Walking 00:42:46
469 370 637 Jaana Siliksaar 1980 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 01:22:18
141 95 638 Kerli Sillamaa 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Walking 00:37:00
284 210 639 Anu Sillandi 1967 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 4 km Walking 00:46:23
388 299 640 Piret Simmo 1966 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:56:06
400 311 641 Maia Sinajeva 1988 Female
Harju maakond
  FACT-BASED WARRIORS N 4 km Walking 00:57:11
223 158 642 Terje Sinik 1969 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 4 km Walking 00:42:40
229 66 643 Simmo Sirel 1990 Male
Harju maakond
  Naksitrallid M 4 km Walking 00:42:49
447 350 644 Siivi Sirotkin 1959 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 01:08:27
38 16 860 Merit Sisas 1994 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 4 km Running 00:23:19
23 15 646 Mark Slavin 1980 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 4 km Running 00:21:42
185 132 647 Natalja Sleptšuk 1980 Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 4 km Walking 00:40:18
263 192 673 Meeri Sõerd 1972 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 4 km Walking 00:45:01
334 254 652 Anneli Soom 1976 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 4 km Walking 00:50:10
306 230 657 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 00:48:03
482 380 662 Ingrid Stamm 1980 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 4 km Walking 02:28:58
409 319 665 Kädi Streff 1978 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Walking 00:58:37
7 6 667 Raul Sulu 1989 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 4 km Running 00:19:35
236 169 668 Sirli Sumeri 1966 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 4 km Walking 00:43:11
56 31 669 Armin Sutter 1981 Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 4 km Running 00:25:10
69 34 670 Kadi Sutter 1980 Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 4 km Running 00:26:22
147 101 671 Maili Suurekivi 1995 Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 4 km Walking 00:37:18
339 259 672 Aire Suurkuusk 1966 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:50:42
273 201 900 Marianne Taberland 1972 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 00:45:46
2 1 750 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:15:31
438 345 683 Ksenja Tajur 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 4 km Walking 01:04:55
411 321 684 Kristi Talbach 1981 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:58:39
206 59 687 Rain Talvoja 1996 Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 4 km Walking 00:41:50
257 188 688 Age Tamm 1976 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 00:44:27
15 11 693 Kristjan Tammearu 1989 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 4 km Running 00:20:29
32 12 695 Kätlin Tammesoo 1992 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 4 km Running 00:22:29
175 124 698 Merilin Tammik 1996 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 4 km Running 00:39:10
194 140 701 Triin Tartes 1991 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 4 km Walking 00:40:55
402 313 702 Tea Tasa 1969 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:57:27
286 212 703 Evely Taul 1973 Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 00:46:25
458 360 906 Hela Teesalu 1969 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 4 km Walking 01:12:49
41 18 705 Pia Tein 1978 Female
Harju maakond
  KRO II N 4 km Running 00:23:35
184 131 881 Siret Telliskivi 1968 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:40:13
390 301 707 Jane Teresk 1979 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 4 km Walking 00:56:26
297 223 708 Svetlana Ternavskihh 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 4 km Running 00:47:38
125 80 709 Sirje Terve 1961 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 4 km Running 00:34:20
430 339 710 Krista Tiitsen 1970 Female
Harju maakond
  Krivi N 4 km Walking 01:01:56
205 58 711 Villu Tiitsen 1972 Male
Harju maakond
  Krivi M 4 km Walking 00:41:50
422 331 712 Liis Tiitson 1992 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 4 km Walking 01:00:29
161 49 713 Kevin Tiks 1993 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 4 km Running 00:38:11
432 92 870 Priit Tiks 1979 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 4 km Walking 01:02:55
235 167 715 Kai Timmusk 1972 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:43:11
12 9 717 Raido Tisler 1989 Male
Harju maakond
  Mango M 4 km Running 00:20:12
283 74 720 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 4 km Walking 00:46:21
142 96 749 Taimi Tõnisson 1981 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:37:06
86 47 892 Evelin Toobal 1977 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 4 km Running 00:28:12
332 252 721 Ragna Toom 1953 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 4 km Walking 00:50:05
348 266 723 Terly Toomast 1987 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 4 km Walking 00:51:49
168 118 724 Jana Toomi 1975 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:38:44
17 12 725 Antti Tooming 1980 Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 4 km Running 00:21:03
478 378 728 Liina Toomlaid 1983 Female
Harju maakond
  TIREL N 4 km Walking 01:59:11
328 248 732 Kristi Treier 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:49:20
376 288 733 Helena Trink 1985 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 4 km Walking 00:54:22
89 49 734 Dominica Trubetskoi 1982 Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Running 00:28:24
477 377 735 Terje Trutsi 1962 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 4 km Walking 01:40:50
314 238 737 Larissa Truu 1958 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 4 km Walking 00:48:29
386 89 739 Maksim Tšikiljov 1985 Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 4 km Walking 00:56:00
105 64 741 Moonika Tuhkanen 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 4 km Running 00:30:50
378 290 742 Epp Tuisk 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 4 km Walking 00:54:35
413 323 744 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Walking 00:59:33
193 138 745 Kairi Tukia 1984 Female
Harju maakond
Surgitech Surgitech N 4 km Walking 00:40:44
33 21 747 Raiko Tutt 1979 Male
Harju maakond
  Raiari M 4 km Running 00:22:38
246 177 831 Kerta Übner 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 4 km Walking 00:43:46
407 90 753 Liivar Uibonurm 1968 Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 4 km Walking 00:58:34
37 15 757 Dagmar Urb 1991 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 4 km Running 00:23:08
179 52 759 Sten Uritam 1991 Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 M 4 km Running 00:39:47
227 162 760 Lilo Ustaal 1967 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 4 km Walking 00:42:46
290 216 761 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 4 km Walking 00:46:55
415 325 833 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:59:50
134 89 762 Kairi Uustulnd 1982 Female
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Rud Run N 4 km Walking 00:35:56
324 245 763 Kristiina Vaher 1972 Female
Tartu maakond
ABB   N 4 km Walking 00:49:05
351 84 824 Erkki Vähi 1984 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 4 km Walking 00:52:15
50 24 766 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
  Raiari N 4 km Running 00:24:51
20 7 767 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 4 km Running 00:21:13
279 207 768 Kerstin Vaikmaa 1982 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 4 km Walking 00:46:06
75 39 770 Laine Vain 1983 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 4 km Running 00:26:51
199 56 771 Taniel Vain 1987 Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 4 km Walking 00:41:23
392 303 772 Eleene Vaino 1992 Female
Harju maakond
TAI TAI N 4 km Walking 00:56:39
289 215 773 Tais Vakrõõm 1986 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 4 km Running 00:46:35
434 341 775 Eliis Valdma 1981 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 4 km Walking 01:03:00
275 203 893 Kaisa Välk 1976 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:45:52
79 38 779 Antti Valkiainen 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 4 km Running 00:27:15
320 241 781 Liis Valma 1993 Female
Harju maakond
  Runderful N 4 km Walking 00:48:50
138 46 782 Olavi Valner 1956 Male
Harju maakond
Stamina SK
MTÜ Stamina Spordiklubi
Tugi Tiim M 4 km Walking 00:36:38
65 34 786 Erki Varbola 1975 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Running 00:25:53
57 30 787 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 4 km Running 00:25:10
128 83 789 Ingrid Vedler 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 4 km Running 00:34:46
66 32 791 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 4 km Running 00:26:00
412 322 792 Birgit Patrice Veer 1985 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:58:51
16 5 793 Hanna-Greta Veersalu 1982 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4.2 km Running 00:20:45
326 247 794 Maria Veide 1985 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 4 km Walking 00:49:07
201 144 796 Laura Venig 1982 Female
Harju maakond
  LauMer N 4 km Walking 00:41:39
280 209 797 Mariia Verozub 1992 Female
Harju maakond
BLRT Grupp AS   N 4 km Running 00:46:11
457 359 851 Annely Verrevmägi 1977 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:12:48
274 202 800 Mare Veskimägi 1971 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 4 km Walking 00:45:50
220 155 802 Aivi Viht 1980 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Walking 00:42:35
353 269 803 Marta Vihtre 1992 Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 4 km Walking 00:52:57
303 227 804 Hannaliis Viibus 1987 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 4 km Walking 00:47:49
363 279 806 Margit Viilmaa 1968 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 4 km Walking 00:53:42
269 197 807 Kristel Viirmann 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 4 km Walking 00:45:35
158 110 808 Marianna Viirsaar 1987 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:38:05
419 328 809 Kairi Viitung 1971 Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 4 km Walking 00:59:58
401 312 814 Greete Vilu 1995 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 4 km Running 00:57:18
282 73 818 Martin Visnapuu 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 4 km Walking 00:46:15
335 255 819 Kairi Vjatkin 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:50:17
268 196 820 Katri Voit 1975 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 4 km Walking 00:45:35
271 199 822 Irina Voronina 1980 Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:45:44
212 152 823 Julia Vuhk Vuht 1973 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 4 km Running 00:42:07
112 70 965 Gätlin Vunk 1978 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 4 km Running 00:32:22
81 43 835 Viktoria Yurchuk 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 4 km Running 00:27:44
428 337 679 Darja Zabrovskaja 1988 Female
Harju maakond
  ERL N 4 km Walking 01:01:30
98 57 680 Irina Zadunaiskaja 1986 Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:30:02
311 235 681 Evelyn Zahrens 1977 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:48:19
Sulge

Tulemuse detailne info

...