19. TRADEHOUSE Tervisejooks
21. etapp - 5 km - Kadriorg

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 394 Female: 306 Male: 88 Läbitud distants kokku: 1971 km Aeg kokku: 368:06:36
Pos M/F pos Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
369 286 5 Triin Aarna 1986 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Walking 01:28:21
279 210 11 Gerli Aasmäe 1979 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 01:02:02
203 147 12 Jette Aasumäe 1990 Female
Harju maakond
  2RTK N 5 km Running 00:53:51
216 157 13 Lili Aasumäe 1964 Female
Harju maakond
Spordiselts   N 5 km Walking 00:54:48
67 35 16 Ilze Abola 1978 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Running 00:32:55
46 26 17 Andre Adler 1992 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Running 00:30:49
102 66 20 Helena Aeltermann 1980 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 00:43:17
238 174 24 Evelyn Alamets 1973 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Walking 00:57:17
145 101 27 Sandra Aleksius 1994 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Walking 00:49:35
53 25 889 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:31:07
44 20 901 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:30:43
374 290 30 Reili Allmere 1995 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 N 5 km Walking 01:37:40
301 231 33 Anastassia Ambros 1981 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 01:05:09
63 33 34 Kristel Amer 1991 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:32:30
233 169 35 Lilly Ammon 1972 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 00:57:04
273 68 36 Vladimir Anaimanovich 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Walking 01:01:38
17 12 845 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Running 00:27:10
50 23 41 Kätlin Aren 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Running 00:31:01
286 217 42 Annifriida Arge 1993 Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Walking 01:03:11
139 97 43 Anneli Arm 1981 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:48:58
80 46 44 Kristin Arm 1972 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:35:11
176 128 50 Kertu Arumetsa 1982 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Walking 00:51:51
306 235 52 Anastasiia Atamanenko-Popova 1985 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Walking 01:05:50
62 32 54 Ave Aun 1970 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Running 00:32:30
91 56 58 Ketlin Bachmann 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Running 00:39:09
354 276 60 Alevtina Baljasnikova 1974 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 01:18:35
132 92 71 Brit Bärengrub 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:48:27
322 249 63 Julia Bogdanova 1992 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 01:09:21
351 273 64 Maria Boguš 1988 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 01:18:24
236 172 70 Valeria Buravljova 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Walking 00:57:11
377 292 74 Natalia Družinina 1976 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 01:47:18
169 121 78 Edith End 1976 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Walking 00:51:10
268 202 80 Estin Engbusk 2000 Female
Harju maakond
  1 Kristiine LA N 5 km Walking 01:00:29
329 255 868 Elisabeth Erik 1995 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid N 5 km Walking 01:12:00
74 40 84 Kristel Evardi 1984 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Running 00:34:04
295 226 85 Kristel Filippov 1974 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Walking 01:04:42
120 80 86 Kristina Fuks-Kuus 1976 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Running 00:47:01
328 254 90 Merilin Gedvil 1991 Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:11:46
292 223 92 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 01:04:00
69 33 96 James Ralph Gray 1978 Male
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I M 5 km Running 00:33:12
148 104 97 Monika Grinfeld 1976 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:49:57
133 91 847 Uljana Grinina 1981 Female
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt N 5 km Walking 00:48:27
255 189 103 Ele Haavandi 1974 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 00:59:17
310 237 104 Gäthlin Haljaste 1979 Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Walking 01:06:58
221 62 105 Hannes Hanimägi 1972 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team M 5 km Walking 00:55:39
33 10 108 Signe Haug 1977 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 N 5 km Running 00:29:25
387 300 109 Liis Havi 1991 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 02:07:01
274 206 110 Kaie Hein 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Walking 01:01:41
146 102 112 Eleri Heinnurm 1988 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:49:39
359 80 927 Aleksei Heinsaar 1989 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:20:40
66 32 114 Ivo Hindreus 1983 Male
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active M 5 km Running 00:32:54
190 54 116 Marko Hinn 1987 Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:52:52
320 247 122 Ly Hõbe 1977 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Walking 01:08:55
9 8 950 Sven Holter 1969 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Running 00:25:36
269 203 124 Helena Idarand 1995 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 01:00:36
3 3 126 Sergei Iljin 1989 Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:22:53
220 61 130 Marek Ilves 1974 Male
Harju maakond
  2RTK M 5 km Walking 00:55:35
305 234 131 Ülle Ilves 1953 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:05:35
131 90 890 Janika Jaago 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Walking 00:48:09
314 241 156 Maire Jäärats 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:08:01
105 69 134 Elen Jahimaa 1983 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Mainor.EE N 5 km Running 00:43:52
276 69 135 Dmitri Jalakas 1990 Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:01:49
353 275 136 Kristel Jallai 1977 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:18:33
26 7 137 Eve Janis 1968 Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:28:19
371 287 150 Sigrid Jõhve 1989 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 01:29:06
195 139 144 Elise Joonas 1990 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Walking 00:53:11
103 67 160 Aire Jüriväli 1966 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Running 00:43:33
141 43 161 Margus Jüriväli 1967 Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 5 km Walking 00:49:03
137 95 162 Kadri Jürjan 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Walking 00:48:51
267 201 165 Peeli Kadastu 1968 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 01:00:27
1 1 168 Tarmo Kaisla 1982 Male
Harju maakond
Sparta
ABB
ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:20:43
147 103 172 Birgit Kald 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:49:50
208 151 171 Birgit Kald 1996 Female
Harju maakond
  A Running Joke N 5 km Walking 00:54:14
384 297 173 Nele Kalda 1986 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 02:02:08
136 94 174 Pille Kalda 1982 Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Running 00:48:49
294 225 175 Külli Kaldma 1982 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:25
76 42 178 Urvi Kaljas 1978 Female
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad N 5 km Running 00:34:42
389 88 181 Taavi Kallas 1986 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad M 5 km Walking 02:08:24
109 73 182 Tiina Kallas 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:44:47
90 55 183 Anary Kalme 1975 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:37:59
288 219 186 Marina Karasjova 1985 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:03:18
143 99 187 Maarika Karelson 1960 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Walking 00:49:05
60 31 188 Eliina Karma 1982 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Running 00:32:11
367 284 281 Kaidi-Kerli Kärner 1984 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Walking 01:27:21
122 41 894 Roland Karro 1988 Male
Harju maakond
ABB
ABB
  M 5 km Walking 00:47:12
262 195 191 Kadri Kartašev 1989 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 01:00:00
110 74 192 Ines Karu 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Walking 00:44:52
335 76 193 Viljo Kase 1985 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 01:12:58
12 9 195 Taavi Kasela 1982 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Running 00:26:05
64 31 198 Mairo Kaseväli 1983 Male
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital M 5 km Running 00:32:33
159 113 199 Gerda Kask 1977 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:39
290 221 202 Kristel Kauts 1970 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 01:03:32
366 283 203 Keidi Keidla 1987 Female
Harju maakond
KSVEE
Karl Storz
Kaks Marakratti N 5 km Walking 01:24:44
234 170 204 Meivi Kekkar 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 00:57:05
223 161 206 Helin Kerna 1983 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 00:55:44
75 41 208 Kristiin Kesamaa 1995 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Running 00:34:16
20 15 926 Karl Kesküla 1995 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:27:49
45 19 898 Karoliine Kessler 1989 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Walking 00:30:43
72 39 216 Naomi Jessica Kiivikas 1994 Female
Harju maakond
Redgate Capital AS Redgate Capital N 5 km Running 00:33:28
283 214 217 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Walking 01:02:49
249 184 220 Pille Kink 1980 Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Walking 00:58:46
287 218 222 Liina Kippasto 1970 Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:03:16
127 86 225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:48:02
174 127 227 Deivi Kiviste 1983 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 5 km Walking 00:51:41
42 17 228 Sigrid Kleidov 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised N 5 km Running 00:30:20
252 187 891 Reelika Kliimre 1992 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Walking 00:59:04
363 82 276 Darvet Kõdar 1981 Male
Harju maakond
  Merilin ja Darvet M 5 km Walking 01:23:01
324 251 277 Merilin Kõdar 1991 Female
Harju maakond
  Merilin ja Darvet N 5 km Walking 01:10:47
166 48 230 Andres Koitmäe 1979 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Walking 00:51:05
24 18 231 Renee Kokmann 1987 Male
Harju maakond
  HARKU PEO M 5 km Running 00:28:00
135 42 869 Sander Kollom 1971 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Running 00:48:44
73 34 239 Vjatšeslav Koop 1979 Male
Harju maakond
  ON TIME TEAM M 6 km Running 00:33:34
77 43 240 Siret Koopuu 1970 Female
Harju maakond
Krimelte OÜ Krimelte Hundid Paar N 5 km Running 00:34:43
39 25 846 Kardo Koplus 1991 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Running 00:29:54
391 303 241 Triin Kosso 1983 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 02:25:46
239 175 245 Kajali Kotsar 1985 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:57:32
186 133 246 Tatjana Kovaljova 1974 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Running 00:52:39
70 37 243 Inessa Kozenko 1964 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Running 00:33:17
180 52 925 Matthew Krisenthal 1988 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:52:15
49 27 248 Karel Krist 1978 Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:30:59
95 60 254 Katrin Kruusamägi 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Walking 00:39:38
319 246 255 Anne Kruusement 1970 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:08:33
83 49 256 Kairi Kruusma 1973 Female
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK4 N 5 km Running 00:35:40
123 82 257 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female
Harju maakond
  . Tippvorm . N 5 km Walking 00:47:17
161 114 263 Jekaterina Kukk 1969 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:50:43
59 30 265 Aet Kull 1964 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:32:01
390 302 267 Aivi Kurim 1965 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 02:18:05
382 87 268 Gert Kevin Kurmiste 1992 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Running 01:57:56
333 258 270 Galyna Kushnir 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Fööniks N 5 km Walking 01:12:40
224 162 272 Raili Kuurits 1978 Female
Harju maakond
ABB ABB KIIRED JA KOBEDAD N 5 km Walking 00:55:57
168 120 273 Edith Kuusemägi 1975 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 00:51:05
360 280 275 Piret Kuusk 1981 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Running 01:20:54
321 248 288 Elina Laanep 1986 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Eesti
Nordea GO Team N 5 km Walking 01:09:17
217 158 290 Ruth Laev 1953 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:54:58
347 270 292 Natalja Lahk 1960 Female
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Running 01:17:38
21 6 294 Lenne Lahtvee 1991 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech I N 5 km Running 00:27:55
71 38 297 Nele Laidvee 1976 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Running 00:33:26
323 250 301 Maris Lampe 1986 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 01:09:32
156 110 303 Triin Laub 1988 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 00:50:28
163 116 304 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:53
316 243 305 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:08:09
117 78 307 Anni Lehtmets 2016 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Walking 00:46:53
178 50 308 Janek Lehtmets 1977 Male
Harju maakond
  Lehe Sport M 5 km Walking 00:52:02
118 77 309 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  Lehe Sport N 5 km Walking 00:46:53
264 198 312 Dinara Leit 1983 Female
Harju maakond
Spordiselts mtü
Karupoeg Puhh OÜ
E-lõvitarid N 5.2 km Running 01:00:03
240 176 319 Liina-Maria Lepik 1981 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Walking 00:57:36
226 163 320 Silja Lepik 1981 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Walking 00:56:17
313 240 330 Liina Liiv 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 01:07:43
263 197 335 Everiin Lill 1995 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Walking 01:00:01
128 87 336 Katrin Lillep 1969 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Walking 00:48:03
302 71 337 Martin Lillepuu 1978 Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:05:14
191 55 338 Andres Lilleste 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedpost Nobedad Nugised M 5 km Walking 00:52:53
215 59 339 Karl Limbak 1995 Male
Harju maakond
  Gone with the win M 5 km Walking 00:54:47
10 2 342 Gerli Linkgreim 1979 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Running 00:25:45
164 117 346 Kristi Listmann 1985 Female
Tartu maakond
ABB   N 5 km Walking 00:51:00
260 194 347 Olga Litovskihh 1981 Female
Harju maakond
  Mango N 5 km Walking 01:00:00
388 301 349 Katrin Lohk 1986 Female
Harju maakond
  ERICSSONI SALK N 5 km Walking 02:08:10
235 171 363 Reelika Lõhmus 1991 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku Kiired N 5 km Walking 00:57:05
364 83 949 Karel Lomp 1990 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Walking 01:23:32
153 108 350 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Running 00:50:12
87 52 351 Kairit Lootus 1973 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Walking 00:36:21
94 59 352 Karoliine Lootus 2003 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Lootused N 5 km Walking 00:39:35
355 277 356 Janeli Lukats 1991 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 01:18:41
140 98 358 Inga Luks 1975 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Walking 00:49:00
101 65 911 Liis Lume 1976 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:42:56
317 244 359 Viktoria Lumi 1956 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:08:14
338 262 362 Inge Luuk 1982 Female
Harju maakond
  2RTK N 5 km Walking 01:14:49
79 45 426 Britt Mäekuusk 1994 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ N 5 km Running 00:35:07
150 106 428 Piret Mägi 1976 Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Walking 00:50:04
303 232 370 Heleen Maibak 1987 Female
Harju maakond
  SK Convenient Excuse N 5 km Walking 01:05:14
172 124 371 Annela Maidla 1976 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? N 5 km Walking 00:51:35
280 211 372 Kristiina Maidvee 1980 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 01:02:08
23 17 376 Mait Makkar 1974 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK3 M 5 km Running 00:27:59
336 260 431 Maie Männiste 1964 Female
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Walking 01:14:09
51 28 380 Andero Mardo 1990 Male
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ M 5 km Running 00:31:05
229 165 382 Karin Marjapuu 1981 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Running 00:56:44
358 79 908 Taisto Markus 1990 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 M 5 km Walking 01:20:08
350 272 383 Margit Marma 1998 Female
Rapla maakond
MTÜ Spordiselts
Itella Estonia OÜ
  N 5 km Walking 01:18:22
362 81 385 Bogdan Martšenko 1990 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Walking 01:21:46
337 261 388 Djan Matsova 1984 Female
Harju maakond
EAS TIPTÄP2 N 5 km Walking 01:14:30
58 29 390 Julia Medved 1986 Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:00
349 78 393 Martin Meisalu 1989 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Walking 01:18:11
54 29 395 Veiko Meltsas 1974 Male
Harju maakond
VAP Ventilatsioon   M 5 km Running 00:31:16
357 279 396 Eve Mere 1971 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:19:53
210 152 398 Iris Meristo 1970 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 00:54:27
209 58 399 Martin Meristo 1971 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Walking 00:54:23
170 122 400 Ülle Metsman 1979 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:51:25
326 252 402 Oksana Mihailova 1973 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Walking 01:11:29
237 173 403 Krista Mihkelsaar 1975 Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:57:12
205 148 404 Airi Miilits 1987 Female
Harju maakond
  Koosonhea N 5 km Walking 00:53:55
88 53 405 Kertu Mikk 1998 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:36:44
368 285 406 Virge Millert 1977 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 01:27:30
104 68 407 Katrin Milva 1985 Female
Tartu maakond
ABB   N 5 km Walking 00:43:45
177 49 410 Elari Moks 1981 Male
Harju maakond
  . Tippvorm . M 5 km Walking 00:51:59
227 64 411 Hans Moks 1987 Male
Harju maakond
  KRO II M 5 km Walking 00:56:28
298 228 413 Jekaterina Mordassova 1982 Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:05:00
394 306 415 Veronika Mossov 1977 Female
Harju maakond
Eluviis oluliseks OÜ   N 5 km Walking 02:57:01
266 200 418 Anne Murd 1973 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:00:20
344 267 419 Kaili Muru 1984 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad N 5 km Walking 01:16:44
130 89 421 Liisi Mustkivi 1989 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Walking 00:48:07
175 126 422 Inga Mustonen 1985 Female
Harju maakond
  Gone with the win N 5 km Walking 00:51:41
84 50 423 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:36:00
157 47 435 Einar Namme 1965 Male
Harju maakond
Profit Software OÜ   M 5 km Walking 00:50:34
138 96 454 Epp Näpp 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:48:57
116 76 436 Jana Napritson 1975 Female
Viljandi maakond
Spordiselts
Selver
  N 5 km Running 00:46:27
19 14 849 Ragnar Nauka 1987 Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5 km Running 00:27:37
222 160 439 Kristi Neidra 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:55:43
250 185 441 Anne Neroda 1969 Female
Harju maakond
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK Mainor: Marianne N 5 km Walking 00:58:48
179 51 446 Ants Noot 1969 Male
Harju maakond
AS Eesti Gaas Kes tegi? M 5 km Walking 00:52:12
111 37 447 Marek Nuka 1976 Male
Harju maakond
  Mehed Põtradega metsas M 5 km Walking 00:44:53
277 208 448 Lea Nulk 1973 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Walking 01:01:56
100 64 449 Reet Nurm 1972 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Running 00:42:46
155 109 451 Kristi Nurmik 1988 Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Walking 00:50:19
198 141 457 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Walking 00:53:20
246 65 930 Avo Org 1952 Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Walking 00:58:16
245 181 921 Sirje Org 1956 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:58:16
348 271 465 Helena Orumets 1994 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 01:17:47
309 236 828 Evelin Õunapuu 1976 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 01:06:34
272 205 473 Ave Paabel 1974 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:01:18
356 278 478 Ingrid Paats 1988 Female
Harju maakond
    N 5 km Running 01:19:31
232 168 480 Thea-Liis Pae 1974 Female
Harju maakond
  ON TIME TEAM N 5 km Walking 00:56:59
15 11 481 Märt Pais 1970 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Running 00:26:41
119 79 484 Nele Pajuste 1984 Female
Harju maakond
  TEAM DIGITAL N 5 km Walking 00:46:54
16 5 485 Egle Palk 1996 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers N 5 km Running 00:27:01
291 222 488 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia Eesti
IT's moving! N 5 km Running 01:03:37
96 36 489 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:39:42
271 204 492 Kaisa Papp 1991 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:01:08
52 24 540 Anna-Liisa Pärnalaas 1992 Female
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Bürokratid N 5 km Running 00:31:07
281 212 496 Julia Passetšnik 1988 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 01:02:12
270 67 498 Maksim Pavlov 1984 Male
Harju maakond
  Runderful M 5 km Walking 01:01:00
244 180 499 Piia Pedras 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselt   N 5.2 km Walking 00:58:14
108 72 500 Tuuli Pedras 1979 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:44:29
129 88 501 Kai Peet 1977 Female
Harju maakond
AS Eesti Raudtee
AS Eesti Raudtee
Raudselt Rööpas Leedyd N 5 km Running 00:48:06
27 8 912 Hedi Peetermann 1994 Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Running 00:28:51
372 288 506 Liisa Peri 1995 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Walking 01:29:33
125 84 514 Agnes Pihelpuu 1975 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:47:27
181 53 520 Andrus Pisarev 1974 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Walking 00:52:19
61 30 522 Priit Plado 1968 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Running 00:32:16
37 13 524 Irene Ploom 1967 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Running 00:29:43
113 75 525 Natalia Plotnikova 1975 Female
Harju maakond
  LADYS WITH DOG N 5 km Walking 00:45:08
36 24 951 Armand Põldoja 1963 Male
Harju maakond
Tallinna Teede AS THO M 5 km Running 00:29:37
18 13 844 Priit Põltsama 1974 Male
Harju maakond
K-Projekt AS K-Projekt M 5 km Running 00:27:32
43 18 526 Olga Ponomareva 1983 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ III N 5 km Running 00:30:38
284 215 528 Kristi Poobus 1982 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Walking 01:02:54
241 177 545 Katrin Pööra 1972 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist! N 5 km Walking 00:57:50
126 85 530 Aile Pops 1974 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:47:33
82 48 535 Irene Puusaar 1963 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:35:23
34 11 546 Anu Raamat 1920 Female
Harju maakond
  Üks ja kaks N 5 km Running 00:29:25
296 227 550 Heikke Merilin Raidma 1996 Female
Harju maakond
  Krimelte Hundid Tiim N 5 km Walking 01:04:52
247 182 877 Ines Elisabeth Raidma 2009 Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Walking 00:58:22
256 191 864 Pirje Raidma 1972 Female
Harju Maakond
  (Kilp)konnad N 5 km Walking 00:59:27
311 238 551 Piret-Ireen Raidmets 1967 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Walking 01:07:03
188 135 555 Jaana Rajamäe 1981 Female
Harju maakond
Springmar OÜ SPRINGMAR N 5 km Walking 00:52:46
282 213 557 Ann Randver 1987 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Walking 01:02:46
114 39 558 Krister Randver 1987 Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Walking 00:46:08
228 164 559 Triin Rannut 1972 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Walking 00:56:40
194 138 599 Angela Rättel 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Smells Like Team Spirit N 5 km Walking 00:53:02
341 77 562 Timo Kalevi Raussi 1969 Male
Harju maakond
EAS Puhka Eestis M 5 km Walking 01:15:32
212 154 563 Liis Rebane 1986 Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Walking 00:54:33
199 142 570 Merli Reinmann 1978 Female
Harju maakond
  LauMer N 5 km Walking 00:53:32
93 58 572 Eve Relvik 1959 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:39:32
47 21 920 Kai Remmelkoor 1970 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Running 00:30:50
343 266 573 Kristiina Repp 1971 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Walking 01:15:51
325 74 574 Eduard Rešetov 1980 Male
Harju maakond
Aadamad jooksus Aadamad jooksus M 5 km Running 01:11:00
167 119 576 Pille Riimast 1984 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:51:05
300 230 577 Heldin Rikk 1981 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Walking 01:05:06
89 54 578 Brigitta Rimm 1999 Female
Harju maakond
Tallinna Kristiine Lasteaed 2 Kristiine LA N 5 km Running 00:37:16
149 105 582 Angela Rohtla 1988 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Walking 00:50:01
29 21 586 Viljar Rooda 1989 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Running 00:28:59
112 38 588 Ivan Roos 1987 Male
Harju maakond
  TIREL M 5 km Running 00:45:01
56 27 859 Airi Rosimannus 1988 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Running 00:31:54
98 62 592 Margit Rosin 1980 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:41:15
48 22 594 Ievgeniia Rudkovska 1990 Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:30:55
373 289 836 Reili Rüütel 1984 Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:31:10
6 6 601 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:24:15
151 107 595 Anu Ruuven 1969 Female
Harju maakond
  HIGH FIVE N 5 km Walking 00:50:08
242 178 910 Hele-Riin Saal 1988 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Walking 00:58:06
334 259 603 Anu Saar 1975 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 01:12:50
204 146 607 Külli Saarepera 1973 Female
Harju maakond
  123 Läks! N 5 km Walking 00:53:51
65 34 674 Heli Säde 1979 Female
Harju maakond
  Tiptap N 5 km Running 00:32:49
383 296 609 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female
Harju maakond
  Mango N 5 km Running 02:00:08
184 131 610 Natalja Saiko 1980 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Walking 00:52:24
115 40 614 Silver Salundo 1996 Male
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo M 5 km Walking 00:46:12
165 118 621 Jana Sarri 1980 Female
Harju maakond
  SPICE WALKERS N 5 km Walking 00:51:03
218 159 623 Alla Saul 1979 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:55:00
124 83 624 Anneli Schults 1967 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Running 00:47:19
370 84 629 Sergei Serbin 1962 Male
Harju maakond
  HORNETS M 5 km Walking 01:28:47
38 14 676 Anna Šerstjuk 1992 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:29:49
197 140 631 Madle Sihver 1991 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:53:15
206 149 872 Tairi Siilbaum 1993 Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona välejalad N 5 km Walking 00:54:13
393 305 632 Lotta Siim 2004 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Running 02:41:12
134 93 637 Jaana Siliksaar 1980 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 00:48:27
207 150 638 Kerli Sillamaa 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Walking 00:54:13
160 112 639 Anu Sillandi 1967 Female
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 2EASy N 5 km Walking 00:50:39
189 136 642 Terje Sinik 1969 Female
Harju maakond
  Energiavesi N 5 km Walking 00:52:48
121 81 860 Merit Sisas 1994 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas Energia N 5 km Walking 00:47:06
32 23 646 Mark Slavin 1980 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas M 5 km Running 00:29:21
106 70 647 Natalja Sleptšuk 1980 Female
Harju maakond
  RADIO BUSINESS AGILE DUO N 5 km Walking 00:44:19
265 199 673 Meeri Sõerd 1972 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Maarja ja Meeri N 5 km Walking 01:00:12
386 299 662 Ingrid Stamm 1980 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS Jõujaam N 5 km Walking 02:04:50
346 269 663 Jekaterina Stepanova 1968 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 01:17:12
376 291 665 Kädi Streff 1978 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Teadlikud treenijad jooksevad aeglaselt N 5 km Walking 01:44:32
107 71 675 Made Sügis 1971 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Walking 00:44:28
4 4 667 Raul Sulu 1989 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK1 M 5 km Running 00:24:02
158 111 668 Sirli Sumeri 1966 Female
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus N 5 km Walking 00:50:38
86 35 669 Armin Sutter 1981 Male
Rapla maakond
  Käbipätid M 5 km Running 00:36:17
85 51 670 Kadi Sutter 1980 Female
Rapla maakond
  Käbipätid N 5 km Running 00:36:01
185 132 671 Maili Suurekivi 1995 Female
Harju maakond
ABB ABB Mugavad N 5 km Walking 00:52:25
289 220 900 Marianne Taberland 1972 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Walking 01:03:32
2 2 750 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Running 00:22:52
327 253 683 Ksenja Tajur 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Kulgevad Kaisukarud N 5 km Walking 01:11:30
315 242 684 Kristi Talbach 1981 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:08:02
193 137 686 Ave Talts 1977 Female
Harju maakond
  KRO II N 5 km Walking 00:53:01
154 46 687 Rain Talvoja 1996 Male
Harju maakond
ABB ABB Mugavad M 5 km Walking 00:50:17
251 186 688 Age Tamm 1976 Female
Harju maakond
  Vahvad ja väledad N 5 km Walking 00:58:49
192 56 689 Andrus Tamm 1976 Male
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupp M 5 km Walking 00:52:57
5 5 693 Kristjan Tammearu 1989 Male
Harju maakond
  A Running Joke M 5 km Running 00:24:09
11 3 695 Kätlin Tammesoo 1992 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea
Business as Unusual N 5 km Running 00:25:47
231 167 698 Merilin Tammik 1996 Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivid N 5 km Walking 00:56:56
173 125 701 Triin Tartes 1991 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Walking 00:51:39
261 196 702 Tea Tasa 1969 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 01:00:00
257 190 703 Evely Taul 1973 Female
Harju maakond
  TIREL N 5 km Walking 00:59:27
196 57 704 Urmas Teeorg 1962 Male
Harju maakond
Tallinna linn   M 5 km Running 00:53:13
299 229 906 Hela Teesalu 1969 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn PUHAS ENERGIA 2 N 5 km Walking 01:05:01
35 12 705 Pia Tein 1978 Female
Harju maakond
  KRO II N 5 km Running 00:29:26
275 207 707 Jane Teresk 1979 Female
Harju maakond
Projektibüroo OÜ Projektibüroo OÜ 2 N 5 km Walking 01:01:44
187 134 708 Svetlana Ternavskihh 1976 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Malibu N 5 km Running 00:52:45
97 61 709 Sirje Terve 1961 Female
Harju maakond
  OTSE JA RINGIGA N 5 km Running 00:40:34
330 256 712 Liis Tiitson 1992 Female
Harju maakond
EAS
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
EASy N 5 km Walking 01:12:09
308 73 713 Kevin Tiks 1993 Male
Harju maakond
  XXUSAINBOLTXX M 5 km Walking 01:06:31
144 44 714 Oliver Tiks 1979 Male
Harju maakond
RIK
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
RIK2 M 5 km Walking 00:49:15
297 70 870 Priit Tiks 1979 Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona auruvedurid M 5 km Walking 01:04:59
339 263 903 Angela Tirp 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Walking 01:15:01
14 10 717 Raido Tisler 1989 Male
Harju maakond
  Mango M 5 km Running 00:26:36
219 60 720 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 5 km Walking 00:55:25
142 100 749 Taimi Tõnisson 1981 Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:49:05
68 36 892 Evelin Toobal 1977 Female
Harju maakond
  Athletic Girls N 5 km Running 00:33:06
183 130 721 Ragna Toom 1953 Female
Harju maakond
Põllumajandus- ja Toiduamet PTA Teine N 5 km Walking 00:52:20
365 282 723 Terly Toomast 1987 Female
Harju maakond
  A-KÜTE N 5 km Walking 01:23:39
253 188 724 Jana Toomi 1975 Female
Harju maakond
Telegrupp AS Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:59:07
7 7 725 Antti Tooming 1980 Male
Harju maakond
SA KIK Homse hoidjad M 5 km Running 00:24:35
304 233 728 Liina Toomlaid 1983 Female
Harju maakond
  TIREL N 5 km Walking 01:05:23
352 274 732 Kristi Treier 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 01:18:25
81 47 734 Dominica Trubetskoi 1982 Female
Saare maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Running 00:35:15
378 293 735 Terje Trutsi 1962 Female
Harju maakond
Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal SEESAMI SARMIKAD N 5 km Walking 01:48:01
307 72 739 Maksim Tšikiljov 1985 Male
Harju maakond
  BEER SNAILS M 5 km Walking 01:06:00
78 44 741 Moonika Tuhkanen 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Wicked Llamas N 5 km Running 00:35:04
202 144 742 Epp Tuisk 1985 Female
Harju maakond
EAS Parimas EAS N 5 km Walking 00:53:42
278 209 744 Anu Tukia 1977 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Walking 01:01:58
375 85 746 Freddi Turmann 1992 Male
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole M 5 km Running 01:38:27
25 19 747 Raiko Tutt 1979 Male
Harju maakond
  Raiari M 5 km Running 00:28:01
182 129 831 Kerta Übner 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Päikesekiired N 5 km Walking 00:52:19
332 75 753 Liivar Uibonurm 1968 Male
Harju maakond
  Kristiine Tegevuskeskus M 5 km Walking 01:12:28
55 26 757 Dagmar Urb 1991 Female
Harju maakond
EAS Puhka Eestis N 5 km Running 00:31:49
211 153 760 Lilo Ustaal 1967 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS ruttajad N 5 km Walking 00:54:32
259 193 761 Evelin Uudeküll 1989 Female
Harju maakond
ADM Interactive ADM Active N 5 km Walking 00:59:52
345 268 833 Mari-Liis Üürike 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:16:57
248 183 763 Kristiina Vaher 1972 Female
Tartu maakond
ABB   N 5 km Walking 00:58:42
22 16 824 Erkki Vähi 1984 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita Somber Engineers M 5 km Running 00:27:56
40 15 766 Arie Vaigurand 1979 Female
Harju maakond
  Raiari N 5 km Running 00:30:09
13 4 767 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Tervisekassa
  N 5 km Running 00:26:23
243 179 768 Kerstin Vaikmaa 1982 Female
Harju maakond
Laagri Kool SpordiKombo N 5 km Walking 00:58:10
41 16 770 Laine Vain 1983 Female
Harju maakond
  HARKU PEO N 5 km Running 00:30:12
342 265 772 Eleene Vaino 1992 Female
Harju maakond
TAI TAI N 5 km Walking 01:15:34
285 216 893 Kaisa Välk 1976 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Walking 01:02:57
31 22 779 Antti Valkiainen 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema M 5 km Running 00:29:11
312 239 781 Liis Valma 1993 Female
Harju maakond
  Runderful N 5 km Walking 01:07:22
254 66 785 Rain Varblane 1996 Male
Harju maakond
Tallinna Ülikool Nutikad itikad M 5 km Walking 00:59:09
28 20 786 Erki Varbola 1975 Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Running 00:28:54
152 45 787 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Kiiret Pole M 5 km Running 00:50:10
99 63 789 Ingrid Vedler 1971 Female
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 5 km Running 00:42:40
30 9 791 Jana Veenpere 1974 Female
Harju maakond
Tallinna Ülikool PO musketärid N 5 km Running 00:29:06
361 281 792 Birgit Patrice Veer 1985 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:21:21
8 1 793 Hanna-Greta Veersalu 1982 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Running 00:24:56
293 224 794 Maria Veide 1985 Female
Harju maakond
Videob OÜ Playtech II N 5 km Walking 01:04:20
201 145 796 Laura Venig 1982 Female
Harju maakond
  LauMer N 5 km Walking 00:53:42
340 264 800 Mare Veskimägi 1971 Female
Harju maakond
Storz A
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Storz A N 5 km Walking 01:15:26
213 155 803 Marta Vihtre 1992 Female
Harju maakond
  Naksitrallid N 5 km Walking 00:54:36
162 115 804 Hannaliis Viibus 1987 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Kitman Thulema AS
Kitman Thulema N 5 km Walking 00:50:50
258 192 807 Kristel Viirmann 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! N 5 km Walking 00:59:39
214 156 808 Marianna Viirsaar 1987 Female
Harju maakond
AS Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:54:45
331 257 810 Katrin Viks 1979 Female
Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
Elisa 5G N 5 km Walking 01:12:10
380 295 815 Liis-Erliken Vinne 1982 Female
Harju maakond
  Vinne N 5 km Walking 01:53:08
381 86 816 Mario Vinne 1982 Male
Harju maakond
  Vinne M 5 km Walking 01:54:12
225 63 818 Martin Visnapuu 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Jäätis hea, kõik hea- Balbiino! M 5 km Walking 00:56:01
200 143 819 Kairi Vjatkin 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:53:38
385 298 820 Katri Voit 1975 Female
Harju maakond
RIKS Eesmärgi poole N 5 km Walking 02:04:17
379 294 822 Irina Voronina 1980 Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:48:15
171 123 823 Julia Vuhk Vuht 1973 Female
Harju maakond
  ERICSSON LT N 5 km Running 00:51:35
92 57 965 Gätlin Vunk 1978 Female
Harju maakond
Tallinna linn   N 5 km Running 00:39:13
318 245 835 Viktoria Yurchuk 1995 Female
Harju maakond
KSVEE
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
Super5 N 5 km Running 01:08:18
392 304 679 Darja Zabrovskaja 1988 Female
Harju maakond
  ERL N 5 km Walking 02:32:29
57 28 680 Irina Zadunaiskaja 1986 Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:00
230 166 681 Evelyn Zahrens 1977 Female
Harju maakond
Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:56:54
Sulge

Tulemuse detailne info

...