100 km jooks ümber Jalpugi järve
#STANDWITHUKRAINE

Search by ...
Gender
Country
Discipline used
Total: 56 Female: 25 Male: 31 Läbitud distants kokku: 5497 km Occasions: 606 Aeg kokku: 768:49:45
Pos Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Status Distance covered Discipline used Occasions Result
1 Roman Fosti 1983 Male
Harju maakond
Sparta Distance completed 100 km Running 5 06:13:38
2 Arnold Viinamäe 1966 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 8 07:51:59
3 Priidik Parmi 1980 Male
Tartu maakond
EVIKO AS Distance completed 100 km Running 8 08:20:57
4 Marek Aas 1983 Male
Harju maakond
Viru Vangla
Viru Vangla
Distance completed 100 km Running 10 08:22:34
5 Kristjan Muld 1978 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 10 08:32:43
6 Ants Nõmper 1977 Male
Harju maakond
Ellex Distance completed 100 km Running 5 09:07:56
7 Olev Vahemaa 1974 Male
Lääne-Viru maakond
Softrend Distance completed 100 km Running 7 09:12:13
8 Alekszej Morgunov 1990 Male
Harju maakond
Sparta Distance completed 100 km Running 8 09:30:47
9 Sven Rohlin 1966 Male
Harju maakond
U-klubi
Tervisekassa
Distance completed 100 km Running 7 09:32:09
10 Urmas Pihlak 1972 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 10 09:32:11
11 Urmas Kokk 1961 Male
Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum Distance completed 100 km Running 10 09:36:20
12 Indrek Jürgenstein 1967 Male
Pärnu maakond
  Distance completed 100 km Running 7 09:39:16
13 Tanel Veeleid 1972 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts Distance completed 100 km Running 10 09:39:54
14 Mart Saareoja 1972 Male
Pärnu maakond
  Distance completed 100 km Running 10 09:44:03
15 Marko Laas 1979 Male
Harju maakond
Treeningpartner Distance completed 100 km Running 9 09:51:36
16 Risto Kask 1985 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 10 10:06:10
17 Riin Kiik 1982 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 13 10:15:39
18 Maarika Meier 1974 Female
Viljandi maakond
  Distance completed 100 km Running 11 10:29:07
19 Robert Tiismus 1968 Male
Tartu maakond
TÜASK
Tartu Ülikool
Distance completed 100 km Running 11 10:40:07
20 Ly Pani 1980 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 15 11:00:13
21 Ignat Bobrovich 1986 Male
Pärnu maakond
EASL
Passport.GG
Distance completed 100 km Running 14 11:14:25
22 Krista Raid 1971 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 14 11:17:11
23 Pavel Dvoinos 1984 Male
Harju maakond
Runwise
Ukraina Eneseabi
Distance completed 100 km Running 7 11:20:37
24 Indrek Lippa 1973 Male
Harju maakond
-
-
Distance completed 100 km Running 12 11:42:22
25 Volodymyr Kostiak 1994 Male
Lääne-Viru maakond
  Distance completed 100 km Running 8 12:00:32
26 Reet Luhaäär 1953 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 8 12:04:20
27 Kaivi Kukk 1979 Female
Harju maakond
FB Jooksmine Distance completed 100 km Running 11 12:09:46
28 Mariliis Beger 1981 Female
Harju maakond
Pipedrive Distance completed 100 km Running
Walking
12 12:14:04
29 Heidi Elisabet Soosalu 1967 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 10 12:20:05
30 Jelena Mets 1965 Female
Harju maakond
Telia SK
AS Connecto Eesti
Distance completed 100 km Running 15 12:54:20
31 Einar Hillep 1970 Male
Harju maakond
Justiitsministeerium Distance completed 100 km Walking
Running
10 13:06:56
32 Airi Arrak 1981 Female
Harju maakond
Ladies Circle Estonia Distance completed 100 km Running
Walking
7 13:50:53
33 Eiko Kivisik 1984 Male
Pärnu maakond
  Distance completed 100 km Running
Walking
16 14:15:28
34 Andrei Lopsik 1955 Male
Ida-Viru maakond
  Distance completed 100 km Running
Walking
17 15:15:01
35 Pille Nurmis 1961 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running 14 15:18:08
36 Johanna Vironmäki 1968 Female
Harju maakond
Sparta Distance completed 100 km Running
Walking
13 15:34:11
37 Urmo Raiend 1968 Male
Harju maakond
Stamina Distance completed 100 km Walking 18 16:43:23
38 Ilse Laur 1957 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Walking 9 16:44:04
39 Asta Suurväli 1966 Female
Pärnu maakond
  Distance completed 100 km Running 11 17:13:42
40 Mark Mets 1998 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Running
Walking
13 17:30:55
41 Jaana Järve 1976 Female
Lääne-Viru maakond
  Distance completed 100 km Walking 15 17:39:13
42 Karin Poolak 1985 Female
Tartu maakond
  Distance completed 100 km Running 1 17:48:49
43 Madis Kuningas 1971 Male
Võru maakond
  Distance completed 100 km Running
Walking
13 17:53:57
44 Merle Palu 1973 Female
Uusimaa
  Distance completed 100 km Walking 11 17:56:24
45 Kajali Kotsar 1985 Female
Harju maakond
Elering AS Distance completed 100 km Walking 15 18:12:22
46 Signe Holm 1978 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Walking
Running
10 18:30:59
47 Oleksii Kovalchuk 1975 Male
Harju maakond
  Distance completed 100 km Walking 11 18:50:24
48 Kirsti Nikkolo 1971 Female
Järva maakond
  Distance completed 100 km Running
Walking
14 18:57:20
49 Maris Paat 1977 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Walking 12 20:37:21
50 Kalle Allik 1952 Male
Viljandi maakond
AllikRacing
Pensionär
Distance completed 100 km Walking 15 21:18:26
51 Ave Kooskora 1983 Female
Harju maakond
RVM Systems OÜ Distance completed 100 km Running 14 21:27:26
52 Aivi Kurim 1965 Female
Harju maakond
  Distance completed 100 km Walking
Running
9 22:05:49
53 Arho Anttila 1964 Male
Harju maakond
AS Cresco Väärtpaberid Distance completed 100 km Walking
Running
14 22:28:08
54 Andrus Tamm 1976 Male
Harju maakond
Telegrupp Distance completed 100 km Walking 14 34:15:24
Caroline Lasseron 1984 Female
Harju maakond
  Not completed 79 km Running
Walking
13 15:50:48
Tiina Unt 1992 Female
Uusimaa
  Not completed 18 km Walking 2 02:47:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...