20. TRADEHOUSE Tervisejooks
1. etapp - 5,2 km - KADRIORG

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 366 Female: 273 Male: 93 Läbitud distants kokku: 1903 km Aeg kokku: 343:14:05
Pos Bib Dist Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
139 1 Kati Aaren
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.2 km Walking 00:51:03
239 3 Triin Aarna     TEAM5 N 5.2 km Walking 01:00:52
185 4 Ketty Aas
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 00:55:44
69 5 Kauri Aaslaid
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5.2 km Running 00:36:12
171 7 Lili Aasumäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 5.2 km Walking 00:54:51
50 11 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5.2 km Running 00:33:39
146 15 Maryn Ait
Harju maakond
  O-DOO-OO N 5.2 km Walking 00:52:05
323 16 Merilyn Ait
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.2 km Walking 01:14:58
206 18 Evelyn Alamets
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.2 km Walking 00:57:12
225 19 Svetlana Aleksandrova
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.2 km Walking 00:59:03
319 20 Kaia Alev
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.2 km Walking 01:14:04
169 21 Rauno Aljas
Harju maakond
  PTA Teine M 5.2 km Walking 00:54:34
101 23 Aivi Allikmets
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5.2 km Running 00:44:02
241 24 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:00:57
278 25 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Walking 01:05:05
191 26 Anne Altermann
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:56:09
301 28 Jana Ananin
Harju maakond
  Fast & Curious N 5.2 km Walking 01:10:11
53 29 Priit Annusver
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5.2 km Running 00:33:44
153 33 Heikko Antsmäe
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 5.2 km Running 00:53:09
41 36 Kristin Arm
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 00:32:23
193 38 Getter Anett Arro     DISTANCEKILLERS N 5.2 km Walking 00:56:17
131 43 Kertu Arumetsa
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:50:26
14 892 Taavi Audo
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.2 km Running 00:27:04
229 45 Kristi Auger
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.2 km Walking 00:59:24
102 46 Ave Aun
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5.2 km Walking 00:44:07
42 51 Fred Baranov
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5.2 km Running 00:32:25
38 52 Rainer Barjabin
Harju maakond
  RB INFRA M 5.2 km Running 00:32:04
156 54 Liia Beljajeva     SÕÕRIK 604 N 5.2 km Walking 00:53:51
71 57 Andrea Bonelli
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5.2 km Running 00:36:39
355 58 Marina Borovkova
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.2 km Walking 01:45:58
16 59 Siim Brazier     KIIREM KUI 5G M 5.2 km Running 00:27:49
2 893 Peep Bušin
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.2 km Running 00:24:03
315 64 Jekaterina Domaševa
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:13:00
80 66 Helen Drobet       N 5.2 km Running 00:37:40
163 71 Ines Ehavald
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.2 km Walking 00:54:14
155 73 Karmen Ekbaum
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 00:53:39
111 79 Estin Engbusk
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.2 km Walking 00:46:20
215 81 Julia Esaulenko     EDELWEISS N 5.2 km Running 00:58:03
194 83 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.2 km Walking 00:56:27
149 84 Kristel Filippov     SUCCESSFACTORS N 5.2 km Walking 00:52:24
92 87 Semjon Galajev     TEELÕIKAJAD M 5.2 km Running 00:40:29
291 90 Triin Gede     RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.2 km Walking 01:07:56
325 91 Merilin Gedvil     DISTANCEKILLERS N 5.2 km Walking 01:15:05
115 94 Jaanika Greim     SÕÕRIK 604 N 5.2 km Walking 00:47:22
216 95 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:58:03
160 96 Uljana Grinina
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.2 km Walking 00:54:03
23 97 Ilya Guriev     AAALWAYS ON TOP M 5.2 km Running 00:29:59
243 100 Eveli Haas     LIDLI SUVITAJAD N 5.2 km Walking 01:01:00
165 103 Krista Hallik
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.2 km Walking 00:54:28
30 105 Kadri Halling
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Running 00:30:59
364 106 Reet Hansen
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 02:31:36
366 109 Anna Hazinskaja
Harju maakond
  Rituals N 5.2 km Walking 02:50:11
334 112 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 01:18:29
68 894 Marily Hendrikson
Harju maakond
  JAP N 5.2 km Running 00:36:04
82 118 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5.2 km Running 00:38:07
359 122 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Walking 01:51:00
25 123 Sven Holter
Harju maakond
  RB INFRA M 5.2 km Running 00:30:16
49 126 Helena Idarand     LIDL FOOT N 5.2 km Running 00:33:38
4 127 Sergei Iljin     WE MATCH! M 5.2 km Running 00:25:05
130 132 Iris Jaago
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.2 km Walking 00:50:22
202 135 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:56:53
182 136 Dmitri Jalakas       M 5.2 km Walking 00:55:37
159 137 Erki Jansen     TEAM5 M 5.2 km Walking 00:54:01
126 139 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
    N 5.2 km Walking 00:49:30
77 145 Olga Jevgrafova
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.2 km Running 00:37:19
337 148 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.2 km Walking 01:19:43
174 153 Andreas Jürgenson
Harju maakond
  RIK 3 M 5.2 km Walking 00:55:05
293 158 Sirly Jürioja     LIDLI SUVITAJAD N 5.2 km Walking 01:08:01
311 159 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:12:20
210 160 Kadri Jürjan
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.2 km Walking 00:57:38
55 165 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Running 00:34:04
56 166 Grete-Marie Kajandi
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.2 km Running 00:34:20
348 168 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 01:31:58
283 169 Nele Kalda
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:06:08
127 172 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:49:38
275 173 Piret Kallis
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.2 km Walking 01:04:45
84 176 Anary Kalme
Harju maakond
  Käib küll N 5.2 km Running 00:38:28
234 177 Anneliis Kalmus     SUPERTALENT N 5.2 km Walking 01:00:15
113 178 Enelys Kalmus
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.2 km Walking 00:46:48
209 179 Triin Kand
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.2 km Walking 00:57:37
330 184 Marian Karjus     SIBAJAD N 5.2 km Walking 01:17:28
257 187 Helena Karo
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.2 km Walking 01:02:48
63 189 Helena Karpin     TEELÕIKAJAD N 5.2 km Running 00:35:38
295 190 Lilia Karpova     BLONDIINID UDUS N 5.2 km Walking 01:08:03
60 191 Tatjana Karro-Iljina     WE MATCH! N 5.2 km Running 00:35:05
360 192 Jaanus Karu
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 01:52:21
308 194 Pirgit Kasemets
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5.2 km Walking 01:11:00
179 195 Annika Kaseorg     SUCCESSFACTORS N 5.2 km Walking 00:55:17
110 200 Sylvia Kass     PIXIE DIXIES N 5.2 km Walking 00:45:33
70 203 Merli Kaunissaar
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:36:20
43 897 Kristjan Kaunissaare
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.2 km Running 00:32:25
86 205 Keidi Keidla
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5.2 km Running 00:38:50
233 206 Meivi Kekkar
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:00:09
217 209 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.2 km Walking 00:58:19
196 210 Teele Kesküla
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5.2 km Running 00:56:39
122 211 Kristi Kessel
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5.2 km Walking 00:48:49
296 223 Liina Kippasto     RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.2 km Walking 01:08:23
103 226 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:44:23
72 228 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5.2 km Running 00:36:39
19 230 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.2 km Running 00:28:47
338 234 Merit Kohv     SIBAJAD N 5.2 km Walking 01:23:09
192 239 Sander Kollom
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.2 km Running 00:56:14
362 241 Sander Konso
Harju maakond
  Team SN M 5.2 km Walking 02:11:20
162 242 Avo Kont
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 5.2 km Running 00:54:08
33 245 Kardo Koplus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5.2 km Running 00:31:18
31 246 Alina Kõrgesaar
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5.2 km Running 00:31:01
287 249 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 01:07:21
331 253 Eliise Kõva
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:18:01
157 254 Natalja Kovtunova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.2 km Walking 00:53:52
81 255 Inessa Kozenko     FIVEX N 5.2 km Running 00:37:48
200 258 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.2 km Walking 00:56:46
242 260 Kerli Krõm
Harju maakond
  Imelised õed N 5.2 km Running 01:01:00
332 899 Kristjan Kruus
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:18:01
170 263 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  Tippvorm N 5.2 km Walking 00:54:48
219 267 Julia Kudrjavtseva-Arruda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.2 km Walking 00:58:21
48 269 Kristel Kukk
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5.2 km Running 00:33:11
342 268 Kristel Kukk
Harju maakond
  Curious Furious N 5.2 km Walking 01:25:03
339 272 Marika Kuldkepp
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 01:24:00
352 273 Manasi Jayant Kulkarni
Harju maakond
  A-TEAM N 5.2 km Walking 01:37:43
141 276 Mihkel Kurg
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired M 5.2 km Walking 00:51:18
300 277 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Running 01:09:37
356 278 Gert Kevin Kurmiste     USAINBOLT2 M 5.2 km Running 01:46:41
175 279 Sille Kurn
Harju maakond
  Mõnglid N 5.2 km Walking 00:55:05
306 282 Anneli Kütt
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.2 km Walking 01:10:53
276 286 Kätlin Küünemäe     RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.2 km Walking 01:04:48
187 288 Raili Kuurits
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.2 km Walking 00:55:54
314 289 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.2 km Walking 01:12:56
9 294 Joonas Kuuskla
Harju maakond
ABB ABB AP Core M 5.2 km Running 00:25:45
47 295 Andžei Kuznets
Harju maakond
  HORNETS M 5.2 km Running 00:32:51
326 296 Olga Kuznetsova       N 5.2 km Walking 01:15:14
137 297 Selyn Laande     TEAM5 N 5.2 km Running 00:50:55
59 298 Maarja Laane
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Running 00:34:56
349 299 Marek Laanisto
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.2 km Walking 01:31:58
345 900 Laura Laaster
Harju maakond
  JAP N 5.2 km Walking 01:30:04
62 302 Ruth Laev
Harju maakond
  Käib küll N 5.2 km Walking 00:35:35
1 303 Olve Lagemaa
Harju maakond
  RIK 2 M 5.2 km Running 00:24:00
259 304 Natalja Lahk     HORNETS N 5.2 km Walking 01:02:54
251 308 Marko Laigna
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.2 km Walking 01:02:07
13 914 Indrek Laineveer
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.2 km Running 00:26:57
132 315 Anni Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.2 km Walking 00:50:36
244 318 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.2 km Walking 01:01:03
39 320 Kaire Leibak     KARJAVÄLJA LIDL N 5.2 km Running 00:32:08
294 321 Sten Leima       M 5.2 km Walking 01:08:01
151 326 Tatjana Lemba-Virkunen
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:52:59
79 327 Kaido Lemendik
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5.2 km Running 00:37:26
263 329 Liana Lemkov     KIIREM KUI 5G N 5.2 km Walking 01:03:17
88 330 Kirke Maria Lepik
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.2 km Running 00:39:38
140 331 Silja Lepik     SUCCESSFACTORS N 5.2 km Walking 00:51:08
266 339 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:03:48
238 341 Everiin Lill
Harju maakond
  PTA Teine N 5.2 km Walking 01:00:51
5 342 Karl-Gerhard Lille
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5.2 km Running 00:25:15
154 344 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.2 km Walking 00:53:32
320 345 Remo Lillepõld
Harju maakond
  Peetri Maja M 5.2 km Walking 01:14:05
269 346 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 5.2 km Walking 01:04:24
176 347 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5.2 km Walking 00:55:08
144 350 Roger Linask     IMMO M 5.2 km Walking 00:51:42
8 353 Gerli Linkgreim
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5.2 km Running 00:25:44
34 917 Taivo Linnamägi
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.2 km Running 00:31:37
73 356 Pawel Filip Lison
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 5.2 km Running 00:36:52
145 357 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.2 km Walking 00:51:55
158 358 Katrin Lohk     SUCCESSFACTORS N 5.2 km Walking 00:53:54
273 360 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.2 km Walking 01:04:41
61 363 Karel Lomp
Harju maakond
  RB INFRA M 5.2 km Running 00:35:25
262 364 Britta Lõõbas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.2 km Walking 01:03:07
168 365 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.2 km Running 00:54:30
347 371 Janeli Lukats     MOOSIPALLID N 5.2 km Walking 01:31:31
357 374 Liisi Lumi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5.2 km Walking 01:49:47
288 375 Viktoria Lumi     SIBAJAD N 5.2 km Walking 01:07:42
246 376 Janek Lünekund
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 5.2 km Walking 01:01:10
93 381 Andre Maasikas
Harju maakond
Playtech Playtech M 5.2 km Running 00:40:36
3 384 Angela Madisson     MOOSIPALLID N 5.2 km Running 00:24:05
346 390 Heleen Maibak
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:30:07
107 395 Mait Makkar
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.2 km Running 00:45:05
286 397 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.2 km Walking 01:07:14
267 400 Kattre Männik
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.2 km Walking 01:04:00
231 405 Danel Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.2 km Walking 00:59:38
197 406 Derek Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.2 km Walking 00:56:42
245 407 Dione Leandra Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.2 km Walking 01:01:07
207 408 Selene Kerlin Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.2 km Walking 00:57:32
173 410 Elina Märtin     BC N 5.2 km Walking 00:55:05
240 413 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:00:55
94 417 Julia Medved     IZJUM N 5.2 km Running 00:40:55
178 418 Karol Meerja
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.2 km Walking 00:55:11
274 419 Jaanika Meister     SÕÕRIK 604 N 5.2 km Walking 01:04:43
250 420 Eva-Lota Meres
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:01:55
180 421 Kairi Merila       N 5.2 km Walking 00:55:27
307 422 Iris Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.2 km Walking 01:11:00
309 423 Martin Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad M 5.2 km Running 01:11:46
74 425 Susanna Metsla
Harju maakond
  RIK 3 N 5.2 km Running 00:36:58
211 428 Johannes Michels
Harju maakond
  Telegrupp M 5.2 km Walking 00:57:43
106 429 Kertu Mikk
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:45:02
213 430 Marin Miller
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.2 km Walking 00:57:52
270 431 Virge Millert
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.2 km Walking 01:04:26
136 432 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.2 km Walking 00:50:49
226 434 Amit Misra       M 5.2 km Running 00:59:04
247 436 Hans Christoffer Mo     IMAGINE POSSIBLE M 5.2 km Walking 01:01:31
299 437 Marjel Mõis
Harju maakond
  JM N 5.2 km Walking 01:09:35
264 441 Liia Mõrd
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Plus
  N 5.2 km Walking 01:03:17
7 443 Karl Mõttus       M 5.2 km Running 00:25:42
37 445 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 5.2 km Running 00:31:56
87 446 Lisett Münter       N 5.2 km Running 00:39:11
134 447 Tatjana Murkajeva     EDELWEISS N 5.2 km Walking 00:50:44
120 448 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5.2 km Walking 00:48:40
208 449 Inga Mustonen     MOOSIPALLID N 5.2 km Walking 00:57:36
98 451 Reilika Muuli
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.2 km Running 00:43:19
361 452 Maarja Müür
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.2 km Walking 02:00:39
363 460 Anastasia Niitmets
Harju maakond
  Team SN N 5.2 km Walking 02:11:20
64 461 Niina Nikitina
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.2 km Running 00:35:51
214 467 Helena Noor
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:57:58
254 469 Marge Normet     MARU N 5.2 km Walking 01:02:23
125 471 Marek Nuka
Harju maakond
  Mine metsa M 5.2 km Walking 00:49:27
29 921 Sven Nurk
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.2 km Running 00:30:57
129 473 Kristi Nurmik     A-TEAM N 5.2 km Walking 00:49:45
255 478 Janika Ojakivi
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 01:02:24
152 479 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.2 km Walking 00:53:00
201 482 Margen Õlijas
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.2 km Walking 00:56:49
186 486 Sirje Org
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:49
268 494 Ave Paabel
Harju maakond
  Käib küll N 5.2 km Walking 01:04:12
298 495 Tiina Paalberg
Harju maakond
  Pirita N 5.2 km Walking 01:09:33
329 497 Õnnela Paas
Harju maakond
ABB AS   N 5.2 km Walking 01:16:10
22 500 Märt Pais
Harju maakond
  Telegrupp M 5.2 km Running 00:29:53
118 502 Lilian Paju
Saare maakond
    N 5.2 km Running 00:48:00
277 503 Triinu Eleri Paju     TRIINUJAURMO N 5.2 km Walking 01:05:04
119 506 Ivar Pajuste     KIIREM KUI 5G M 5.2 km Walking 00:48:33
232 508 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5.2 km Walking 01:00:07
6 510 Silver Palu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.2 km Running 00:25:41
343 517 Olivia Parmasto
Harju maakond
  Curious Furious N 5.2 km Walking 01:25:44
135 520 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.2 km Walking 00:50:44
40 525 Maksim Pavlov     SUPERTALENT M 5.2 km Running 00:32:17
318 534 Eerika Pentel
Harju maakond
  Käib küll N 5.2 km Walking 01:14:03
236 537 Madis Peterson
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.2 km Walking 01:00:27
164 538 Pille Pets
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.2 km Walking 00:54:26
177 541 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Running 00:55:10
290 547 Taavet Pilvar
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5.2 km Walking 01:07:53
218 925 Berit Plado
Harju maakond
  ASAP N 5.2 km Walking 00:58:20
321 549 Irene Ploom
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.2 km Walking 01:14:54
303 550 Anette Põder
Harju maakond
  Mine metsa N 5.2 km Walking 01:10:44
272 553 Regina Poks     KIIREM KUI 5G N 5.2 km Walking 01:04:38
57 555 Armand Põldoja
Harju maakond
  RB INFRA M 5.2 km Running 00:34:21
44 556 Katrin Poller
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Running 00:32:34
260 558 Külli Pööbo     LIDLI SUVITAJAD N 5.2 km Walking 01:02:54
204 559 Kristi Poobus     BC N 5.2 km Walking 00:57:06
256 562 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.2 km Walking 01:02:30
198 566 Pirjo-Victoria Pruuli
Harju maakond
  Terves kehas terve vaim N 5.2 km Walking 00:56:43
54 567 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 1 N 5.2 km Running 00:33:50
222 927 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.2 km Walking 00:58:47
212 928 Pirje Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.2 km Walking 00:57:51
285 577 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5.2 km Walking 01:07:06
313 578 Anni Raie
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5.2 km Walking 01:12:53
100 587 Karin Rannu
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.2 km Running 00:43:54
284 591 Lisette Raud
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.2 km Walking 01:06:38
261 592 Sandra Raud     PIXIE DIXIES N 5.2 km Walking 01:03:02
128 593 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.2 km Walking 00:49:41
133 599 Helen Reinik       N 5.2 km Walking 00:50:39
344 929 Helmuth Martin Reisner
Harju maakond
  JAP M 5.2 km Walking 01:27:45
189 600 Kaisa Reivart     DISTANCEKILLERS N 5.2 km Walking 00:56:00
109 601 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Running 00:45:30
35 602 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.2 km Running 00:31:42
324 604 Evelyn Renser
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.2 km Walking 01:15:01
199 606 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.2 km Walking 00:56:46
195 607 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.2 km Walking 00:56:31
220 608 Kristin Riiberk
Rapla maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:58:30
148 609 Pille Riimast
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.2 km Walking 00:52:14
353 612 Piret Riit     SUPERTALENT N 5.2 km Walking 01:38:39
265 613 Maria Rivero Zurita
Harju maakond
  A-TEAM N 5.2 km Walking 01:03:40
181 616 Krista Rohula
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:37
52 618 Viljar Rooda
Harju maakond
  Telegrupp M 5.2 km Running 00:33:43
304 619 Sander Rool
Harju maakond
  Anname gaasi M 5.2 km Walking 01:10:48
75 627 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5.2 km Running 00:36:59
15 628 Signe Rosimannus
Harju maakond
Playtech Playtech N 5.2 km Running 00:27:34
354 630 Marta Rudzka
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.2 km Walking 01:45:23
147 931 Rauna Paula Runnel
Harju maakond
  JAP N 5.2 km Walking 00:52:13
297 633 Anu Ruuven     MARU N 5.2 km Walking 01:09:03
26 637 Madis Saarma       M 5.2 km Running 00:30:34
11 639 Siim Saaroja
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5.2 km Running 00:26:50
90 640 Karin Sahar-Lambinen     SUPERTALENT N 5.2 km Running 00:40:08
36 932 Kadi Saks
Harju maakond
  JAP N 5.2 km Running 00:31:47
279 647 Shirley Salm
Harju maakond
  RIK 1 N 5.2 km Walking 01:05:21
114 654 Siia Sannik     BC N 5.2 km Walking 00:47:19
183 657 Liisbet Sarapuu
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.2 km Walking 00:55:41
248 658 Jana Sarri       N 5.2 km Walking 01:01:31
95 664 Merelle Sein
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 5.2 km Walking 00:41:17
17 665 Olle Selliov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.2 km Running 00:28:02
51 675 Taavi Siilbek
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 5.2 km Running 00:33:42
143 677 Merli Siitan
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.2 km Walking 00:51:31
253 680 Marit Sillamaa
Harjumaa
ABB   N 5.2 km Walking 01:02:10
104 681 Raina Sillaots
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.2 km Running 00:44:26
97 934 Katre Siller
Harju maakond
  Norte naised N 5.2 km Running 00:41:58
117 684 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:47:54
350 686 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5.2 km Walking 01:34:56
161 688 Katarina Sizõh
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.2 km Walking 00:54:06
46 690 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5.2 km Running 00:32:48
237 692 Meeri Sõerd
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5.2 km Walking 01:00:29
67 696 Anita Sokolova
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:36:04
228 700 Malle Soosaar
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.2 km Walking 00:59:07
188 701 Christel Sootla
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:55:57
224 702 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.2 km Walking 00:58:55
172 704 Mare Spitz
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5.2 km Walking 00:54:59
310 709 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.2 km Walking 01:12:15
351 710 Alla Suckovs       N 5.2 km Walking 01:37:12
112 712 Enri Suimets
Harju maakond
ABB sABBatical M 5.2 km Walking 00:46:32
45 720 Laura Tael     LIDLI SUVITAJAD N 5.2 km Running 00:32:40
83 721 Merle Sirje Tael
Harju maakond
  RIK 2 N 5.2 km Running 00:38:09
12 935 Margus Tähepõld
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.2 km Running 00:26:53
227 722 Ksenija Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.2 km Walking 00:59:06
203 725 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 00:57:00
116 728 Lauri Tamberg
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 5.2 km Walking 00:47:30
99 729 Andrus Tamm
Harju maakond
  Telegrupp M 5.2 km Walking 00:43:36
340 731 Ergo Tamm     TEELÕIKAJAD M 5.2 km Walking 01:24:10
302 732 Karmen Tamm     LIDL FOOT N 5.2 km Walking 01:10:37
142 733 Taavi Tamm
Harju maakond
  Peetri Maja M 5.2 km Walking 00:51:30
358 747 Anna Tashlikovich     BC N 5.2 km Walking 01:50:00
65 750 Hellika Teder
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.2 km Running 00:35:53
333 754 Sandra-Lone Teesaar     LATATARAD 605 N 5.2 km Walking 01:18:12
235 755 Hela Teesalu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.2 km Walking 01:00:18
223 756 Pille Tennokese
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:58:52
190 759 Sirje Terve     TEELÕIKAJAD N 5.2 km Walking 00:56:01
282 764 Kevin Tiks     USAINBOLT2 M 5.2 km Walking 01:06:08
317 766 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.2 km Walking 01:14:01
221 767 Kai Timmusk
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.2 km Running 00:58:38
322 769 Viktoria Timohhina
Harju maakond
  Rituals N 5.2 km Walking 01:14:57
230 770 Helena Tipka
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.2 km Walking 00:59:30
96 771 Angela Tirp
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.2 km Running 00:41:36
312 938 Tanel Tomson
Harju maakond
  ASAP M 5.2 km Walking 01:12:30
85 778 Evelin Toobal     MOOSIPALLID N 5.2 km Running 00:38:33
123 780 Annely Toomemäe
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.2 km Walking 00:48:49
280 781 Eliise Toomeoja     VALLATUD KALORID N 5.2 km Running 01:05:58
28 785 Karel Torm
Harju maakond
    M 5.2 km Running 00:30:37
20 786 Laura Torri
Harju maakond
  RIK 3 N 5.2 km Running 00:29:04
289 789 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 01:07:49
271 795 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5.2 km Walking 01:04:32
341 796 Marianna Tumanski
Harju maakond
  Käib küll N 5.2 km Walking 01:24:39
24 799 Raiko Tutt
Harju maakond
Raiari Raiari M 5.2 km Running 00:30:13
78 801 Olga Uhabakin
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.2 km Running 00:37:26
21 802 Birgit Uibu
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 5.2 km Running 00:29:34
166 807 Oksana Undusk     LIDL FOOT N 5.2 km Running 00:54:28
205 810 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.2 km Walking 00:57:08
10 940 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.2 km Running 00:26:26
305 813 Janne Vagula
Harju maakond
ABB   N 5.2 km Walking 01:10:52
327 814 Kristiina Vaher
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.2 km Walking 01:15:23
27 815 Sirli Vaher
Harju maakond
    N 5.2 km Running 00:30:34
66 817 Erkki Vähi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 5.2 km Running 00:35:57
32 818 Kristofer Vähi
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.2 km Running 00:31:11
365 819 Gitana Vahter     SUPERTALENT N 5.2 km Walking 02:32:43
105 821 Erika Vahtmäe
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.2 km Running 00:44:31
121 822 Kaisa Vahtra-Palok
Lääne-Viru maakond
ABB   N 5.2 km Walking 00:48:42
124 824 Arie Vaigurand
Harju maakond
Raiari Raiari N 5.2 km Walking 00:48:55
18 825 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5.2 km Running 00:28:43
138 831 Tais Vakrõõm
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.2 km Running 00:51:01
76 833 Barbi Valdmann
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.2 km Running 00:37:17
252 835 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.2 km Walking 01:02:08
316 837 Liis Valma     DISTANCEKILLERS N 5.2 km Walking 01:13:34
91 839 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.2 km Walking 00:40:09
58 941 Tauno Vare
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.2 km Running 00:34:45
336 843 Margit Vasser     LIDLI JOOKSJAD N 5.2 km Walking 01:19:30
292 846 Madli Vatsfeldt
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.2 km Walking 01:08:00
335 854 Jaanika Venkova     LATATARAD 605 N 5.2 km Walking 01:19:30
249 856 Mare Veskimägi
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.2 km Walking 01:01:53
328 861 Taavi Viilukas
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.2 km Walking 01:15:52
281 870 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.2 km Walking 01:06:03
167 871 Katri Voit
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.2 km Walking 00:54:29
184 875 Irina Voronina       N 5.2 km Walking 00:55:42
108 876 Kairi Voss
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:45:22
150 878 Gätlin Vunk
Harju maakond
    N 5.2 km Walking 00:52:55
89 882 Irina Zadunaiskaja     IZJUM N 5.2 km Running 00:39:51
258 883 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.2 km Walking 01:02:53
Sulge

Tulemuse detailne info

...