20. TRADEHOUSE Tervisejooks
2. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 417 Female: 313 Male: 104 Läbitud distants kokku: 1668 km Aeg kokku: 312:15:47
Pos Bib Dist Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
150 1 Kati Aaren
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:14
263 3 Triin Aarna
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:46:05
178 4 Ketty Aas
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:40:53
16 5 Kauri Aaslaid
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Running 00:20:50
315 6 Monika Aaslaid
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:43
290 9 Anne Aaver
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Running 00:48:45
148 10 Ilze Abola
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:38:11
56 11 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Running 00:25:42
365 12 Airi Aedla
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Walking 01:00:33
190 15 Maryn Ait
Harju maakond
  O-DOO-OO N 4 km Walking 00:41:50
273 16 Merilyn Ait
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Walking 00:46:56
390 17 Jaana Alamaa
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 01:11:11
261 18 Evelyn Alamets
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:46:03
252 19 Svetlana Aleksandrova
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:45:25
346 20 Kaia Alev
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:56:32
115 23 Aivi Allikmets
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Running 00:33:34
69 25 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:26:26
237 26 Anne Altermann
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:36
86 28 Jana Ananin
Harju maakond
  Fast & Curious N 4 km Running 00:28:01
349 29 Priit Annusver
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Walking 00:57:15
9 30 Imre Anton
Harju maakond
    M 4 km Running 00:19:22
318 31 Merilyn Anton
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:50:53
389 33 Heikko Antsmäe
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Walking 01:11:05
368 35 Gerli Aringo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 01:01:00
283 38 Getter Anett Arro
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:47:54
24 43 Reili Arumäe
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:21:59
159 42 Kertu Arumetsa
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:39:02
264 45 Kristi Auger
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:46:08
117 46 Ave Aun
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Walking 00:34:41
258 47 Marite Aus
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:45:54
399 51 Fred Baranov
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Walking 01:18:13
39 52 Rainer Barjabin
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:23:56
344 58 Marina Borovkova
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 00:55:59
8 59 Siim Brazier
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4 km Running 00:19:18
1 893 Peep Bušin
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:15:44
319 64 Jekaterina Domaševa
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:51:00
81 66 Helen Drobet
Harju maakond
    N 4 km Running 00:27:37
314 70 Marja-Liisa Eesmäe
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:50:31
327 71 Ines Ehavald
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:52:26
279 73 Karmen Ekbaum
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:47:17
121 79 Estin Engbusk
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Walking 00:35:12
213 81 Julia Esaulenko
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:43:08
270 83 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 00:46:45
242 84 Kristel Filippov
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:44:59
88 87 Semjon Galajev
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Running 00:28:19
34 90 Triin Gede
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Running 00:23:14
350 91 Merilin Gedvil
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:57:15
328 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:52:35
187 94 Jaanika Greim
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:41:45
262 95 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:46:05
259 96 Uljana Grinina
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 00:45:59
371 100 Eveli Haas
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 01:01:48
352 103 Krista Hallik
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:57:38
158 105 Kadri Halling
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:38:47
284 106 Reet Hansen
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:48:11
316 112 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:50:50
94 894 Marily Hendrikson
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:28:52
180 119 Marko Hinn
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:41:23
311 120 Taavi Hirtentreu
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:50:27
141 121 Aljona Hitrova
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:37:55
369 125 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Walking 01:01:01
30 122 Sven Holter
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:22:42
201 124 Tiina Hunt
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:42:28
278 126 Helena Idarand
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:47:17
14 127 Sergei Iljin
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Running 00:20:25
230 132 Iris Jaago
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:44:19
367 152 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 01:00:54
208 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:42:52
127 136 Erki Jansen
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 00:36:19
199 150 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:42:23
57 140 Anneli Jervson
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:25:43
97 141 Olga Jevgrafova
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Running 00:29:38
238 148 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:44:50
245 142 Piret Josing
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:45:06
414 154 Andreas Jürgenson
Harju maakond
  RIK 3 M 4 km Walking 02:21:44
416 157 Maiken Jürgenson
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 02:40:00
82 158 Tebe Jürgenson
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:27:37
280 159 Sirly Jürioja
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 00:47:41
312 160 Luule Jürisson
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:50:30
137 161 Kadri Jürjan
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:37:19
99 164 Kerli Kaelep
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Walking 00:29:49
298 165 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:49:18
133 168 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:36:52
374 169 Nele Kalda
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 01:03:35
398 170 Kristina Kaljumets
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:17:24
135 172 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:37:10
76 176 Anary Kalme
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Running 00:27:13
388 177 Anneliis Kalmus
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 01:10:52
307   Jelena Kaloidis
Harju maakond
  Jelena & Jelena   4 km Walking 00:50:01
240 179 Triin Kand
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:44:52
282 184 Marian Karjus
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:47:46
202 288 Kadri Kärner
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4 km Running 00:42:33
188 186 Helena Karo
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:41:48
175 187 Liis Karolin
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:40:48
145 189 Lilia Karpova
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:38:08
45 191 Jaanus Karu
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:24:38
217 194 Annika Kaseorg
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:43:21
11 195 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4 km Running 00:19:40
341 202 Merli Kaunissaar
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:55:03
20 897 Kristjan Kaunissaare
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:21:26
305 203 Tiia Kaupmees
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 00:49:59
102 204 Keidi Keidla
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Running 00:30:18
220 205 Meivi Kekkar
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:43:37
271 208 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:46:47
218 209 Teele Kesküla
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:43:21
134 210 Kristi Kessel
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Walking 00:36:53
79 211 Evo Kessler
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 4 km Running 00:27:28
89 214 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Running 00:28:21
360 216 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:59:36
269 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 00:46:42
123 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:35:55
321 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Walking 00:51:21
70 229 Sigrid Kleidov
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Running 00:26:27
177 231 Hedza Kochani
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:40:52
275 232 Merit Kohv
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:47:05
243 235 Mirjam Kolga
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Walking 00:45:00
331 236 Sander Kollom
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Running 00:53:09
347 239 Avo Kont
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Walking 00:56:33
42 242 Kardo Koplus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:24:23
176 244 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:40:49
193 249 Kajali Kotsar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:42:02
335 287 Eliise Kõva
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:54:09
325 250 Natalja Kovtunova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Running 00:52:01
85 246 Inessa Kozenko
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Running 00:27:57
403 247 Sergei Kozlov
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 01:27:44
235 252 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:44:30
83 255 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Running 00:27:44
77 256 Karmen Kruutmann
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:27:21
337 260 Julia Kudrjavtseva-Arruda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Walking 00:54:44
73 262 Kristel Kukk
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4 km Running 00:26:55
226 261 Kristel Kukk
Harju maakond
  Curious Furious N 4 km Walking 00:44:10
406 264 Marika Kuldkepp
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 01:34:00
185 265 Manasi Jayant Kulkarni
Harju maakond
  A-TEAM N 4 km Walking 00:41:37
214 267 Krista Kupits
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Walking 00:43:09
249 269 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:45:17
361 270 Gert Kevin Kurmiste
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Running 01:00:07
225 291 Anneli Kütt
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:44:04
277 296 Reili Küünruss
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:47:13
231 276 Raili Kuurits
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:44:20
363 297 Selyn Laande
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 01:00:20
64 298 Maarja Laane
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:26:05
132 299 Marek Laanisto
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Walking 00:36:52
181 302 Ruth Laev
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:41:24
292 304 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 00:48:51
31 305 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:22:49
3 914 Indrek Laineveer
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:18:08
151 314 Anni Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:14
194 315 Janek Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Walking 00:42:04
149 316 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:14
232 317 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:44:24
411 319 Kaire Leibak
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 01:51:19
301 320 Sten Leima
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:49:34
296 325 Tatjana Lemba-Virkunen
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:13
98 326 Kaido Lemendik
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4 km Running 00:29:42
139 329 Kirke Maria Lepik
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:37:37
164 331 Eliise Lepp
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:39:08
248 338 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:45:14
96 339 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Running 00:29:28
276 340 Everiin Lill
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:47:12
7 341 Karl-Gerhard Lille
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4 km Running 00:19:10
206 343 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:42:40
343 345 Remo Lillepõld
Harju maakond
  Peetri Maja M 4 km Walking 00:55:57
129 344 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:36:30
227 346 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:44:11
33 347 Karl Limbak
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4 km Running 00:23:12
234 348 Esther Linask
Harju maakond
    N 4 km Running 00:44:29
22 352 Gerli Linkgreim
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:21:30
46 917 Taivo Linnamägi
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:24:38
372 356 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 01:02:23
380 375 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 01:05:19
355 359 Karel Lomp
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Walking 00:58:28
62 377 Britta Lõõbas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Running 00:25:56
184 360 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:41:33
366 370 Viktoria Lumi
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 01:00:48
203 379 Janek Lünekund
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4 km Walking 00:42:34
310 382 Terttu Maastik
Harju maakond
  Curious Furious N 4 km Walking 00:50:26
5 384 Angela Madisson
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:18:29
53 385 Jana Mahlapuu
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Running 00:25:13
219 387 Annela Maidla
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:43:23
68 391 Mait Makkar
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Running 00:26:23
173 445 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:40:46
169 446 Kattre Männik
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:40:05
377 396 Gertu Margus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 01:04:09
21 398 Aleks Mark
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4 km Running 00:21:28
163 399 Danel Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:39:05
160 400 Derek Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:39:05
161 401 Dione Leandra Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:39:05
162 402 Selene Kerlin Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:39:05
375 447 Maido Märss
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Walking 01:03:43
197 448 Elina Märtin
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:42:20
119 403 Marvin Martinson
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:34:50
65 405 Merilin Massakas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:26:09
393 407 Marika Matvejeva
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 01:11:39
93 409 Julia Medved
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:28:43
395 410 Karol Meerja
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 01:14:38
288 412 Eva-Lota Meres
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:48:27
266 413 Kairi Merila
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:46:26
244 414 Iris Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:45:04
253 415 Martin Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Running 00:45:27
387 418 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 01:08:37
246 420 Johannes Michels
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 00:45:11
114 421 Kertu Mikk
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:33:23
333 423 Virge Millert
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:53:21
144 424 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 00:38:07
205 426 Amit Misra
Harju maakond
    M 4 km Running 00:42:37
302 428 Hans Christoffer Mo
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 4 km Walking 00:49:36
105 429 Elari Moks
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Running 00:31:59
345 449 Kermo Mölder
Harju maakond
  O-DOO-OO M 4 km Walking 00:56:17
294 439 Liia Mõrd
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Plus
  N 4 km Walking 00:49:02
170 432 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4 km Walking 00:40:08
103 451 Lisett Münter
Harju maakond
    N 4 km Running 00:30:24
143 433 Tatjana Murkajeva
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:38:05
179 434 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4 km Walking 00:40:54
336 435 Inga Mustonen
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:54:20
111 437 Reilika Muuli
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Running 00:32:59
26 452 Maarja Müür
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:22:20
59 454 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Running 00:25:52
41 455 Ragnar Nauka
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Running 00:24:22
376 465 Obinna Olaoluwa Njoku
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 4 km Walking 01:03:52
379 468 Marge Normet
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:05:00
140 469 Marek Nuka
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:37:44
29 921 Sven Nurk
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:22:25
191 471 Kristi Nurmik
Harju maakond
  A-TEAM N 4 km Walking 00:41:56
357 881 Rain Õisnurm
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Walking 00:59:08
168 476 Janika Ojakivi
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:39:56
204 477 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:42:36
256 478 Tuuli Ojasalu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:45:38
378 883 Margen Õlijas
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 01:04:54
36 480 Kristiina Omuk
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Running 00:23:25
15 489 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:20:39
313 490 Ave Paabel
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:50:30
274 491 Tiina Paalberg
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:47:02
391 494 Markki Padar
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4 km Walking 01:11:30
25 496 Märt Pais
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:22:02
207 498 Lilian Paju
Saare maakond
    N 4 km Walking 00:42:45
385 499 Triinu Eleri Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 4 km Walking 01:07:46
13 504 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:20:04
10 506 Silver Palu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:19:29
394 509 Kaisa Papp
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 01:11:45
174 510 Gerttu Pardla
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Running 00:40:46
210 511 Ilme Parik
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:06
397 513 Olivia Parmasto
Harju maakond
  Curious Furious N 4 km Walking 01:16:13
324 563 Marleen Pärn
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:57
396 514 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Walking 01:15:52
326 516 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 00:52:10
267 517 Jukka Matti Olavi Patrikainen
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Walking 00:46:27
113 518 Helen Paul
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Running 00:33:05
136 524 Lada Peikre
Harju maakond
Statistikaamet   N 4 km Running 00:37:17
285 528 Eerika Pentel
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:48:16
412 530 Kristina Pešehodko
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:59:31
401 534 Rauno Pihel
Harju maakond
  RIK 1 M 4 km Walking 01:21:47
236 535 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:44:31
106 538 Tauri Piir
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Walking 00:32:14
295 540 Marju Piirsalu
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:49:07
402 541 Taavet Pilvar
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Walking 01:24:59
71 925 Berit Plado
Harju maakond
  ASAP N 4 km Running 00:26:31
54 543 Irene Ploom
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:25:20
381 557 Anette Põder
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 01:05:19
272 544 Regina Poks
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:46:50
74 561 Armand Põldoja
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:26:57
291 545 Katrin Poller
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:48:48
126 562 Taisi Põllu
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:36:14
125 565 Külli Pööbo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 00:35:57
286 546 Kristi Poobus
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:48:23
122 566 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:35:21
78 549 Vahur Pormeister
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Running 00:27:27
153 552 Pirjo-Victoria Pruuli
Harju maakond
  Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:38:24
48 553 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Running 00:24:46
44 555 Irene Puusaar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:24:37
408 927 Ines Elisabeth Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 01:42:16
250 928 Pirje Raidma
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 00:45:21
330 573 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Walking 00:53:06
166 583 Krista Rattus
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 4 km Running 00:39:33
109 586 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Running 00:32:38
152 592 Helen Reinik
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:18
55 929 Helmuth Martin Reisner
Harju maakond
  JAP M 4 km Running 00:25:28
211 593 Kaisa Reivart
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:43:06
118 594 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:34:48
40 595 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:23:57
392 597 Evelyn Renser
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 01:11:38
198 599 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 00:42:23
61 600 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Running 00:25:53
358 601 Kristin Riiberk
Rapla maakond
ABB   N 4 km Walking 00:59:11
171 602 Pille Riimast
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 00:40:34
182 605 Piret Riit
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 00:41:25
281 606 Maria Rivero Zurita
Harju maakond
  A-TEAM N 4 km Walking 00:47:42
60 607 Alexander Rodionov
Harju maakond
I Love Supersport
Interconnect Product Assembly AS
  M 4 km Running 00:25:53
124 609 Krista Rohula
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:35:56
260 610 Adina Rooba
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:46:01
58 611 Viljar Rooda
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:25:45
84 612 Sander Rool
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Running 00:27:45
28 616 Ivan Roos
Harju maakond
  IMMO M 4 km Running 00:22:22
87 620 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Running 00:28:18
67 622 Marek Ross
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Running 00:26:16
384 623 Marta Rudzka
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 01:07:39
35 629 Andrus Rüütelmaa
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:23:18
192 624 Anu Ruuven
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 00:41:59
299 632 Marianne Saar
Harju maakond
Coats Eesti   N 4 km Walking 00:49:23
19 633 Madis Saarma
Harju maakond
    M 4 km Running 00:21:19
417 636 Karin Sahar-Lambinen
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Running 04:28:07
38 932 Kadi Saks
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:23:36
257 641 Sandra Saks
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4 km Walking 00:45:40
247 643 Shirley Salm
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Walking 00:45:11
415 644 Janell Salumäe
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 02:39:20
120 646 Kirstin Saluveer
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Walking 00:34:56
183 650 Siia Sannik
Harju maakond
  BC N 4 km Running 00:41:28
405 651 Edgar Sarap
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Walking 01:29:39
233 653 Liisbet Sarapuu
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:44:24
172 654 Jana Sarri
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:40:42
251 655 Alla Saul
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:45:25
157 657 Anneli Schults
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:38:43
155 658 Jaan Schults
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:38:35
104 660 Merelle Sein
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4 km Walking 00:30:50
339 670 Kristiina Sigur
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Walking 00:55:00
50 671 Taavi Siilbek
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 4 km Running 00:25:05
156 673 Merli Siitan
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:38:38
209 676 Marit Sillamaa
Harjumaa
ABB   N 4 km Walking 00:43:03
112 677 Raina Sillaots
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:33:02
138 934 Katre Siller
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:37:33
362 678 Piret Simmo
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:00:15
91 679 Geily Sinijärv
Harju maakond
  Gest N 4 km Running 00:28:30
147 680 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:38:11
43 682 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Running 00:24:31
334 684 Katarina Sizõh
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 00:53:50
37 685 Kadri-Anna Sklave
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Running 00:23:35
47 686 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:24:39
229 693 Malle Soosaar
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:44:16
304 695 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:49:56
320 696 Elen Soppe
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:07
386 698 Eliina Stafejev
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Walking 01:08:31
400 702 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 01:19:39
373 703 Alla Suckovs
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:02:25
142 711 Made Sügis
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:38:02
359 704 Enri Suimets
Harju maakond
ABB sABBatical M 4 km Walking 00:59:19
255 706 Aire Suurkuusk
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:45:34
49 724 Laura Tael
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 00:25:01
107 725 Merle Sirje Tael
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Running 00:32:16
2 935 Margus Tähepõld
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:15:46
297 726 Ksenija Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:49:15
23 727 Neeme Takk
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Running 00:21:36
268 729 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:46:40
332 733 Andrus Tamm
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 00:53:10
131 735 Ergo Tamm
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Walking 00:36:48
329 736 Karmen Tamm
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:52:39
4 738 Talis Tamm
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar M 4 km Running 00:18:21
409 739 Eliis Tammela
Harju maakond
  Jooksulõvid N 4 km Walking 01:47:07
323 744 Liina Tarmisto
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:34
383 803 Kristina Tärn
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4 km Walking 01:07:00
189 745 Evely Tarre
Harju maakond
  Do It Smart N 4 km Walking 00:41:50
364 746 Ergo Tars
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 01:00:25
354 748 Tea Tasa
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:58:03
51 752 Hellika Teder
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Running 00:25:08
116 753 Kristina Tee
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4 km Walking 00:33:52
224 756 Sandra-Lone Teesaar
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Walking 00:44:00
382 757 Hela Teesalu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 01:06:50
317 758 Pille Tennokese
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:50:51
52 759 Richard Teppart
Harju maakond
  RIK 2 M 4 km Running 00:25:11
254 761 Sirje Terve
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:45:33
63 763 Üllar Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Running 00:26:03
353 766 Kevin Tiks
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Walking 00:57:57
407 768 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Walking 01:34:58
287 769 Kai Timmusk
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:48:26
308 771 Viktoria Timohhina
Harju maakond
  Rituals N 4 km Walking 00:50:01
340 772 Helena Tipka
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:55:00
110 776 Silja Toimla
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:32:40
212 777 Hanna-Liina Toming
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Running 00:43:06
342 938 Tanel Tomson
Harju maakond
  ASAP M 4 km Walking 00:55:06
66 778 Evelin Toobal
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:26:15
215 779 Ragna Toom
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:43:19
130 780 Annely Toomemäe
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:36:41
18 785 Karel Torm
Harju maakond
    M 4 km Running 00:21:08
239 786 Laura Torri
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:44:52
404 787 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:27:55
128 789 Eva Dominica Trubetskoi
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Walking 00:36:27
356 791 Žanna Tšernetskaja
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:59:00
100 794 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:29:54
300 795 Marianna Tumanski
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:49:26
303 797 Freddi Turmann
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4 km Walking 00:49:47
196 799 Margita Tuulik
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Walking 00:42:18
186 805 Olga Uhabakin
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Walking 00:41:41
17 806 Birgit Uibu
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4 km Running 00:21:02
293 809 Killi Ummelas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:48:56
167 810 Oksana Undusk
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:39:41
351 886 Annelii Üprus
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:57:21
223 812 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:43:51
12 940 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:19:48
309 814 Janne Vagula
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:50:19
289 875 Erkki Vähi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 4 km Walking 00:48:30
32 876 Kristofer Vähi
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Running 00:23:10
410 818 Gitana Vahter
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 01:47:37
101 820 Erika Vahtmäe
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:30:15
200 821 Kaisa Vahtra-Palok
Lääne-Viru maakond
ABB   N 4 km Walking 00:42:23
27 824 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Running 00:22:20
95 826 Laine Vain
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:29:15
154 827 Aljona Vaino
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:38:32
146 830 Tais Vakrõõm
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:38:11
75 832 Barbi Valdmann
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:27:06
228 877 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:44:15
338 835 Liis Valma
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:54:58
90 837 Anni Sandra Varblane
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:28:25
80 941 Tauno Vare
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:27:30
241 840 Margit Vasser
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4 km Walking 00:44:56
265 842 Jelena Vassiljeva
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:46:26
348 843 Madli Vatsfeldt
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:56:39
413 848 Ergo Veevel
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 4 km Walking 02:10:30
221 853 Mare Veskimägi
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Walking 00:43:40
108 857 Hannaliis Viibus
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Running 00:32:23
322 858 Taavi Viilukas
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:51:24
165 859 Kristina Viirsaar
Harju maakond
    N 4 km Running 00:39:16
216 860 Kairi Viitung
Harju maakond
  K-Tiim N 4 km Walking 00:43:20
6 867 Kairi Vjatkin
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:19:08
195 868 Katri Voit
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:42:09
222 871 Irina Voronina
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:46
72 872 Kairi Voss
Harju maakond
    N 4 km Running 00:26:42
92 715 Irina Zadunaiskaja
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:28:36
370 716 Evelyn Zahrens
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 01:01:17
306 717 Wenjing Zhang
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:50:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...