20. TRADEHOUSE Tervisejooks
3. etapp - 4 km - Nõmme Spordikeskus

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 438 Female: 324 Male: 114 Läbitud distants kokku: 1752 km Aeg kokku: 312:54:35
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:16
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:41:32
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:43:23
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Running 00:20:08
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:48:11
7 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4 km Walking 00:42:03
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Running 00:22:18
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Walking 01:02:51
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Walking 00:32:29
17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 01:03:46
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:46:29
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 01:25:41
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:41:56
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4 km Walking 00:40:49
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Running 00:34:01
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:23:45
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:24:17
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4 km Walking 01:04:55
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:24:06
30 Imre Anton Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:24:54
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:45:51
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Walking 01:33:03
35 Gerli Aringo Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 01:02:00
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:33:52
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:46:20
42 Kertu Arumetsa Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:34:11
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:43:31
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Walking 00:28:59
47 Marite Aus Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:44:17
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4 km Walking 00:43:05
52 Rainer Barjabin Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:25:00
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:44:49
59 Siim Brazier Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4 km Running 00:23:31
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Running 00:35:22
893 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:16:46
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:54:40
66 Helen Drobet Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:06
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 01:03:41
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:44:44
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:50:11
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:45:06
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:45:10
79 Estin Engbusk Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:38:55
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:40:55
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 00:45:44
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:40:53
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 01:18:16
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Running 00:29:18
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Running 00:25:21
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:53:38
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 01:07:18
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:35:08
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 00:47:39
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 00:35:25
100 Eveli Haas Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 00:46:48
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:43:36
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:27:25
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:40:16
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:58:45
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:22:34
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Running 00:31:13
895 Margot Hinn Female
Harju maakond
  Mõnglid N 4 km Walking 00:59:31
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:40:32
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:47:39
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:56:54
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:23:23
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:42:58
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Running 00:23:35
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Running 00:19:31
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:47:09
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:56:18
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:43:08
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 00:41:46
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:37:59
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:35:16
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:48:54
146 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Running 00:39:22
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 01:13:33
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:46:06
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4 km Walking 00:42:16
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4 km Walking 00:46:10
157 Maiken Jürgenson Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 01:40:00
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:26:32
159 Sirly Jürioja Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 00:47:42
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:47:39
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Running 00:23:54
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:25:12
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:41:54
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:46:11
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:54:30
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:37:06
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Running 00:36:50
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Running 00:28:49
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Running 00:33:05
178 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Running 00:30:12
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:53:05
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:34:00
288 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4 km Walking 00:47:34
186 Helena Karo Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:40:53
188 Helena Karpin Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Running 00:25:22
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 01:02:40
190 Tatjana Karro-Iljina Female
Harju maakond
  WE MATCH! N 4 km Running 00:26:45
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:50:06
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Running 00:40:32
198 Maarja Kask Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4 km Walking 00:54:00
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:50:07
897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:22:48
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Running 00:36:11
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 01:07:14
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:44:23
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Walking 00:37:42
211 Evo Kessler Male
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 4 km Running 00:22:08
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Running 00:25:32
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:46:27
218 Oliver Arthur Kikkas Male
Harju maakond
ABB ABB AP Core M 4 km Walking 00:48:59
219 Marina Kilter Female
Harju maakond
  VALLATUD KALORID N 4 km Walking 00:44:00
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 00:48:52
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:35:00
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Running 00:28:10
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Running 00:30:24
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:40:06
232 Merit Kohv Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:46:49
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Running 00:42:54
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Running 01:05:28
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:23:43
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4 km Running 00:22:20
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:39:56
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:45:01
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:47:02
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Running 01:26:38
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Running 00:25:56
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Walking 01:32:35
251 Ilja Kretšin Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Walking 01:00:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:39:04
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Running 00:50:02
899 Kristjan Kruus Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:03:39
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Running 00:26:25
262 Kristel Kukk Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4 km Running 00:28:19
261 Kristel Kukk Female
Harju maakond
  Curious Furious N 4 km Running 00:28:37
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Running 00:29:05
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 01:31:00
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Running 00:25:49
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:48:10
270 Gert Kevin Kurmiste Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Running 02:28:42
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:51:14
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:50:35
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:43:47
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:41:06
275 Olga Kuznetsova Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:05:56
297 Selyn Laande Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 01:00:22
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:25:34
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Walking 00:42:37
300 Liia Laanson Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:40:43
900 Laura Laaster Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:23:57
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:38:31
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 00:49:30
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:22:33
914 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:18:45
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Running 00:21:27
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:16
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Walking 00:48:17
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:16
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:45:02
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Running 00:22:50
320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:50:51
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:42:50
329 Kirke Maria Lepik Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:38:32
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:40:37
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:39:03
334 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4 km Running 00:21:45
337 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Running 00:53:59
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:41:21
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Running 00:25:46
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:47:42
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4 km Running 00:18:30
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:44:30
345 Remo Lillepõld Male
Harju maakond
  Peetri Maja M 4 km Walking 01:02:33
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 02:30:00
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:43:09
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4 km Running 00:22:55
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:41:38
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:20:44
917 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:17:45
353 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4 km Walking 00:44:10
355 Pawel Filip Lison Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 4 km Walking 01:16:02
356 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 00:40:08
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:44:02
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:45:50
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:47:31
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Walking 00:41:07
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:56:21
364 Kaidi Luide Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4 km Walking 00:46:21
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:40:27
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 01:03:26
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4 km Running 01:54:19
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4 km Running 00:29:44
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:18:09
443 Arvi Mägin Male
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid M 4 km Walking 00:43:24
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:46:53
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:03:17
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:42:11
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Running 00:25:14
445 Monica Mänd Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 01:47:02
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:40:00
396 Gertu Margus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 00:40:44
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:45:44
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:45:44
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:45:44
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:45:44
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Walking 00:41:51
448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:41:34
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:40:23
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:46:41
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:27:48
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:48:19
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:47:58
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:47:31
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Running 00:47:34
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:55:26
420 Johannes Michels Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 00:45:37
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:35:55
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:37:37
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:48:10
424 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 00:37:14
428 Hans Christoffer Mo Male
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 4 km Walking 00:45:01
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4 km Walking 00:48:32
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Running 00:32:37
431 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:43:22
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4 km Walking 01:00:42
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:22
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:37:34
434 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4 km Walking 00:35:17
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:48:28
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Running 00:31:04
452 Maarja Müür Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:25:59
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Running 00:25:48
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Running 00:23:14
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:25:29
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:43:08
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:00:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:37:20
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:20:53
471 Kristi Nurmik Female
Harju maakond
  A-TEAM N 4 km Walking 00:38:23
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Walking 00:44:37
476 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:31
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:40:19
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:45:20
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:29:55
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Running 00:29:12
484 Evelin Orgmets Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Walking 00:43:42
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:20:29
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:19:55
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:45:19
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:47:10
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:25:00
494 Markki Padar Female
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4 km Walking 00:46:44
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:20:39
498 Lilian Paju Female
Saare maakond
    N 4 km Walking 00:44:03
499 Triinu Eleri Paju Female
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 4 km Walking 01:19:23
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4 km Walking 01:10:00
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4 km Walking 00:36:31
503 Susanna Tuuli Pakaslahti Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Walking 00:54:27
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:19:55
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:19:17
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4 km Running 00:26:55
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4 km Running 00:19:50
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Walking 00:46:10
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Running 00:43:30
524 Lada Peikre Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 4 km Running 00:28:57
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:46:55
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:45:14
533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:44:42
534 Rauno Pihel Male
Harju maakond
  RIK 1 M 4 km Walking 01:00:31
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:46:04
538 Tauri Piir Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Walking 00:32:39
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:48:06
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Walking 00:42:04
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:24:52
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:40:38
558 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:48:27
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:50:48
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:26:25
545 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:42:58
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:47:33
565 Külli Pööbo Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 00:34:31
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:46:06
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4 km Running 00:28:28
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Walking 00:35:00
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:43:42
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 02:00:00
552 Pirjo-Victoria Pruuli Female
Harju maakond
  Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:40:44
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Running 00:25:02
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:25:35
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 00:44:07
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 00:44:10
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Walking 01:00:00
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4 km Running 00:32:16
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:48:29
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Walking 00:41:08
590 Marge Rehepapp Female
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE N 4 km Running 00:31:03
592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:40:20
929 Helmuth Martin Reisner Male
Harju maakond
  JAP M 4 km Running 00:26:40
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:42:50
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:31:42
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:24:12
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:59:29
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 00:43:49
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Running 00:25:59
601 Kristin Riiberk Female
Rapla maakond
ABB   N 4 km Walking 00:48:56
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 00:50:21
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 00:40:15
606 Maria Rivero Zurita Female
Harju maakond
  A-TEAM N 4 km Walking 00:53:24
608 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4 km Running 00:17:20
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:45
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:44:25
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:25:21
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Running 00:29:57
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4 km Running 00:22:50
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Running 00:29:58
622 Marek Ross Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Walking 00:39:46
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Running 01:08:28
931 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:23:33
629 Andrus Rüütelmaa Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:20:00
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:09:38
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:24:40
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4 km Walking 00:54:15
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Running 00:37:04
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:23:55
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Walking 00:34:52
646 Kirstin Saluveer Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Running 00:27:02
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:40:27
651 Edgar Sarap Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Walking 01:19:53
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:43:13
654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:39:58
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:50:59
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:34:04
658 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:40:05
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Walking 00:42:19
671 Taavi Siilbek Male
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 4 km Running 00:39:53
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:37:58
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:36:34
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:31:33
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:50:13
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:18:07
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:32:57
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Running 00:23:54
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 00:46:19
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:39:03
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:24:25
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Running 00:42:58
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:36:16
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:48:12
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 01:12:33
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:55
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:35:41
705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Running 00:30:14
706 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:54
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Walking 00:38:39
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Running 00:30:37
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:16:40
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Running 00:21:51
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:44:17
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:44:13
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4 km Walking 00:39:21
732 Lauri Tamberg Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4 km Walking 00:36:57
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 03:33:38
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Running 00:31:04
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:47:15
737 Taavi Tamm Male
Harju maakond
  Peetri Maja M 4 km Running 00:38:21
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 00:27:02
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:27:58
746 Ergo Tars Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:44:39
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Walking 00:57:00
752 Hellika Teder Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 01:37:30
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4 km Walking 00:32:50
756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Walking 00:42:47
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 01:01:05
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:45:04
759 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK 2 M 4 km Running 00:23:28
909 Alar Teras Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Running 00:26:20
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:38:57
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Walking 01:00:31
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Walking 01:04:20
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:47:10
772 Helena Tipka Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:52:18
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:47:51
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:31:55
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Running 00:41:08
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Walking 00:57:23
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:27:28
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Running 00:42:25
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:37:25
781 Eliise Toomeoja Female
Harju maakond
  VALLATUD KALORID N 4 km Walking 00:57:36
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:34:39
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:49:59
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:23:13
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:08:25
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Walking 00:32:10
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:39:44
794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:28:06
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 01:13:50
797 Freddi Turmann Male
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4 km Running 00:31:49
805 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:24:21
806 Birgit Uibu Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4 km Running 00:22:13
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Running 00:41:12
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:43:09
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:19:06
815 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4 km Walking 00:49:03
875 Erkki Vähi Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 4 km Running 00:38:53
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Running 00:22:22
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 00:52:35
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Running 00:24:20
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:28:27
821 Kaisa Vahtra-Palok Female
Lääne-Viru maakond
ABB   N 4 km Walking 00:35:55
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Running 00:22:17
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:48:01
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:40:19
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:47:13
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 01:09:49
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:27:46
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4 km Walking 00:41:59
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:40:32
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:46:56
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:50:46
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Walking 00:46:08
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Walking 00:46:50
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Running 00:29:06
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:53:59
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:29:51
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:36:24
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:41:56
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:40:37
872 Kairi Voss Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:24:45
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:43:03
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 4 km Walking 01:03:40
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:27:47
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:44:08
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4 km Walking 01:03:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...