20. TRADEHOUSE Tervisejooks
4. etapp - 4,6 km - Botaanikaaed

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 427 Female: 324 Male: 103 Läbitud distants kokku: 1964 km Aeg kokku: 369:48:20
Pos Bib Dist Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
133 1 Kati Aaren
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.6 km Walking 00:42:10
325 3 Triin Aarna
Harju maakond
  TEAM5 N 4.6 km Walking 00:56:45
309 4 Ketty Aas
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:55:12
82 5 Kauri Aaslaid
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.6 km Running 00:32:05
203 7 Lili Aasumäe
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4.6 km Running 00:49:06
23 11 Andre Adler
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.6 km Running 00:25:43
290 13 Avantika Arya Agrawal
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.6 km Walking 00:53:49
257 15 Maryn Ait
Harju maakond
  O-DOO-OO N 4.6 km Walking 00:51:58
216 16 Merilyn Ait
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Walking 00:49:50
425 17 Jaana Alamaa
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Walking 02:52:56
239 18 Evelyn Alamets
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:50:46
332 19 Svetlana Aleksandrova
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.6 km Walking 00:57:24
401 20 Kaia Alev
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 01:19:58
4 21 Rauno Aljas
Harju maakond
  PTA Teine M 4.6 km Running 00:22:12
178 22 Maris Aljaste
Harju maakond
  Marumatk N 4.6 km Walking 00:47:25
116 23 Aivi Allikmets
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.6 km Running 00:38:14
30 24 Heleri Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:26:59
33 25 Marja-Liisa Alliksoo
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:27:11
385 29 Priit Annusver
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.6 km Walking 01:09:12
5 30 Imre Anton
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:22:17
229 31 Merilyn Anton
Harju maakond
  RIK 3 N 4.6 km Walking 00:50:20
396 35 Gerli Aringo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 01:15:16
79 36 Kristin Arm
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:31:57
322 38 Getter Anett Arro
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:56:22
84 39 Raido Marek Arro
Harju maakond
ABB   M 4.6 km Running 00:32:28
32 43 Reili Arumäe
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:27:06
140 42 Kertu Arumetsa
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:42:41
264 45 Kristi Auger
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:52:24
121 46 Ave Aun
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.6 km Walking 00:39:32
238 47 Marite Aus
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Walking 00:50:45
242 54 Liia Beljajeva
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:50:57
153 60 Jevgeni Budjak
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:44:42
377 64 Jekaterina Domaševa
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:07:00
345 67 Natalia Družinina
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Running 00:59:31
248 71 Ines Ehavald
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:51:08
196 72 Urmas Eigla
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.6 km Running 00:48:44
336 77 Edith End
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.6 km Walking 00:57:53
129 79 Estin Engbusk
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Walking 00:41:07
181 81 Julia Esaulenko
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.6 km Walking 00:47:48
374 83 Elis Fels
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.6 km Walking 01:06:43
205 84 Kristel Filippov
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:49:16
368 85 Natalja Fomenko
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Running 01:05:00
105 87 Semjon Galajev
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.6 km Running 00:35:57
43 90 Triin Gede
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Running 00:28:15
337 91 Merilin Gedvil
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:57:54
388 92 Marian Gilden
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 01:10:59
296 94 Jaanika Greim
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:54:17
139 95 Monika Grinfeld
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:42:25
255 96 Uljana Grinina
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.6 km Walking 00:51:52
78 97 Ilya Guriev
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Running 00:31:20
231 98 Marina Gusseva
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.6 km Walking 00:50:29
214 100 Eveli Haas
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:49:42
126 104 Maret Hallikma
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Walking 00:39:55
27 105 Kadri Halling
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:26:39
352 106 Reet Hansen
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:00:06
144 111 Eleri Heinnurm
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:43:35
233 112 Aleksei Heinsaar
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:50:35
71 894 Marily Hendrikson
Harju maakond
  JAP N 4.6 km Running 00:30:53
112 117 Kairi Hindreko
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.6 km Running 00:36:59
287 118 Helen Hindrichson-Nairis
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.6 km Walking 00:53:38
206 119 Marko Hinn
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 00:49:17
96 120 Taavi Hirtentreu
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:34:16
193 121 Aljona Hitrova
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:48:28
390 125 Ly Hõbe
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Walking 01:11:25
20 122 Sven Holter
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Running 00:25:34
391 124 Tiina Hunt
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 01:12:19
273 126 Helena Idarand
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 00:52:58
11 127 Sergei Iljin
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.6 km Running 00:23:40
394 152 Maire Jäärats
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:14:21
275 135 Dmitri Jalakas
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:53:00
252 136 Erki Jansen
Harju maakond
  TEAM5 M 4.6 km Walking 00:51:41
347 150 Jaana Järve
Lääne-Viru maakond
    N 4.6 km Walking 00:59:38
86 141 Olga Jevgrafova
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Running 00:32:34
383 148 Sigrid Jõhve
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 01:08:44
195 142 Piret Josing
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:48:32
285 143 Timo Juhanson
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.6 km Walking 00:53:29
419 154 Andreas Jürgenson
Harju maakond
  RIK 3 M 4.6 km Walking 01:38:15
346 159 Sirly Jürioja
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:59:35
141 161 Kadri Jürjan
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.6 km Running 00:42:56
246 162 Nadežda Kabrda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 00:51:05
69 164 Kerli Kaelep
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.6 km Running 00:30:26
1 165 Tarmo Kaisla
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:17:59
175 168 Birgit Kald
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:46:59
349 169 Nele Kalda
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:59:50
389 170 Kristina Kaljumets
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 01:11:20
155 172 Tiina Kallas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:44:46
261 176 Anary Kalme
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 00:52:20
412 177 Anneliis Kalmus
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Walking 01:27:37
222 178 Enelys Kalmus
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Running 00:50:10
340 179 Triin Kand
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.6 km Walking 00:58:41
226 184 Marian Karjus
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 00:50:18
164 187 Liis Karolin
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:45:31
326 189 Lilia Karpova
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 00:56:46
171 191 Jaanus Karu
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:46:31
125 193 Pirgit Kasemets
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.6 km Running 00:39:45
39 195 Mairo Kaseväli
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.6 km Running 00:27:49
392 198 Maarja Kask
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.6 km Walking 01:13:00
300 199 Sylvia Kass
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Walking 00:54:38
244 202 Merli Kaunissaar
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:03
12 897 Kristjan Kaunissaare
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:23:46
400 203 Tiia Kaupmees
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Running 01:18:35
288 204 Keidi Keidla
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.6 km Walking 00:53:41
260 205 Meivi Kekkar
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 00:52:04
284 208 Kertu Kesküla
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 00:53:20
137 210 Kristi Kessel
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.6 km Walking 00:42:19
17 211 Evo Kessler
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 4.6 km Running 00:24:39
313 213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:55:29
66 214 Valeria Kiisk
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.6 km Running 00:30:13
200 215 Naomi Jessica Kiivikas
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.6 km Walking 00:48:58
262 216 Evelin Kikas
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Walking 00:52:21
364 222 Liina Kippasto
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Walking 01:03:19
120 225 Külli Kivioja-Ööpik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:38:53
88 227 Deivi Kiviste
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.6 km Running 00:32:39
115 891 Heddy Klasen
Harju maakond
  Helemeel N 4.6 km Walking 00:38:07
254 231 Hedza Kochani
Harju maakond
  TEAM5 N 4.6 km Walking 00:51:48
372 232 Merit Kohv
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 01:06:41
118 235 Mirjam Kolga
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.6 km Running 00:38:34
361 236 Sander Kollom
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.6 km Running 01:03:08
386 239 Avo Kont
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.6 km Walking 01:10:09
34 242 Kardo Koplus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.6 km Running 00:27:15
21 285 Alina Kõrgesaar
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.6 km Running 00:25:36
73 243 Kadri Kosk
Harju maakond
  Öed N 4.6 km Running 00:31:05
167 244 Triin Kosso
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:46:08
317 249 Kajali Kotsar
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Walking 00:55:51
402 287 Eliise Kõva
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:20:08
186 250 Natalja Kovtunova
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.6 km Running 00:48:11
81 246 Inessa Kozenko
Harju maakond
  FIVEX N 4.6 km Running 00:32:05
417 247 Sergei Kozlov
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Walking 01:36:00
75 252 Matthew Krisenthal
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:31:12
365 258 Kerli Krõm
Harju maakond
  Imelised õed N 4.6 km Walking 01:03:31
58 253 Karmen Kruus
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Running 00:29:27
59 255 Raili Kruusmaa-Moks
Harju maakond
  Tippvorm N 4.6 km Running 00:29:30
60 256 Karmen Kruutmann
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Running 00:29:40
197 260 Julia Kudrjavtseva-Arruda
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.6 km Walking 00:48:46
106 261 Kristel Kukk
Harju maakond
  Curious Furious N 4.6 km Running 00:36:01
423 264 Marika Kuldkepp
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 02:09:00
165 265 Manasi Jayant Kulkarni
Harju maakond
  A-TEAM N 4.6 km Walking 00:45:37
68 267 Krista Kupits
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.6 km Running 00:30:16
276 269 Aivi Kurim
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:53:01
397 270 Gert Kevin Kurmiste
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.6 km Running 01:15:36
355 272 Merli Kurus
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.6 km Walking 01:01:14
348 291 Anneli Kütt
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:59:49
308 296 Reili Küünruss
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Walking 00:55:03
234 276 Raili Kuurits
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.6 km Walking 00:50:37
168 277 Edith Kuusemägi
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:46:09
422 297 Selyn Laande
Harju maakond
  TEAM5 N 4.6 km Walking 01:48:00
46 298 Maarja Laane
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:28:30
278 299 Marek Laanisto
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.6 km Walking 00:53:03
44 900 Laura Laaster
Harju maakond
  JAP N 4.6 km Running 00:28:20
173 302 Ruth Laev
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 00:46:33
271 304 Natalja Lahk
Harju maakond
  HORNETS N 4.6 km Walking 00:52:52
26 305 Lenne Lahtvee
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.6 km Running 00:26:27
253 309 Kaari Lainevool
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:51:42
134 314 Anni Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.6 km Walking 00:42:10
170 315 Janek Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.6 km Walking 00:46:17
135 316 Lenna Lehtmets
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.6 km Walking 00:42:10
236 317 Kairit Lehtpuu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:50:37
107 320 Sten Leima
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:36:06
378 322 Dinara Leit
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.6 km Walking 01:07:16
375 323 Mariliis Leitud
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 01:06:45
249 325 Tatjana Lemba-Virkunen
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:16
301 328 Liana Lemkov
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.6 km Walking 00:54:58
283 329 Kirke Maria Lepik
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 00:53:18
250 330 Silja Lepik
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:51:18
132 331 Eliise Lepp
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:42:02
35 912 Ando Leppiman
Harju maakond
  ASAP M 4.6 km Running 00:27:19
380 337 Kristin Liiv
Harju maakond
  Imelised õed N 4.6 km Walking 01:07:36
399 338 Liina Liiv
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 01:18:21
51 339 Eleen Lilienthal
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Running 00:29:04
329 340 Everiin Lill
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:56:56
2 341 Karl-Gerhard Lille
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.6 km Running 00:20:26
358 343 Katrin Lillep
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.6 km Walking 01:01:51
279 345 Remo Lillepõld
Harju maakond
  Peetri Maja M 4.6 km Running 00:53:03
398 344 Martin Lillepuu
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 01:16:45
179 346 Andres Lilleste
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.6 km Walking 00:47:32
25 347 Karl Limbak
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4.6 km Running 00:26:14
342 348 Esther Linask
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:59:14
9 352 Gerli Linkgreim
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.6 km Running 00:23:00
36 917 Taivo Linnamägi
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.6 km Running 00:27:21
163 356 Kristi Listmann
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.6 km Walking 00:45:28
293 357 Katrin Lohk
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:54:13
280 375 Reelika Lõhmus
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.6 km Walking 00:53:05
230 358 Janne Lokkota
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.6 km Walking 00:50:28
187 359 Karel Lomp
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Walking 00:48:11
64 377 Britta Lõõbas
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Running 00:30:08
247 360 Triin-Anneli Loodus
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:51:06
209 366 Janeli Lukats
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Walking 00:49:21
202 367 Inga Luks
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:49:00
408 369 Liisi Lumi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.6 km Walking 01:24:17
395 370 Viktoria Lumi
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 01:14:58
148 379 Janek Lünekund
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.6 km Walking 00:44:18
94 381 Andre Maasikas
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.6 km Running 00:34:10
3 384 Angela Madisson
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Running 00:21:22
344 443 Arvi Mägin
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid M 4.6 km Running 00:59:23
258 385 Jana Mahlapuu
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.6 km Walking 00:51:58
188 389 Merle Maisla
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:48:13
55 391 Mait Makkar
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Running 00:29:13
256 445 Monica Mänd
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:51:54
146 446 Kattre Männik
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 00:44:00
411 396 Gertu Margus
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.6 km Walking 01:27:31
305 399 Danel Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.6 km Walking 00:55:01
304 400 Derek Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.6 km Walking 00:55:01
306 401 Dione Leandra Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.6 km Walking 00:55:01
307 402 Selene Kerlin Mark
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.6 km Walking 00:55:01
297 447 Maido Märss
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.6 km Walking 00:54:22
323 448 Elina Märtin
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 00:56:23
407 407 Marika Matvejeva
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Running 01:23:47
198 412 Eva-Lota Meres
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:48:51
224 413 Kairi Merila
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:50:13
314 414 Iris Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 00:55:36
294 415 Martin Meristo
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.6 km Walking 00:54:14
119 416 Margit Mets
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.6 km Running 00:38:51
369 418 Ülle Metsman
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 01:05:25
289 420 Johannes Michels
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Walking 00:53:41
201 423 Virge Millert
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:49:00
160 424 Katrin Milva
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.6 km Walking 00:45:04
150 429 Elari Moks
Harju maakond
  Tippvorm M 4.6 km Walking 00:44:28
49 440 Karl Mõttus
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:28:45
269 431 Airi-Anu Mugur
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:52:41
31 432 Sander Muhu
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.6 km Running 00:27:03
384 888 Merje Muiso
Harju maakond
  Helemeel N 4.6 km Walking 01:08:49
321 451 Lisett Münter
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:56:20
136 433 Tatjana Murkajeva
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.6 km Walking 00:42:18
272 434 Liisi Mustkivi
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.6 km Walking 00:52:52
277 435 Inga Mustonen
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Walking 00:53:03
114 437 Reilika Muuli
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Running 00:37:59
37 452 Maarja Müür
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Running 00:27:46
56 454 Einar Namme
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.6 km Running 00:29:14
76 456 Aleksandr Nedorezov
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:31:14
281 472 Piret Nõmmela
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.6 km Walking 00:53:10
217 466 Helena Noor
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:49:51
351 468 Marge Normet
Harju maakond
  MARU N 4.6 km Running 01:00:00
169 473 Margo Nõukas
Harju maakond
  Marumatk M 4.6 km Walking 00:46:09
174 469 Marek Nuka
Harju maakond
  Mine metsa M 4.6 km Walking 00:46:47
22 921 Sven Nurk
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:25:38
189 471 Kristi Nurmik
Harju maakond
  A-TEAM N 4.6 km Walking 00:48:13
315 476 Janika Ojakivi
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:55:40
147 477 Eveli Ojamäe-Veider
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 00:44:16
259 478 Tuuli Ojasalu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Running 00:51:59
212 950 Avo Org
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:49:36
211 483 Sirje Org
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:49:36
210 484 Evelin Orgmets
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.6 km Walking 00:49:23
15 489 Ksenia Ovtšinikova
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:24:05
330 490 Ave Paabel
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 00:57:03
318 491 Tiina Paalberg
Harju maakond
  Pirita N 4.6 km Walking 00:56:04
62 492 Käthlin Paas
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.6 km Running 00:30:00
286 496 Märt Pais
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Running 00:53:36
291 498 Lilian Paju
Saare maakond
    N 4.6 km Walking 00:54:04
421 499 Triinu Eleri Paju
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 4.6 km Walking 01:46:31
109 503 Susanna Tuuli Pakaslahti
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.6 km Running 00:36:38
8 504 Egle Palk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.6 km Running 00:22:44
16 506 Silver Palu
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:24:15
213 509 Kaisa Papp
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 00:49:41
40 564 Tiina Pärtel
Harju maakond
  Öed N 4.6 km Running 00:28:06
93 514 Jürgen Parts
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.6 km Walking 00:34:06
339 516 Julia Passetšnik
Harju maakond
  FIVEX N 4.6 km Walking 00:58:06
356 517 Jukka Matti Olavi Patrikainen
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.6 km Walking 01:01:22
240 518 Helen Paul
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.6 km Running 00:50:49
53 519 Maksim Pavlov
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.6 km Running 00:29:09
243 520 Elsbet Pedaja
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.6 km Walking 00:51:00
366 528 Eerika Pentel
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 01:04:04
263 532 Pille Pets
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Walking 00:52:23
38 533 Dmitrii Pianichuk
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:27:47
228 534 Rauno Pihel
Harju maakond
  RIK 1 M 4.6 km Walking 00:50:20
265 535 Agnes Pihelpuu
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:52:33
360 538 Tauri Piir
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.6 km Walking 01:02:47
376 541 Taavet Pilvar
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Walking 01:07:00
67 925 Berit Plado
Harju maakond
  ASAP N 4.6 km Running 00:30:13
80 543 Irene Ploom
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.6 km Running 00:31:58
357 557 Anette Põder
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 01:01:40
145 558 Kaido Põder
Harju maakond
  Mine metsa M 4.6 km Walking 00:43:50
70 561 Armand Põldoja
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Running 00:30:43
72 545 Katrin Poller
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:30:55
266 562 Taisi Põllu
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 00:52:36
190 565 Külli Pööbo
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:48:17
237 546 Kristi Poobus
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 00:50:45
83 547 Kristina Poolak
Harju maakond
  DUALBAND N 4.6 km Running 00:32:09
101 548 Tuuliki Poom
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Running 00:35:00
219 566 Katrin Pööra
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:49:59
267 549 Vahur Pormeister
Harju maakond
  TEAM5 M 4.6 km Walking 00:52:36
45 553 Maris Pulk
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Running 00:28:28
333 570 Kaarel Rahu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Walking 00:57:27
406 573 Piret-Ireen Raidmets
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.6 km Walking 01:22:20
381 574 Anni Raie
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.6 km Walking 01:07:39
14 578 Krister Randver
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.6 km Running 00:23:55
122 580 Karin Rannu
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.6 km Running 00:39:33
182 585 Sandra Raud
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Walking 00:47:55
131 586 Kadri Raudsepp
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Walking 00:41:53
416 589 Külli Reha
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:35:46
102 590 Marge Rehepapp
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE N 4.6 km Running 00:35:01
99 890 Lembe Reiman
Harju maakond
  Helemeel N 4.6 km Running 00:34:44
172 592 Helen Reinik
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:46:32
215 593 Kaisa Reivart
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:49:49
123 594 Eve Relvik
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Running 00:39:36
47 595 Kai Remmelkoor
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Running 00:28:31
310 597 Evelyn Renser
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 00:55:13
241 599 Kristiina Repp
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 00:50:49
63 600 Eduard Rešetov
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:30:01
354 601 Kristin Riiberk
Rapla maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:00:26
194 602 Pille Riimast
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.6 km Walking 00:48:30
235 605 Piret Riit
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Walking 00:50:37
331 606 Maria Rivero Zurita
Harju maakond
  A-TEAM N 4.6 km Walking 00:57:12
157 609 Krista Rohula
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:48
328 610 Adina Rooba
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:56:52
54 611 Viljar Rooda
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Running 00:29:10
110 612 Sander Rool
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.6 km Running 00:36:52
303 961 Christman Roos
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Company Estonia OÜ Rud Run M 4.6 km Walking 00:55:00
24 616 Ivan Roos
Harju maakond
  IMMO M 4.6 km Running 00:26:07
91 620 Airi Rosimannus
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Running 00:33:15
426 623 Marta Rudzka
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.6 km Walking 08:39:58
28 628 Reili Rüütel
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Running 00:26:43
362 624 Anu Ruuven
Harju maakond
  MARU N 4.6 km Walking 01:03:14
245 630 Monika Rytberg
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:51:05
13 633 Madis Saarma
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:23:51
225 635 Siim Saaroja
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.6 km Walking 00:50:17
393 636 Karin Sahar-Lambinen
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Running 01:14:05
29 932 Kadi Saks
Harju maakond
  JAP N 4.6 km Running 00:26:46
199 641 Sandra Saks
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.6 km Walking 00:48:52
282 643 Shirley Salm
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Walking 00:53:11
427 644 Janell Salumäe
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 11:01:05
143 646 Kirstin Saluveer
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.6 km Walking 00:43:32
223 650 Siia Sannik
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 00:50:13
404 651 Edgar Sarap
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.6 km Walking 01:21:14
184 653 Liisbet Sarapuu
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.6 km Walking 00:48:02
299 654 Jana Sarri
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:54:36
183 655 Alla Saul
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:47:58
142 657 Anneli Schults
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:43:20
154 658 Jaan Schults
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:44:42
108 660 Merelle Sein
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.6 km Walking 00:36:15
312 664 Annemari Sepp
Harju maakond
  A-TEAM N 4.6 km Walking 00:55:25
405 670 Kristiina Sigur
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.6 km Walking 01:22:00
161 673 Merli Siitan
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.6 km Walking 00:45:18
149 674 Rita Siitan
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:18
124 677 Raina Sillaots
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Running 00:39:40
117 680 Katre Sirk
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:38:31
41 682 Merit Sisas
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Running 00:28:07
251 684 Katarina Sizõh
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.6 km Walking 00:51:30
65 686 Natalja Sleptšuk
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.6 km Running 00:30:12
90 689 Anita Sokolova
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:32:59
302 693 Malle Soosaar
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:54:59
424 694 Christel Sootla
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 02:14:04
274 695 Pille-Riin Soots
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:52:58
268 698 Eliina Stafejev
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.6 km Walking 00:52:41
382 702 Kädi Streff
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 01:08:05
371 703 Alla Suckovs
Harju maakond
    N 4.6 km Running 01:06:37
127 711 Made Sügis
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.6 km Walking 00:40:14
159 705 Maili Suurekivi
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.6 km Walking 00:44:57
334 706 Aire Suurkuusk
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:57:29
152 724 Laura Tael
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:44:35
6 935 Margus Tähepõld
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.6 km Running 00:22:23
420 726 Ksenija Tajur
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 01:43:06
292 729 Kristi Talbach
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:54:06
162 731 Rain Talvoja
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.6 km Walking 00:45:19
295 732 Lauri Tamberg
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.6 km Walking 00:54:15
176 733 Andrus Tamm
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Walking 00:47:00
92 735 Ergo Tamm
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.6 km Running 00:33:59
359 736 Karmen Tamm
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 01:02:16
335 737 Taavi Tamm
Harju maakond
  Peetri Maja M 4.6 km Running 00:57:43
410 802 Kaisa Tänover
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:26:00
48 743 Alexander Taranenko
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Running 00:28:34
95 744 Liina Tarmisto
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:34:15
218 745 Evely Tarre
Harju maakond
  Do It Smart N 4.6 km Walking 00:49:52
232 746 Ergo Tars
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Walking 00:50:30
367 751 Eeva Tatter
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.6 km Walking 01:05:00
113 752 Hellika Teder
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.6 km Running 00:37:20
130 753 Kristina Tee
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.6 km Running 00:41:35
221 756 Sandra-Lone Teesaar
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.6 km Walking 00:50:06
350 757 Hela Teesalu
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 00:59:57
156 909 Alar Teras
Harju maakond
  ASAP M 4.6 km Walking 00:44:48
166 761 Sirje Terve
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.6 km Walking 00:46:05
74 763 Üllar Tiit
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.6 km Running 00:31:10
192 764 Riina Tiitson
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Running 00:48:21
57 766 Kevin Tiks
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.6 km Running 00:29:26
409 768 Priit Tiks
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.6 km Walking 01:25:00
327 769 Kai Timmusk
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:56:47
418 772 Helena Tipka
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.6 km Walking 01:37:29
104 776 Silja Toimla
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Running 00:35:53
128 777 Hanna-Liina Toming
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.6 km Running 00:40:45
324 938 Tanel Tomson
Harju maakond
  ASAP M 4.6 km Walking 00:56:36
207 800 Taimi Tõnisson
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:49:17
77 778 Evelin Toobal
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Running 00:31:16
270 779 Ragna Toom
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:52:50
138 780 Annely Toomemäe
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Walking 00:42:23
97 781 Eliise Toomeoja
Harju maakond
  VALLATUD KALORID N 4.6 km Running 00:34:25
379 782 Jana Toomi
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 01:07:24
415 783 Liina Toomlaid
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 01:34:01
19 784 Kadi Torila
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4.6 km Running 00:25:33
10 785 Karel Torm
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:23:34
319 786 Laura Torri
Harju maakond
  RIK 3 N 4.6 km Walking 00:56:09
387 787 Kristi Treier
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 01:10:22
89 789 Eva Dominica Trubetskoi
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.6 km Walking 00:32:46
208 791 Žanna Tšernetskaja
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.6 km Walking 00:49:17
320 793 Olga Tšumakova
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Walking 00:56:11
298 794 Moonika Tuhkanen
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.6 km Walking 00:54:26
413 795 Marianna Tumanski
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 01:29:33
100 797 Freddi Turmann
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4.6 km Running 00:34:47
338 799 Margita Tuulik
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Walking 00:58:00
85 805 Olga Uhabakin
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Running 00:32:29
52 806 Birgit Uibu
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4.6 km Running 00:29:06
220 810 Oksana Undusk
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 00:50:05
370 886 Annelii Üprus
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:06:29
311 812 Lilo Ustaal
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.6 km Walking 00:55:15
7 940 Andres Uusma
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:22:37
403 815 Kristiina Vaher
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.6 km Walking 01:20:20
98 875 Erkki Vähi
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 M 4.6 km Running 00:34:37
180 817 Ita Vahi
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:47:39
50 876 Kristofer Vähi
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.6 km Running 00:29:02
316 818 Gitana Vahter
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Walking 00:55:44
343 819 Hanna Vahter
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.6 km Walking 00:59:17
204 821 Kaisa Vahtra-Palok
Lääne-Viru maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:49:06
87 823 Arie Vaigurand
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.6 km Running 00:32:39
18 824 Marge Vaikjärv
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.6 km Running 00:25:00
111 826 Laine Vain
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:36:54
177 827 Aljona Vaino
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:47:11
151 830 Tais Vakrõõm
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Running 00:44:30
341 832 Barbi Valdmann
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Walking 00:58:52
353 877 Kaisa Välk
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 01:00:15
414 835 Liis Valma
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 01:32:23
61 941 Tauno Vare
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.6 km Running 00:29:45
227 840 Margit Vasser
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.6 km Walking 00:50:19
185 843 Madli Vatsfeldt
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:48:03
363 846 Birgit Patrice Veer
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 01:03:15
373 851 Jaanika Venkova
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.6 km Walking 01:06:43
42 855 Natalja Videl
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:28:12
191 868 Katri Voit
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:48:18
158 871 Irina Voronina
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:54
103 872 Kairi Voss
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:35:49
Sulge

Tulemuse detailne info

...