20. TRADEHOUSE Tervisejooks
6. etapp - 5,1 km - Harku Terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 437 Female: 329 Male: 108 Läbitud distants kokku: 2229 km Aeg kokku: 393:18:23
Bib Dist Birth year Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
3 Triin Aarna 1985 Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5.1 km Walking 01:09:04
4 Ketty Aas 1987 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 00:58:17
6 Monika Aaslaid 1951 Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:07:38
7 Lili Aasumäe 1964 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 5.1 km Walking 00:53:17
10 Ilze Abola 1978 Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Walking 00:57:13
11 Andre Adler 1992 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5.1 km Running 00:26:24
13 Avantika Arya Agrawal 1999 Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5.1 km Walking 01:14:35
15 Maryn Ait 1990 Female
Harju maakond
  O-DOO-OO N 5.1 km Walking 00:53:07
16 Merilyn Ait 1978 Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Walking 00:45:29
17 Jaana Alamaa 1988 Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Running 00:32:01
18 Evelyn Alamets 1973 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 01:06:03
19 Svetlana Aleksandrova 1986 Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Walking 01:03:51
20 Kaia Alev 1973 Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:57:45
21 Rauno Aljas 1991 Male
Harju maakond
  PTA Teine M 5.1 km Running 00:24:49
23 Aivi Allikmets 1982 Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5.1 km Running 00:43:42
24 Heleri Alliksoo 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 01:06:34
25 Marja-Liisa Alliksoo 1991 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Running 00:30:15
29 Priit Annusver 1983 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5.1 km Running 00:27:55
30 Imre Anton 1985 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 02:05:59
33 Heikko Antsmäe 1978 Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 5.1 km Running 00:53:04
35 Gerli Aringo 1970 Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Walking 01:08:00
36 Kristin Arm 1972 Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:37:00
38 Getter Anett Arro 1995 Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 01:00:45
45 Kristi Auger 1992 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:01:50
46 Ave Aun 1970 Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5.1 km Walking 00:44:14
47 Marite Aus 1996 Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 00:56:34
51 Fred Baranov 1996 Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5.1 km Walking 01:11:17
64 Jekaterina Domaševa 1991 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:07:00
67 Natalia Družinina 1976 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 01:12:45
70 Marja-Liisa Eesmäe 1983 Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5.1 km Walking 00:58:14
71 Ines Ehavald 1960 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Running 00:57:09
72 Urmas Eigla 1972 Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5.1 km Walking 00:59:22
73 Karmen Ekbaum 1995 Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:56:14
77 Edith End 1976 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Running 01:25:45
79 Estin Engbusk 2000 Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Walking 00:45:35
81 Julia Esaulenko 1983 Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5.1 km Walking 00:54:58
83 Elis Fels 1977 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.1 km Walking 01:01:52
84 Kristel Filippov 1974 Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 01:02:00
87 Semjon Galajev 1983 Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5.1 km Running 00:35:35
88 Natalja Gapon 1970 Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 01:23:33
90 Triin Gede 1992 Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Running 00:30:35
91 Merilin Gedvil 1991 Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 01:07:04
92 Marian Gilden 1977 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Walking 01:07:22
94 Jaanika Greim 1979 Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 00:55:05
95 Monika Grinfeld 1976 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Running 00:42:19
96 Uljana Grinina 1981 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.1 km Walking 00:58:30
97 Ilya Guriev 1990 Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Running 00:33:51
98 Marina Gusseva 1983 Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 01:01:56
100 Eveli Haas 1970 Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Walking 01:02:25
103 Krista Hallik 1988 Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:50:19
106 Reet Hansen 1970 Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:03:02
111 Eleri Heinnurm 1988 Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Running 00:35:47
112 Aleksei Heinsaar 1989 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:39:50
117 Kairi Hindreko 1976 Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:46:40
118 Helen Hindrichson-Nairis 1980 Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5.1 km Running 00:42:06
119 Marko Hinn 1987 Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Walking 00:53:41
120 Taavi Hirtentreu 1978 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:46:28
121 Aljona Hitrova 1987 Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 00:45:59
125 Ly Hõbe 1977 Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Walking 00:55:06
122 Sven Holter 1969 Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Running 00:28:52
123 Martin Hunt 1986 Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 5.1 km Walking 01:19:20
124 Tiina Hunt 1981 Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 00:53:20
127 Sergei Iljin 1989 Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 5.1 km Running 00:24:22
132 Iris Jaago 1968 Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:08:21
152 Maire Jäärats 1978 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:30:50
135 Dmitri Jalakas 1990 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:50:29
136 Erki Jansen 1987 Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5.1 km Walking 01:04:32
150 Jaana Järve 1976 Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.1 km Walking 00:55:22
141 Olga Jevgrafova 1978 Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Running 00:39:28
148 Sigrid Jõhve 1989 Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Walking 01:15:01
142 Piret Josing 1977 Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 00:56:07
143 Timo Juhanson 1996 Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5.1 km Running 00:43:51
158 Tebe Jürgenson 1989 Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5.1 km Running 00:33:07
159 Sirly Jürioja 1980 Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Walking 01:08:44
160 Luule Jürisson 1949 Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:07:59
161 Kadri Jürjan 1989 Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.1 km Walking 00:48:30
145 Hannes Juuse 1969 Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5.1 km Running 00:44:53
164 Kerli Kaelep 1997 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.1 km Running 00:33:28
165 Tarmo Kaisla 1982 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:26:28
168 Birgit Kald 1979 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:48:55
169 Nele Kalda 1986 Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:12:33
170 Kristina Kaljumets 1979 Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 02:00:58
172 Tiina Kallas 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:44:39
173 Piret Kallis 1977 Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:59:37
174 Karin Kallisma 1993 Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5.1 km Running 00:46:08
176 Anary Kalme 1975 Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Running 00:34:56
178 Enelys Kalmus 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Running 00:40:20
179 Triin Kand 1991 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Walking 00:53:22
182 Kea Karja 1993 Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5.1 km Running 00:43:24
184 Marian Karjus 1988 Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 00:55:24
187 Liis Karolin 1985 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:52:20
188 Helena Karpin 1997 Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5.1 km Running 00:33:15
189 Lilia Karpova 1989 Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 00:46:22
191 Jaanus Karu 1985 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 01:19:08
193 Pirgit Kasemets 1980 Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5.1 km Walking 01:55:07
194 Annika Kaseorg 1978 Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 00:58:03
195 Mairo Kaseväli 1983 Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5.1 km Running 00:33:37
199 Sylvia Kass 1995 Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 00:44:11
201 Natalja Kattai 1981 Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 5.1 km Walking 01:11:21
202 Merli Kaunissaar 1991 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:18:37
897 Kristjan Kaunissaare 1978 Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:29:40
203 Tiia Kaupmees 1980 Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Running 00:40:58
204 Keidi Keidla 1987 Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5.1 km Running 00:38:21
209 Teele Kesküla 1989 Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5.1 km Walking 01:35:36
210 Kristi Kessel 1981 Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5.1 km Running 00:46:08
211 Evo Kessler 1982 Male
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 5.1 km Running 00:26:21
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf 1981 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:10:43
214 Valeria Kiisk 1985 Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5.1 km Running 00:34:04
216 Evelin Kikas 1980 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Walking 01:03:17
225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:41:09
227 Deivi Kiviste 1983 Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5.1 km Running 00:37:38
228 Sander Klaos 1982 Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5.1 km Running 00:37:54
229 Sigrid Kleidov 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:57:53
283 Darvet Kõdar 1981 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:09:51
235 Mirjam Kolga 1992 Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 5.1 km Running 00:32:32
236 Sander Kollom 1971 Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.1 km Running 01:33:44
239 Avo Kont 1979 Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 5.1 km Running 01:10:10
285 Alina Kõrgesaar 1988 Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5.1 km Running 00:29:52
244 Triin Kosso 1983 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 00:56:50
245 Stiven Kossorotov 1995 Male
Harju maakond
  DUALBAND M 5.1 km Running 00:27:36
249 Kajali Kotsar 1985 Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Walking 00:56:34
287 Eliise Kõva 1994 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:13:57
250 Natalja Kovtunova 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.1 km Walking 02:05:22
246 Inessa Kozenko 1964 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Running 00:35:49
247 Sergei Kozlov 1991 Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Walking 01:41:00
252 Matthew Krisenthal 1988 Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:35:22
253 Karmen Kruus 1986 Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Walking 00:51:55
255 Raili Kruusmaa-Moks 1982 Female
Harju maakond
  Tippvorm N 5.1 km Running 00:34:07
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda 1987 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.1 km Walking 00:58:21
262 Kristel Kukk 1993 Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5.1 km Running 00:35:02
261 Kristel Kukk 1988 Female
Harju maakond
  Curious Furious N 5.1 km Running 00:38:07
960 Andres Kukke 1970 Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 5.1 km Walking 01:15:13
290 Kaidi Külaots 1992 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.1 km Running 00:37:43
263 Laura Kuldkepp 1980 Female
Harju maakond
  TH Tiigrid N 5.1 km Running 00:36:58
264 Marika Kuldkepp 1971 Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:05:00
265 Manasi Jayant Kulkarni 1993 Female
Harju maakond
  A-TEAM N 5.1 km Walking 00:55:38
267 Krista Kupits 1994 Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5.1 km Running 00:34:52
269 Aivi Kurim 1965 Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Walking 00:55:04
272 Merli Kurus 1978 Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5.1 km Walking 01:05:02
291 Anneli Kütt 1969 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 00:54:48
295 Kätlin Küünemäe 1978 Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Walking 00:48:07
296 Reili Küünruss 1987 Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 01:15:07
276 Raili Kuurits 1978 Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.1 km Walking 00:53:07
277 Edith Kuusemägi 1975 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 00:57:53
297 Selyn Laande 1997 Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5.1 km Walking 01:20:17
298 Maarja Laane 1984 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Running 00:32:38
299 Marek Laanisto 1975 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.1 km Running 00:50:49
300 Liia Laanson 1988 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:40:08
900 Laura Laaster 1993 Female
Harju maakond
  JAP N 5.1 km Running 00:37:54
302 Ruth Laev 1953 Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:00:20
304 Natalja Lahk 1960 Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 00:57:52
308 Marko Laigna 1978 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.1 km Walking 00:54:42
914 Indrek Laineveer 1978 Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Running 00:24:16
313 Ketter Leemet 1990 Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Running 01:03:17
316 Lenna Lehtmets 2011 Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.1 km Running 00:48:32
317 Kairit Lehtpuu 1991 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 00:56:07
320 Sten Leima 1987 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:37:31
323 Mariliis Leitud 1987 Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 00:55:12
324 Triin Lekk 1976 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:18:37
325 Tatjana Lemba-Virkunen 1974 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:55:59
327 Merleen Lemetsar 1983 Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Running 00:35:57
329 Kirke Maria Lepik 1999 Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 01:02:00
330 Silja Lepik 1981 Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Running 00:41:12
338 Liina Liiv 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Walking 00:54:06
339 Eleen Lilienthal 1989 Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Running 00:32:39
340 Everiin Lill 1995 Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 00:57:51
341 Karl-Gerhard Lille 1992 Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5.1 km Running 00:23:08
343 Katrin Lillep 1969 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.1 km Walking 00:58:59
344 Martin Lillepuu 1978 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:10:56
346 Andres Lilleste 1982 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5.1 km Walking 00:55:42
347 Karl Limbak 1995 Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 5.1 km Running 00:29:13
348 Esther Linask 1985 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:12:08
352 Gerli Linkgreim 1979 Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5.1 km Running 00:26:00
917 Taivo Linnamägi 1984 Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Walking 00:47:11
356 Kristi Listmann 1985 Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.1 km Walking 01:03:31
357 Katrin Lohk 1986 Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 01:24:29
375 Reelika Lõhmus 1991 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Walking 00:52:31
358 Janne Lokkota 1990 Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5.1 km Walking 01:00:35
359 Karel Lomp 1990 Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Walking 00:54:10
360 Triin-Anneli Loodus 1975 Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.1 km Running 00:57:05
366 Janeli Lukats 1991 Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Walking 00:52:13
367 Inga Luks 1975 Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Running 00:54:00
369 Liisi Lumi 1987 Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5.1 km Walking 01:11:34
370 Viktoria Lumi 1956 Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 01:09:50
381 Andre Maasikas 1972 Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 5.1 km Running 00:37:12
384 Angela Madisson 1973 Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Running 00:23:31
444 Annika Mägipõld 1977 Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5.1 km Running 00:54:36
385 Jana Mahlapuu 1984 Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 00:53:34
386 Heleen Maibak 1987 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:03:16
387 Annela Maidla 1976 Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Running 00:57:01
389 Merle Maisla 1979 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:57:58
391 Mait Makkar 1974 Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Running 00:59:58
445 Monica Mänd 1975 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 00:52:35
446 Kattre Männik 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Walking 00:45:06
399 Danel Mark 1979 Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.1 km Walking 00:57:24
400 Derek Mark 2013 Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.1 km Walking 00:57:08
401 Dione Leandra Mark 2009 Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.1 km Walking 00:57:24
402 Selene Kerlin Mark 2005 Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.1 km Walking 00:57:08
447 Maido Märss 1987 Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.1 km Running 00:32:22
448 Elina Märtin 1992 Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 01:03:14
405 Merilin Massakas 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Running 00:33:08
406 Karmen Matteus 1986 Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5.1 km Walking 01:00:16
407 Marika Matvejeva 1984 Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 02:31:39
408 Jenny Johanna Maunula 1992 Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5.1 km Walking 00:57:41
411 Jaanika Meister 1977 Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 01:01:44
412 Eva-Lota Meres 1997 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:03:00
413 Kairi Merila 1981 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:58:38
414 Iris Meristo 1970 Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Walking 01:00:09
415 Martin Meristo 1971 Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 5.1 km Running 01:00:59
416 Margit Mets 1975 Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 5.1 km Walking 00:56:58
417 Susanna Metsla 1996 Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Walking 00:51:24
418 Ülle Metsman 1979 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:54:05
420 Johannes Michels 1992 Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Walking 00:56:23
421 Kertu Mikk 1998 Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Running 00:43:37
422 Marin Miller 1988 Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:02:46
423 Virge Millert 1977 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Running 00:38:30
424 Katrin Milva 1985 Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5.1 km Walking 00:50:07
429 Elari Moks 1981 Male
Harju maakond
  Tippvorm M 5.1 km Walking 01:06:28
440 Karl Mõttus 1988 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:25:47
432 Sander Muhu 1982 Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 5.1 km Running 00:29:59
451 Lisett Münter 1986 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:35:03
433 Tatjana Murkajeva 1965 Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5.1 km Walking 00:47:15
435 Inga Mustonen 1985 Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Walking 01:26:49
437 Reilika Muuli 1989 Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Running 00:39:19
452 Maarja Müür 1990 Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.1 km Running 00:31:17
454 Einar Namme 1965 Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 5.1 km Running 00:33:40
455 Ragnar Nauka 1987 Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5.1 km Running 00:35:23
456 Aleksandr Nedorezov 1976 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:31:30
461 Niina Nikitina 1976 Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Running 00:31:54
462 Indrek Niklus 1977 Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:26:44
465 Obinna Olaoluwa Njoku 1990 Male
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 5.1 km Walking 01:30:01
466 Helena Noor 1985 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:23:35
468 Marge Normet 1967 Female
Harju maakond
  MARU N 5.1 km Walking 01:11:51
469 Marek Nuka 1976 Male
Harju maakond
  Mine metsa M 5.1 km Walking 00:44:35
921 Sven Nurk 1982 Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:26:02
881 Rain Õisnurm 1982 Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5.1 km Walking 00:58:55
476 Janika Ojakivi 1977 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:10:08
477 Eveli Ojamäe-Veider 1978 Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:51:48
478 Tuuli Ojasalu 1985 Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Walking 01:05:19
479 Katrin Olak 1972 Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:46:17
883 Margen Õlijas 1984 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Walking 01:08:41
480 Kristiina Omuk 1992 Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Running 00:30:54
950 Avo Org 1952 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:58:11
482 Maarika Org 1990 Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Running 00:37:30
483 Sirje Org 1956 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:58:11
485 Rudolf Osman 1982 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:25:08
487 Helen Otto 1980 Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 5.1 km Running 00:35:21
489 Ksenia Ovtšinikova 1986 Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:24:49
490 Ave Paabel 1974 Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:01:03
491 Tiina Paalberg 1946 Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:08:35
496 Märt Pais 1970 Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Walking 01:03:12
498 Lilian Paju 1994 Female
Saare maakond
    N 5.1 km Walking 00:57:16
499 Triinu Eleri Paju 1990 Female
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 5.1 km Walking 01:17:00
500 Urmo Paju 1989 Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 5.1 km Walking 01:22:50
502 Ivar Pajuste 1965 Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 5.1 km Walking 00:47:05
503 Susanna Tuuli Pakaslahti 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5.1 km Running 00:43:05
504 Egle Palk 1996 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5.1 km Running 00:28:13
505 Kersti Palu 1958 Female
Harju maakond
  K-Tiim N 5.1 km Running 00:46:26
506 Silver Palu 1978 Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.1 km Running 00:24:16
508 Viktoria Panova 1982 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:02:23
514 Jürgen Parts 1988 Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.1 km Running 00:27:18
516 Julia Passetšnik 1988 Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Walking 01:02:11
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen 1969 Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 5.1 km Walking 02:17:53
518 Helen Paul 1991 Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 5.1 km Walking 00:59:42
519 Maksim Pavlov 1984 Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 5.1 km Running 00:28:52
520 Elsbet Pedaja 2001 Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 00:56:00
524 Lada Peikre 1963 Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 5.1 km Running 00:46:26
528 Eerika Pentel 1970 Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 00:54:09
530 Kristina Pešehodko 1997 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:59:10
534 Rauno Pihel 1996 Male
Harju maakond
  RIK 1 M 5.1 km Walking 01:46:05
535 Agnes Pihelpuu 1975 Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:47:50
537 Elen Piik 1979 Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5.1 km Walking 01:00:06
538 Tauri Piir 1989 Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5.1 km Walking 00:56:00
540 Marju Piirsalu 1964 Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 00:59:11
543 Irene Ploom 1967 Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Running 00:36:14
908 Anu Põder 1984 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:01:07
559 Kerlin Põder 1990 Female
Harju maakond
  IMMO N 5.1 km Walking 00:47:59
544 Regina Poks 1992 Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5.1 km Walking 01:03:19
561 Armand Põldoja 1963 Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Running 00:33:58
545 Katrin Poller 1989 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Running 00:34:08
565 Külli Pööbo 1978 Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Running 00:45:43
546 Kristi Poobus 1982 Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 01:02:10
547 Kristina Poolak 1993 Female
Harju maakond
  DUALBAND N 5.1 km Running 00:37:29
566 Katrin Pööra 1972 Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 00:54:27
549 Vahur Pormeister 1984 Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5.1 km Walking 01:04:35
553 Maris Pulk 1991 Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5.1 km Running 00:31:09
570 Kaarel Rahu 1976 Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5.1 km Walking 01:11:34
927 Ines Elisabeth Raidma 2009 Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.1 km Walking 00:57:35
928 Pirje Raidma 1972 Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.1 km Walking 00:57:09
573 Piret-Ireen Raidmets 1967 Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5.1 km Walking 01:11:49
574 Anni Raie 1989 Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5.1 km Running 00:37:14
580 Karin Rannu 1974 Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 00:42:21
585 Sandra Raud 1996 Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 00:56:40
586 Kadri Raudsepp 1984 Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.1 km Running 00:43:07
592 Helen Reinik 1984 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:47:16
593 Kaisa Reivart 1995 Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 00:54:38
594 Eve Relvik 1959 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Running 00:43:03
595 Kai Remmelkoor 1970 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Running 00:30:42
597 Evelyn Renser 1981 Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Walking 01:03:20
599 Kristiina Repp 1971 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Walking 01:23:45
600 Eduard Rešetov 1980 Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.1 km Running 00:32:27
601 Kristin Riiberk 1997 Female
Rapla maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:58:29
602 Pille Riimast 1984 Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.1 km Walking 00:52:50
605 Piret Riit 1980 Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5.1 km Walking 01:01:22
609 Krista Rohula 1972 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:47:59
610 Adina Rooba 1971 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:15:39
611 Viljar Rooda 1989 Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Running 00:30:10
612 Sander Rool 1974 Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5.1 km Running 00:38:08
961 Christman Roos 1983 Male
Harju maakond
Rud Pedersen Public Affairs Company Estonia OÜ Rud Run M 5.1 km Running 00:37:26
618 Kaarel Roostar 1989 Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 5.1 km Walking 00:45:50
620 Airi Rosimannus 1988 Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5.1 km Running 00:38:34
623 Marta Rudzka 1991 Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Walking 01:15:15
931 Rauna Paula Runnel 1992 Female
Harju maakond
  JAP N 5.1 km Running 00:34:48
629 Andrus Rüütelmaa 1972 Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.1 km Running 00:27:38
624 Anu Ruuven 1969 Female
Harju maakond
  MARU N 5.1 km Walking 01:06:14
633 Madis Saarma 1992 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:27:46
634 Karin Saarnak 1986 Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5.1 km Running 00:38:03
635 Siim Saaroja 1983 Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5.1 km Walking 00:58:46
636 Karin Sahar-Lambinen 1987 Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5.1 km Running 01:18:04
932 Kadi Saks 1986 Female
Harju maakond
  JAP N 5.1 km Running 00:30:26
642 Mehin Salimli 2000 Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5.1 km Walking 01:14:55
643 Shirley Salm 1985 Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5.1 km Walking 00:47:30
646 Kirstin Saluveer 1989 Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5.1 km Walking 00:47:23
650 Siia Sannik 1983 Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 00:57:12
652 Katriin Sarap 1988 Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 5.1 km Walking 01:36:27
653 Liisbet Sarapuu 1995 Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.1 km Walking 01:04:25
654 Jana Sarri 1980 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:08:43
655 Alla Saul 1979 Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 01:04:24
657 Anneli Schults 1967 Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 00:42:06
658 Jaan Schults 1965 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:53:45
659 Helina Seemen 1993 Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 5.1 km Walking 00:55:33
660 Merelle Sein 1993 Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 5.1 km Running 00:39:14
669 Sten-Eric Sibul 1993 Male
Harju maakond
  Gest M 5.1 km Running 00:27:31
670 Kristiina Sigur 1974 Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5.1 km Walking 00:52:24
671 Taavi Siilbek 1986 Male
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 5.1 km Running 00:31:07
673 Merli Siitan 1984 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.1 km Walking 00:55:08
677 Raina Sillaots 1982 Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.1 km Running 00:42:19
934 Katre Siller 1993 Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Running 00:40:25
678 Piret Simmo 1966 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:11:37
679 Geily Sinijärv 1995 Female
Harju maakond
  Gest N 5.1 km Running 00:29:23
680 Katre Sirk 1973 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:52:02
684 Katarina Sizõh 1982 Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.1 km Walking 01:26:59
685 Kadri-Anna Sklave 1988 Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 01:15:34
686 Natalja Sleptšuk 1980 Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5.1 km Running 00:30:47
709 Meeri Sõerd 1972 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5.1 km Walking 01:22:41
689 Anita Sokolova 1987 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:32:14
692 Anneli Soom 1976 Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Running 00:30:24
693 Malle Soosaar 1988 Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 00:49:36
694 Christel Sootla 1968 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 02:18:21
695 Pille-Riin Soots 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:55:19
698 Eliina Stafejev 1984 Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 5.1 km Walking 00:59:10
702 Kädi Streff 1980 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Walking 01:48:04
703 Alla Suckovs 1963 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:12:26
711 Made Sügis 1971 Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5.1 km Walking 00:48:13
705 Maili Suurekivi 1995 Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5.1 km Walking 00:53:26
724 Laura Tael 1991 Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Walking 00:48:29
725 Merle Sirje Tael 1997 Female
Harju maakond
  RIK 2 N 5.1 km Running 00:44:09
935 Margus Tähepõld 1978 Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Running 00:24:26
726 Ksenija Tajur 1989 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 01:06:21
727 Neeme Takk 1975 Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5.1 km Running 00:27:57
729 Kristi Talbach 1981 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:56:55
731 Rain Talvoja 1996 Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 5.1 km Walking 00:53:35
733 Andrus Tamm 1976 Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Walking 01:02:57
735 Ergo Tamm 1992 Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5.1 km Walking 00:44:45
736 Karmen Tamm 1996 Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5.1 km Walking 01:03:50
802 Kaisa Tänover 1978 Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:05:20
743 Alexander Taranenko 1990 Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Running 00:31:18
744 Liina Tarmisto 1976 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:48:41
746 Ergo Tars 1978 Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Walking 00:56:32
752 Hellika Teder 1986 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5.1 km Walking 01:09:03
756 Sandra-Lone Teesaar 1999 Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 00:53:33
758 Pille Tennokese 1976 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:06:00
759 Richard Teppart 1991 Male
Harju maakond
  RIK 2 M 5.1 km Running 00:30:35
909 Alar Teras 1974 Male
Harju maakond
  ASAP M 5.1 km Walking 00:51:41
761 Sirje Terve 1961 Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5.1 km Walking 00:41:38
764 Riina Tiitson 1976 Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 00:51:00
766 Kevin Tiks 1993 Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 5.1 km Walking 01:20:54
768 Priit Tiks 1979 Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.1 km Walking 01:24:05
769 Kai Timmusk 1972 Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 01:01:00
776 Silja Toimla 1978 Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.1 km Walking 01:06:03
777 Hanna-Liina Toming 1997 Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5.1 km Running 00:33:06
938 Tanel Tomson 1976 Male
Harju maakond
  ASAP M 5.1 km Walking 01:10:38
778 Evelin Toobal 1977 Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Walking 00:50:36
779 Ragna Toom 1953 Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 00:58:21
780 Annely Toomemäe 1978 Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 00:48:17
782 Jana Toomi 1975 Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 00:50:44
783 Liina Toomlaid 1983 Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 01:29:19
785 Karel Torm 1978 Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:22:44
786 Laura Torri 1996 Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Running 00:35:23
787 Kristi Treier 1994 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 01:36:40
788 Signe Trempi 1974 Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 00:45:36
789 Eva Dominica Trubetskoi 1982 Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.1 km Running 00:34:54
791 Žanna Tšernetskaja 1978 Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5.1 km Walking 01:12:37
793 Olga Tšumakova 1975 Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 00:59:31
794 Moonika Tuhkanen 1980 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5.1 km Running 00:38:41
795 Marianna Tumanski 1987 Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:09:11
805 Olga Uhabakin 1982 Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Running 00:40:36
806 Birgit Uibu 1991 Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 5.1 km Running 00:28:47
809 Killi Ummelas 1963 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 01:10:49
810 Oksana Undusk 1981 Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5.1 km Walking 00:48:54
812 Lilo Ustaal 1967 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.1 km Walking 00:55:41
940 Andres Uusma 1967 Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:25:23
814 Janne Vagula 1988 Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:47:55
817 Ita Vahi 1971 Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5.1 km Walking 00:46:33
876 Kristofer Vähi 1991 Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.1 km Running 00:30:47
818 Gitana Vahter 1985 Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5.1 km Walking 00:40:14
819 Hanna Vahter 1995 Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5.1 km Running 00:32:33
820 Erika Vahtmäe 1980 Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Running 00:37:37
821 Kaisa Vahtra-Palok 1987 Female
Lääne-Viru maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:43:22
824 Marge Vaikjärv 1989 Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5.1 km Running 00:28:38
826 Laine Vain 1983 Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:33:57
827 Aljona Vaino 1991 Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 00:51:43
830 Tais Vakrõõm 1986 Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Running 00:44:15
877 Kaisa Välk 1976 Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Walking 00:58:30
834 Antti Valkiainen 1975 Male
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 5.1 km Running 00:28:10
835 Liis Valma 1993 Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 01:02:57
837 Anni Sandra Varblane 1994 Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.1 km Walking 00:38:05
941 Tauno Vare 1974 Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Running 00:33:00
840 Margit Vasser 1994 Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 5.1 km Walking 00:55:25
842 Jelena Vassiljeva 1979 Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Walking 00:53:56
843 Madli Vatsfeldt 1997 Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 01:01:53
845 Tanel Veeleid 1972 Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5.1 km Running 00:29:14
848 Ergo Veevel 1988 Male
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 5.1 km Walking 02:05:00
849 Tanel Veisson 1976 Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5.1 km Walking 00:51:29
851 Jaanika Venkova 1995 Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 00:59:34
853 Mare Veskimägi 1971 Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Walking 01:39:39
855 Natalja Videl 1978 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:33:00
857 Hannaliis Viibus 1987 Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5.1 km Walking 01:08:46
858 Taavi Viilukas 1981 Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Running 00:53:41
859 Kristina Viirsaar 1992 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:37:26
862 Heleri Vilu 1998 Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Running 01:08:36
867 Kairi Vjatkin 1975 Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:52:56
868 Katri Voit 1975 Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 00:53:31
880 Heleen Vöörmann 1979 Female
Harju maakond
  Kotzebue N 5.1 km Walking 00:57:40
871 Irina Voronina 1980 Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:44:09
716 Evelyn Zahrens 1977 Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 01:02:47
718 Nonna Zingfeld 1940 Female
Harju maakond
stamina   N 5.1 km Walking 01:06:00
Sulge

Tulemuse detailne info

...