20. TRADEHOUSE Tervisejooks
7. etapp - 5 km - Pääsküla raba

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 426 Female: 327 Male: 99 Läbitud distants kokku: 2130 km Aeg kokku: 379:25:48
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Walking 00:40:40
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Walking 00:55:21
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 00:55:00
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5 km Running 00:30:23
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 01:07:44
7 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 5 km Walking 00:52:00
10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 00:56:03
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5 km Running 00:29:41
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 5 km Walking 00:53:37
13 Avantika Arya Agrawal Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Walking 01:03:26
15 Maryn Ait Female
Harju maakond
  O-DOO-OO N 5 km Walking 00:55:37
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Walking 00:41:28
17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Walking 00:52:34
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 00:57:52
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 00:56:59
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 00:53:25
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 5 km Running 00:22:33
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Running 00:43:35
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:26:13
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 5 km Walking 00:59:34
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5 km Running 00:31:37
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Walking 00:58:31
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 5 km Walking 01:06:11
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:37:13
37 Kätlin Arras Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 5 km Walking 00:54:11
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:04:57
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:06:10
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:43:23
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 00:57:12
61 Riina Celik Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:01:43
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 00:46:54
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:20:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Running 00:38:31
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Walking 00:58:00
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 00:56:12
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Running 00:24:47
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 01:01:22
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Walking 00:54:31
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Walking 00:58:23
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 00:52:19
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Running 00:38:35
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Walking 01:18:23
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:06:53
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 01:06:45
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 00:55:11
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:55:05
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Walking 01:02:33
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Running 00:33:37
98 Marina Gusseva Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Walking 00:56:32
100 Eveli Haas Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Walking 00:52:52
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:16:00
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:02:47
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:49:59
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:06:21
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Running 00:45:11
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5 km Running 00:37:34
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:54:56
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:35:44
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 00:54:00
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Walking 01:28:48
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Running 00:28:06
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 00:50:40
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 00:57:01
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 5 km Running 00:24:22
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 01:06:59
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:06:18
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:53:58
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5 km Walking 00:54:48
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Walking 00:43:42
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:33:18
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Running 00:34:30
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 01:08:39
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:53:17
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Running 00:38:49
154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 5 km Walking 01:58:19
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 5 km Running 00:40:13
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Running 00:32:34
159 Sirly Jürioja Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Walking 01:00:58
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 01:07:31
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Walking 00:56:51
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:25:23
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:56:08
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:59:51
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:08:36
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 01:19:19
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:45:07
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 01:10:21
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Running 00:44:17
175 Käthlin Kalmann Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:30
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Running 00:33:55
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Running 00:27:25
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 00:54:33
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Running 00:38:13
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:05:45
288 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 5 km Walking 01:08:01
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:46:08
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 01:04:18
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:28:07
193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5 km Running 01:04:44
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 00:43:57
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Running 00:33:48
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 00:43:28
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:01:32
897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:26:06
203 Tiia Kaupmees Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Walking 00:57:50
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5 km Running 00:37:58
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 00:57:07
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Walking 01:38:45
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5 km Walking 00:46:29
211 Evo Kessler Male
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE M 5 km Running 00:26:56
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:12:57
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5 km Running 00:34:36
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Walking 01:25:06
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Walking 01:02:19
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:45:26
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5 km Running 00:37:01
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5 km Running 00:27:40
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 5 km Walking 00:49:01
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:55:08
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Walking 01:03:34
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 5 km Running 00:31:45
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Walking 01:08:06
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 5 km Walking 01:15:35
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5 km Running 00:30:12
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5 km Running 00:29:13
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 00:52:32
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 5 km Running 00:26:50
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:56:27
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:07:12
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Running 00:38:37
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Running 00:34:02
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Walking 01:07:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:50:13
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 5 km Walking 01:15:18
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Running 00:35:29
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 5 km Walking 00:47:00
256 Karmen Kruutmann Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Running 00:34:24
262 Kristel Kukk Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5 km Running 00:32:47
261 Kristel Kukk Female
Harju maakond
  Curious Furious N 5 km Running 00:39:14
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 5 km Running 00:39:00
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5 km Running 00:34:48
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:10:00
265 Manasi Jayant Kulkarni Female
Harju maakond
  A-TEAM N 5 km Walking 00:58:18
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 00:55:06
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Walking 01:03:02
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 00:55:24
292 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Running 00:37:55
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 00:46:38
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5 km Walking 00:53:46
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 01:01:06
297 Selyn Laande Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Walking 01:19:44
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Running 00:31:00
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Running 01:13:56
300 Liia Laanson Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:33:58
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 00:54:39
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Walking 00:54:47
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 5 km Running 00:27:20
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Walking 00:59:11
914 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Running 00:23:32
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 00:46:44
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Running 00:24:36
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Walking 00:43:14
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:53:19
320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:37:24
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 5 km Running 01:19:50
323 Mariliis Leitud Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:33:29
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:11
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:03
328 Liana Lemkov Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Walking 00:59:56
329 Kirke Maria Lepik Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 00:55:25
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 01:05:01
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:49:20
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 00:56:54
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Walking 00:55:38
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 01:01:52
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5 km Running 00:21:57
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Walking 00:49:52
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:32:00
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5 km Walking 00:55:54
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:59:52
350 Tiivi Lind Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 00:58:36
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5 km Running 00:24:26
917 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Running 00:29:56
356 Kristi Listmann Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5 km Walking 00:49:29
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 01:22:17
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 01:05:02
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Walking 01:05:20
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Walking 00:52:00
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Running 00:57:25
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 00:52:00
369 Liisi Lumi Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5 km Walking 01:53:39
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:20:10
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 5 km Walking 01:08:17
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 5 km Running 00:35:22
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Running 00:22:34
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Walking 00:47:05
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:23:17
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 00:55:35
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:56:02
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 00:57:30
445 Monica Mänd Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:00:36
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 00:43:57
396 Gertu Margus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Walking 01:05:24
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Walking 00:54:22
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Walking 00:54:22
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Walking 00:54:22
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Walking 00:54:22
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Walking 01:02:56
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:32:24
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Walking 00:56:10
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 01:34:53
408 Jenny Johanna Maunula Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Walking 01:12:00
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 01:27:55
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:47:27
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:36
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 00:59:37
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 5 km Walking 01:00:07
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Walking 00:59:00
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:52:24
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Walking 00:57:01
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 01:07:44
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Running 00:41:48
424 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5 km Walking 00:49:42
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 5 km Walking 01:08:54
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 5 km Running 00:43:19
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:23:57
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 5 km Running 00:29:02
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:43
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Walking 00:44:29
434 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5 km Walking 01:01:09
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Walking 00:53:44
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Running 00:44:07
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 5 km Running 00:31:17
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5 km Running 00:28:17
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:33:07
457 Nikolay Nesterovich Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:37:55
462 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:24:47
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Walking 01:00:39
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:33:53
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 5 km Walking 02:00:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 5 km Walking 00:45:56
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:25:39
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5 km Walking 01:05:10
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:30:10
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 00:50:03
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:00:36
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Running 00:53:21
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:53:27
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Running 00:31:46
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:27
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:25:20
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:25:30
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 00:58:28
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5 km Running 00:32:31
494 Markki Padar Female
Harju maakond
  LC SUPPLY N 5 km Walking 01:13:42
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Walking 01:03:33
499 Triinu Eleri Paju Female
Harju maakond
  TRIINUJAURMO N 5 km Walking 01:08:20
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 5 km Walking 01:00:22
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 5 km Walking 00:45:59
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Running 00:25:25
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:27:55
508 Viktoria Panova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:55:36
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5 km Running 00:25:08
516 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Walking 00:54:02
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 5 km Walking 00:51:36
524 Lada Peikre Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 5 km Running 01:18:13
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 01:27:21
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Walking 02:15:00
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Walking 00:58:40
534 Rauno Pihel Male
Harju maakond
  RIK 1 M 5 km Walking 01:01:08
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:49:42
537 Elen Piik Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Walking 00:55:07
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 00:55:01
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Walking 01:02:00
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 5 km Running 00:32:10
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Running 00:33:18
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 5 km Walking 00:58:32
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Running 00:33:47
565 Külli Pööbo Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Running 00:42:25
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 00:58:10
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Running 00:36:42
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 00:53:38
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Running 00:29:20
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:29:47
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Walking 01:04:30
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Walking 00:57:33
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Walking 00:57:25
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5 km Walking 01:12:17
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Running 00:43:49
575 Triinu Raig Female
Harju maakond
  Mõnglid N 5 km Walking 02:07:33
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:41:01
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 00:59:52
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Walking 00:43:40
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 5 km Walking 01:41:41
592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:46:50
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:00:39
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:43:23
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Running 00:30:19
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 00:48:17
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Walking 01:07:50
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:32:55
601 Kristin Riiberk Female
Rapla maakond
ABB   N 5 km Walking 00:49:58
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Walking 00:53:14
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Walking 00:44:11
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Walking 00:50:58
930 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 01:07:21
608 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 5 km Running 00:22:06
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:46:12
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Running 00:31:52
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5 km Running 00:34:25
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 5 km Running 00:30:11
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Running 00:33:58
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Running 00:51:24
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Running 00:29:33
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 5 km Walking 00:54:35
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:28:45
634 Karin Saarnak Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Walking 00:56:03
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5 km Walking 00:52:03
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Running 01:04:05
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 5 km Running 00:28:56
641 Sandra Saks Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 5 km Walking 01:29:38
642 Mehin Salimli Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Walking 01:02:19
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 01:01:31
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Running 00:40:50
654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:45:55
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:59:54
658 Jaan Schults Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:47:59
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 5 km Walking 00:49:48
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5 km Walking 01:03:51
671 Taavi Siilbek Male
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 5 km Running 00:31:55
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:47:41
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Running 00:41:26
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 00:57:07
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:54
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:55:20
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Walking 00:48:08
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Walking 01:14:52
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Walking 00:55:01
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:29:05
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Running 00:30:20
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:55:40
953 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:31:50
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:06
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:57:21
696 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:09:36
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Walking 01:14:13
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:55:36
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Walking 00:47:47
705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 00:51:35
706 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:37:08
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 5 km Walking 01:15:05
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Walking 00:46:25
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 5 km Running 00:40:14
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Running 00:21:10
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 01:45:02
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Running 00:26:58
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:04:08
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 5 km Walking 00:54:09
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Walking 01:06:57
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Running 01:02:03
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 01:21:17
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Walking 01:09:47
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Running 00:32:45
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:37:16
746 Ergo Tars Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Walking 00:51:43
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 00:57:19
752 Hellika Teder Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5 km Walking 00:57:30
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 5 km Running 00:43:38
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Walking 01:05:34
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 02:26:01
759 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK 2 M 5 km Running 00:32:27
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Walking 00:45:39
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 00:48:54
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 5 km Walking 01:24:07
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Walking 01:07:59
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Walking 00:54:27
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5 km Running 00:30:20
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 5 km Walking 00:56:19
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Walking 00:48:39
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 00:54:26
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:46:05
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:49:20
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 01:23:22
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:59:52
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Running 00:35:59
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Running 00:38:21
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Walking 00:43:37
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Running 00:35:48
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Walking 01:02:32
794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Walking 01:12:51
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 01:16:47
805 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:33:49
806 Birgit Uibu Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 5 km Running 00:25:13
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 5 km Walking 01:04:36
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 02:57:40
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Walking 00:55:03
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:24:33
814 Janne Vagula Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:54:48
815 Kristiina Vaher Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5 km Walking 01:09:28
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Walking 00:49:45
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Running 00:30:20
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Walking 01:00:50
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5 km Running 00:32:34
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Running 00:38:35
821 Kaisa Vahtra-Palok Female
Lääne-Viru maakond
ABB   N 5 km Walking 00:47:08
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5 km Running 00:27:20
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 00:59:25
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Running 00:42:24
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Walking 01:02:00
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 01:35:17
834 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 5 km Running 00:28:13
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 00:56:23
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Walking 00:36:28
839 Kadri Varjend Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Walking 01:16:02
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 5 km Walking 00:56:21
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 00:53:59
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:03:44
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5 km Running 00:33:20
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Walking 00:49:56
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Walking 01:03:25
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:40
862 Heleri Vilu Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 00:59:53
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:53:55
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 01:01:42
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 02:18:15
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 5 km Walking 01:41:56
Sulge

Tulemuse detailne info

...