20. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 5 km - Pirita

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 437 Female: 332 Male: 105 Läbitud distants kokku: 2185 km Aeg kokku: 423:01:10
Pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
161 1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Walking 00:49:19
183 3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Walking 00:52:22
240 4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 00:56:28
77 5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5 km Running 00:34:43
307 10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 01:02:41
33 11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5 km Running 00:29:12
374 13 Avantika Arya Agrawal Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Walking 01:14:56
176 16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Walking 00:51:29
308 17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Running 01:02:46
302 18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Running 01:02:05
344 19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 01:07:45
241 20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 00:56:34
160 21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 5 km Running 00:49:12
414 23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Walking 01:37:01
29 24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:28:40
47 25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Running 00:31:25
44 29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5 km Running 00:31:14
283 33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 5 km Walking 01:00:22
295 34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 5 km Walking 01:01:32
103 36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:37:54
296 38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:01:36
265 43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:58:42
338 45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:07:19
112 46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:39:59
418 54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 01:40:05
421 57 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5 km Walking 01:44:27
204 61 Riina Celik Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:20
208 62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 00:54:30
274 64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:00:00
413 67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 01:35:56
324 70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Walking 01:04:32
249 71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 00:57:12
9 72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Running 00:25:20
185 74 Erik Elango Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5 km Walking 00:52:42
246 77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 00:56:58
212 81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Walking 00:55:03
234 83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Walking 00:56:18
210 84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 00:54:47
364 85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Walking 01:11:26
117 87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Running 00:40:47
35 90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Running 00:29:43
370 91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:12:55
404 92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 01:27:58
124 94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 00:42:20
191 95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:53:06
293 96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Walking 01:01:23
82 97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Running 00:35:03
216 98 Marina Gusseva Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Walking 00:55:21
325 106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:04:37
157 111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:48:45
365 112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:11:58
95 894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 5 km Running 00:36:55
190 119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:53:03
110 120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:39:30
360 121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 01:10:59
390 125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Walking 01:22:00
66 122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Running 00:33:15
202 124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 00:54:07
313 126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 01:03:35
16 127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 5 km Running 00:26:21
108 129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Running 00:39:24
268 132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 00:59:07
184 135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:52:38
311 136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5 km Walking 01:02:55
332 150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 5 km Walking 01:06:22
78 140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:34:51
359 141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 01:10:49
389 148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 01:21:42
319 142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 01:04:14
73 143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Running 00:33:52
433 154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 5 km Walking 03:03:02
330 155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 5 km Running 01:05:51
86 158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Running 00:35:32
383 159 Sirly Jürioja Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Walking 01:19:07
156 161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5 km Walking 00:48:38
310 145 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5 km Walking 01:02:49
242 162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Walking 00:56:36
131 164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5 km Walking 00:43:36
2 165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:19:51
159 168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:48:54
343 169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:07:44
372 170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 01:13:36
123 172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:42:19
280 173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 01:00:12
109 174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Running 00:39:24
93 176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Running 00:36:46
424 177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Walking 01:51:18
287 179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 01:00:48
152 181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Running 00:48:11
153 182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5 km Running 00:48:18
277 184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:00:10
215 187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 00:55:16
142 189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 00:46:29
297 191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:01:39
214 193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5 km Running 00:55:16
189 194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 00:52:55
72 195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Running 00:33:50
133 199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 00:44:00
57 202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:18
19 897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:26:56
380 203 Tiia Kaupmees Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5 km Walking 01:18:58
97 204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5 km Running 00:37:03
323 208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 01:04:25
129 209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Walking 00:43:02
237 210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5 km Walking 00:56:23
427 213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 02:11:15
79 214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5 km Running 00:34:53
236 216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5 km Walking 00:56:21
147 225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 00:47:04
91 227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5 km Running 00:35:51
179 891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 5 km Walking 00:51:43
84 229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Running 00:35:15
406 231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5 km Walking 01:28:20
60 235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 5 km Running 00:32:25
400 236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Walking 01:26:35
368 238 Sander Konso Male
Harju maakond
  Team SN M 5 km Running 01:12:29
102 241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:37:49
30 285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5 km Running 00:28:46
187 244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 00:52:49
292 249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 01:01:23
358 287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:10:41
75 250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5 km Running 00:34:09
88 246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5 km Running 00:35:43
419 247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Walking 01:41:00
376 251 Ilja Kretšin Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Walking 01:16:00
207 252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:54:30
348 258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 5 km Walking 01:08:40
395 253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Walking 01:23:37
141 255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 5 km Running 00:46:16
87 256 Karmen Kruutmann Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Running 00:35:39
42 262 Kristel Kukk Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 5 km Running 00:30:50
122 960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 5 km Running 00:41:56
154 290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5 km Walking 00:48:19
384 264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:20:00
36 267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5 km Running 00:29:48
304 269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 01:02:07
322 272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Walking 01:04:24
416 291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 01:38:20
94 292 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5 km Running 00:36:51
425 296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 01:53:21
186 276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5 km Walking 00:52:47
381 277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 01:19:00
46 298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Running 00:31:24
175 299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Running 00:51:26
385 300 Liia Laanson Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:20:00
258 302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 00:58:13
342 304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5 km Walking 01:07:34
23 305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 5 km Running 00:27:50
375 308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Walking 01:15:55
217 309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 00:55:22
25 378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Running 00:28:01
194 311 Tiina Lauri Female
Harju maakond
  LC SUPPLY N 5 km Walking 00:53:30
321 313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:04:19
162 314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Walking 00:49:19
192 315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 5 km Walking 00:53:12
163 316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5 km Walking 00:49:19
306 317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:02:31
267 319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Running 00:59:04
107 320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:39:24
422 322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 5 km Walking 01:45:00
397 323 Mariliis Leitud Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:24:55
224 325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:55:46
243 328 Liana Lemkov Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Walking 00:56:38
301 329 Kirke Maria Lepik Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5 km Walking 01:02:00
213 330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 00:55:12
150 331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5 km Walking 00:48:03
22 912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 5 km Running 00:27:40
412 338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5 km Walking 01:35:44
264 340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 00:58:41
300 341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5 km Walking 01:01:58
193 343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Walking 00:53:18
228 344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:55:58
251 346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5 km Walking 00:57:30
209 348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:37
371 351 Mailis Linde Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 5 km Walking 01:12:56
21 352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5 km Running 00:27:07
4 917 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Running 00:22:03
387 357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5 km Walking 01:20:39
346 375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5 km Walking 01:08:04
128 376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5 km Running 00:42:47
286 358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5 km Walking 01:00:26
276 360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5 km Running 01:00:08
17 363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:26:26
155 366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Walking 00:48:24
257 367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 00:58:00
45 372 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:31:17
101 381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 5 km Running 00:37:47
5 384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Running 00:23:06
315 385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Walking 01:03:55
291 386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:01:14
145 387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 00:46:41
294 391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 01:01:30
165 446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 00:49:27
221 399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Walking 00:55:40
223 400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5 km Walking 00:55:40
220 401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Walking 00:55:40
222 402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5 km Walking 00:55:40
52 447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Running 00:31:50
181 448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 00:51:57
339 404 Alla Maslennikova Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 5 km Walking 01:07:23
177 405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:51:33
250 406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Walking 00:57:13
1 407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 00:19:32
411 409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 5 km Walking 01:35:37
219 410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5 km Walking 00:55:29
399 412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:26:00
233 413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:56:14
431 414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5 km Walking 02:35:12
432 415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 5 km Walking 02:35:53
125 416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 5 km Walking 00:42:23
164 418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:49:24
119 920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 00:41:21
200 422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5 km Walking 00:53:59
168 423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 00:50:19
263 424 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 5 km Walking 00:58:38
367 438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 5 km Walking 01:12:02
138 429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 5 km Walking 00:45:22
14 440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:25:47
83 451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:35:06
158 433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5 km Walking 00:48:46
429 435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Walking 02:22:37
114 437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Running 00:40:15
32 452 Maarja Müür Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Running 00:29:12
67 454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 5 km Running 00:33:26
6 455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5 km Running 00:23:50
369 460 Anastasia Niitmets Female
Harju maakond
  Team SN N 5 km Walking 01:12:29
345 465 Obinna Olaoluwa Njoku Male
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS M 5 km Walking 01:07:59
391 472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Walking 01:22:09
115 466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:40:22
355 468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 5 km Walking 01:10:00
289 473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 5 km Walking 01:00:53
20 921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:27:01
225 881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5 km Running 00:55:49
39 882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:30:17
148 476 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:47:12
180 477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5 km Walking 00:51:49
288 478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:00:51
415 883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Running 01:37:05
118 480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Running 00:41:08
252 950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:57:32
253 483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:57:32
373 484 Evelin Orgmets Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 5 km Walking 01:14:27
28 485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:28:37
100 488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:37:44
13 489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:25:30
305 490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 01:02:17
361 491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5 km Walking 01:11:09
235 495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5 km Walking 00:56:21
55 496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Running 00:32:06
260 498 Lilian Paju Female
Saare maakond
    N 5 km Walking 00:58:23
328 500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 5 km Walking 01:05:19
134 502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 5 km Walking 00:44:07
37 504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Running 00:30:01
12 506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:25:26
314 508 Viktoria Panova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:03:36
393 509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:23:22
8 512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:24:30
31 514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5 km Running 00:28:46
166 518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 5 km Walking 00:49:52
203 521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:09
299 522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:01:47
188 528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 00:52:50
135 529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:44:28
270 532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5 km Walking 00:59:19
116 533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:40:24
428 534 Rauno Pihel Male
Harju maakond
  RIK 1 M 5 km Walking 02:21:10
149 535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:48:00
62 536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:32:50
341 537 Elen Piik Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Walking 01:07:31
49 538 Tauri Piir Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5 km Running 00:31:32
70 925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 5 km Running 00:33:30
89 543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Running 00:35:47
333 908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:06:23
403 544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 5 km Walking 01:27:10
63 561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5 km Running 00:32:56
136 545 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Running 00:44:39
151 565 Külli Pööbo Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Running 00:48:04
351 546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 01:09:11
65 547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 5 km Running 00:33:07
435 548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Walking 04:25:55
254 566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5 km Walking 00:57:38
56 553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Running 00:32:09
48 555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:31:25
54 571 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:32:00
106 927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Running 00:38:50
255 928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5 km Walking 00:57:49
335 573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5 km Walking 01:06:38
126 574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5 km Running 00:42:25
96 576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:36:59
111 580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:39:37
247 585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5 km Walking 00:57:01
196 586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5 km Walking 00:53:35
282 589 Külli Reha Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:00:20
205 592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:28
271 593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 00:59:22
113 594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Running 00:40:08
34 595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Running 00:29:27
232 597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 00:56:13
198 599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Walking 00:53:37
434 600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Walking 03:47:43
259 602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Walking 00:58:21
272 609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:59:44
298 610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:01:41
38 611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Running 00:30:12
318 612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5 km Walking 01:04:11
64 614 Renee Roomet Male
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 5 km Running 00:33:00
336 615 Jaana Roopa Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:07:15
140 620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Walking 00:46:08
430 622 Marek Ross Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Walking 02:27:16
347 623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5 km Walking 01:08:18
316 628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Walking 01:04:00
303 624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 5 km Walking 01:02:05
218 630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 00:55:27
15 633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:26:12
340 634 Karin Saarnak Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Walking 01:07:24
11 635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5 km Running 00:25:22
266 636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Running 00:58:55
61 932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 5 km Running 00:32:41
408 642 Mehin Salimli Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 5 km Walking 01:32:42
211 643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5 km Walking 00:54:51
436 644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 05:07:42
229 650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 5 km Walking 00:56:04
423 651 Edgar Sarap Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5 km Walking 01:49:02
281 653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Walking 01:00:18
410 654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:34:05
269 655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:59:19
139 657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 00:45:24
350 660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 5 km Walking 01:09:06
10 661 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:25:21
248 669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 5 km Walking 00:57:04
41 671 Taavi Siilbek Male
Harju maakond
Telia SK
Telia
.emt5 M 5 km Running 00:30:50
195 673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 5 km Walking 00:53:34
285 934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:00:23
182 679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 5 km Walking 00:52:11
92 680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:35:57
174 682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Running 00:51:18
420 684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5 km Walking 01:42:07
53 686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5 km Running 00:31:56
290 688 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 01:00:54
71 689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:33:37
409 692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5 km Walking 01:33:54
356 693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:10:11
398 694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:25:36
256 695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:57:55
317 697 Mare Spitz Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:04:09
309 702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5 km Walking 01:02:47
362 703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:11:12
137 711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Walking 00:44:46
169 705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 00:50:42
50 724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5 km Running 00:31:33
127 725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 5 km Running 00:42:37
7 935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5 km Running 00:24:14
392 726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5 km Walking 01:23:18
18 727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5 km Running 00:26:27
239 729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:56:27
172 730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Walking 00:51:11
173 731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 5 km Walking 00:51:16
437 733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5 km Walking 05:28:23
227 735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5 km Walking 00:55:55
273 736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 00:59:59
396 738 Talis Tamm Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar M 5 km Running 01:23:49
379 802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Walking 01:18:06
43 743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5 km Running 00:30:52
90 744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:35:49
378 803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 5 km Walking 01:17:24
388 748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 01:21:00
357 751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5 km Walking 01:10:40
143 753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 5 km Walking 00:46:32
262 756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Walking 00:58:28
386 757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5 km Walking 01:20:36
382 758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 5 km Walking 01:19:05
68 760 Kaidi Teppor-Roomet Female
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 5 km Running 00:33:28
178 909 Alar Teras Male
Harju maakond
  ASAP M 5 km Walking 00:51:42
170 761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5 km Walking 00:51:02
144 764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 00:46:36
51 765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:31:40
401 766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 5 km Walking 01:26:51
394 768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5 km Walking 01:23:32
261 773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5 km Walking 00:58:25
402 775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 5 km Walking 01:27:00
206 938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 5 km Walking 00:54:29
226 800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:55:49
81 778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5 km Running 00:34:54
331 779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5 km Walking 01:06:12
244 780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:56:48
337 783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5 km Walking 01:07:18
40 784 Kadi Torila Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5 km Running 00:30:38
312 785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 5 km Running 01:03:04
167 786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5 km Walking 00:49:59
199 804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 5 km Walking 00:53:41
334 790 Ruth Trääder Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 01:06:38
278 787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 01:00:10
76 789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5 km Running 00:34:21
353 791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5 km Walking 01:09:22
99 794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5 km Running 00:37:33
407 795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 5 km Walking 01:28:21
104 805 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5 km Running 00:38:06
80 806 Birgit Uibu Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 5 km Running 00:34:53
377 885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 5 km Walking 01:16:30
146 810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5 km Walking 00:46:42
354 886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:09:44
201 812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5 km Walking 00:54:02
3 940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5 km Running 00:21:18
230 817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5 km Walking 00:56:06
58 876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5 km Running 00:32:19
130 818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5 km Running 00:43:20
329 819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5 km Running 01:05:24
69 820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Running 00:33:28
27 824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5 km Running 00:28:19
59 825 Rein Vaimel Male
Harju maakond
SuperSport - IPA   M 5 km Running 00:32:22
74 826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:33:56
326 827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5 km Walking 01:04:39
24 831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 5 km Running 00:28:01
231 877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5 km Walking 00:56:08
26 834 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 5 km Running 00:28:10
349 835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5 km Walking 01:08:49
85 837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5 km Walking 00:35:23
245 839 Kadri Varjend Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5 km Running 00:56:57
238 840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 5 km Walking 00:56:25
275 842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5 km Walking 01:00:00
405 843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5 km Walking 01:28:08
352 846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:09:19
426 848 Ergo Veevel Male
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 5 km Walking 02:00:00
366 851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5 km Walking 01:12:00
279 853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5 km Walking 01:00:11
98 854 Kristi Vettik Female
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 5 km Running 00:37:05
120 855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:41:28
132 858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Walking 00:43:42
121 859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:41:33
284 860 Kairi Viitung Female
Harju maakond
  K-Tiim N 5 km Walking 01:00:23
197 867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:53:37
171 868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5 km Walking 00:51:04
320 871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:16
417 714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 5 km Walking 01:39:31
105 715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 5 km Running 00:38:14
363 716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:11:23
327 718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 5 km Walking 01:05:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...