20. TRADEHOUSE Tervisejooks
10. etapp - 4,6 km - Maarjamäe/Lauluväljak

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 425 Female: 326 Male: 99 Läbitud distants kokku: 1955 km Aeg kokku: 357:36:08
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:13:00
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.6 km Walking 00:52:59
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:50:20
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.6 km Running 00:24:10
9 Anne Aaver Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.6 km Running 01:23:33
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.6 km Running 00:29:10
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Walking 00:39:21
17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Walking 01:28:16
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:57:31
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.6 km Walking 01:12:24
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 00:45:21
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4.6 km Walking 00:35:05
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.6 km Running 00:37:31
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:27:20
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Running 00:27:29
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.6 km Running 00:28:44
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.6 km Walking 00:53:55
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.6 km Running 00:29:38
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:55:10
39 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.6 km Running 00:29:56
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:23:27
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:55:23
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.6 km Running 00:31:05
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.6 km Running 00:29:12
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:52:01
893 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:17:35
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:01:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:39:46
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.6 km Walking 00:49:27
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:57:11
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.6 km Running 00:21:12
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:48:31
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.6 km Walking 00:54:27
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:59:25
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 01:05:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.6 km Running 00:30:18
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Running 00:25:34
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 01:04:22
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 00:54:58
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:32:28
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:46:28
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.6 km Walking 01:18:22
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Running 00:33:53
100 Eveli Haas Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:48:36
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 00:46:48
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:53:57
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:41:33
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4.6 km Running 00:45:40
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:36:57
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.6 km Running 00:36:56
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 00:49:32
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:35:03
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:57:09
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Walking 01:29:01
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Running 00:29:31
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 00:48:24
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 01:07:04
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.6 km Running 00:23:56
129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Running 00:43:03
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:48:49
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.6 km Walking 00:48:09
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 01:05:03
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:40:59
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.6 km Walking 00:56:47
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.6 km Walking 00:50:25
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:35:01
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Running 00:30:59
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 00:57:18
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 01:03:13
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:56:14
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.6 km Running 00:54:02
154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 4.6 km Walking 01:50:44
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.6 km Walking 01:02:55
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.6 km Running 00:33:20
159 Sirly Jürioja Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Walking 00:54:49
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.6 km Walking 00:42:29
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 00:52:57
163 Kairi Kadastik Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:53:47
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.6 km Running 00:31:38
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:28:22
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Running 00:39:02
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:49:21
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:09:20
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 01:09:30
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:43:40
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:57:35
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.6 km Running 00:37:33
175 Käthlin Kalmann Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:59:15
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Running 00:33:32
178 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Running 00:30:05
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.6 km Walking 00:55:42
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.6 km Walking 00:48:40
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.6 km Running 00:42:39
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 00:56:29
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:52:02
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 01:07:04
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:50:22
193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.6 km Running 00:47:25
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:51:10
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.6 km Running 00:25:08
198 Maarja Kask Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.6 km Walking 00:58:25
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Running 00:45:40
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:57:48
897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:22:23
203 Tiia Kaupmees Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Walking 01:18:35
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.6 km Running 00:35:56
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 00:53:55
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.6 km Walking 00:57:34
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.6 km Walking 00:46:11
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 01:18:24
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.6 km Running 00:30:43
215 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.6 km Walking 00:53:26
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Walking 01:32:42
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.6 km Walking 01:05:09
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 00:39:32
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.6 km Running 00:32:42
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.6 km Running 00:24:24
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.6 km Walking 00:46:00
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Running 00:35:48
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.6 km Running 00:54:46
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.6 km Running 00:28:50
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.6 km Running 01:01:30
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.6 km Walking 01:17:19
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:34:40
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.6 km Running 00:28:17
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:47:55
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Walking 00:51:12
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:53:29
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.6 km Walking 01:09:20
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.6 km Running 00:32:00
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Walking 01:36:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:47:41
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.6 km Running 01:04:21
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Walking 00:45:37
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.6 km Walking 00:40:18
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.6 km Walking 01:00:01
262 Kristel Kukk Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.6 km Running 00:29:11
261 Kristel Kukk Female
Harju maakond
  Curious Furious N 4.6 km Walking 00:54:32
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Running 01:06:00
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.6 km Running 00:31:02
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:45:16
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.6 km Walking 01:05:42
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:50:57
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.6 km Walking 01:53:38
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.6 km Walking 00:48:25
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 01:06:20
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Running 00:32:01
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.6 km Running 00:50:29
300 Liia Laanson Female
Harju maakond
ABB   N 4.6 km Walking 00:50:00
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 00:49:37
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.6 km Walking 01:21:25
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.6 km Running 00:24:50
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.6 km Walking 00:59:30
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:54:31
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.6 km Running 00:30:56
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:58:42
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:52:53
320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:56:11
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.6 km Walking 00:49:36
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:53:00
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:49:46
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.6 km Walking 00:46:32
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.6 km Walking 01:23:22
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.6 km Running 00:32:36
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:53:30
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.6 km Running 00:21:10
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.6 km Walking 00:56:01
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:34:48
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.6 km Walking 00:49:00
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:51:01
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4.6 km Walking 00:53:04
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.6 km Running 00:23:06
353 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.6 km Walking 01:16:10
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.6 km Walking 00:46:09
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.6 km Walking 01:06:25
376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.6 km Running 00:33:41
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.6 km Walking 00:57:24
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:53:08
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:28:03
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Running 00:37:47
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:54:00
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.6 km Walking 01:05:12
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.6 km Walking 01:00:41
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.6 km Running 00:35:32
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Running 00:21:30
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.6 km Walking 01:05:49
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:26:16
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.6 km Walking 00:49:18
388 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:33:35
390 Maido Maiste Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.6 km Walking 02:07:53
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Running 00:51:09
918 Martin Mändla Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:28:55
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Running 00:44:16
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.6 km Walking 00:56:13
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.6 km Walking 00:56:13
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.6 km Walking 00:56:13
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.6 km Walking 00:56:13
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:49:29
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.6 km Walking 01:01:21
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 00:58:56
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:52:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:55:13
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.6 km Walking 00:59:08
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.6 km Walking 00:58:48
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 01:06:30
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Running 00:46:44
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:39:02
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:54:29
424 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.6 km Walking 00:45:07
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.6 km Walking 00:51:05
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:22:17
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.6 km Walking 01:04:57
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:28:38
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.6 km Running 00:41:14
434 Liisi Mustkivi Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.6 km Walking 00:49:14
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Walking 01:40:34
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Running 00:35:32
452 Maarja Müür Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Running 00:25:58
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.6 km Running 00:28:57
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.6 km Running 00:24:23
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:28:02
457 Nikolay Nesterovich Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:33:30
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.6 km Running 00:51:40
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:31:43
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.6 km Walking 01:50:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 4.6 km Walking 00:49:37
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.6 km Walking 00:42:15
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:23:09
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.6 km Running 00:32:22
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Running 00:27:52
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.6 km Walking 00:47:47
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:58:17
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 01:07:03
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.6 km Running 00:34:43
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:45:44
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Walking 01:06:31
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:45:44
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:23:11
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:35:17
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 00:53:18
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.6 km Walking 00:48:02
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Running 00:26:05
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.6 km Walking 01:07:10
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.6 km Running 00:27:59
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 4.6 km Running 00:52:29
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:24:54
508 Viktoria Panova Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:48:36
511 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:07
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.6 km Running 00:22:36
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.6 km Walking 00:46:49
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.6 km Running 00:26:44
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:32
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:50:21
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 01:11:23
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Walking 00:47:56
533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:28:43
534 Rauno Pihel Male
Harju maakond
  RIK 1 M 4.6 km Walking 01:35:23
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:46:18
536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Running 00:30:00
537 Elen Piik Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4.6 km Walking 00:55:56
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Walking 00:54:35
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4.6 km Running 00:31:18
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.6 km Running 00:32:43
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.6 km Walking 00:47:33
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.6 km Walking 00:52:26
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Running 00:29:45
565 Külli Pööbo Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Running 00:41:15
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 00:54:47
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Running 00:34:17
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.6 km Walking 00:53:42
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Running 00:28:43
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Running 00:26:49
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Running 00:30:40
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.6 km Walking 01:04:42
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.6 km Walking 01:05:01
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.6 km Walking 01:19:33
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.6 km Running 00:33:35
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:35:41
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.6 km Running 00:35:54
581 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.6 km Running 00:33:53
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.6 km Walking 00:41:09
590 Marge Rehepapp Female
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE N 4.6 km Running 00:35:25
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.6 km Running 00:43:27
592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:47:55
929 Helmuth Martin Reisner Male
Harju maakond
  JAP M 4.6 km Running 00:30:14
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:51:30
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Running 00:39:45
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Running 00:27:42
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 00:54:55
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 01:07:48
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Walking 00:56:13
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.6 km Walking 00:52:10
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.6 km Walking 00:42:29
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Walking 00:53:16
930 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 01:00:16
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:47:38
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:08:34
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Running 00:26:49
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.6 km Running 00:29:22
614 Renee Roomet Male
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4.6 km Running 00:32:34
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.6 km Running 00:27:48
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.6 km Running 01:11:54
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.6 km Walking 01:01:38
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Walking 01:15:41
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4.6 km Walking 00:59:50
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:54:53
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:59:31
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.6 km Running 00:23:33
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.6 km Running 01:32:06
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4.6 km Running 00:27:45
642 Mehin Salimli Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.6 km Walking 01:05:14
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.6 km Walking 01:03:32
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 4.6 km Walking 00:47:33
933 Eela Samblik Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:24:10
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4.6 km Walking 00:54:51
654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:06:33
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:53:18
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Walking 00:43:08
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.6 km Walking 00:52:11
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.6 km Walking 00:38:29
664 Annemari Sepp Female
Harju maakond
  A-TEAM N 4.6 km Walking 01:02:22
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.6 km Walking 00:52:58
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.6 km Walking 00:47:51
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:14:01
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Running 00:40:01
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:50:25
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:03:00
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:43:34
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 01:03:25
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Running 00:27:29
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.6 km Walking 01:01:21
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.6 km Walking 00:56:15
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.6 km Running 00:27:42
709 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.6 km Walking 00:50:47
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:18
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.6 km Running 00:30:26
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:44:02
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:48:36
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:50:50
696 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:20:07
697 Mare Spitz Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:03:16
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 01:39:04
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:25:56
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.6 km Walking 00:46:18
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.6 km Walking 01:09:46
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.6 km Running 00:27:50
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.6 km Walking 01:19:08
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.6 km Running 00:25:22
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:20:32
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.6 km Walking 00:47:21
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.6 km Walking 00:47:20
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.6 km Walking 01:37:28
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 00:56:30
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:06:00
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.6 km Running 00:30:33
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:32:59
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:58:42
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.6 km Running 00:49:18
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.6 km Walking 01:04:55
760 Kaidi Teppor-Roomet Female
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4.6 km Running 00:32:34
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.6 km Walking 00:48:24
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.6 km Running 00:32:03
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 00:40:23
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 00:31:44
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.6 km Walking 01:05:37
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.6 km Walking 01:21:21
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:33:40
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.6 km Walking 01:04:15
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Walking 00:51:17
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.6 km Running 00:28:52
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.6 km Walking 00:53:51
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:46:10
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.6 km Running 00:30:29
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.6 km Running 00:56:18
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Walking 00:40:07
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.6 km Walking 01:25:03
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 01:00:20
790 Ruth Trääder Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:27:19
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 01:06:42
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.6 km Walking 00:42:12
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.6 km Running 00:31:00
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.6 km Walking 01:29:06
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.6 km Walking 01:33:13
805 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.6 km Running 00:28:32
806 Birgit Uibu Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4.6 km Running 00:28:14
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.6 km Walking 01:19:53
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Walking 00:56:24
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.6 km Walking 00:45:16
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.6 km Walking 00:50:43
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.6 km Running 00:22:21
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.6 km Running 00:46:42
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.6 km Running 00:30:33
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.6 km Walking 01:12:07
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.6 km Running 00:32:57
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.6 km Running 00:33:02
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.6 km Running 00:27:12
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:31:00
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.6 km Walking 00:55:47
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.6 km Walking 01:18:50
831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.6 km Running 00:30:01
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.6 km Walking 00:41:10
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.6 km Walking 01:00:19
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.6 km Walking 00:53:19
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.6 km Walking 00:54:43
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.6 km Running 00:32:10
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.6 km Walking 00:47:23
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.6 km Walking 00:49:39
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.6 km Walking 00:46:20
844 Andreas Veber Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.6 km Running 00:26:13
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 01:10:03
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.6 km Running 00:24:51
848 Ergo Veevel Male
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 4.6 km Walking 05:54:00
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.6 km Running 00:39:12
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.6 km Walking 00:54:00
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.6 km Walking 01:24:36
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:31:35
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Walking 01:25:55
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:37:18
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:52:52
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.6 km Walking 00:47:31
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:55:28
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 4.6 km Walking 01:49:09
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.6 km Walking 00:49:26
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:51:39
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4.6 km Walking 00:54:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...