20. TRADEHOUSE Tervisejooks
11. etapp - 4,4 km - Sütiste parkmets

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 417 Female: 314 Male: 103 Läbitud distants kokku: 1835 km Aeg kokku: 348:50:14
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.4 km Walking 00:46:29
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.4 km Walking 00:46:49
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.4 km Running 00:24:02
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.4 km Walking 00:55:04
7 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4.4 km Walking 00:48:29
10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.4 km Walking 00:49:08
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.4 km Running 00:26:55
13 Avantika Arya Agrawal Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.4 km Walking 01:06:04
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.4 km Walking 00:48:11
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.4 km Running 00:35:40
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.4 km Walking 00:59:34
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.4 km Walking 00:43:28
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4.4 km Running 00:20:10
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4.4 km Running 00:32:48
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.4 km Running 00:35:56
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.4 km Running 00:26:35
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.4 km Running 00:27:30
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.4 km Walking 00:51:38
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.4 km Running 00:57:14
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Running 00:46:34
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.4 km Walking 00:52:25
39 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.4 km Running 00:27:31
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.4 km Walking 00:49:05
892 Taavi Audo Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.4 km Running 00:20:50
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.4 km Walking 01:14:52
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.4 km Running 00:30:13
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.4 km Running 00:27:56
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.4 km Walking 00:56:22
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 01:01:43
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.4 km Walking 00:56:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.4 km Walking 00:56:08
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.4 km Walking 01:00:31
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.4 km Walking 00:51:10
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.4 km Running 00:22:03
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Walking 00:44:21
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.4 km Walking 00:51:36
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.4 km Walking 00:46:52
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.4 km Walking 00:54:38
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.4 km Walking 00:45:42
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.4 km Walking 01:10:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.4 km Running 00:33:24
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.4 km Walking 01:40:45
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.4 km Running 00:26:43
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.4 km Walking 00:55:25
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.4 km Walking 01:09:10
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.4 km Walking 00:30:18
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 00:40:27
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.4 km Walking 00:52:58
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.4 km Running 00:34:20
98 Marina Gusseva Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.4 km Walking 00:47:55
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.4 km Walking 00:46:43
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.4 km Walking 00:55:24
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.4 km Walking 00:43:07
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Walking 01:13:58
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4.4 km Running 00:44:03
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.4 km Running 00:35:59
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.4 km Running 00:37:06
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.4 km Walking 00:43:28
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:31:33
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.4 km Walking 00:56:58
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.4 km Walking 01:42:31
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.4 km Walking 00:44:31
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.4 km Walking 00:48:24
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.4 km Running 00:29:00
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.4 km Running 00:19:37
129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.4 km Running 00:43:18
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.4 km Walking 01:01:24
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.4 km Walking 00:34:50
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.4 km Walking 01:04:38
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:48:44
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.4 km Walking 00:51:20
149 Helen Järve Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.4 km Running 00:27:53
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.4 km Walking 00:51:07
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:33:17
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Running 00:28:31
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.4 km Walking 01:04:58
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.4 km Walking 01:11:46
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.4 km Walking 01:00:24
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.4 km Walking 00:49:06
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.4 km Running 00:29:24
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.4 km Walking 00:57:06
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.4 km Walking 00:42:14
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.4 km Walking 00:48:53
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.4 km Running 00:28:09
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Running 00:21:32
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.4 km Running 00:28:30
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 00:42:39
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.4 km Walking 01:32:06
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.4 km Walking 01:19:38
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.4 km Walking 00:45:40
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.4 km Running 00:33:02
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.4 km Walking 00:43:58
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.4 km Walking 01:09:00
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.4 km Running 00:43:20
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.4 km Running 00:58:15
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.4 km Walking 00:35:08
288 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4.4 km Walking 01:03:32
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 4.4 km Walking 00:48:30
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.4 km Walking 01:08:35
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Running 00:25:29
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.4 km Running 00:53:54
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:59:07
203 Tiia Kaupmees Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.4 km Walking 01:16:07
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.4 km Walking 01:04:23
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.4 km Walking 00:49:57
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.4 km Walking 00:43:39
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.4 km Walking 00:41:36
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.4 km Running 00:30:41
215 Naomi Jessica Kiivikas Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.4 km Walking 02:05:15
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.4 km Walking 01:39:02
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.4 km Walking 00:34:43
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.4 km Walking 00:48:48
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.4 km Running 00:24:46
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.4 km Running 00:34:22
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.4 km Walking 00:50:31
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:57:48
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.4 km Running 00:26:37
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.4 km Running 01:17:49
238 Sander Konso Male
Harju maakond
  Team SN M 4.4 km Running 01:10:07
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.4 km Walking 01:22:44
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.4 km Running 00:34:32
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.4 km Running 00:23:54
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.4 km Walking 00:50:38
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 4.4 km Walking 00:54:20
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.4 km Running 00:31:01
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:50:45
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.4 km Walking 01:13:26
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.4 km Running 00:32:42
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.4 km Walking 01:15:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Walking 01:01:55
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.4 km Walking 00:36:33
256 Karmen Kruutmann Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.4 km Running 00:28:45
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.4 km Walking 00:43:38
261 Kristel Kukk Female
Harju maakond
  Curious Furious N 4.4 km Running 00:32:58
262 Kristel Kukk Female
Harju maakond
ABB ABB This Is The End N 4.4 km Walking 01:05:23
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4.4 km Running 00:31:55
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.4 km Running 01:25:24
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.4 km Walking 01:20:00
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.4 km Walking 01:01:17
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.4 km Walking 00:57:28
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.4 km Walking 00:47:56
295 Kätlin Küünemäe Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.4 km Walking 00:47:47
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.4 km Walking 01:09:37
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.4 km Walking 00:47:39
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.4 km Walking 01:05:39
274 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 4.4 km Running 00:28:33
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4.4 km Walking 01:32:19
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.4 km Running 00:58:27
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.4 km Walking 00:50:07
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.4 km Walking 01:09:25
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.4 km Running 02:06:21
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.4 km Running 00:32:24
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.4 km Running 00:20:45
902 Mario Lambing Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.4 km Running 00:19:30
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.4 km Running 00:32:40
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.4 km Running 00:36:15
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.4 km Walking 00:40:29
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.4 km Walking 00:40:29
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.4 km Walking 00:49:58
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.4 km Walking 00:34:50
320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:55:36
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:01:09
326 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4.4 km Running 00:30:28
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.4 km Walking 00:49:58
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.4 km Walking 00:43:23
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4.4 km Running 00:25:56
334 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.4 km Running 00:24:33
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.4 km Walking 00:40:21
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.4 km Walking 00:46:27
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.4 km Walking 00:57:46
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.4 km Running 00:19:45
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.4 km Walking 01:00:11
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:43:54
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.4 km Walking 00:51:38
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:39:32
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.4 km Running 00:23:16
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.4 km Walking 00:48:22
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.4 km Walking 00:58:19
376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.4 km Running 00:33:30
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.4 km Walking 00:58:36
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.4 km Walking 00:51:52
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.4 km Running 00:54:52
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.4 km Running 00:23:03
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.4 km Running 00:33:18
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.4 km Walking 00:44:00
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.4 km Walking 01:10:14
372 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.4 km Running 00:24:20
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.4 km Walking 01:13:54
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.4 km Running 00:20:00
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.4 km Walking 00:42:55
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:54:31
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.4 km Walking 00:48:41
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.4 km Running 01:03:10
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.4 km Walking 00:38:18
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.4 km Walking 01:08:22
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:44:41
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.4 km Walking 00:59:00
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.4 km Walking 01:26:34
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.4 km Walking 00:50:24
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:46:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:52:03
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.4 km Walking 00:51:02
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.4 km Running 00:50:39
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.4 km Walking 00:45:55
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.4 km Walking 00:51:55
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.4 km Running 01:25:13
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 00:37:56
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.4 km Walking 00:49:24
424 Katrin Milva Female
Tartu maakond
ABB ABB TnE rütmirühm N 4.4 km Walking 00:45:49
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4.4 km Walking 00:52:10
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.4 km Walking 00:49:47
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:21:14
431 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.4 km Walking 00:51:55
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.4 km Walking 00:49:50
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:48:23
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.4 km Walking 00:41:22
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.4 km Walking 00:52:43
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.4 km Running 00:34:20
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.4 km Running 00:26:09
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.4 km Running 00:26:22
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:28:09
460 Anastasia Niitmets Female
Harju maakond
  Team SN N 4.4 km Running 01:10:07
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.4 km Walking 00:46:08
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:39:40
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.4 km Walking 00:59:55
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 4.4 km Walking 00:48:28
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.4 km Walking 00:37:25
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.4 km Running 00:21:44
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.4 km Walking 00:56:19
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.4 km Walking 00:42:43
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.4 km Walking 00:48:48
479 Katrin Olak Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.4 km Walking 00:59:21
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.4 km Running 01:32:59
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:49:12
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:49:12
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:22:53
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.4 km Running 00:35:28
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.4 km Running 00:22:50
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.4 km Walking 00:45:40
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.4 km Running 00:42:46
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.4 km Running 00:24:55
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.4 km Walking 01:02:47
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.4 km Running 00:37:06
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.4 km Running 00:28:48
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 4.4 km Running 00:47:57
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.4 km Running 00:21:39
508 Viktoria Panova Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:46:12
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.4 km Running 01:55:23
516 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.4 km Walking 00:52:08
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.4 km Walking 00:46:56
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.4 km Running 00:25:24
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:38:55
524 Lada Peikre Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 4.4 km Walking 00:49:51
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.4 km Walking 00:52:38
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.4 km Walking 00:52:43
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Running 00:39:54
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.4 km Walking 00:51:17
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.4 km Walking 00:51:20
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4.4 km Running 00:28:19
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.4 km Running 00:29:43
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.4 km Walking 01:08:58
558 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.4 km Walking 00:56:37
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.4 km Walking 00:47:19
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.4 km Walking 01:12:30
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.4 km Running 00:29:21
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.4 km Walking 00:51:03
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.4 km Walking 00:50:37
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4.4 km Running 00:29:12
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.4 km Walking 00:50:04
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.4 km Walking 00:52:57
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.4 km Running 00:28:40
554 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.4 km Walking 01:05:54
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.4 km Running 00:30:20
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.4 km Running 00:41:50
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.4 km Walking 00:59:37
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.4 km Walking 01:10:24
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.4 km Running 00:35:00
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.4 km Running 00:35:47
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.4 km Walking 00:46:19
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.4 km Walking 00:35:51
590 Marge Rehepapp Female
Harju maakond
  IMAGINE POSSIBLE N 4.4 km Running 00:36:00
592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:42:38
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.4 km Walking 00:49:58
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.4 km Running 00:39:37
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.4 km Running 00:26:37
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.4 km Walking 00:57:12
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.4 km Walking 01:31:32
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.4 km Walking 00:46:57
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.4 km Walking 00:48:52
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.4 km Walking 00:48:37
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.4 km Walking 00:44:25
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:40:57
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:56:30
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.4 km Running 00:26:44
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.4 km Walking 00:52:11
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.4 km Running 00:31:06
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.4 km Running 00:32:13
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.4 km Walking 01:02:23
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.4 km Walking 01:03:15
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4.4 km Walking 01:35:27
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.4 km Walking 00:56:31
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:24:28
634 Karin Saarnak Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4.4 km Running 00:37:51
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.4 km Running 00:21:53
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.4 km Running 01:01:44
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4.4 km Walking 01:00:27
641 Sandra Saks Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.4 km Walking 00:54:28
642 Mehin Salimli Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 4.4 km Walking 00:58:34
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.4 km Walking 00:49:42
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.4 km Walking 02:52:33
933 Eela Samblik Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 01:00:55
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4.4 km Walking 02:00:12
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.4 km Walking 00:45:41
654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:09:03
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.4 km Walking 00:50:59
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.4 km Walking 00:39:06
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.4 km Walking 01:12:54
661 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.4 km Running 00:22:51
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 4.4 km Running 00:25:38
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.4 km Walking 00:59:15
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.4 km Walking 01:09:54
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:41:54
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.4 km Running 01:39:59
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:50:41
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 4.4 km Running 00:27:16
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 00:41:13
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.4 km Walking 00:53:43
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.4 km Walking 01:06:33
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.4 km Walking 00:45:00
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.4 km Running 00:25:41
688 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.4 km Walking 00:51:05
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:42:55
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.4 km Walking 01:13:47
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:33:05
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 00:54:57
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.4 km Walking 00:50:00
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.4 km Walking 01:15:01
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:27:26
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.4 km Walking 00:38:24
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.4 km Running 00:27:37
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.4 km Running 01:18:36
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.4 km Running 00:24:22
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:49:24
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 00:47:51
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.4 km Walking 00:47:29
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.4 km Walking 01:39:05
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.4 km Walking 00:48:01
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.4 km Walking 01:04:15
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.4 km Running 00:28:34
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:30:47
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4.4 km Walking 01:01:00
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 4.4 km Walking 00:50:38
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.4 km Running 01:21:12
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.4 km Walking 03:14:05
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.4 km Walking 00:43:23
756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.4 km Walking 00:45:06
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.4 km Walking 01:13:43
759 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK 2 M 4.4 km Running 00:24:39
909 Alar Teras Male
Harju maakond
  ASAP M 4.4 km Walking 00:43:58
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.4 km Walking 00:39:05
762 Kaja Tiit Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.4 km Running 00:38:11
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.4 km Running 00:33:49
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.4 km Walking 00:43:02
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.4 km Running 00:27:38
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.4 km Running 00:34:28
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.4 km Walking 01:10:01
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.4 km Running 00:53:56
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.4 km Walking 00:47:40
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.4 km Walking 01:25:15
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.4 km Walking 03:51:58
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.4 km Walking 00:56:20
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.4 km Walking 00:48:15
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.4 km Running 00:29:19
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.4 km Walking 00:49:35
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.4 km Walking 00:41:32
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.4 km Walking 01:01:25
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.4 km Running 00:22:27
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.4 km Walking 00:52:12
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.4 km Walking 00:42:20
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.4 km Running 00:28:33
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.4 km Walking 01:29:38
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.4 km Walking 01:01:36
794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.4 km Running 00:40:01
797 Freddi Turmann Male
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4.4 km Walking 00:56:02
805 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.4 km Running 00:26:55
806 Birgit Uibu Female
Pärnu maakond
Scoro Software OÜ   N 4.4 km Running 00:26:11
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.4 km Walking 01:11:54
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.4 km Walking 00:47:54
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 01:02:45
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.4 km Walking 00:49:48
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.4 km Running 00:21:27
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.4 km Walking 00:45:26
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.4 km Walking 01:20:42
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.4 km Running 00:59:17
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.4 km Running 00:26:43
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.4 km Running 00:31:22
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.4 km Walking 00:53:53
831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.4 km Running 00:28:11
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.4 km Running 00:31:22
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.4 km Walking 01:07:33
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.4 km Walking 00:50:18
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.4 km Walking 00:44:08
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.4 km Walking 00:50:06
844 Andreas Veber Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.4 km Running 00:28:24
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Running 00:54:07
848 Ergo Veevel Male
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 4.4 km Walking 01:57:00
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.4 km Walking 00:47:12
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.4 km Walking 01:36:24
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.4 km Walking 00:52:39
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:28:09
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.4 km Running 00:31:01
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.4 km Walking 00:36:43
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:31:27
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:54:47
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.4 km Walking 00:48:23
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:00:48
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4.4 km Walking 00:53:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...