20. TRADEHOUSE Tervisejooks
12. etapp - 6,4 km - Paljassaare

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 417 Female: 314 Male: 103 Läbitud distants kokku: 2673 km Aeg kokku: 497:55:49
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 6.4 km Walking 02:02:02
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Running 01:14:03
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 6.4 km Running 00:32:05
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Walking 01:21:01
10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Running 00:54:20
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 6.4 km Running 00:39:24
13 Avantika Arya Agrawal Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 6.4 km Walking 01:44:56
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Walking 01:53:14
17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Walking 01:24:21
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Running 00:54:03
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Walking 01:43:50
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Walking 01:04:51
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 6.4 km Running 00:31:49
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 6.4 km Walking 01:02:45
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 6.4 km Running 00:56:47
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.4 km Running 00:37:52
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 6.4 km Running 00:41:28
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Walking 01:24:32
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 6.4 km Walking 01:04:02
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 6.4 km Walking 01:40:11
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Running 00:50:44
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Walking 01:16:13
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Running 00:34:41
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Walking 01:25:33
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 6.4 km Running 00:45:07
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 6.4 km Running 00:42:54
50 Alevtina Baljasnikova Female
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Walking 01:47:31
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Walking 01:13:02
56 Maria Boguš Female
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Walking 01:37:50
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 6.4 km Walking 01:10:36
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Running 01:18:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Walking 00:54:24
69 Liisa Eesmaa Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Walking 07:31:46
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 6.4 km Walking 01:12:21
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Walking 01:25:03
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 6.4 km Running 00:32:15
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Walking 01:05:15
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Walking 01:09:39
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 6.4 km Walking 01:12:05
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Walking 01:17:30
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Walking 01:17:18
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Walking 01:55:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 6.4 km Running 00:51:07
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 6.4 km Running 02:04:42
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Running 00:32:49
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Walking 01:12:55
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Walking 01:34:28
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Walking 00:44:08
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Running 00:52:49
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 6.4 km Walking 01:11:15
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Running 00:33:54
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Walking 01:10:25
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Running 00:40:26
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Walking 01:03:07
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Walking 01:14:10
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Walking 00:58:42
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 6.4 km Running 00:51:05
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 6.4 km Walking 01:13:54
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:21:06
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Walking 01:20:03
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.4 km Walking 01:49:11
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Walking 01:17:48
123 Martin Hunt Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 6.4 km Walking 01:32:37
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Walking 01:10:33
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Walking 01:17:11
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 6.4 km Running 00:32:44
129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Walking 00:59:06
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Walking 01:11:40
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Walking 01:17:40
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:07:55
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 6.4 km Walking 01:23:31
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 6.4 km Walking 01:06:57
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 6.4 km Running 00:51:49
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Running 00:45:42
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Running 00:46:23
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 6.4 km Walking 01:33:11
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 6.4 km Walking 01:17:34
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 6.4 km Running 01:49:52
154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 6.4 km Walking 02:15:34
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 6.4 km Running 00:42:22
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Walking 01:21:21
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 6.4 km Walking 01:08:18
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Walking 01:10:51
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 6.4 km Running 00:48:46
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Running 00:24:18
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Running 00:58:48
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Walking 00:58:34
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Walking 01:25:59
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 6.4 km Walking 01:38:13
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Walking 00:59:11
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Walking 01:23:22
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 6.4 km Running 00:57:47
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Walking 02:17:00
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Walking 01:55:04
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Running 01:01:21
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 6.4 km Running 00:57:58
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 6.4 km Walking 01:19:31
288 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 6.4 km Walking 01:15:59
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Walking 01:03:39
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Walking 01:33:48
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Running 00:41:11
193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 6.4 km Walking 02:25:24
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Running 00:45:22
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 6.4 km Running 00:39:05
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Walking 00:57:54
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:19:08
889 Eleri Kautlenbach Female
Harju maakond
  Helemeel N 6.4 km Walking 01:29:23
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 6.4 km Running 00:48:26
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 6.4 km Walking 01:31:44
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 6.4 km Walking 00:59:03
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:29:49
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 6.4 km Running 00:42:49
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.4 km Walking 01:33:15
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.4 km Running 00:42:00
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 6.4 km Walking 01:56:44
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Walking 00:58:22
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 6.4 km Running 00:46:57
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 6.4 km Running 00:37:35
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Walking 01:00:33
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 6.4 km Walking 01:28:02
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:29:06
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 6.4 km Walking 01:50:35
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 6.4 km Running 00:46:46
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Running 00:52:03
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 6.4 km Running 00:38:04
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 6.4 km Running 00:50:14
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Walking 01:11:23
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 6.4 km Walking 01:21:40
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:11:31
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 6.4 km Running 00:43:33
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Walking 01:42:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.4 km Walking 01:06:29
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 6.4 km Walking 01:25:49
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 6.4 km Walking 01:14:36
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 6.4 km Walking 01:01:30
256 Karmen Kruutmann Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 6.4 km Running 00:44:16
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Walking 01:03:00
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 6.4 km Running 00:41:25
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Walking 01:22:57
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 6.4 km Walking 01:16:23
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Walking 01:51:56
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 6.4 km Walking 01:06:24
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Walking 01:26:04
274 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 6.4 km Running 00:50:02
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 6.4 km Running 01:05:24
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Walking 01:19:19
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Walking 01:37:25
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 6.4 km Running 00:46:33
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 6.4 km Running 00:30:55
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 6.4 km Walking 01:01:08
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 6.4 km Running 00:51:33
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Walking 01:05:02
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Walking 01:05:23
320 Sten Leima Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:20:47
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 6.4 km Walking 01:29:04
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:12:21
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:07:39
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Walking 01:05:47
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Walking 01:19:58
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 6.4 km Running 00:43:20
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Walking 01:19:38
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 6.4 km Running 00:29:39
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 6.4 km Walking 01:24:46
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:30:31
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 6.4 km Walking 01:11:46
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 6.4 km Running 00:34:19
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:11:47
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 6.4 km Walking 01:21:19
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 6.4 km Running 00:34:01
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 6.4 km Walking 01:02:24
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 6.4 km Walking 01:57:19
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 6.4 km 01:18:03
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Walking 01:23:56
377 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 6.4 km Walking 02:01:52
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Running 00:34:31
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Walking 01:04:19
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Walking 01:05:00
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 6.4 km Walking 01:41:18
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 6.4 km Running 00:50:34
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Running 00:31:22
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 6.4 km Walking 01:03:19
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:19:37
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Running 01:03:10
388 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 6.4 km Running 00:43:53
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:02:33
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 6.4 km Running 00:47:12
445 Monica Mänd Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.4 km Running 01:37:38
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 6.4 km Walking 01:16:38
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 6.4 km Walking 01:16:38
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 6.4 km Walking 01:16:38
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 6.4 km Walking 01:16:38
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 6.4 km Walking 01:47:36
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Walking 01:09:10
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 6.4 km Walking 01:15:14
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 6.4 km Running 00:51:30
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Walking 01:53:38
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 6.4 km Running 01:20:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:38:04
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 6.4 km Walking 01:23:13
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 6.4 km Walking 01:23:11
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Running 01:28:18
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.4 km Running 00:56:01
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 6.4 km Running 00:58:55
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.4 km Walking 01:05:25
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 6.4 km Walking 01:23:01
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Walking 01:25:04
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 6.4 km Walking 01:32:01
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 6.4 km Walking 01:02:37
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 00:30:57
431 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Walking 01:08:34
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:14:48
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 6.4 km Walking 01:01:21
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Walking 01:26:45
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Walking 00:55:36
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 6.4 km Running 00:40:13
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 6.4 km Running 00:41:36
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 00:41:40
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.4 km Walking 01:12:06
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:46:43
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 6.4 km Walking 01:30:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 6.4 km Walking 01:09:13
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 6.4 km Walking 00:57:49
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 6.4 km Running 00:33:59
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 6.4 km Walking 01:02:06
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Walking 01:40:02
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 6.4 km Running 00:44:47
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 6.4 km Walking 01:11:17
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:11:17
484 Evelin Orgmets Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 6.4 km Walking 01:18:16
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 00:32:48
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Running 00:47:42
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 6.4 km Running 00:31:45
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Walking 01:06:52
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 6.4 km Running 00:40:42
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 6.4 km Running 01:01:12
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Running 00:36:03
497 Eenok Pajanen Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 6.4 km Walking 04:26:46
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 6.4 km Walking 01:24:07
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 6.4 km Running 00:42:00
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 6.4 km Running 00:47:25
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 6.4 km Running 01:13:14
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 6.4 km Running 00:33:32
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 6.4 km Walking 01:21:53
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 6.4 km Running 00:39:19
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 6.4 km Walking 01:08:02
516 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Walking 01:16:26
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 6.4 km Walking 01:04:05
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 6.4 km Running 00:36:14
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 6.4 km Running 00:59:04
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:03:07
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Walking 01:09:04
529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Running 00:50:05
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Walking 01:12:52
533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 00:43:21
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Running 01:03:00
538 Tauri Piir Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 6.4 km Running 00:38:57
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 6.4 km Walking 01:18:24
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 6.4 km Walking 01:09:14
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 6.4 km Running 00:41:31
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Running 00:47:46
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 6.4 km Walking 01:16:25
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 02:02:14
558 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mine metsa M 6.4 km Walking 01:14:42
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 6.4 km Walking 01:13:48
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 6.4 km Walking 01:16:17
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Running 00:41:35
545 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Running 00:39:40
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 6.4 km Walking 01:14:28
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 6.4 km Running 00:45:06
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 6.4 km Running 00:44:48
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 6.4 km Walking 01:11:26
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 6.4 km Running 00:44:20
554 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.4 km Running 00:44:16
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.4 km Running 00:46:16
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 6.4 km Running 01:02:47
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 6.4 km Walking 01:32:36
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 6.4 km Running 00:47:01
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Running 00:45:53
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.4 km Running 00:53:17
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Walking 01:15:29
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 6.4 km Running 00:55:34
588 Riina Rebane Female
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 6.4 km Running 01:01:31
592 Helen Reinik Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:04:27
929 Helmuth Martin Reisner Male
Harju maakond
  JAP M 6.4 km Running 01:22:17
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Walking 01:07:30
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Running 00:51:54
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Running 00:40:20
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Walking 01:10:33
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Walking 01:46:33
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.4 km Walking 01:10:08
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 6.4 km Walking 01:05:19
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 6.4 km Walking 01:06:51
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Walking 01:00:11
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:04:43
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Running 00:36:25
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 6.4 km Walking 02:24:43
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 6.4 km Running 00:52:32
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 6.4 km Walking 01:14:58
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 6.4 km Running 01:16:32
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 6.4 km Running 00:26:58
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 6.4 km Walking 00:56:11
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 6.4 km Walking 01:34:11
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 00:34:37
634 Karin Saarnak Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 6.4 km Running 00:46:43
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 6.4 km Running 00:31:21
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Running 01:14:27
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 6.4 km Running 00:40:36
642 Mehin Salimli Female
Harju maakond
  NOT FAST JUST FURIOUS N 6.4 km Walking 01:22:34
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 6.4 km Walking 00:45:47
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Walking 06:49:36
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 6.4 km Walking 01:20:55
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 6.4 km Walking 01:15:26
652 Katriin Sarap Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 6.4 km Walking 01:27:41
654 Jana Sarri Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:10:09
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Walking 01:10:11
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Walking 00:55:00
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 6.4 km Walking 01:30:27
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 6.4 km Walking 00:58:32
661 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.4 km Running 00:34:39
666 Sergei Serbin Male
Harju maakond
  HORNETS M 6.4 km Walking 01:32:10
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 6.4 km Walking 01:03:21
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 6.4 km Walking 01:34:41
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 6.4 km Walking 01:09:08
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Walking 01:09:35
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.4 km Walking 01:20:13
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:21:56
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 6.4 km Walking 01:00:15
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Walking 00:53:20
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 6.4 km Walking 01:14:47
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 6.4 km Walking 01:24:25
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 6.4 km Running 00:39:13
688 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 6.4 km Walking 01:01:28
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 6.4 km Running 00:44:07
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 6.4 km Walking 01:03:48
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.4 km Walking 01:25:50
700 Jekaterina Stepanova Female
Harju maakond
  FIVEX N 6.4 km Walking 01:32:17
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 6.4 km Walking 01:22:38
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 01:54:48
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 6.4 km Walking 00:57:06
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 6.4 km Walking 01:13:52
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 6.4 km Running 00:39:45
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 6.4 km Running 00:50:10
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 6.4 km Running 00:26:55
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 6.4 km Walking 01:21:53
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.4 km Walking 01:28:17
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 6.4 km Walking 00:58:03
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 6.4 km Walking 01:21:47
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Walking 01:32:45
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 6.4 km Walking 01:26:01
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 6.4 km Running 00:43:17
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 6.4 km Running 00:49:32
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 6.4 km Walking 01:29:05
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 6.4 km Walking 01:09:16
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.4 km Running 01:25:00
749 Anna Tashlikovich Female
Harju maakond
  BC N 6.4 km Running 00:42:06
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 6.4 km Walking 01:17:36
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 6.4 km Walking 01:07:32
756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 6.4 km Walking 01:03:36
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 6.4 km Walking 01:37:55
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 6.4 km Walking 01:17:05
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 6.4 km Walking 01:13:06
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Walking 01:02:02
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 6.4 km Walking 01:50:12
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 6.4 km Walking 01:29:37
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 6.4 km Running 00:39:30
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Walking 01:16:55
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 6.4 km Walking 01:15:27
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 6.4 km Walking 01:09:18
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 6.4 km Running 00:43:57
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 6.4 km Running 01:13:13
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Walking 01:02:04
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 6.4 km Walking 02:20:00
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 6.4 km Running 01:24:13
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 6.4 km Walking 01:34:08
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Walking 01:50:25
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 10.1 km Running 00:36:55
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 6.4 km Walking 01:34:46
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 6.4 km Walking 01:25:06
794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 6.4 km Running 00:52:26
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 6.4 km Walking 02:22:15
798 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari Raiari M 6.4 km Running 00:34:21
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 6.4 km Walking 01:17:01
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 6.4 km Walking 01:13:11
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 6.4 km Walking 01:29:26
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 6.4 km Walking 01:10:26
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 6.4 km Running 00:32:32
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 6.4 km Walking 01:06:34
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 6.4 km Walking 02:10:03
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 6.4 km Running 00:53:54
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 6.4 km Walking 01:26:00
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Running 00:49:04
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 6.4 km Running 01:43:26
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 6.4 km Running 00:36:31
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.4 km Running 00:46:03
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 6.4 km Walking 01:09:36
831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 6.4 km Running 00:37:44
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 6.4 km Running 00:49:59
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 6.4 km Walking 01:27:58
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 6.4 km Walking 01:17:56
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 6.4 km Walking 00:48:07
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 6.4 km Running 00:41:00
878 Kristjan Värv Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 6.4 km Walking 01:29:00
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 6.4 km Walking 01:13:41
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 6.4 km Walking 01:22:58
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.4 km Walking 03:45:41
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 6.4 km Running 00:30:51
848 Ergo Veevel Male
Harju maakond
  Tiim Biscuits M 6.4 km Walking 01:54:12
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 6.4 km Walking 01:16:01
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 6.4 km Walking 01:56:03
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 6.4 km Walking 01:25:16
854 Kristi Vettik Female
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 6.4 km Running 00:39:53
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 6.4 km Walking 01:26:53
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 6.4 km Walking 01:07:59
880 Heleen Vöörmann Female
Harju maakond
  Kotzebue N 6.4 km Running 00:54:44
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 6.4 km Walking 02:20:47
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 6.4 km Walking 02:30:26
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 6.4 km Running 00:51:18
Sulge

Tulemuse detailne info

...