20. TRADEHOUSE Tervisejooks
14. etapp - 5,1 km - Ülemiste mets ja Järve terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 408 Female: 306 Male: 102 Läbitud distants kokku: 2081 km Aeg kokku: 396:57:14
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.1 km Walking 00:47:47
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5.1 km Walking 01:24:58
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 00:59:59
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 5.1 km Running 00:25:56
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 5.1 km Running 00:32:50
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 5.1 km Running 01:28:49
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Walking 00:44:38
17 Jaana Alamaa Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Walking 00:48:17
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 01:39:47
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Running 01:42:49
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:50:55
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 5.1 km Running 00:46:07
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 5.1 km Running 00:43:19
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 00:58:51
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Running 00:28:13
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 5.1 km Walking 01:32:18
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5.1 km Walking 01:11:35
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:40:11
37 Kätlin Arras Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 5.1 km Walking 00:58:14
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 01:00:45
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:09:56
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 5.1 km Running 00:33:46
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 5.1 km Running 00:29:11
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 00:56:56
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 01:08:41
893 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:22:19
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:14:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 00:47:57
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5.1 km Walking 01:41:07
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 00:59:13
76 Jenni Karoliina Eloranta Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 5.1 km Running 00:29:41
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Walking 01:06:41
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5.1 km Walking 00:53:43
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.1 km Walking 00:54:15
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 00:52:22
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.1 km Walking 01:40:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5.1 km Running 00:43:32
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 01:16:41
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 5.1 km Running 00:25:47
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 00:58:31
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Walking 01:16:44
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 00:41:01
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Running 00:43:52
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.1 km Walking 00:57:30
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Running 00:39:16
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:51:34
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Running 00:32:32
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:48:50
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 00:55:55
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:43:30
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Walking 00:47:00
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 01:15:57
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Walking 01:14:27
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Walking 00:54:03
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5.1 km Walking 01:03:06
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 5.1 km Running 00:24:24
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:07:11
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:06:33
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:49:35
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5.1 km Running 00:55:35
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 5.1 km Walking 00:46:55
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:40:41
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Walking 01:07:10
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Walking 01:29:41
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 01:05:40
154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 5.1 km Walking 02:10:59
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5.1 km Running 00:30:58
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:20:31
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.1 km Walking 00:48:55
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.1 km Walking 00:58:17
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.1 km Running 00:27:09
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:19:31
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Running 00:35:57
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:48:16
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:11:20
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 5.1 km Walking 01:31:17
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:45:07
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:13:41
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5.1 km Running 00:43:46
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Running 00:37:48
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Walking 00:58:51
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5.1 km Walking 01:21:00
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 5.1 km Running 00:44:12
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 00:42:53
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 00:52:40
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 00:56:25
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 01:09:31
193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 5.1 km Running 00:59:58
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 00:53:21
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 5.1 km Running 00:34:27
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Running 00:42:03
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:49:21
897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:27:50
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 5.1 km Walking 01:11:16
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Walking 01:17:04
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 5.1 km Walking 00:49:54
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:37:46
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 5.1 km Running 00:35:56
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Walking 01:24:06
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 00:46:49
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 5.1 km Running 00:35:45
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5.1 km Running 00:31:17
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 5.1 km Walking 00:45:54
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 5.1 km Walking 01:40:09
234 Sergey Koleda Male
Harju maakond
  MERIKOTKAS M 5.1 km Walking 01:55:00
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 5.1 km Running 00:31:06
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.1 km Walking 01:08:15
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 5.1 km Walking 01:26:02
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:37:05
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 5.1 km Running 00:32:55
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 5.1 km Running 00:30:38
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Running 00:37:49
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 5.1 km Running 00:27:41
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Walking 00:57:17
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:01:10
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 5.1 km Running 00:32:08
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Running 00:32:28
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Walking 01:18:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 00:52:51
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Running 00:37:53
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 5.1 km Walking 00:58:43
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 5.1 km Walking 01:10:57
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 5.1 km Walking 01:02:26
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 00:58:15
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Walking 00:54:42
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5.1 km Walking 01:08:16
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 01:12:19
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 01:36:57
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 5.1 km Walking 00:55:11
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 01:10:35
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Running 00:34:30
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.1 km Running 00:59:30
300 Liia Laanson Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:04:00
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:00:22
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 5.1 km Walking 01:15:34
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 5.1 km Running 00:28:19
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.1 km Walking 00:53:01
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5.1 km Walking 00:52:13
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 5.1 km Walking 00:49:22
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Running 00:27:36
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.1 km Walking 00:47:47
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 5.1 km Walking 00:51:39
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 5.1 km Walking 00:47:47
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:28:10
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5.1 km Walking 01:02:21
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:55:05
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:57:42
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Running 00:34:56
334 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5.1 km Running 00:28:31
337 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Imelised õed N 5.1 km Running 00:25:18
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 5.1 km Walking 00:50:52
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 5.1 km Running 00:34:58
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 01:02:19
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 5.1 km Running 00:56:35
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.1 km Walking 00:56:31
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:39:28
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 5.1 km Walking 00:59:00
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:52:38
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 5.1 km Walking 01:02:50
350 Tiivi Lind Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Running 00:28:00
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5.1 km Running 00:27:52
917 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Running 00:29:31
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 5.1 km Walking 01:23:56
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 5.1 km Walking 02:51:49
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 5.1 km Walking 01:01:39
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Walking 00:57:45
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 5.1 km Running 00:59:54
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:27:11
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Walking 01:02:20
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 00:53:44
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 5.1 km Walking 01:06:18
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 5.1 km Walking 01:15:34
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Running 00:24:27
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5.1 km Walking 00:50:40
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 01:00:46
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:00:56
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Walking 00:55:08
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Running 00:58:07
445 Monica Mänd Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:01:23
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Running 00:51:52
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.1 km Walking 00:58:58
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 5.1 km Walking 00:58:58
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.1 km Walking 00:58:58
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 5.1 km Walking 00:58:58
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.1 km Running 00:35:19
448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 01:12:05
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:54:43
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:52:51
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 5.1 km Walking 01:31:03
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 5.1 km Walking 01:24:18
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:15:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:01:34
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 5.1 km Walking 01:16:06
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 5.1 km Walking 01:14:37
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 5.1 km Walking 00:53:13
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Walking 01:10:55
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:41:54
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 5.1 km Running 00:43:51
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 00:47:50
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 02:53:46
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 00:57:59
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 5.1 km Walking 02:01:42
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 5.1 km Walking 00:58:56
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:23:20
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 5.1 km Walking 01:02:15
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:56:09
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 5.1 km Walking 00:50:13
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Walking 01:21:09
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:53:52
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 5.1 km Running 00:32:47
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 5.1 km Running 00:28:24
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:32:56
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 01:01:31
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:35:54
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 5.1 km Walking 02:00:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 5.1 km Walking 00:48:23
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:25:32
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 5.1 km Walking 00:56:57
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 5.1 km Walking 00:54:05
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Walking 01:02:48
479 Katrin Olak Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:47:15
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Walking 01:27:54
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Running 00:35:23
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 01:08:26
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Running 00:51:51
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:08:26
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:26:15
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:23:32
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:25:46
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 00:59:59
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 01:13:32
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 5.1 km Running 00:31:07
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 5.1 km Walking 01:26:37
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Running 00:29:07
497 Eenok Pajanen Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 5.1 km Walking 02:37:06
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 5.1 km Walking 01:13:29
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 5.1 km Running 00:31:41
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 5.1 km Running 00:47:58
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.1 km Running 00:28:26
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:30:36
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 5.1 km Walking 01:04:12
516 Julia Passetšnik Female
Harju maakond
  FIVEX N 5.1 km Walking 01:04:19
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 5.1 km Running 00:32:22
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 5.1 km Walking 00:56:07
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 5.1 km Running 00:30:30
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:53:03
524 Lada Peikre Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 5.1 km Walking 01:02:50
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:03:56
529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:26:08
530 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:04:30
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.1 km Running 00:31:04
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.1 km Walking 00:55:27
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:50:25
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 5.1 km Walking 00:58:34
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5.1 km Walking 01:20:15
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 5.1 km Running 00:38:19
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Running 00:36:03
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.1 km Walking 01:03:13
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:49:12
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 5.1 km Walking 00:53:18
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Running 00:31:38
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5.1 km Walking 00:49:09
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 01:00:34
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 5.1 km Running 00:35:19
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.1 km Running 00:38:29
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 5.1 km Walking 00:57:41
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 5.1 km Walking 01:52:31
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5.1 km Running 00:32:26
554 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:56:30
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.1 km Walking 01:19:28
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 5.1 km Walking 01:43:29
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 5.1 km Walking 01:09:00
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:30:24
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 01:00:00
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 5.1 km Walking 00:48:52
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 5.1 km Walking 01:26:27
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 00:57:20
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Running 00:43:27
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Running 00:31:02
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 5.1 km Walking 01:12:58
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.1 km Running 00:33:16
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.1 km Walking 01:20:02
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5.1 km Running 00:48:23
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5.1 km Walking 00:46:08
608 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 5.1 km Running 00:23:25
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:53:58
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 02:44:28
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Running 00:30:11
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 5.1 km Walking 01:56:30
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 5.1 km Walking 02:26:43
619 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:34:11
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5.1 km Walking 00:53:40
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 5.1 km Walking 01:13:05
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 5.1 km Walking 00:55:00
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Walking 01:38:06
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 5.1 km Walking 01:04:45
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:26:21
634 Karin Saarnak Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 5.1 km Running 00:41:25
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 5.1 km Walking 00:56:40
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 5.1 km Running 00:34:08
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 5.1 km Running 01:06:27
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 5.1 km Walking 00:54:48
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 04:15:00
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 5.1 km Walking 01:13:40
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 5.1 km Walking 00:58:54
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.1 km Walking 01:04:15
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 01:05:09
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 00:56:35
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 5.1 km Walking 01:08:59
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 5.1 km Walking 01:09:01
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5.1 km Walking 01:00:00
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 00:50:19
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:09:58
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 5.1 km Walking 01:02:26
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:44:33
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.1 km Running 01:05:25
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5.1 km Walking 00:48:34
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 5.1 km Walking 01:35:11
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 01:10:51
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 5.1 km Running 00:29:01
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:01:11
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 5.1 km Running 00:35:49
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 00:55:08
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:54:22
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:45:43
696 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:27:19
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 5.1 km Walking 00:58:34
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:35:48
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5.1 km Walking 00:46:29
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:15:14
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 5.1 km Running 00:29:27
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 5.1 km Walking 01:42:54
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 5.1 km Running 00:28:06
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:53:25
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 5.1 km Walking 00:58:42
732 Lauri Tamberg Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 5.1 km Walking 01:01:47
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 5.1 km Walking 01:24:39
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 5.1 km Walking 01:34:59
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 5.1 km Walking 01:00:12
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:07:02
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 5.1 km Running 00:34:06
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:35:52
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 5.1 km Walking 00:57:52
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 5.1 km Running 01:14:43
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 01:24:00
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 5.1 km Walking 01:38:56
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 5.1 km Walking 01:01:15
755 Urmas Teeorg Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:34:30
756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 00:49:46
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.1 km Walking 01:18:28
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 5.1 km Walking 01:04:31
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 5.1 km Walking 00:51:47
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 00:41:53
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:34:54
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 5.1 km Running 00:37:14
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 5.1 km Walking 01:22:54
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 5.1 km Walking 00:50:02
775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 5.1 km Walking 01:33:25
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 5.1 km Running 00:35:04
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 5.1 km Walking 01:00:30
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:57:47
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 5.1 km Running 00:34:37
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 5.1 km Walking 01:03:08
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 00:49:31
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 5.1 km Walking 02:13:20
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:23:35
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 5.1 km Running 00:32:48
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 5.1 km Walking 00:53:32
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 01:20:15
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 5.1 km Walking 00:45:49
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 5.1 km Running 00:40:35
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 5.1 km Walking 01:29:09
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 5.1 km Walking 01:36:01
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 5.1 km Walking 01:05:51
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 5.1 km Walking 01:21:34
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Walking 01:03:48
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:05:34
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 5.1 km Walking 00:56:43
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 5.1 km Running 00:25:02
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 5.1 km Running 00:50:16
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 5.1 km Walking 02:26:31
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 5.1 km Walking 01:31:30
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Running 00:39:16
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 5.1 km Running 00:31:50
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:36:47
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 5.1 km Walking 01:04:11
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 5.1 km Running 00:36:24
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 5.1 km Walking 01:00:27
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 5.1 km Walking 01:01:27
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 5.1 km Walking 00:39:11
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 5.1 km Running 00:48:15
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 5.1 km Walking 01:05:27
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 5.1 km Walking 01:10:21
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 01:00:50
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 5.1 km Running 00:37:23
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 5.1 km Walking 01:03:39
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 5.1 km Walking 01:06:55
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 5.1 km Walking 00:59:17
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:35:24
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Walking 01:11:29
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:50:05
860 Kairi Viitung Female
Harju maakond
  K-Tiim N 5.1 km Walking 01:05:19
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:51:15
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 5.1 km Walking 00:54:09
880 Heleen Vöörmann Female
Harju maakond
  Kotzebue N 5.1 km Running 00:47:02
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:05:45
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 5.1 km Walking 01:16:31
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 01:03:06
Sulge

Tulemuse detailne info

...