20. TRADEHOUSE Tervisejooks
15. etapp - 4 km - Hiiu terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 406 Female: 314 Male: 92 Läbitud distants kokku: 1624 km Aeg kokku: 314:17:14
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:20
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:41:22
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:11:00
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Running 00:24:19
7 Lili Aasumäe Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
  N 4 km Walking 00:41:41
10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:40:02
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Running 00:24:06
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Walking 00:34:00
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 01:18:12
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:41:02
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:36:33
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4 km Running 00:29:46
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Running 00:33:24
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:23:27
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 01:05:19
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4 km Running 00:29:47
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:25:34
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:42:09
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Walking 00:35:34
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Walking 00:43:59
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:28:28
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:45:46
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:23:11
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:55:03
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Running 00:26:56
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:47:10
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Running 00:49:13
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:54:00
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 01:35:56
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Running 00:37:33
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:42:37
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:52:07
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:51:42
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:37:10
83 Elis Fels Male
Harju maakond
  Puhas energia I M 4 km Walking 00:44:17
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:39:26
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 01:05:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Running 00:27:14
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 02:38:40
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Running 00:20:25
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:44:06
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 01:18:07
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:28:55
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:32:54
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 00:58:09
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 00:40:02
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:45:08
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:25:19
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:49:40
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:47:27
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:34:05
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4 km Running 00:38:07
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:49:50
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:48:15
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:42:59
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:40:25
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Walking 00:44:12
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:41:48
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 02:16:28
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Running 00:18:38
129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:40:24
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:48:28
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 00:54:41
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:56:54
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:45:45
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 00:46:46
149 Helen Järve Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Running 00:30:32
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:42:12
138 Julia Jegorova Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:01:19
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:27:35
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 01:01:55
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 01:11:20
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:00:57
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4 km Walking 00:57:40
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:27:20
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 01:02:27
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:40:35
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:45:16
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Running 00:28:10
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:19:44
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Running 01:33:41
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:38:45
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:50:10
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:16:57
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:51:46
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:54:54
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Running 00:31:41
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:47:35
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 01:23:42
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:49:29
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 00:57:48
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Running 00:52:27
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:33:35
288 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4 km Walking 00:42:14
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 01:02:31
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:44:56
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4 km Running 00:25:13
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Running 00:26:53
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:54:46
889 Eleri Kautlenbach Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Walking 00:57:22
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Walking 00:58:41
205 Meivi Kekkar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Running 00:45:21
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 01:12:41
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 01:10:41
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Walking 00:35:16
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:29:15
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Running 00:29:33
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:50:03
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:41:49
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:35:40
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Walking 00:59:28
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:36:23
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Running 00:28:13
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Running 00:30:35
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Running 00:30:00
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:56:04
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:46:41
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4 km Running 00:25:38
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Running 00:55:03
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Walking 00:59:01
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Walking 00:49:55
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:24:06
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4 km Running 00:22:44
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:42:14
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 4 km Running 00:21:19
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:49:05
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:13
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Running 00:26:26
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Walking 00:58:27
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 02:21:24
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Walking 01:06:50
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Walking 00:46:06
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Walking 00:36:57
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Walking 00:43:38
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4 km Running 00:55:12
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Running 00:24:52
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:32:00
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:44:36
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:53:27
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:43:09
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 01:36:52
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:45:11
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:53:06
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:46:03
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Running 00:44:58
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 01:01:37
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 00:52:43
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:24:14
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Running 00:32:05
311 Tiina Lauri Female
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4 km Walking 00:43:25
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Walking 00:46:33
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Running 00:20:47
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:20
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Walking 00:40:36
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:37:20
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:42:42
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 00:42:16
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:56:08
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:13
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Running 00:27:34
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Running 00:25:39
334 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4 km Running 00:23:22
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:39:09
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:59:34
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4 km Walking 00:43:15
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:52:35
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:46:31
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Walking 00:45:03
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:25
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4 km Walking 00:45:38
350 Tiivi Lind Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Running 00:24:04
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:21:58
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 01:10:23
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:51:12
376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Running 00:36:33
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:50:59
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:47:27
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:59:14
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:38:00
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:53:56
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4 km Running 00:31:09
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:18:15
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:46:46
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:59:56
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:49:00
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:04
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Running 00:27:25
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:36:42
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:47:48
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:47:48
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:47:48
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:47:48
404 Alla Maslennikova Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Walking 01:01:19
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:41:52
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Walking 01:00:51
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:15:45
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Walking 01:05:38
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 01:20:29
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:44:07
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:00:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:45:36
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 01:03:20
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Walking 00:59:11
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:54:57
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:42:38
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:54:53
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:56:24
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Running 00:27:23
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:27:54
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4 km Walking 00:39:36
888 Merje Muiso Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Walking 00:38:36
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:19
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:36:34
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 01:14:14
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Running 00:24:52
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Running 00:18:45
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:27:00
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:33:24
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:00:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:40:29
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:19:36
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Walking 00:44:40
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:48:54
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:39:03
479 Katrin Olak Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Running 00:37:58
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Running 00:23:45
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:41:27
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:29:28
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:27
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:20:03
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4 km Walking 00:41:24
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:38:47
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:49:51
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:24:56
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 01:27:52
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:23:11
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4 km Walking 00:56:03
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:22:54
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:24:35
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:53:32
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4 km Running 00:20:41
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4 km Running 00:25:44
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Running 00:23:37
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Walking 01:14:28
524 Lada Peikre Female
Harju maakond
Statistikaamet   N 4 km Walking 01:15:04
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:58:29
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Running 00:24:30
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:44:40
533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 02:27:20
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:43:19
536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:41:54
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:48:03
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4 km Running 00:24:15
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:30:51
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:47:32
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:52:54
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4 km Running 00:20:01
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Running 00:55:28
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:25:37
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:56:08
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:47:27
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4 km Running 00:27:27
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:54:50
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 00:46:14
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Running 00:27:44
926 Märt Raaga Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4 km Running 00:30:12
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Walking 00:46:55
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 00:56:32
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 01:24:03
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Walking 00:55:36
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Running 00:28:47
581 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4 km Running 00:30:23
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:41:51
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Running 00:29:19
589 Külli Reha Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:43:26
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Walking 00:47:45
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:42:17
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:34:39
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 01:10:07
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 00:53:12
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Walking 00:56:01
604 Eve Riistop Female
Harju maakond
Paap Suurmaa Paap Suurmaa N 4 km Walking 01:02:08
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 00:41:58
930 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:52:43
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:28
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:44:10
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:23:13
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Running 00:29:53
614 Renee Roomet Male
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4 km Running 00:27:29
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4 km Running 00:22:53
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Walking 01:37:49
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:32:48
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:53:56
931 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Walking 01:27:16
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Running 00:25:35
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:09:57
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:19:47
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4 km Walking 01:06:19
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Running 01:10:04
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:25:22
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Walking 00:48:29
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 03:00:00
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 4 km Walking 01:05:00
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:44:31
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:42:02
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Running 00:44:31
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:39:52
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Walking 01:00:17
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:48:08
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:59
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:39:15
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Running 01:05:48
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Walking 00:41:59
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 01:12:57
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:45:00
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:22:54
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:23:38
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:25:49
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:40:14
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 02:46:16
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:50:34
697 Mare Spitz Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:51:39
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 01:12:26
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:03:15
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:37:26
707 Paap Suurmaa Male
Harju maakond
Paap Suurmaa Paap Suurmaa M 4 km Walking 01:02:02
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:48:00
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Walking 00:53:52
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 00:22:30
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Walking 00:54:38
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:17:32
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Running 00:22:06
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:45:07
732 Lauri Tamberg Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4 km Walking 00:42:14
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 00:49:45
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Walking 00:55:05
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:56:40
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Walking 00:41:01
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Walking 00:49:48
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:29:11
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 4 km Running 00:44:03
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4 km Walking 00:50:50
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4 km Walking 00:45:31
755 Urmas Teeorg Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:21:59
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:59:47
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:39:41
760 Kaidi Teppor-Roomet Female
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4 km Running 00:27:17
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:42:06
762 Kaja Tiit Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Walking 00:40:42
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Walking 00:40:03
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:35:06
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Running 00:23:53
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Walking 01:12:23
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:41:45
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:47:40
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Walking 00:46:59
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:28:16
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 01:01:15
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:42:08
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 01:52:00
784 Kadi Torila Female
Harju maakond
MMHK
Maestro maja hambakliinik
Maestro maja hambakliinik N 4 km Running 00:23:28
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:19:21
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 4 km Walking 00:45:04
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:00:18
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:32:01
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Running 00:21:19
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 01:21:41
792 Anastassia Tšernõšova Female
Harju maakond
ABB AS ABB fast snails N 4 km Running 00:27:48
794 Moonika Tuhkanen Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:30:50
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 01:07:18
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4 km Walking 01:08:23
807 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4 km Walking 01:01:19
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 01:01:58
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 01:03:53
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Running 00:54:50
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:55:49
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:18:48
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Walking 00:39:19
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Running 00:26:52
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4 km Running 00:28:12
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Running 00:23:33
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:28:55
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:43:05
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:46:05
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:47:29
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:59:24
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:39:08
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:27:25
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4 km Walking 00:37:07
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:47:13
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:53:13
844 Andreas Veber Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Walking 01:15:55
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 01:24:53
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:24:44
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Walking 00:41:40
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Walking 00:48:56
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Walking 01:01:21
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:23:26
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:36:10
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:27:31
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:41:15
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:22
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:58:52
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 4 km Walking 01:31:57
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:56:53
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4 km Walking 00:48:11
Sulge

Tulemuse detailne info

...