20. TRADEHOUSE Tervisejooks
16. etapp - 4,7 km - Tallinna Botaanikaaed

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 438 Female: 333 Male: 105 Läbitud distants kokku: 2059 km Aeg kokku: 406:49:50
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:39
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Walking 00:55:52
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 01:02:10
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.7 km Running 00:26:18
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.7 km Running 00:28:09
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.7 km Walking 01:08:11
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Walking 00:43:42
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Running 00:37:26
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 01:29:20
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:44:51
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Running 00:38:52
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Running 00:27:12
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Running 00:25:50
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4.7 km Walking 00:46:58
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Running 00:28:00
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Walking 00:54:54
32 Maksim Antonov Male
Harju maakond
  MERIKOTKAS M 4.7 km Running 00:25:09
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.7 km Walking 01:02:14
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:33:46
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:56:22
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:24:49
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Walking 00:59:15
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.7 km Running 00:30:11
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 01:02:34
893 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:19:03
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Walking 00:49:17
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:03:00
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 01:43:55
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 00:59:37
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Walking 01:01:01
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 00:52:37
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Running 00:21:49
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:46:27
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 01:00:13
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Walking 00:50:32
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Walking 00:52:41
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Walking 00:45:13
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 01:35:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.7 km Running 00:38:41
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 03:31:23
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Running 00:23:58
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:59:34
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 01:15:09
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 00:34:38
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:44:23
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Walking 00:57:45
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Running 00:40:05
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:28:38
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 00:58:45
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:47:46
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 01:00:15
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Running 00:31:45
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 01:23:20
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Running 00:41:13
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Walking 00:53:36
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:09:16
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 01:13:08
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 01:05:45
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Walking 00:55:16
123 Martin Hunt Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 4.7 km Walking 01:10:39
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km 00:48:39
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.7 km Running 00:23:11
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 00:50:51
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 00:55:48
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:29:08
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:45:11
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Walking 00:59:49
149 Helen Järve Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Running 00:32:39
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Walking 00:48:39
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:40:04
138 Julia Jegorova Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:05:49
140 Anneli Jervson Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Running 00:34:10
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 01:03:18
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 01:08:25
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:59:25
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.7 km Walking 00:52:09
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.7 km Walking 00:57:07
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Running 01:27:56
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 00:52:20
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Running 00:31:57
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:22:30
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Walking 01:04:51
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:45:46
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 00:59:22
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 01:47:51
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:42:19
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 01:29:49
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Running 01:13:39
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Running 00:31:18
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 01:01:28
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 00:55:13
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Running 00:41:59
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Walking 01:02:47
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 01:10:54
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 00:56:44
193 Pirgit Kasemets Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Running 00:47:58
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Running 00:28:57
197 Jana Kask Female
Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
Eesti Pank
  N 4.7 km Walking 00:43:09
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:46:10
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:57:25
889 Eleri Kautlenbach Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 01:29:27
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.7 km Running 00:35:13
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 01:21:16
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Walking 04:47:55
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.7 km Walking 00:43:14
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:37:00
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.7 km Running 00:32:02
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Running 00:41:07
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Walking 00:46:13
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:30:30
222 Liina Kippasto Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Walking 01:29:41
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Running 00:30:06
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.7 km Running 00:31:06
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Running 00:25:50
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 00:44:04
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Walking 00:51:30
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:00:35
234 Sergey Koleda Male
Harju maakond
  MERIKOTKAS M 4.7 km Walking 01:39:00
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Walking 00:46:23
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Running 01:37:44
238 Sander Konso Male
Harju maakond
  Team SN M 4.7 km Walking 01:00:43
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4.7 km Running 00:39:03
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Walking 01:06:29
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Running 00:28:40
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.7 km Running 00:26:26
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 01:32:15
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Walking 00:55:56
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:03
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Running 00:30:39
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Walking 01:18:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 00:47:25
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.7 km Walking 00:59:02
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Walking 00:47:23
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.7 km Walking 00:42:58
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Walking 01:10:02
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Running 00:29:49
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 01:03:00
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.7 km Running 00:31:23
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Walking 01:00:20
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 00:56:01
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Walking 00:49:43
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 01:04:04
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Walking 00:48:06
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 01:16:17
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:31:41
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.7 km Running 00:51:20
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 00:59:12
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 00:59:35
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Walking 01:36:00
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Running 00:22:52
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.7 km Walking 00:40:18
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Running 00:57:47
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:39
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.7 km Walking 00:47:36
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:39
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Walking 00:54:21
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 00:57:05
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Walking 02:39:16
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:07
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:51:09
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Running 00:30:35
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:46:59
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Running 00:26:17
337 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.7 km Running 00:30:59
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 01:10:49
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Running 00:31:21
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 00:55:55
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.7 km Walking 00:54:50
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Walking 00:49:37
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:05:23
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.7 km Walking 00:55:01
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4.7 km Walking 01:25:10
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:50:06
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Walking 00:57:28
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Running 00:25:41
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Walking 00:48:29
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 01:11:23
376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Running 00:39:47
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Running 00:57:19
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Walking 01:19:41
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Walking 00:56:00
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 01:17:52
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Walking 01:05:52
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Running 00:21:56
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Walking 00:47:07
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 00:52:35
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:41:45
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 00:51:18
388 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Running 00:34:53
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:57:56
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Running 00:29:12
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 00:45:10
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Walking 00:53:06
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Walking 00:53:06
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Walking 00:53:33
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Walking 00:53:33
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Running 00:30:18
448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 4.7 km Walking 00:48:59
404 Alla Maslennikova Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.7 km Walking 01:05:49
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 01:34:22
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:55:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:51:45
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 00:53:45
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.7 km Walking 00:49:24
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Walking 00:44:46
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:49:45
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 01:17:09
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 00:39:12
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 01:29:41
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Running 00:43:04
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4.7 km Walking 01:38:54
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.7 km Walking 00:56:11
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:22:19
431 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 01:00:01
888 Merje Muiso Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 00:50:19
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:50:52
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Walking 00:44:48
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Walking 00:57:18
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:49:34
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.7 km Walking 00:45:23
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.7 km Running 00:29:34
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:31:24
460 Anastasia Niitmets Female
Harju maakond
  Team SN N 4.7 km Walking 01:00:43
462 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Running 00:22:25
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:49:51
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Walking 01:45:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.7 km Walking 00:47:47
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:23:04
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Walking 01:06:43
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:48:54
479 Katrin Olak Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 00:41:15
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:29:53
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Running 00:32:24
481 Andres Oras Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.7 km Running 00:19:13
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:58:27
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Running 00:37:46
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:58:27
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:23:45
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:37:45
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Walking 01:07:50
884 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Walking 00:56:48
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Running 00:26:04
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 00:49:34
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:02:19
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Running 00:32:05
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 00:52:56
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Running 00:27:49
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.7 km Walking 00:51:58
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.7 km Running 00:29:39
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Running 00:27:11
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Running 00:25:11
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 01:42:08
511 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:47:39
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Walking 00:55:57
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4.7 km Running 00:29:42
514 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna M 4.7 km Walking 00:51:08
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Walking 00:49:55
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.7 km Running 00:23:33
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:08:01
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:06:40
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 01:06:04
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Running 00:29:00
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 00:51:05
533 Dmitrii Pianichuk Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:13:00
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Running 00:34:43
557 Anette Põder Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 01:00:50
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:55:31
558 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.7 km Walking 00:47:17
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.7 km Walking 00:50:57
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Walking 00:56:43
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Running 00:28:43
545 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:52:09
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 01:00:13
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.7 km Walking 01:04:43
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4.7 km Running 01:00:01
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 00:48:08
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.7 km Running 00:38:54
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:50:16
926 Märt Raaga Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4.7 km Running 00:35:46
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.7 km Walking 01:04:05
571 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:30:09
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Walking 01:16:12
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.7 km Walking 01:15:56
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Walking 01:06:23
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Running 00:32:02
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:32:49
581 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.7 km Running 00:35:05
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:51:16
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Walking 00:41:37
589 Külli Reha Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:54:24
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 01:01:05
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:55:27
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:38:14
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Running 00:28:07
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:07:29
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Walking 01:09:10
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Walking 00:44:46
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 00:48:26
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:47:46
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:42:37
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Running 00:28:02
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.7 km Running 00:33:43
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Walking 01:03:34
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 00:53:02
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Walking 00:44:24
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Running 01:12:22
622 Marek Ross Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Running 00:28:28
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 00:47:18
931 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Walking 02:56:15
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Walking 00:50:30
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Walking 01:49:50
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:54:04
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:24:28
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.7 km Running 00:22:58
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Running 00:58:43
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Running 00:29:16
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 02:50:14
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4.7 km Walking 00:46:17
652 Katriin Sarap Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 4.7 km Walking 01:10:39
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.7 km Walking 00:51:27
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:53:15
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 00:42:59
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.7 km Running 00:37:34
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 4.7 km Walking 01:01:06
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Walking 01:10:03
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.7 km Walking 00:46:59
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:00:13
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 00:52:39
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:05:02
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 4.7 km Walking 00:52:01
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:39:38
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 01:36:21
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Walking 00:44:27
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Walking 01:55:38
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 01:19:10
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Walking 00:45:30
709 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.7 km Walking 00:54:40
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 02:01:54
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Running 00:33:30
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 01:51:49
953 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:35:10
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:39:51
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:53:13
697 Mare Spitz Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 01:36:49
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.7 km Walking 00:53:57
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:10:48
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:20:04
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Walking 00:41:55
708 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.7 km Running 00:42:39
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Running 00:53:02
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Walking 00:59:16
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Walking 01:18:21
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4.7 km Walking 01:06:07
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Running 00:21:43
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 01:08:24
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Running 00:25:30
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:49:57
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:45:16
732 Lauri Tamberg Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.7 km Walking 00:48:31
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Walking 01:02:45
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.7 km Walking 00:51:41
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 01:00:43
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Running 01:05:00
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Running 00:33:09
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:32:51
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4.7 km Walking 01:37:23
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 4.7 km Running 00:48:32
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 01:01:00
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4.7 km Walking 00:55:42
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Walking 01:03:29
753 Kristina Tee Female
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid N 4.7 km Running 00:54:21
755 Urmas Teeorg Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:26:51
756 Sandra-Lone Teesaar Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Walking 00:55:05
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 01:05:38
759 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK 2 M 4.7 km Running 00:28:22
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Walking 00:48:54
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 00:42:49
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Running 00:29:24
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.7 km Running 00:30:55
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Walking 01:23:36
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 01:02:28
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 00:53:39
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Walking 00:54:32
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:47:58
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Running 00:31:59
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 02:36:26
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:43:43
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 01:38:42
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:21:59
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Walking 00:55:27
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 4.7 km Walking 00:48:40
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 01:52:41
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 00:39:18
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Running 00:28:25
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Walking 01:23:03
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:52:01
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 01:51:46
797 Freddi Turmann Male
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4.7 km Walking 01:24:24
798 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari Raiari M 4.7 km Running 00:26:11
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Running 01:01:24
807 Aleksandra Ulm Female
Harju maakond
  DOUBLEA N 4.7 km Walking 01:05:37
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:57:09
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 00:51:49
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 01:33:59
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Walking 00:47:40
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:23:26
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Walking 00:44:33
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Running 00:28:20
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 07:50:00
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Running 00:51:02
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.7 km Running 00:28:39
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:35:59
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 01:05:34
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 01:03:17
834 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 4.7 km Running 00:25:48
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:54:51
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.7 km Walking 01:03:24
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Running 00:30:50
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Walking 00:52:39
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Walking 00:57:00
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:51:21
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:48:16
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Running 00:24:39
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Walking 00:56:43
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Walking 01:07:29
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Walking 00:52:30
854 Kristi Vettik Female
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 4.7 km Running 00:48:10
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:34:02
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Running 00:29:32
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Running 00:34:16
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:47:19
861 Riina Vilbiks Female
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 4.7 km Running 00:48:28
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:50:55
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 00:55:11
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:36:23
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 01:16:26
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 4.7 km Walking 02:37:13
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.7 km Running 00:36:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...