20. TRADEHOUSE Tervisejooks
17. etapp - 4 km - Vabaõhumuuseum

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 417 Female: 313 Male: 104 Läbitud distants kokku: 1668 km Aeg kokku: 317:43:53
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:04
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:49:26
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:53:55
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4 km Running 00:23:07
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:52:01
10 Ilze Abola Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:47:03
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4 km Running 00:23:01
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Walking 00:35:58
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Running 00:31:36
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 01:07:23
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:41:44
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4 km Walking 01:01:45
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4 km Walking 00:59:17
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4 km Running 00:32:10
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:23:13
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Running 00:21:50
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:24:27
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:52:24
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4 km Walking 00:57:37
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:28:24
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:46:20
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:46:36
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:48:48
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Running 00:25:28
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4 km Running 00:24:34
50 Alevtina Baljasnikova Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 01:41:54
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:53:27
56 Maria Boguš Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 03:28:22
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:51:54
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Walking 00:43:24
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:48:00
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:46:33
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Running 00:33:58
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:58:28
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:49:03
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4 km Running 00:19:02
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:41:09
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 01:10:17
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:42:12
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 00:59:27
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:39:30
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 01:05:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Walking 00:55:58
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 03:37:24
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4 km Running 00:20:55
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:55:15
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:54:44
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:38:54
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Running 00:30:45
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 00:49:49
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 00:38:59
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 00:40:59
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:24:14
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:59:28
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:39:08
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:53:05
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:26:42
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:37:31
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4 km Running 00:43:10
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:41:39
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:31:11
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:45:25
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4 km Running 00:40:57
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Walking 00:39:50
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:42:18
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4 km Running 00:18:59
129 Kaidi Ilves Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:37:49
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:42:13
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 02:16:00
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:56:14
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:41:13
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4 km Walking 00:32:56
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 01:02:10
146 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Running 00:40:39
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:55:23
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:08:16
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4 km Running 00:33:52
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4 km Walking 00:51:08
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Running 00:42:00
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:51:56
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Running 00:39:10
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:50:02
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Walking 01:10:15
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:15:02
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Running 00:32:51
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:38:31
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:57:45
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 01:11:07
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:36:59
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 01:03:35
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Running 00:53:15
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:44:01
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 00:49:38
896 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4 km Running 00:22:04
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 01:19:15
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4 km Running 00:40:59
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:33:30
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:55:48
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 01:18:08
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4 km Running 00:24:24
197 Jana Kask Female
Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
Eesti Pank
  N 4 km Walking 00:46:25
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:43:11
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:52:04
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4 km Running 00:28:45
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:57:09
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4 km Running 00:35:50
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:13:15
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4 km Running 00:27:05
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:48:46
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:37:36
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:29:08
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 00:34:14
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4 km Running 00:26:44
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Running 00:21:00
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Walking 00:39:39
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4 km Walking 00:48:41
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:02:31
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Running 01:10:03
239 Avo Kont Male
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus   M 4 km Running 00:29:16
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Walking 00:45:14
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4 km Running 00:22:59
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4 km Running 00:21:44
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 4 km Running 00:25:38
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:33:24
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:41:34
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:50:48
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4 km Walking 01:03:54
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Running 00:26:42
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Walking 01:26:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 01:37:27
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:26:11
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4 km Walking 00:36:03
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Walking 00:45:03
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4 km Running 00:30:16
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4 km Running 00:23:01
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Running 00:27:31
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4 km Walking 00:39:28
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:52:14
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:55:02
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:55:32
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4 km Walking 00:40:36
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:47:37
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Running 00:25:02
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Walking 00:38:31
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:50:00
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4 km Walking 00:46:58
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:22:31
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Running 00:19:57
914 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:18:28
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4 km Running 00:25:39
311 Tiina Lauri Female
Harju maakond
  LC SUPPLY N 4 km Running 00:43:02
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4 km Walking 00:38:14
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:46:02
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:04
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4 km Walking 00:38:58
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4 km Walking 00:38:04
317 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:42:07
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 00:48:07
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4 km Walking 01:05:43
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:52:00
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:47:07
326 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4 km Running 00:25:07
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Running 00:25:01
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:38:46
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Running 00:21:39
337 Kristin Liiv Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4 km Running 00:20:02
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:47:03
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4 km Walking 00:51:29
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:51:06
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:44:55
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:53:30
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4 km Running 00:21:10
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4 km Walking 00:38:20
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:44:04
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4 km Running 00:22:30
917 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:26:23
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4 km Walking 00:35:59
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4 km Walking 01:16:26
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4 km Walking 00:49:45
377 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4 km Walking 00:45:52
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4 km Running 00:45:38
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:29:56
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:40:30
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4 km Walking 00:57:39
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4 km Walking 00:50:28
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4 km Running 00:29:17
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:18:56
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:39:55
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:44:45
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:48:34
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:51:53
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:49:02
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Running 00:24:06
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:39:45
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:46:37
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4 km Walking 00:46:37
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:46:37
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4 km Walking 00:46:37
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Running 00:23:25
448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:49:38
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:39:45
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4 km Walking 00:59:50
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Walking 01:23:25
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:36:34
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4 km Walking 01:05:55
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:00:51
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:42:32
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4 km Walking 00:48:18
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4 km Walking 00:47:56
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4 km Running 00:35:23
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Running 00:37:42
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:50:53
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4 km Walking 00:59:11
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:43:16
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4 km Walking 00:46:08
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4 km Walking 00:43:43
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:18:28
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4 km Walking 00:41:20
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:42:47
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4 km Walking 00:37:22
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Walking 00:55:02
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4 km Running 00:34:13
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4 km Running 00:25:52
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4 km Running 00:23:07
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:25:54
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:59:31
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:00:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 4 km Walking 01:06:04
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:36:23
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:19:17
474 Dea Oidekivi Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:46:46
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4 km Walking 00:54:40
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 00:43:49
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Running 00:28:27
950 Avo Org Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 00:52:41
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:29:15
483 Sirje Org Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:52:41
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:20:12
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4 km Walking 00:51:34
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:52:16
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:48:24
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4 km Walking 01:22:33
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:22:41
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4 km Walking 00:58:06
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4 km Walking 00:36:48
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4 km Running 00:22:37
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 4 km Running 00:37:49
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:47:26
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 00:53:25
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4 km Running 00:25:46
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4 km Running 00:30:29
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4 km Walking 00:41:28
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4 km Running 00:22:33
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 00:44:34
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Walking 00:41:20
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:45:36
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:40:07
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4 km Walking 00:43:51
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Walking 01:05:00
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4 km Running 00:29:20
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:01:20
558 Kaido Põder Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4 km Walking 00:40:43
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4 km Running 00:23:21
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4 km Walking 00:45:31
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:24:17
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:47:52
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Running 00:28:47
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4 km Walking 00:42:36
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4 km Walking 00:38:02
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Running 00:33:58
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Running 00:23:23
556 Ruth Puusepp Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:53:41
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4 km Running 00:27:33
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4 km Walking 00:43:57
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4 km Walking 00:53:39
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4 km Running 00:32:14
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:45:10
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4 km Walking 00:31:42
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4 km Walking 00:47:26
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:43:59
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Running 00:32:00
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Running 00:24:50
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 00:50:00
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 00:57:10
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Walking 00:44:07
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 00:41:06
930 Heldin Rikk Female
Harju maakond
  BC N 4 km Walking 00:56:19
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:38:26
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 01:02:48
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Running 00:22:56
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4 km Running 00:25:23
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4 km Running 00:21:24
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Walking 00:51:03
618 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4 km Walking 00:47:03
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Walking 00:44:48
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4 km Running 00:32:59
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4 km Walking 00:26:10
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 01:15:56
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4 km Walking 01:09:48
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4 km Walking 00:46:54
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:22:19
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4 km Running 00:18:32
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Running 01:03:35
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4 km Running 00:23:32
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4 km Walking 00:45:29
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4 km Walking 00:43:53
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:41:59
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:40:00
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4 km Walking 00:34:17
666 Sergei Serbin Male
Harju maakond
  HORNETS M 4 km Walking 01:39:34
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4 km Walking 00:51:00
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4 km Walking 00:38:43
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Walking 00:44:04
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:47:26
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:07:48
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:33:16
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:50:42
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4 km Walking 00:40:37
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4 km Walking 01:08:39
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:49:11
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4 km Walking 00:55:01
689 Anita Sokolova Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:24:51
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4 km Running 00:27:48
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:42:28
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:12:24
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:46:45
696 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:52:26
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4 km Walking 00:45:24
700 Jekaterina Stepanova Female
Harju maakond
  FIVEX N 4 km Walking 01:31:27
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4 km Walking 00:45:02
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:15:23
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:36:09
705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Walking 00:40:56
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 01:15:46
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4 km Running 00:22:56
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4 km Walking 00:47:15
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:20:05
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4 km Walking 01:11:34
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4 km Running 00:21:16
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:44:04
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4 km Walking 00:41:41
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4 km Walking 00:45:53
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4 km Walking 00:34:25
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 00:45:06
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Walking 00:55:25
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4 km Running 00:24:45
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:28:30
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4 km Walking 00:50:33
745 Evely Tarre Female
Harju maakond
  Do It Smart N 4 km Running 00:40:48
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:53:02
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4 km Walking 00:46:31
755 Urmas Teeorg Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:28:57
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:57:44
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 4 km Walking 00:53:21
759 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK 2 M 4 km Running 00:25:45
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4 km Walking 00:42:19
762 Kaja Tiit Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Running 00:36:17
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Running 00:32:05
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:34:03
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4 km Running 00:23:56
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4 km Walking 01:01:53
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4 km Walking 00:42:18
775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4 km Walking 01:45:36
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4 km Running 00:38:02
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4 km Walking 00:48:00
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:40:25
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4 km Running 00:27:00
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4 km Walking 00:49:46
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:39:40
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4 km Walking 00:39:42
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4 km Walking 00:48:00
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:20:45
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4 km Walking 00:38:20
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 4 km Walking 00:45:43
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 01:31:52
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4 km Walking 00:32:40
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4 km Running 00:24:01
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4 km Walking 00:52:15
792 Anastassia Tšernõšova Female
Harju maakond
ABB AS ABB fast snails N 4 km Running 00:27:04
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4 km Walking 00:41:10
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4 km Walking 01:21:39
797 Freddi Turmann Male
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4 km Running 00:27:02
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4 km Walking 00:48:32
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4 km Walking 01:01:08
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4 km Walking 01:04:28
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4 km Walking 00:47:19
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4 km Running 00:19:09
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4 km Walking 00:38:19
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4 km Running 00:28:55
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4 km Walking 08:53:20
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4 km Walking 00:49:05
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4 km Running 00:26:35
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4 km Running 00:24:10
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:26:10
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4 km Walking 00:51:08
831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4 km Running 00:25:15
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4 km Walking 00:43:21
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4 km Walking 00:53:42
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4 km Running 00:26:10
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4 km Walking 00:43:24
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4 km Walking 00:43:30
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:54:09
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4 km Running 00:22:03
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4 km Walking 00:49:03
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4 km Walking 00:53:41
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:26:15
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Walking 00:33:50
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:43:22
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:42:40
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4 km Walking 00:42:53
880 Heleen Vöörmann Female
Harju maakond
  Kotzebue N 4 km Running 00:27:43
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 01:16:59
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4 km Walking 00:53:17
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 4 km Walking 01:18:14
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4 km Running 00:38:18
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:48:29
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4 km Walking 00:50:11
Sulge

Tulemuse detailne info

...