20. TRADEHOUSE Tervisejooks
18. etapp - 4,7 km - Pae park

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 425 Female: 322 Male: 103 Läbitud distants kokku: 1998 km Aeg kokku: 374:45:12
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:07
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Walking 00:56:28
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:49:43
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.7 km Running 00:22:41
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:02:56
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.7 km Running 00:26:33
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Walking 00:40:08
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 01:01:07
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 01:03:16
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:50:19
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4.7 km Walking 01:29:27
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4.7 km Running 00:34:53
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Running 00:39:39
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Running 00:28:17
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 01:10:27
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4.7 km Walking 01:15:08
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Running 00:28:59
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Running 00:34:28
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:32:58
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:58:06
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:24:22
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Walking 01:01:40
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.7 km Running 00:32:19
57 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Running 00:28:54
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 00:58:34
893 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:19:05
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.7 km Running 00:33:17
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:56:16
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 00:58:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Running 00:39:53
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Walking 00:52:17
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 00:52:13
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.7 km Running 00:22:54
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 00:50:16
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 00:53:14
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Walking 00:50:53
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Walking 00:58:38
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Walking 00:56:08
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 01:20:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.7 km Running 00:34:35
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 04:21:50
90 Triin Gede Female
Harju maakond
  RUNNING IS MY HAPPY HOUR N 4.7 km Running 00:24:09
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 01:33:18
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 01:26:52
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Running 00:33:32
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Running 00:47:54
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Walking 00:52:23
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Running 01:34:36
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:44:01
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:27:17
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 01:12:50
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:45:14
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 01:12:20
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Running 00:33:30
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Running 00:38:37
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.7 km Running 01:11:52
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.7 km Walking 00:47:10
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:54:08
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 01:02:05
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 00:45:20
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Walking 00:46:50
123 Martin Hunt Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 4.7 km Walking 01:01:03
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.7 km Walking 00:48:04
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.7 km Running 00:21:18
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.7 km Walking 00:53:41
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 01:01:02
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 01:06:25
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 00:54:45
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Walking 00:51:54
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.7 km Walking 00:36:03
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:36:51
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 01:12:18
146 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.7 km Running 00:47:39
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 01:04:45
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:53:35
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.7 km Running 00:28:26
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Walking 01:28:00
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 01:03:39
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Walking 00:44:20
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 00:51:16
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Running 00:35:56
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Running 00:19:52
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:52:49
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Running 01:20:24
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 01:37:39
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:42:01
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Running 00:36:59
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Running 00:33:29
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 00:57:00
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 00:52:58
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 03:04:10
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.7 km Running 00:53:47
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.7 km Walking 00:52:36
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:48:47
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 00:47:37
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 01:58:55
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.7 km Running 00:32:19
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:50:03
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:59:37
897 Kristjan Kaunissaare Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:30:23
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.7 km Running 00:35:05
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 00:55:42
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.7 km Walking 01:15:06
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.7 km Walking 00:43:29
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 02:13:00
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.7 km Running 00:29:27
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Walking 00:52:01
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:34:54
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.7 km Walking 00:39:39
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.7 km Running 00:30:33
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 00:50:06
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.7 km Walking 01:06:18
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:05:29
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.7 km Walking 00:46:37
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Running 00:58:25
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:34:54
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.7 km Running 00:27:14
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 4.7 km Running 00:24:51
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 4.7 km Running 00:31:03
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Running 00:34:46
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 4.7 km Running 00:25:29
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:50:19
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:59:34
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.7 km Walking 01:13:54
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.7 km Running 00:33:21
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Walking 01:22:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.7 km Walking 00:54:15
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.7 km Walking 01:01:27
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Running 00:33:55
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.7 km Walking 00:38:52
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.7 km Walking 00:52:58
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 01:11:26
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.7 km Running 00:33:06
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.7 km Walking 00:52:47
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Walking 00:58:00
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Walking 00:47:39
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 01:10:08
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.7 km Walking 00:48:24
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 00:48:35
274 Andžei Kuznets Male
Harju maakond
  HORNETS M 4.7 km Running 00:31:20
298 Maarja Laane Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Running 00:34:46
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.7 km Running 00:49:37
900 Laura Laaster Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Walking 02:52:00
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 00:50:44
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.7 km Walking 02:23:13
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Running 00:26:19
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.7 km Walking 01:10:51
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Running 00:28:32
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Running 00:22:19
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.7 km Running 00:30:25
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Walking 00:55:16
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:07
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.7 km Walking 00:49:59
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.7 km Walking 00:45:07
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 01:20:49
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.7 km Walking 01:41:24
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:02
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:45:09
326 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4.7 km Running 00:30:49
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Running 00:30:52
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:44:38
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Running 00:30:02
334 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.7 km Running 00:25:12
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.7 km Walking 00:45:59
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.7 km Running 00:34:28
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 01:00:19
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Walking 00:49:04
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.7 km Walking 01:04:38
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.7 km Walking 00:53:19
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:04
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Walking 01:00:04
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Walking 00:32:58
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.7 km Walking 00:47:46
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.7 km Walking 00:55:33
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.7 km Walking 00:59:19
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Walking 00:49:09
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Running 00:55:50
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Running 00:33:04
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 00:49:41
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.7 km Walking 00:49:15
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.7 km Running 00:37:57
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Running 00:22:47
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.7 km Walking 00:53:09
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:56:12
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 00:50:22
388 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.7 km Running 00:35:53
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Running 00:53:51
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 00:44:50
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Walking 00:46:21
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.7 km Walking 00:46:21
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Walking 00:46:21
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.7 km Walking 00:46:21
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Running 00:28:21
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 01:21:55
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:54:20
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.7 km Walking 01:32:00
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 01:00:37
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:27:22
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:52:58
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.7 km Walking 00:57:43
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.7 km Running 00:58:31
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.7 km Walking 00:39:51
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Walking 00:57:48
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.7 km Running 00:47:47
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 01:07:00
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 00:53:53
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4.7 km Walking 00:56:44
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.7 km Walking 00:47:34
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:21:07
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.7 km Walking 01:36:16
888 Merje Muiso Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 01:27:08
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:59:23
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.7 km Walking 01:04:32
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Walking 00:59:07
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Running 00:40:03
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.7 km Running 00:29:12
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.7 km Walking 00:49:53
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:30:57
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km Walking 00:52:10
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:00:20
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Walking 01:20:00
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.7 km Walking 00:45:08
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:23:05
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.7 km Walking 01:00:55
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.7 km Walking 00:46:48
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.7 km Walking 00:59:30
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:02:15
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Running 00:32:12
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Walking 01:02:58
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:24:05
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:21:53
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Walking 04:31:01
884 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.7 km Running 00:32:15
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.7 km Running 00:25:35
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 00:55:43
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:59:20
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.7 km Running 00:29:20
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.7 km Walking 00:48:03
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Running 00:26:43
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.7 km Walking 01:04:18
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.7 km Walking 00:44:11
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.7 km Running 00:26:30
505 Kersti Palu Female
Harju maakond
  K-Tiim N 4.7 km Running 00:44:49
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.7 km Running 00:22:22
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 01:14:40
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Running 00:22:44
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4.7 km Running 00:30:00
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.7 km Walking 00:41:27
518 Helen Paul Female
Harju
ABB ABB WOLF1 N 4.7 km Walking 00:48:30
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.7 km Running 00:22:58
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:46:26
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:33:41
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 00:49:14
529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:23:21
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Walking 00:53:00
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 00:50:28
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:45:31
536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:34:52
538 Tauri Piir Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.7 km Running 00:40:06
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.7 km Walking 00:50:46
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.7 km Walking 01:12:00
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4.7 km Running 00:32:41
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Running 00:27:04
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:50:14
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.7 km Walking 00:47:51
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.7 km Running 00:29:16
545 Katrin Poller Female
Harju maakond
ABB   N 4.7 km Walking 00:46:48
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 01:02:59
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.7 km Walking 01:03:44
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4.7 km Running 00:41:15
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Running 00:38:01
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.7 km Walking 00:52:02
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.7 km Running 00:32:56
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.7 km Running 00:42:00
554 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Running 00:52:49
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.7 km Running 00:30:00
571 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:30:04
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Walking 01:03:37
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.7 km Running 00:31:33
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:27:33
578 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.7 km Running 00:20:03
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.7 km 00:44:52
581 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.7 km Running 00:27:14
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:54:31
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.7 km Walking 00:38:00
589 Külli Reha Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:55:41
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.7 km Walking 00:56:07
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:50:03
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Running 00:37:32
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Running 00:31:06
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 01:03:56
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:16:29
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.7 km Walking 00:49:17
602 Pille Riimast Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Walking 00:48:01
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 00:52:09
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:55:49
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 02:29:00
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Running 00:27:19
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.7 km Running 00:44:34
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.7 km Running 00:27:38
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Walking 01:01:01
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Walking 01:07:04
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.7 km Walking 00:48:53
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.7 km Walking 00:35:22
931 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  JAP N 4.7 km Running 00:28:56
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.7 km Running 00:27:08
624 Anu Ruuven Female
Harju maakond
  MARU N 4.7 km Walking 00:49:53
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.7 km Walking 00:50:27
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:24:14
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.7 km Running 00:22:09
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Running 00:57:37
641 Sandra Saks Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.7 km Walking 00:50:32
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.7 km Walking 00:39:44
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 05:35:43
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 4.7 km Walking 00:51:07
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4.7 km Walking 00:49:59
652 Katriin Sarap Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 4.7 km Walking 01:01:03
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:58:05
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 00:44:14
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.7 km Running 00:38:44
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.7 km Running 00:37:36
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.7 km Walking 00:53:11
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.7 km Walking 00:44:24
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:48:54
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 01:07:55
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.7 km Walking 00:57:18
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:03:33
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 00:39:14
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.7 km Walking 00:50:30
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.7 km Walking 01:00:18
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 00:59:00
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.7 km Walking 01:05:14
709 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.7 km Walking 00:52:24
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.7 km Running 00:31:15
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.7 km Walking 00:50:57
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 02:20:35
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.7 km Walking 01:09:14
696 Elen Soppe Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:01:04
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 01:50:38
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:10:18
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Walking 00:40:30
706 Aire Suurkuusk Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 00:55:40
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.7 km Walking 01:00:20
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Walking 01:16:23
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.7 km Running 00:27:50
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4.7 km Walking 00:59:45
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Running 00:21:29
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.7 km Running 00:24:41
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.7 km Walking 00:57:19
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:49:05
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.7 km Walking 00:53:38
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.7 km Walking 00:47:10
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 00:50:43
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Walking 01:21:49
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.7 km Running 00:31:50
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:34:18
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 01:01:00
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.7 km Walking 00:58:06
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.7 km Walking 00:55:11
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.7 km Running 00:35:42
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 00:39:04
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.7 km Running 00:34:07
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.7 km Walking 01:14:01
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.7 km Walking 01:17:43
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.7 km Running 01:06:42
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.7 km Walking 01:10:08
775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4.7 km Walking 01:01:47
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.7 km Walking 00:56:23
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.7 km Walking 00:58:58
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.7 km Walking 00:53:17
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.7 km Walking 00:45:07
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.7 km Walking 01:00:54
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:43:40
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.7 km Walking 00:42:05
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.7 km Walking 00:39:11
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.7 km Running 00:37:42
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.7 km Walking 01:39:13
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 4.7 km Walking 00:56:07
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 01:13:36
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 00:40:09
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 4.7 km Walking 00:40:30
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.7 km Walking 01:18:45
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.7 km Walking 00:56:00
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.7 km Walking 01:36:30
797 Freddi Turmann Male
Harju maakond
  RIKSraksrull M 4.7 km Walking 01:19:17
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.7 km Walking 01:36:13
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.7 km Walking 00:49:22
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.7 km Walking 00:55:44
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.7 km Walking 00:47:31
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.7 km Walking 00:58:27
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.7 km Running 00:22:30
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.7 km Walking 00:42:25
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.7 km Running 00:28:26
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.7 km Walking 02:37:41
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.7 km Walking 01:12:11
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Running 00:42:00
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.7 km Running 00:31:34
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.7 km Running 00:29:10
825 Rein Vaimel Male
Harju maakond
SuperSport - IPA   M 4.7 km Running 00:37:19
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.7 km Running 00:29:51
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.7 km Walking 00:41:54
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.7 km Walking 00:54:11
831 Toomas Vaks Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.7 km Running 00:29:03
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.7 km Walking 00:48:37
834 Antti Valkiainen Male
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema M 4.7 km Running 00:26:41
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.7 km Walking 00:53:55
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.7 km Running 00:56:15
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.7 km Running 00:31:55
839 Kadri Varjend Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.7 km Walking 00:59:14
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 4.7 km Walking 00:55:36
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.7 km Walking 00:48:57
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.7 km Walking 00:54:30
845 Tanel Veeleid Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.7 km Running 00:24:52
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Running 00:39:29
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.7 km Walking 00:52:38
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.7 km Walking 01:01:55
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.7 km Walking 00:55:38
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.7 km Running 00:33:31
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.7 km Walking 00:43:34
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.7 km Walking 00:40:10
859 Kristina Viirsaar Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 02:01:11
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.7 km Walking 00:49:46
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.7 km Walking 01:21:34
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.7 km Walking 00:43:20
716 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.7 km Walking 01:05:51
Sulge

Tulemuse detailne info

...