20. TRADEHOUSE Tervisejooks
19. etapp - 3,6 km - Pirita Spordikeskus

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 434 Female: 329 Male: 105 Läbitud distants kokku: 1562 km Aeg kokku: 311:44:38
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 3.6 km Walking 00:35:13
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 3.6 km Walking 00:45:41
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Walking 01:00:29
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 3.6 km Running 00:21:04
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 3.6 km Running 00:19:48
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 3.6 km Walking 01:29:59
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 3.6 km Walking 00:31:51
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Walking 00:39:10
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Walking 00:40:13
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Walking 00:37:05
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 3.6 km Running 00:36:30
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 3.6 km Walking 00:44:12
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 3.6 km Walking 00:40:09
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Running 00:22:54
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Running 00:20:55
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 3.6 km Walking 02:27:53
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 3.6 km Walking 00:47:52
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 3.6 km Walking 00:45:17
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 3.6 km Walking 00:43:44
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 3.6 km Running 00:26:29
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Walking 00:43:58
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Walking 00:42:59
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Running 00:19:03
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Walking 00:53:07
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 3.6 km Running 00:22:45
50 Alevtina Baljasnikova Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.6 km Walking 01:04:47
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Walking 00:43:12
56 Maria Boguš Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.6 km Walking 01:09:17
57 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 3.6 km Running 00:20:22
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 3.6 km Running 00:25:08
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Walking 00:43:48
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Walking 01:00:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Walking 00:34:24
69 Liisa Eesmaa Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 3.6 km Walking 03:24:00
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 3.6 km Walking 00:44:24
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Walking 00:49:02
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3.6 km Running 00:18:52
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Walking 00:36:32
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Walking 00:36:14
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 3.6 km Walking 00:28:38
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 3.6 km Walking 00:48:33
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Walking 00:49:10
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Walking 01:10:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 3.6 km Running 00:33:37
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.6 km Walking 00:48:14
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Walking 00:44:33
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.6 km Walking 01:01:02
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Running 00:30:11
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:38:23
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 3.6 km Walking 00:36:00
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Running 01:37:04
105 Kadri Halling Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Walking 00:41:58
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:44:01
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Walking 00:35:25
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Walking 00:41:51
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 3.6 km Running 00:29:34
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 3.6 km Running 01:15:06
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 3.6 km Walking 00:37:08
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 3.6 km Walking 00:42:14
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Walking 00:34:43
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 3.6 km Running 00:36:31
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Walking 00:36:02
123 Martin Hunt Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 3.6 km Walking 00:46:40
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.6 km Walking 00:40:17
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 3.6 km Running 00:17:15
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 3.6 km Walking 01:19:43
134 Mari-Liis Jaanus Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 3.6 km Walking 00:54:37
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Walking 00:55:07
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 3.6 km Walking 00:34:16
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 3.6 km Walking 00:42:02
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 3.6 km Walking 00:29:13
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:27:24
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Walking 00:51:33
146 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 3.6 km Running 00:39:40
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Walking 01:00:36
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Walking 00:40:55
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 3.6 km Running 00:46:55
154 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK 3 M 3.6 km Walking 00:38:26
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 3.6 km Walking 00:17:21
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 3.6 km Running 00:35:04
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 3.6 km Walking 00:33:14
145 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 3.6 km Running 00:31:02
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Walking 00:40:03
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 3.6 km Running 00:24:00
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Running 00:20:13
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Walking 00:45:49
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:34:36
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:42:52
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Walking 01:02:03
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Walking 00:32:25
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 3.6 km Walking 00:44:35
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 3.6 km Running 00:26:06
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Running 00:24:33
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Walking 00:50:44
896 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 3.6 km Walking 00:39:05
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 3.6 km Walking 03:03:24
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 3.6 km Running 01:09:08
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 3.6 km Running 00:26:44
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Walking 00:37:03
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Walking 00:32:11
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Running 00:22:11
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 3.6 km Running 00:22:51
198 Maarja Kask Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 3.6 km Running 00:31:08
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Running 00:42:44
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:55:37
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 3.6 km Running 00:24:26
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Walking 00:53:21
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 3.6 km Walking 00:44:25
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 3.6 km Walking 00:31:15
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 3.6 km Walking 01:18:36
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 3.6 km Running 00:25:01
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.6 km Walking 00:39:24
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Walking 00:39:32
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Walking 00:32:26
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 3.6 km Running 00:22:36
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 3.6 km Running 00:20:01
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 3.6 km Walking 00:34:52
229 Sigrid Kleidov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Walking 00:42:51
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 3.6 km Walking 01:13:16
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 3.6 km Running 00:22:02
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 3.6 km Running 00:54:22
238 Sander Konso Male
Harju maakond
  Team SN M 3.6 km Walking 01:05:39
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:26:56
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 3.6 km Running 00:20:25
285 Alina Kõrgesaar Female
Harju maakond
  EEK ettevõtlikud N 3.6 km Running 00:20:24
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 3.6 km Running 00:25:19
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Walking 00:56:37
245 Stiven Kossorotov Male
Harju maakond
  DUALBAND M 3.6 km Running 00:19:41
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Walking 00:40:24
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:45:57
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 3.6 km Walking 01:40:13
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 3.6 km Running 00:26:07
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Walking 01:04:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Walking 00:37:07
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 3.6 km Walking 00:50:40
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Running 00:23:15
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 3.6 km Walking 00:43:59
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 3.6 km Walking 01:13:39
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 3.6 km Running 00:24:27
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:55:41
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 3.6 km Running 00:27:34
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.6 km Walking 00:41:06
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 3.6 km Walking 00:42:32
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Walking 00:39:01
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Walking 00:49:23
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 3.6 km Walking 00:37:22
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Walking 00:47:05
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 3.6 km Running 00:37:47
900 Laura Laaster Female
Harju maakond
  JAP N 3.6 km Running 01:38:58
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Walking 00:43:21
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 3.6 km Walking 01:20:36
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 3.6 km Running 00:19:20
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 3.6 km Walking 00:47:09
309 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 3.6 km Running 00:20:40
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 3.6 km Running 00:17:35
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Walking 00:48:56
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 3.6 km Walking 00:35:13
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 3.6 km Walking 00:36:09
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 3.6 km Walking 00:35:13
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 3.6 km Running 01:08:23
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:52:21
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:36:00
326 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 3.6 km Running 00:25:16
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Running 00:25:14
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Walking 00:32:15
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 3.6 km Running 00:22:29
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.6 km Walking 00:41:44
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 3.6 km Walking 00:43:48
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Walking 00:42:38
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 3.6 km Walking 00:33:35
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 3.6 km Walking 00:58:00
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 3.6 km Walking 00:39:00
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:37:28
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 3.6 km Walking 00:43:04
350 Tiivi Lind Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Running 00:19:39
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 3.6 km Running 00:20:47
353 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 3.6 km Walking 00:41:56
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 3.6 km Walking 00:31:42
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 3.6 km Walking 00:44:30
376 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 3.6 km Running 00:38:36
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 3.6 km Walking 00:45:57
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Walking 00:39:55
377 Britta Lõõbas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 3.6 km Walking 00:36:21
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.6 km Running 00:47:15
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Running 00:26:06
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Walking 00:44:40
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 3.6 km Walking 00:45:54
372 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Running 00:22:56
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 3.6 km Walking 01:36:11
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Running 00:16:59
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Walking 00:36:35
444 Annika Mägipõld Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 3.6 km Running 00:37:53
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 3.6 km Walking 00:35:16
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:25:31
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Walking 00:37:53
388 Kristina Maimann Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 3.6 km Running 00:28:48
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Running 00:42:34
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Walking 00:51:08
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 3.6 km Walking 00:43:34
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 3.6 km Walking 00:43:34
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 3.6 km Walking 00:43:34
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 3.6 km Walking 00:43:34
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Running 00:21:03
448 Elina Märtin Female
Harju maakond
  BC N 3.6 km Walking 00:36:30
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Running 00:23:22
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 3.6 km Walking 00:43:26
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Walking 01:27:31
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 3.6 km Walking 00:40:13
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 3.6 km Walking 00:59:27
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Walking 00:47:11
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:30:13
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 01:48:47
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 3.6 km Walking 00:52:45
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 3.6 km Walking 01:40:20
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 3.6 km Walking 00:47:03
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Running 00:56:30
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Running 00:21:57
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 3.6 km Walking 00:36:23
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Walking 00:51:44
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 3.6 km Walking 00:50:45
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 3.6 km Walking 00:34:56
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:16:34
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:39:28
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 3.6 km Walking 00:43:16
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Walking 01:29:49
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Walking 00:41:16
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 3.6 km Running 00:23:03
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 3.6 km Running 00:21:06
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:23:38
460 Anastasia Niitmets Female
Harju maakond
  Team SN N 3.6 km Walking 01:05:39
462 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 3.6 km Running 00:21:28
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.6 km Walking 00:41:35
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:34:09
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 3.6 km Walking 01:00:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 3.6 km Walking 00:44:56
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 3.6 km Walking 00:36:07
474 Dea Oidekivi Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 3.6 km Walking 00:40:13
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 3.6 km Walking 00:54:04
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 3.6 km Walking 00:35:27
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Walking 00:38:14
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 3.6 km Running 00:25:12
482 Maarika Org Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Walking 01:31:43
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:17:48
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:28:09
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 3.6 km Running 01:21:29
884 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 3.6 km Running 00:21:21
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Walking 00:38:35
491 Tiina Paalberg Female
Harju maakond
  Pirita N 3.6 km Walking 00:49:29
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 3.6 km Running 00:25:11
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Running 00:20:06
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 3.6 km Walking 00:50:30
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 3.6 km Walking 00:45:39
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 3.6 km Running 00:21:07
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.6 km Walking 01:15:08
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 00:43:04
511 Ilme Parik Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:37:45
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 3.6 km Walking 00:46:52
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 3.6 km Running 00:21:36
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 3.6 km Running 00:22:18
518 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF1 N 3.6 km Walking 00:35:19
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 3.6 km Running 00:20:09
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:24:06
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Walking 00:51:29
530 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:40:21
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Walking 00:53:10
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Walking 00:40:16
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Running 00:38:38
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 3.6 km Walking 00:44:36
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 3.6 km Walking 00:40:12
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Running 00:22:34
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:30:45
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 3.6 km Walking 00:37:10
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 3.6 km Running 01:04:34
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Running 00:21:46
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Walking 00:42:44
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 3.6 km Walking 00:42:29
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 3.6 km Running 00:24:48
548 Tuuliki Poom Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.6 km Running 00:27:13
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 3.6 km Walking 00:37:15
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 3.6 km Running 00:30:31
556 Ruth Puusepp Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:28:03
926 Märt Raaga Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 3.6 km Running 00:27:14
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 3.6 km Walking 00:48:33
571 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Walking 00:39:54
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 3.6 km Walking 00:37:25
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 3.6 km Walking 00:37:18
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 3.6 km Walking 00:38:00
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 3.6 km Running 00:25:00
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:23:14
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.6 km Running 00:26:14
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Walking 00:42:28
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 3.6 km Running 00:28:47
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 3.6 km Walking 00:40:46
929 Helmuth Martin Reisner Male
Harju maakond
  JAP M 3.6 km Running 00:45:15
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Walking 00:39:43
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Running 00:29:59
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Running 00:23:09
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Walking 00:50:12
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Walking 00:40:01
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Walking 00:38:36
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 3.6 km Walking 00:33:39
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Walking 00:48:49
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:48:40
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:58:19
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Running 00:19:51
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 3.6 km Running 00:26:16
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 3.6 km Running 00:24:41
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Walking 00:47:06
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.6 km Walking 00:35:19
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 3.6 km Walking 00:42:37
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 3.6 km Walking 00:39:18
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Running 00:26:12
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 3.6 km Walking 00:40:51
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:47:28
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 3.6 km Running 00:16:45
636 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Running 01:25:03
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 3.6 km Running 00:40:31
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 3.6 km Walking 00:33:05
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Walking 03:46:03
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 3.6 km Walking 00:45:12
652 Katriin Sarap Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 3.6 km Walking 00:46:40
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 3.6 km Walking 00:40:25
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Walking 00:42:07
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Walking 00:42:53
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 3.6 km Running 00:28:08
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 3.6 km Walking 00:29:36
666 Sergei Serbin Male
Harju maakond
  HORNETS M 3.6 km Walking 01:03:50
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 3.6 km Walking 00:40:36
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 3.6 km Walking 01:15:04
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 3.6 km Walking 00:33:03
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:41:01
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Walking 00:41:47
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Running 00:30:48
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:54:29
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 3.6 km Walking 00:40:04
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Walking 00:44:37
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.6 km Walking 00:50:20
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 3.6 km Walking 01:11:07
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 3.6 km Running 00:20:20
709 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 3.6 km Walking 00:43:23
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 3.6 km Walking 00:49:13
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:36:57
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:54:49
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:42:39
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 3.6 km Walking 00:39:54
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 01:40:31
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 3.6 km Walking 00:31:44
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Walking 00:49:08
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 3.6 km Walking 00:51:58
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 3.6 km Running 00:20:59
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 3.6 km Walking 00:52:25
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 3.6 km Walking 00:49:27
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 3.6 km Running 00:19:44
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:42:24
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 00:36:27
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 3.6 km Walking 00:45:25
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Walking 00:51:27
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:47:23
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 3.6 km Walking 00:43:14
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:24:39
746 Ergo Tars Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Running 00:38:37
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Running 00:51:00
749 Anna Tashlikovich Female
Harju maakond
  BC N 3.6 km Walking 03:00:00
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 3.6 km Walking 00:44:20
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 3.6 km Walking 00:48:28
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Walking 00:46:54
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 3.6 km Walking 00:49:55
909 Alar Teras Male
Harju maakond
  ASAP M 3.6 km Running 00:26:23
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 3.6 km Walking 00:37:24
762 Kaja Tiit Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 3.6 km Running 00:27:08
763 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 3.6 km Running 00:26:17
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Walking 00:30:59
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 3.6 km Walking 01:22:43
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 3.6 km Walking 01:05:27
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.6 km Running 01:18:38
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 3.6 km Walking 01:33:37
775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 3.6 km Walking 00:59:16
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Walking 00:58:15
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 3.6 km Walking 00:51:09
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Walking 00:42:20
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 3.6 km Walking 00:36:04
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 3.6 km Walking 00:40:47
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Walking 00:29:52
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 3.6 km Walking 00:37:14
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 3.6 km Walking 00:48:00
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:21:28
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 3.6 km Walking 00:38:49
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Walking 00:44:39
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 3.6 km Walking 00:28:14
789 Eva Dominica Trubetskoi Female
Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee   N 3.6 km Running 00:22:10
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 3.6 km Walking 00:46:14
792 Anastassia Tšernõšova Female
Harju maakond
ABB AS ABB fast snails N 3.6 km Running 00:29:39
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 3.6 km Walking 00:38:20
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 3.6 km Walking 00:59:17
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 3.6 km Walking 00:48:00
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.6 km Walking 00:45:55
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 3.6 km Walking 00:47:09
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 01:00:03
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 3.6 km Walking 00:39:23
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 3.6 km Running 00:16:04
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:33:51
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 3.6 km Running 00:20:01
818 Gitana Vahter Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 3.6 km Walking 02:11:42
819 Hanna Vahter Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 3.6 km Walking 00:43:08
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Running 00:35:57
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 3.6 km Running 00:22:26
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 3.6 km Running 00:21:18
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:24:32
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 3.6 km Walking 00:46:21
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 3.6 km Walking 00:40:49
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 3.6 km Walking 00:55:51
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 3.6 km Walking 00:37:47
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 3.6 km Walking 00:44:34
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 3.6 km Running 00:23:05
839 Kadri Varjend Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 3.6 km Walking 00:40:25
840 Margit Vasser Female
Harju maakond
  LIDLI JOOKSJAD N 3.6 km Walking 00:36:10
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 3.6 km Walking 01:01:37
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 3.6 km Walking 00:38:14
844 Andreas Veber Male
Harju maakond
  Kotzebue M 3.6 km Running 00:22:32
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Walking 01:09:15
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 3.6 km Running 00:16:30
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 3.6 km Walking 00:38:10
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 3.6 km Walking 00:46:55
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 3.6 km Walking 00:40:43
854 Kristi Vettik Female
Harju maakond
WG Hundid
Wolf Group OÜ
Wolf Group'i Hundid N 3.6 km Running 00:29:54
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:27:24
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 3.6 km Running 00:23:23
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Running 00:26:27
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:37:48
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 3.6 km Walking 00:35:52
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:38:05
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 3.6 km Walking 01:29:57
714 Oksana Zadonski Female
Harju maakond
Vaggen   N 3.6 km Running 01:05:15
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 3.6 km Walking 00:48:39
Sulge

Tulemuse detailne info

...