20. TRADEHOUSE Tervisejooks
20. etapp - 4,8 km - Kesklinn

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 415 Female: 315 Male: 100 Läbitud distants kokku: 1992 km Aeg kokku: 373:32:56
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.8 km Walking 00:45:58
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.8 km Walking 00:54:00
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.8 km Walking 00:52:37
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.8 km Running 00:28:19
6 Monika Aaslaid Female
Harju maakond
  Pirita N 4.8 km Walking 00:56:43
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.8 km Running 00:25:23
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.8 km Walking 00:51:19
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.8 km Walking 00:40:40
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.8 km Walking 01:02:44
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.8 km Walking 00:52:29
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.8 km Walking 00:48:10
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4.8 km Walking 01:09:06
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4.8 km Walking 01:02:18
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.8 km Walking 00:50:46
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.8 km Running 00:29:42
25 Marja-Liisa Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.8 km Walking 01:17:25
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4.8 km Walking 00:53:48
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.8 km Walking 01:24:36
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.8 km Walking 00:55:17
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.8 km Walking 00:55:49
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.8 km Running 00:35:24
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.8 km Walking 01:02:21
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.8 km Running 00:25:53
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.8 km Walking 01:08:40
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.8 km Walking 00:41:49
54 Liia Beljajeva Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.8 km Walking 02:05:26
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.8 km Running 00:36:45
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.8 km Walking 00:56:12
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.8 km Walking 01:04:00
911 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.8 km Walking 00:58:45
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.8 km Walking 00:57:35
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.8 km Walking 00:55:41
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.8 km Walking 00:53:43
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.8 km Running 00:24:49
73 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.8 km Walking 00:47:48
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.8 km Walking 00:49:33
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.8 km Walking 00:49:43
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.8 km Walking 00:57:50
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.8 km Walking 01:03:02
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.8 km Running 00:35:35
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.8 km Walking 01:14:35
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.8 km Walking 00:58:07
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.8 km Walking 01:03:27
94 Jaanika Greim Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.8 km Walking 01:00:00
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.8 km Walking 00:54:03
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.8 km Walking 01:08:32
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.8 km Running 01:12:48
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.8 km Walking 00:51:20
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.8 km Walking 00:47:57
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.8 km Walking 01:03:06
894 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  JAP N 4.8 km Running 00:37:30
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.8 km Running 00:41:02
118 Helen Hindrichson-Nairis Female
Harju maakond
  Pinginaabrid N 4.8 km Running 00:50:30
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.8 km Walking 00:49:28
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.8 km Walking 01:08:44
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.8 km Walking 00:51:56
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.8 km Running 00:39:43
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.8 km Walking 00:46:42
123 Martin Hunt Male
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri M 4.8 km Walking 01:02:23
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.8 km Walking 00:50:00
126 Helena Idarand Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.8 km Walking 00:56:01
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.8 km Running 00:21:29
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.8 km Walking 01:07:46
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.8 km Walking 00:48:48
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.8 km Walking 00:53:07
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.8 km Walking 00:41:21
137 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:35:33
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.8 km Walking 01:16:56
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.8 km Walking 01:19:47
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.8 km Walking 00:59:52
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.8 km Running 00:25:53
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.8 km Walking 00:56:18
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.8 km Running 00:53:15
160 Luule Jürisson Female
Harju maakond
  Pirita N 4.8 km Walking 00:56:48
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.8 km Running 00:31:03
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.8 km Walking 00:53:22
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.8 km Walking 00:52:55
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.8 km Running 00:26:15
166 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.8 km Running 00:34:40
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.8 km Walking 00:52:30
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.8 km Walking 01:17:05
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.8 km Walking 00:41:28
173 Piret Kallis Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.8 km Walking 00:59:04
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.8 km Running 01:00:04
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.8 km Running 00:34:21
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.8 km Walking 00:59:08
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.8 km Walking 00:55:24
181 Liis Karama Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.8 km Walking 02:37:53
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.8 km Running 00:40:59
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.8 km Walking 00:55:23
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 4.8 km Walking 00:49:13
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.8 km Walking 01:26:21
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.8 km Walking 00:56:01
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.8 km Walking 00:49:55
195 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad M 4.8 km Running 00:30:46
197 Jana Kask Female
Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
Eesti Pank
  N 4.8 km Walking 00:45:50
199 Sylvia Kass Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.8 km Walking 00:54:19
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:33:03
889 Eleri Kautlenbach Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.8 km Walking 01:12:13
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.8 km Running 00:37:48
208 Kertu Kesküla Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.8 km Walking 01:14:29
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.8 km Walking 01:10:18
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.8 km Walking 00:41:41
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4.8 km Walking 01:02:06
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.8 km Running 00:33:16
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.8 km Walking 00:56:38
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.8 km Walking 01:03:27
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.8 km Running 00:36:20
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.8 km Walking 01:56:28
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.8 km Running 00:31:09
228 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.8 km Running 00:27:07
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.8 km Walking 00:51:05
231 Hedza Kochani Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.8 km Running 00:38:37
283 Darvet Kõdar Male
Harju maakond
    M 4.8 km Walking 01:23:36
235 Mirjam Kolga Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit N 4.8 km Running 00:29:10
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.8 km Running 00:35:41
238 Sander Konso Male
Harju maakond
  Team SN M 4.8 km Walking 01:20:46
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.8 km Running 00:43:21
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 4.8 km Running 00:31:45
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.8 km Walking 01:09:05
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.8 km Walking 00:52:11
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 01:01:32
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.8 km Running 00:27:49
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.8 km Running 00:30:36
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.8 km Walking 01:06:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.8 km Walking 00:56:14
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.8 km Running 01:22:48
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.8 km Running 00:31:14
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.8 km Running 00:53:03
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.8 km Walking 01:00:01
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.8 km Walking 01:11:19
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.8 km Walking 00:52:44
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.8 km Walking 00:59:39
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.8 km Walking 00:50:50
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.8 km Walking 00:54:53
296 Reili Küünruss Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.8 km Walking 01:06:08
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.8 km Walking 00:47:41
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.8 km Walking 00:50:22
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.8 km Walking 00:55:21
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.8 km Walking 00:55:43
308 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.8 km Walking 01:12:23
914 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.8 km Running 00:21:53
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.8 km Running 00:24:18
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.8 km Walking 01:22:34
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.8 km Walking 00:45:58
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.8 km Walking 00:48:37
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.8 km Walking 00:45:58
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.8 km Walking 01:14:35
322 Dinara Leit Female
Harju maakond
Spordiselts mtü E-lõvitarid N 4.8 km Walking 00:58:55
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:54:54
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:50:51
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.8 km Running 00:31:55
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.8 km Walking 01:05:28
912 Ando Leppiman Male
Harju maakond
  ASAP M 4.8 km Running 00:29:52
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.8 km Walking 00:47:14
339 Eleen Lilienthal Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.8 km Running 00:32:00
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.8 km Walking 00:57:53
341 Karl-Gerhard Lille Male
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi M 4.8 km Walking 00:53:30
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.8 km Walking 00:49:57
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.8 km Walking 01:26:00
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.8 km Walking 00:51:00
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4.8 km Walking 00:53:58
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:54:06
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4.8 km Walking 00:58:18
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.8 km Walking 00:40:39
353 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.8 km Walking 00:57:44
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.8 km Walking 01:20:06
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.8 km Walking 01:06:11
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.8 km Walking 00:57:57
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.8 km Walking 00:54:26
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.8 km Running 00:25:13
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.8 km Running 00:36:03
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.8 km Walking 00:45:32
370 Viktoria Lumi Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.8 km Walking 00:52:12
379 Janek Lünekund Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V M 4.8 km Walking 00:46:16
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.8 km Running 00:35:00
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.8 km Running 00:22:31
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.8 km Walking 00:48:22
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.8 km Walking 00:54:28
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:32:46
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.8 km Walking 00:49:43
389 Merle Maisla Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:54:43
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.8 km Running 00:56:22
445 Monica Mänd Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.8 km Walking 00:55:22
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.8 km Walking 00:46:50
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.8 km Walking 00:52:21
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.8 km Walking 00:52:21
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.8 km Walking 00:52:21
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.8 km Walking 00:52:21
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.8 km Running 00:28:28
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.8 km Walking 00:55:35
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.8 km Walking 01:27:23
409 Julia Medved Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.8 km Walking 01:22:56
410 Karol Meerja Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.8 km Walking 01:51:11
411 Jaanika Meister Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.8 km Walking 00:52:33
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:53:46
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:59:03
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.8 km Walking 00:54:59
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.8 km Walking 00:56:00
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.8 km Running 00:38:51
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.8 km Walking 00:57:13
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.8 km Running 00:58:41
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.8 km Running 00:42:12
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.8 km Walking 00:50:41
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.8 km Walking 00:58:41
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.8 km Walking 01:09:23
438 Marjel Mõis Female
Harju maakond
  JM N 4.8 km Walking 00:53:17
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.8 km Walking 00:48:51
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.8 km Running 00:22:02
432 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed M 4.8 km Walking 00:56:13
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:54:15
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.8 km Walking 00:45:30
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.8 km Walking 00:55:55
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.8 km Running 00:41:31
454 Einar Namme Male
Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119   M 4.8 km Running 00:30:55
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.8 km Running 00:24:11
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.8 km Running 00:33:35
460 Anastasia Niitmets Female
Harju maakond
  Team SN N 4.8 km Walking 01:20:46
462 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.8 km Running 00:27:50
472 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.8 km Walking 00:52:05
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:58:20
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.8 km Walking 01:00:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 4.8 km Walking 01:02:54
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.8 km Walking 00:48:49
921 Sven Nurk Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.8 km Running 00:23:33
881 Rain Õisnurm Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus eliit M 4.8 km Walking 01:02:44
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.8 km Walking 01:29:05
477 Eveli Ojamäe-Veider Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.8 km Walking 00:50:36
479 Katrin Olak Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.8 km Running 03:04:33
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.8 km Walking 01:42:02
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.8 km Running 00:33:34
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.8 km Running 00:25:09
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.8 km Running 00:24:19
487 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.8 km Running 00:34:28
884 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB AS ABB Õ&O N 4.8 km Running 00:41:16
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.8 km Running 00:24:45
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.8 km Walking 00:54:16
495 Kristi Paimla Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.8 km Walking 00:57:51
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.8 km Walking 04:38:41
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.8 km Walking 01:03:27
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.8 km Running 00:43:14
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.8 km Running 00:26:19
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.8 km Running 00:24:04
509 Kaisa Papp Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.8 km Walking 01:01:41
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4.8 km Running 00:30:55
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.8 km Running 00:28:58
518 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF1 N 4.8 km Walking 00:39:37
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.8 km Running 00:22:35
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:54:05
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:32:45
528 Eerika Pentel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.8 km Walking 00:49:37
529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.8 km Running 00:34:22
530 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:53:19
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.8 km Walking 00:59:53
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.8 km Walking 00:54:09
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.8 km Running 00:52:21
536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.8 km Running 00:32:11
540 Marju Piirsalu Female
Harju maakond
  Pirita N 4.8 km Walking 00:56:39
541 Taavet Pilvar Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.8 km Walking 01:12:26
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4.8 km Running 00:31:59
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.8 km Running 00:30:29
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:51:26
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.8 km Walking 00:50:49
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.8 km Running 00:29:45
562 Taisi Põllu Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.8 km Walking 00:50:52
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.8 km Walking 01:00:54
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4.8 km Running 00:34:10
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.8 km Walking 00:51:38
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.8 km Walking 00:53:02
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.8 km Running 00:30:27
926 Märt Raaga Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4.8 km Walking 00:51:57
927 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.8 km Walking 00:50:42
928 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  (Kilp)konnad 2 N 4.8 km Walking 00:50:27
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.8 km Walking 01:40:26
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.8 km Running 00:33:41
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.8 km Running 00:27:10
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.8 km Running 00:37:26
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.8 km Walking 00:54:00
586 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB N 4.8 km Running 00:42:09
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.8 km Running 00:44:22
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.8 km Walking 00:57:48
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.8 km Running 00:37:48
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.8 km Walking 00:50:50
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.8 km Walking 00:56:45
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.8 km Walking 01:03:03
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.8 km Walking 00:50:06
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.8 km Walking 00:55:04
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.8 km Walking 00:46:32
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:49:11
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.8 km Walking 00:56:03
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.8 km Running 00:29:34
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.8 km Running 00:37:28
614 Renee Roomet Male
Harju maakond
  Tipp ja Täpp M 4.8 km Running 00:32:05
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.8 km Running 01:36:03
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.8 km Walking 00:53:08
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.8 km Walking 01:00:54
621 Signe Rosimannus Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.8 km Walking 00:43:05
622 Marek Ross Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.8 km Running 00:29:28
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.8 km Walking 00:52:20
931 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  JAP N 4.8 km Running 00:30:58
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.8 km Running 00:26:56
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.8 km Walking 00:52:11
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.8 km Running 00:29:11
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.8 km Walking 01:06:05
932 Kadi Saks Female
Harju maakond
  JAP N 4.8 km Running 01:03:17
641 Sandra Saks Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.8 km Walking 00:53:32
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.8 km Walking 00:42:54
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.8 km Walking 02:39:07
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 4.8 km Walking 00:52:53
650 Siia Sannik Female
Harju maakond
  BC N 4.8 km Walking 01:00:41
652 Katriin Sarap Female
Harju maakond
Eksfisk OÜ Team Lõheäri N 4.8 km Walking 01:02:23
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.8 km Walking 00:55:46
655 Alla Saul Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.8 km Walking 01:24:10
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.8 km Walking 00:55:25
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.8 km Running 00:37:29
660 Merelle Sein Female
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur N 4.8 km Walking 01:23:49
669 Sten-Eric Sibul Male
Harju maakond
  Gest M 4.8 km Running 00:28:40
670 Kristiina Sigur Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.8 km Walking 01:06:44
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.8 km Walking 00:51:30
674 Rita Siitan Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 00:48:23
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.8 km Running 00:43:25
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.8 km Walking 00:56:24
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 01:14:49
679 Geily Sinijärv Female
Harju maakond
  Gest N 4.8 km Running 00:29:37
681 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.8 km Walking 00:59:01
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.8 km Walking 00:45:57
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.8 km Walking 01:31:48
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.8 km Walking 01:14:00
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.8 km Walking 00:55:02
709 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.8 km Walking 00:58:00
692 Anneli Soom Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.8 km Walking 00:50:06
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.8 km Walking 00:56:47
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 01:49:23
697 Mare Spitz Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.8 km Walking 00:55:16
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.8 km Walking 00:53:27
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.8 km Walking 01:15:37
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 03:10:50
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.8 km Walking 00:47:21
705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.8 km Walking 00:50:54
721 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.8 km Walking 00:50:52
722 Helen Tabur Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.8 km Walking 00:58:23
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.8 km Running 00:27:34
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4.8 km Walking 00:58:05
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.8 km Running 00:19:26
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.8 km Running 00:25:05
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.8 km Walking 00:59:35
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.8 km Walking 00:54:12
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.8 km Walking 01:10:04
735 Ergo Tamm Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.8 km Walking 00:53:42
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.8 km Walking 01:16:58
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.8 km Walking 01:08:28
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.8 km Walking 00:59:30
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:32:26
803 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ TMT N 4.8 km Walking 01:19:04
748 Tea Tasa Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.8 km Running 01:05:00
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4.8 km Walking 00:57:23
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.8 km Walking 00:51:08
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.8 km Walking 01:00:03
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 4.8 km Walking 01:21:02
760 Kaidi Teppor-Roomet Female
Harju maakond
  Tipp ja Täpp N 4.8 km Walking 00:48:51
909 Alar Teras Male
Harju maakond
  ASAP M 4.8 km Running 00:41:51
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.8 km Walking 00:49:30
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.8 km Walking 00:40:02
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.8 km Walking 01:26:52
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.8 km Walking 01:15:13
769 Kai Timmusk Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.8 km Running 01:10:23
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.8 km Walking 01:07:55
775 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4.8 km Walking 01:07:39
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.8 km Walking 00:45:49
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.8 km Walking 00:51:44
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.8 km Walking 00:51:51
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.8 km Walking 00:46:19
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.8 km Walking 00:42:37
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.8 km Walking 00:51:47
783 Liina Toomlaid Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.8 km Walking 01:03:50
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.8 km Running 00:27:16
804 Jere Henri Töyryvuo Male
Harju maakond
  JM M 4.8 km Walking 00:53:44
790 Ruth Trääder Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.8 km Running 00:34:26
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.8 km Walking 01:02:19
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.8 km Walking 00:43:31
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.8 km Walking 01:03:36
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.8 km Walking 00:58:05
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.8 km Walking 01:23:00
885 Triin Üksvärav Female
Harju maakond
  Kaunid kaunimaks N 4.8 km Walking 01:08:05
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.8 km Walking 00:56:05
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.8 km Walking 01:13:03
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.8 km Walking 00:53:49
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.8 km Running 00:23:13
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.8 km Walking 00:45:59
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.8 km Walking 01:15:54
820 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.8 km Running 00:45:05
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.8 km Running 00:34:17
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.8 km Running 00:27:50
825 Rein Vaimel Male
Harju maakond
SuperSport - IPA   M 4.8 km Running 00:36:13
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.8 km Running 00:32:02
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.8 km Walking 00:51:00
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.8 km Walking 00:55:47
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.8 km Walking 00:52:22
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.8 km Walking 00:53:46
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.8 km Walking 00:41:08
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.8 km Running 00:33:35
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.8 km Walking 00:52:10
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.8 km Walking 00:53:49
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.8 km Walking 01:29:33
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.8 km Running 00:24:26
849 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II M 4.8 km Walking 01:04:51
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.8 km Walking 01:09:47
853 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.8 km Walking 01:02:12
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.8 km Running 00:30:34
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.8 km Walking 00:44:07
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.8 km Walking 00:42:18
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.8 km Walking 00:47:34
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.8 km Walking 01:12:28
713 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.8 km Walking 01:56:26
718 Nonna Zingfeld Female
Harju maakond
stamina   N 4.8 km Walking 00:56:37
Sulge

Tulemuse detailne info

...