20. TRADEHOUSE Tervisejooks
21. etapp - 4,1 km - Kadriorg

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 373 Female: 281 Male: 92 Läbitud distants kokku: 1529 km Aeg kokku: 287:22:39
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Kati Aaren Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.1 km Walking 00:37:35
3 Triin Aarna Female
Harju maakond
  TEAM5 N 4.1 km Walking 00:53:06
4 Ketty Aas Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.1 km Walking 00:58:21
5 Kauri Aaslaid Male
Harju maakond
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ Roheliikurid M 4.1 km Running 00:25:22
11 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.1 km Running 00:21:29
12 Airi Aedla Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.1 km Walking 00:52:27
16 Merilyn Ait Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.1 km Walking 01:37:30
18 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.1 km Running 00:48:56
19 Svetlana Aleksandrova Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.1 km Walking 02:35:02
20 Kaia Alev Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.1 km Walking 00:44:10
21 Rauno Aljas Male
Harju maakond
  PTA Teine M 4.1 km Walking 01:14:51
22 Maris Aljaste Female
Harju maakond
  Marumatk N 4.1 km Walking 00:55:00
23 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.1 km Running 00:35:27
24 Heleri Alliksoo Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.1 km Running 00:26:24
28 Jana Ananin Female
Harju maakond
  Fast & Curious N 4.1 km Walking 00:47:34
29 Priit Annusver Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.1 km Running 00:23:33
31 Merilyn Anton Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.1 km Walking 00:49:17
33 Heikko Antsmäe Male
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased M 4.1 km Walking 00:54:46
34 Mari Arike Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.1 km Running 00:31:22
36 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.1 km Walking 01:11:43
38 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.1 km Walking 00:46:13
43 Reili Arumäe Female
Harju maakond
ABB   N 4.1 km Running 00:24:06
45 Kristi Auger Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.1 km Walking 00:44:25
46 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad N 4.1 km Running 00:27:07
48 Asko Ausmees Male
Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ Domus nomenklatuur M 4.1 km Running 00:28:35
50 Alevtina Baljasnikova Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.1 km Walking 01:12:56
56 Maria Boguš Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.1 km Walking 01:16:51
57 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.1 km Running 00:23:43
910 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.1 km Walking 00:55:11
62 Julia Danilov Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.1 km Running 00:29:09
64 Jekaterina Domaševa Female
Harju maakond
ABB   N 4.1 km Walking 00:49:00
67 Natalia Družinina Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.1 km Walking 00:43:02
70 Marja-Liisa Eesmäe Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.1 km Walking 00:49:06
71 Ines Ehavald Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.1 km Walking 00:48:09
72 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.1 km Running 00:19:37
76 Jenni Karoliina Eloranta Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.1 km Running 00:21:27
77 Edith End Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.1 km Walking 00:41:47
81 Julia Esaulenko Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.1 km Walking 00:41:05
83 Elis Fels Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I M 4.1 km Walking 00:48:21
84 Kristel Filippov Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.1 km Walking 00:53:04
85 Natalja Fomenko Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.1 km Walking 00:55:00
87 Semjon Galajev Male
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD M 4.1 km Walking 00:41:21
88 Natalja Gapon Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.1 km Walking 03:42:19
91 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.1 km Walking 00:51:28
92 Marian Gilden Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.1 km Walking 01:05:00
95 Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.1 km Walking 00:38:11
96 Uljana Grinina Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.1 km Walking 00:44:43
97 Ilya Guriev Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.1 km Walking 00:47:26
103 Krista Hallik Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.1 km Walking 00:42:01
106 Reet Hansen Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.1 km Walking 00:56:59
111 Eleri Heinnurm Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.1 km Walking 00:40:16
112 Aleksei Heinsaar Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.1 km Walking 00:50:15
117 Kairi Hindreko Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.1 km Running 01:49:34
119 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst M 4.1 km Walking 00:42:05
120 Taavi Hirtentreu Male
Harju maakond
    M 4.1 km Walking 00:55:50
121 Aljona Hitrova Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.1 km Walking 01:07:53
125 Ly Hõbe Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.1 km Running 00:41:47
122 Sven Holter Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.1 km Walking 00:40:28
124 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.1 km Walking 00:39:33
127 Sergei Iljin Male
Harju maakond
  WE MATCH! M 4.1 km Running 00:18:50
132 Iris Jaago Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.1 km Walking 00:54:33
152 Maire Jäärats Female
Harju maakond
ABB   N 4.1 km Walking 00:50:06
135 Dmitri Jalakas Male
Harju maakond
    M 4.1 km Walking 00:38:29
136 Erki Jansen Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.1 km Walking 00:57:45
150 Jaana Järve Female
Lääne-Viru maakond
    N 4.1 km Walking 00:32:09
141 Olga Jevgrafova Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.1 km Walking 00:56:01
146 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.1 km Running 00:41:46
148 Sigrid Jõhve Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.1 km Walking 01:15:02
142 Piret Josing Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.1 km Walking 00:58:13
143 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.1 km Walking 00:45:00
155 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.1 km Walking 00:53:16
158 Tebe Jürgenson Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.1 km Walking 00:46:38
161 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.1 km Walking 00:37:21
145 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 4.1 km Walking 00:41:41
162 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.1 km Walking 00:45:33
164 Kerli Kaelep Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.1 km Running 00:28:00
165 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.1 km Running 00:16:30
168 Birgit Kald Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.1 km Walking 00:32:06
169 Nele Kalda Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.1 km Walking 00:49:05
170 Kristina Kaljumets Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.1 km Walking 00:49:25
172 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.1 km Walking 00:36:30
174 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.1 km Running 00:39:36
176 Anary Kalme Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.1 km Running 00:29:22
177 Anneliis Kalmus Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.1 km Walking 00:39:08
178 Enelys Kalmus Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.1 km Running 00:25:08
179 Triin Kand Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.1 km Walking 00:46:13
182 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk OÜ Softwerk N 4.1 km Running 01:15:56
184 Marian Karjus Female
Harju maakond
  SIBAJAD N 4.1 km Walking 01:21:48
187 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB   N 4.1 km Walking 00:39:02
189 Lilia Karpova Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.1 km Walking 00:50:35
191 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.1 km Walking 00:48:56
194 Annika Kaseorg Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.1 km Running 00:40:52
198 Maarja Kask Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.1 km Running 00:25:07
202 Merli Kaunissaar Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:47:00
204 Keidi Keidla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia KS paras paar N 4.1 km Running 00:28:32
209 Teele Kesküla Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.1 km Walking 00:51:43
210 Kristi Kessel Female
Pärnu maakond
Mtü spordiselt   N 4.1 km Walking 00:36:37
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf Male
Harju maakond
    M 4.1 km Walking 00:25:25
214 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
Redgate Capitali jooksusõbrad N 4.1 km Running 00:27:19
216 Evelin Kikas Female
Harju maakond
  NIPERNAADI N 4.1 km Walking 02:00:55
217 Kersti Kikas Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.1 km Walking 00:43:04
221 Anne Kippasto Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.1 km Running 00:27:54
225 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.1 km Walking 00:33:57
227 Deivi Kiviste Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus   N 4.1 km Running 00:26:37
891 Heddy Klasen Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.1 km Running 01:07:53
236 Sander Kollom Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.1 km Walking 01:05:06
241 Kristi Koora Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.1 km Running 00:36:19
242 Kardo Koplus Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS M 4.1 km Running 00:23:30
243 Kadri Kosk Female
Harju maakond
  Öed N 4.1 km Running 00:25:52
244 Triin Kosso Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.1 km Walking 01:11:28
249 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.1 km Walking 00:46:10
287 Eliise Kõva Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:51:26
250 Natalja Kovtunova Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
K-Projekt AS
K-Projekt AS N 4.1 km Running 00:23:47
246 Inessa Kozenko Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.1 km Running 00:27:50
247 Sergei Kozlov Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.1 km Walking 01:24:00
252 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.1 km Walking 00:53:09
258 Kerli Krõm Female
Harju maakond
  Imelised õed N 4.1 km Walking 00:53:12
253 Karmen Kruus Female
Harju maakond
  The Fabulous Five N 4.1 km Walking 00:42:15
255 Raili Kruusmaa-Moks Female
Harju maakond
  Tippvorm N 4.1 km Walking 00:38:17
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.1 km Running 00:35:36
960 Andres Kukke Male
Harju maakond
  Floorin Jooksvad Meetrid M 4.1 km Walking 00:54:41
290 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia V N 4.1 km Running 00:24:05
264 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.1 km Walking 01:20:22
267 Krista Kupits Female
Harju maakond
Keskkonnaministeerium KEM N 4.1 km Running 00:27:13
269 Aivi Kurim Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.1 km Walking 00:43:38
272 Merli Kurus Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.1 km Walking 00:51:33
291 Anneli Kütt Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.1 km Running 00:45:06
294 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.1 km Walking 00:47:28
276 Raili Kuurits Female
Harju maakond
  ABB RAKa N 4.1 km Walking 00:42:02
277 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.1 km Walking 00:45:35
299 Marek Laanisto Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.1 km Running 01:13:20
302 Ruth Laev Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.1 km Walking 00:47:46
304 Natalja Lahk Female
Harju maakond
  HORNETS N 4.1 km Walking 01:05:30
305 Lenne Lahtvee Female
Harju maakond
Playtech Playtech N 4.1 km Running 00:21:52
378 Allar Läll Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.1 km Running 00:35:53
312 Karl Patrik Lee Male
Harju maakond
  Kotzebue M 4.1 km Running 00:27:02
313 Ketter Leemet Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.1 km Walking 00:47:44
314 Anni Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.1 km Walking 00:37:35
315 Janek Lehtmets Male
Harju maakond
  LEHE SPORT M 4.1 km Walking 00:43:57
316 Lenna Lehtmets Female
Harju maakond
  LEHE SPORT N 4.1 km Walking 00:37:35
319 Kaire Leibak Female
Harju maakond
  KARJAVÄLJA LIDL N 4.1 km Walking 01:28:45
324 Triin Lekk Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:46:36
325 Tatjana Lemba-Virkunen Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:41:49
330 Silja Lepik Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.1 km Walking 00:48:25
331 Eliise Lepp Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.1 km Walking 00:39:20
338 Liina Liiv Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
Postikanad N 4.1 km Walking 00:41:44
340 Everiin Lill Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.1 km Walking 00:51:52
343 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.1 km Walking 00:41:51
344 Martin Lillepuu Male
Harju maakond
    M 4.1 km Walking 01:05:54
346 Andres Lilleste Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised M 4.1 km Walking 00:45:00
347 Karl Limbak Male
Harju maakond
  LIDL FOOT M 4.1 km Walking 00:45:15
348 Esther Linask Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:45:06
349 Roger Linask Male
Harju maakond
  IMMO M 4.1 km Walking 00:46:12
352 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.1 km Walking 00:43:45
353 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB ABB Drives MT M 4.1 km Walking 00:45:36
357 Katrin Lohk Female
Harju maakond
  SUCCESSFACTORS N 4.1 km Walking 00:38:35
375 Reelika Lõhmus Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Harku kiired N 4.1 km Walking 00:46:18
358 Janne Lokkota Female
Harju maakond
  JaNiiEdasi N 4.1 km Walking 00:49:58
359 Karel Lomp Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.1 km Walking 00:59:06
360 Triin-Anneli Loodus Female
Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
Kohtujooksikud N 4.1 km Running 00:51:12
363 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.1 km Running 00:25:08
366 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.1 km Running 00:34:06
367 Inga Luks Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.1 km Walking 00:41:40
381 Andre Maasikas Male
Harju maakond
Playtech Playtech M 4.1 km Walking 01:04:33
384 Angela Madisson Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.1 km Running 00:19:19
442 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.1 km Walking 00:40:58
444 Annika Mägipõld Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.1 km Walking 00:41:39
385 Jana Mahlapuu Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.1 km Walking 00:44:33
386 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:54:03
387 Annela Maidla Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.1 km Walking 00:44:01
391 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.1 km Running 00:30:17
446 Kattre Männik Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.1 km Walking 00:37:20
399 Danel Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.1 km Walking 00:42:55
400 Derek Mark Male
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD M 4.1 km Running 00:30:45
401 Dione Leandra Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.1 km Walking 00:42:55
402 Selene Kerlin Mark Female
Harju maakond
Spordiselts MTÜ RÖÖPRÄHKLEJAD N 4.1 km Walking 00:42:55
447 Maido Märss Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.1 km Running 00:28:00
405 Merilin Massakas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.1 km Walking 01:13:21
406 Karmen Matteus Female
Harju maakond
ABB ABB Golden Girls N 4.1 km Walking 00:55:05
407 Marika Matvejeva Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.1 km Walking 00:58:38
412 Eva-Lota Meres Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 01:13:00
413 Kairi Merila Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:45:43
414 Iris Meristo Female
Harju maakond
  Väledad jalad N 4.1 km Walking 00:50:08
415 Martin Meristo Male
Harju maakond
  Väledad jalad M 4.1 km Walking 00:53:00
416 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB ABB Drives MT N 4.1 km Running 00:35:59
417 Susanna Metsla Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.1 km Walking 00:30:22
418 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.1 km Running 00:55:49
421 Kertu Mikk Female
Harju maakond
  EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna N 4.1 km Running 00:45:50
920 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.1 km Walking 00:46:07
422 Marin Miller Female
Harju maakond
  Kõnniklubi N 4.1 km Walking 00:56:38
423 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.1 km Walking 00:45:10
429 Elari Moks Male
Harju maakond
  Tippvorm M 4.1 km Walking 00:44:00
440 Karl Mõttus Male
Harju maakond
    M 4.1 km Running 00:21:17
888 Merje Muiso Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.1 km Walking 00:37:51
451 Lisett Münter Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:42:44
433 Tatjana Murkajeva Female
Harju maakond
  EDELWEISS N 4.1 km Walking 01:36:54
435 Inga Mustonen Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.1 km Walking 01:07:25
437 Reilika Muuli Female
Harju maakond
  Maailmaparimad N 4.1 km Running 00:33:24
455 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ Bestway Grupp M 4.1 km Running 00:22:58
456 Aleksandr Nedorezov Male
Harju maakond
    M 4.1 km Running 00:30:30
462 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.1 km Running 00:21:38
466 Helena Noor Female
Harju maakond
    N 4.1 km Running 00:32:59
468 Marge Normet Female
Harju maakond
  MARU N 4.1 km Walking 01:00:00
473 Margo Nõukas Male
Harju maakond
  Marumatk M 4.1 km Walking 00:54:07
469 Marek Nuka Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.1 km Walking 00:37:29
882 Astrit Õispuu Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.1 km Walking 01:07:34
478 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.1 km Walking 00:45:01
883 Margen Õlijas Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.1 km Walking 01:28:41
480 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.1 km Running 00:33:38
485 Rudolf Osman Male
Harju maakond
    M 4.1 km Running 00:21:53
488 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.1 km Running 00:21:06
489 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
  VIRU HAMBAKLIINIK N 4.1 km Running 00:21:29
490 Ave Paabel Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.1 km Walking 00:53:57
492 Käthlin Paas Female
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel N 4.1 km Running 00:27:33
496 Märt Pais Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.1 km Walking 00:43:44
500 Urmo Paju Male
Harju maakond
  TRIINUJAURMO M 4.1 km Walking 01:03:27
502 Ivar Pajuste Male
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G M 4.1 km Walking 00:38:57
504 Egle Palk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Solita
Solita F5 N 4.1 km Running 00:22:54
506 Silver Palu Male
Harju maakond
  Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.1 km Running 00:20:17
512 Mart Parind Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.1 km Walking 00:53:43
564 Tiina Pärtel Female
Harju maakond
  Öed N 4.1 km Running 00:28:00
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB spordiklubi
ABB
ABB LIIGUB M 4.1 km Walking 00:38:17
518 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB ABB WOLF1 N 4.1 km Walking 00:40:56
519 Maksim Pavlov Male
Harju maakond
  SUPERTALENT M 4.1 km Running 00:22:59
521 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:45:50
522 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:52:57
529 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.1 km Running 00:20:13
530 Kristina Pešehodko Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:54:36
531 Madis Peterson Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.1 km Running 00:28:00
532 Pille Pets Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.1 km Walking 00:42:10
535 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.1 km Running 00:43:18
536 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.1 km Running 00:27:53
925 Berit Plado Female
Harju maakond
  ASAP N 4.1 km Walking 00:48:33
543 Irene Ploom Female
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia N 4.1 km Running 00:24:47
908 Anu Põder Female
Harju maakond
    N 4.1 km Running 00:47:59
559 Kerlin Põder Female
Harju maakond
  IMMO N 4.1 km Walking 00:43:15
544 Regina Poks Female
Harju maakond
  KIIREM KUI 5G N 4.1 km Walking 00:48:42
561 Armand Põldoja Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.1 km Running 00:25:42
546 Kristi Poobus Female
Harju maakond
  BC N 4.1 km Walking 00:51:08
547 Kristina Poolak Female
Harju maakond
  DUALBAND N 4.1 km Walking 00:52:10
566 Katrin Pööra Female
Harju maakond
EAS KENAM kõigist N 4.1 km Walking 00:40:34
549 Vahur Pormeister Male
Harju maakond
  TEAM5 M 4.1 km Running 00:27:15
553 Maris Pulk Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.1 km Running 00:44:24
554 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.1 km Running 00:47:22
555 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.1 km Running 00:28:06
926 Märt Raaga Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ Aeglased Teod M 4.1 km Running 00:30:59
570 Kaarel Rahu Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.1 km Walking 00:51:56
573 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.1 km Walking 00:59:40
574 Anni Raie Female
Harju maakond
SA KIK Hiired ja tihased N 4.1 km Running 00:31:09
576 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.1 km Running 00:21:20
580 Karin Rannu Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.1 km Running 00:51:38
585 Sandra Raud Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.1 km Walking 00:47:40
589 Külli Reha Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.1 km Walking 00:50:13
890 Lembe Reiman Female
Harju maakond
  Helemeel N 4.1 km Walking 00:46:32
593 Kaisa Reivart Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.1 km Walking 00:44:49
594 Eve Relvik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.1 km Running 00:34:46
595 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.1 km Walking 00:53:23
597 Evelyn Renser Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.1 km Walking 00:44:33
599 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.1 km Walking 00:41:10
600 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.1 km Walking 00:43:39
603 Silver Riismaa Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.1 km Walking 00:37:21
605 Piret Riit Female
Harju maakond
  SUPERTALENT N 4.1 km Walking 00:37:24
609 Krista Rohula Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:43:22
610 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.1 km Walking 00:51:30
611 Viljar Rooda Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.1 km Running 00:40:17
612 Sander Rool Male
Harju maakond
  Anname gaasi M 4.1 km Walking 00:41:51
616 Ivan Roos Male
Harju maakond
  IMMO M 4.1 km Running 00:25:27
617 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.1 km Walking 00:48:04
618 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus M 4.1 km Walking 00:50:44
620 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.1 km Walking 00:49:43
622 Marek Ross Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.1 km Running 00:23:33
623 Marta Rudzka Female
Harju maakond
  KES TEGI? N 4.1 km Walking 00:34:41
628 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.1 km Running 00:29:01
630 Monika Rytberg Female
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI N 4.1 km Walking 00:44:25
633 Madis Saarma Male
Harju maakond
    M 4.1 km Running 00:22:29
635 Siim Saaroja Male
Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
Karl Storz Estonia M 4.1 km Running 00:20:49
641 Sandra Saks Female
Harju maakond
Eesti Välisministeerium EO Vägi N 4.1 km Walking 01:05:39
643 Shirley Salm Female
Harju maakond
  RIK 1 N 4.1 km Walking 00:37:11
644 Janell Salumäe Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.1 km Walking 01:40:00
645 Triin Salumägi Female
Harju maakond
  IMMO N 4.1 km Walking 01:15:17
651 Edgar Sarap Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull M 4.1 km Walking 00:51:29
653 Liisbet Sarapuu Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.1 km Walking 00:40:07
657 Anneli Schults Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.1 km Walking 00:47:27
659 Helina Seemen Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.1 km Running 00:30:03
666 Sergei Serbin Male
Harju maakond
  HORNETS M 4.1 km Walking 01:14:37
673 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Terves kehas terve vaim N 4.1 km Walking 00:39:44
677 Raina Sillaots Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.1 km Running 00:38:52
934 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.1 km Walking 00:49:16
678 Piret Simmo Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 01:07:11
680 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.1 km Walking 00:48:49
682 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.1 km Walking 00:48:46
684 Katarina Sizõh Female
Harju maakond
MTÜ Stamina Spordiklubi Storz Active Baby N 4.1 km Walking 01:36:17
685 Kadri-Anna Sklave Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.1 km Walking 00:52:00
686 Natalja Sleptšuk Female
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP N 4.1 km Walking 00:51:48
693 Malle Soosaar Female
Harju maakond
  Tiim Biscuits N 4.1 km Walking 00:40:18
694 Christel Sootla Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 01:18:28
695 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.1 km Walking 00:54:57
698 Eliina Stafejev Female
Harju maakond
  KAKS NAIST JA KOER N 4.1 km Walking 00:46:26
700 Jekaterina Stepanova Female
Harju maakond
  FIVEX N 4.1 km Walking 01:32:34
702 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.1 km Walking 01:05:07
703 Alla Suckovs Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:58:47
711 Made Sügis Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.1 km Walking 00:34:42
705 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.1 km Walking 00:50:50
708 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS Floor In Motus N 4.1 km Walking 00:39:32
724 Laura Tael Female
Harju maakond
  LIDLI SUVITAJAD N 4.1 km Running 00:22:39
725 Merle Sirje Tael Female
Harju maakond
  RIK 2 N 4.1 km Running 00:35:25
935 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.1 km Running 00:17:30
726 Ksenija Tajur Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Nobedad Nugised N 4.1 km Walking 00:49:51
727 Neeme Takk Male
Harju maakond
  EG Ehitus M 4.1 km Running 00:23:12
729 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.1 km Walking 00:51:49
730 Annika Talijärv Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.1 km Walking 00:41:43
731 Rain Talvoja Male
Harju maakond
ABB sABBatical M 4.1 km Walking 01:04:30
733 Andrus Tamm Male
Harju maakond
  Telegrupp M 4.1 km Walking 00:51:09
736 Karmen Tamm Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.1 km Walking 00:47:59
802 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.1 km Walking 00:53:32
743 Alexander Taranenko Male
Harju maakond
  AAALWAYS ON TOP M 4.1 km Walking 00:46:48
744 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.1 km Running 00:26:48
750 Svetlana Tatarlõ Female
Harju maakond
  MERIKOTKAS N 4.1 km Walking 00:52:40
751 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS Floorin Jooksvad Meetrid N 4.1 km Walking 01:00:17
757 Hela Teesalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia IV N 4.1 km Walking 01:10:35
758 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB   N 4.1 km Walking 01:25:53
761 Sirje Terve Female
Harju maakond
  TEELÕIKAJAD N 4.1 km Walking 00:41:49
764 Riina Tiitson Female
Harju maakond
  BLONDIINID UDUS N 4.1 km Walking 00:31:51
765 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.1 km Running 00:30:50
766 Kevin Tiks Male
Harju maakond
  USAINBOLT2 M 4.1 km Walking 01:29:49
768 Priit Tiks Male
Tartu maakond
Lincona Konsult AS Lincona Tartu M 4.1 km Walking 01:16:30
773 Angela Tirp Female
Harju maakond
ABB ABB Välejalad N 4.1 km Running 00:37:05
776 Silja Toimla Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.1 km Walking 01:01:48
777 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad II N 4.1 km Walking 00:40:42
938 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  ASAP M 4.1 km Walking 00:51:32
800 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB ABB T.E.A.M RunForEst N 4.1 km Walking 00:41:07
778 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MOOSIPALLID N 4.1 km Walking 00:39:02
779 Ragna Toom Female
Harju maakond
  PTA Teine N 4.1 km Walking 00:44:58
780 Annely Toomemäe Female
Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.1 km Walking 00:36:23
782 Jana Toomi Female
Harju maakond
  Telegrupi naisvõitlejad N 4.1 km Walking 00:42:10
785 Karel Torm Male
Harju maakond
    M 4.1 km Running 00:21:21
786 Laura Torri Female
Harju maakond
  RIK 3 N 4.1 km Walking 01:23:03
787 Kristi Treier Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.1 km Walking 00:58:06
788 Signe Trempi Female
Harju maakond
ABB AS ABB HR N 4.1 km Walking 00:33:01
791 Žanna Tšernetskaja Female
Harju maakond
  EG Ehitus N 4.1 km Walking 00:58:58
792 Anastassia Tšernõšova Female
Harju maakond
ABB AS ABB fast snails N 4.1 km Running 00:32:10
793 Olga Tšumakova Female
Harju maakond
  PIXIE DIXIES N 4.1 km Walking 00:47:10
795 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
  Käib küll N 4.1 km Walking 01:16:05
809 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.1 km Walking 00:46:30
810 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  LIDL FOOT N 4.1 km Walking 01:09:12
886 Annelii Üprus Female
Harju maakond
  Telliskivi Tallad N 4.1 km Walking 00:56:26
812 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSraksrull N 4.1 km Walking 00:45:10
940 Andres Uusma Male
Harju maakond
  MKM Jooks! M 4.1 km Running 00:20:30
817 Ita Vahi Female
Harju maakond
  Anname gaasi N 4.1 km Walking 00:39:03
876 Kristofer Vähi Male
Harju maakond
  Should've Stayed In Excel M 4.1 km Running 00:28:16
823 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari Raiari N 4.1 km Running 00:29:32
824 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
  N 4.1 km Running 00:24:12
825 Rein Vaimel Male
Harju maakond
SuperSport - IPA   M 4.1 km Running 00:20:57
826 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.1 km Running 00:28:38
827 Aljona Vaino Female
Harju maakond
  SÕÕRIK 604 N 4.1 km Walking 00:51:00
830 Tais Vakrõõm Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 4.1 km Running 00:42:19
832 Barbi Valdmann Female
Harju maakond
LCE Ladies Circling Eesti N 4.1 km Walking 01:00:35
877 Kaisa Välk Female
Harju maakond
ABB ABB Book&Go N 4.1 km Walking 00:52:34
835 Liis Valma Female
Harju maakond
  DISTANCEKILLERS N 4.1 km Walking 00:53:42
837 Anni Sandra Varblane Female
Harju maakond
  Eksinud seenelised N 4.1 km Walking 00:34:38
941 Tauno Vare Male
Harju maakond
  Kiiret pole M 4.1 km Running 00:25:50
842 Jelena Vassiljeva Female
Harju maakond
ABB
ABB
  N 4.1 km Walking 00:46:48
843 Madli Vatsfeldt Female
Harju maakond
ABB ABB Wondersellid N 4.1 km Walking 00:55:15
846 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.1 km Walking 01:06:13
847 Erki Veeroos Male
Harju maakond
  RB INFRA M 4.1 km Running 00:19:14
851 Jaanika Venkova Female
Harju maakond
  LATATARAD 605 N 4.1 km Walking 00:56:58
855 Natalja Videl Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 00:48:30
857 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
KitmanThulema KitmanThulema N 4.1 km Walking 00:36:14
858 Taavi Viilukas Male
Harju maakond
Riigi IKT Keskus RIT spordisõbrad M 4.1 km Walking 00:36:26
867 Kairi Vjatkin Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.1 km Walking 00:46:07
868 Katri Voit Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKSrahumeelsed N 4.1 km Walking 00:44:33
871 Irina Voronina Female
Harju maakond
    N 4.1 km Walking 01:09:19
715 Irina Zadunaiskaja Female
Harju maakond
  IZJUM N 4.1 km Running 00:25:44
Sulge

Tulemuse detailne info

...