21. TRADEHOUSE Tervisejooks
1. etapp - 5 km - Kadrioru park

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 177 Female: 141 Male: 36 Läbitud distants kokku: 885 km Aeg kokku: 145:39:06
Pos Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
112 2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:53:16
128 3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5 km Running 00:56:30
46 5 Jaana Aigro Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Running 00:34:18
106 714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Walking 00:52:35
174 10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:59:43
60 11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5 km Running 00:39:26
133 18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:57:32
38 19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5 km Running 00:32:06
65 21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:41:35
13 23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 00:27:59
71 686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:44:06
126 687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:56:01
168 32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 01:17:33
146 35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5 km Walking 01:01:06
111 39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:53:15
114 42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:53:49
152 46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 01:01:59
122 48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 00:55:06
169 51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Walking 01:18:45
110 59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:53:12
124 66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:55:44
28 688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5 km Running 00:30:07
89 67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 00:49:09
165 73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 01:13:47
19 86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5 km Running 00:28:16
69 89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:43:28
2 690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:17:50
166 92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Running 01:14:01
118 94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:54:44
14 95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:28:03
75 97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:46:14
37 99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:31:56
83 101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5 km Walking 00:48:05
127 106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Walking 00:56:10
33 681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5 km Running 00:30:41
44 107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:33:28
55 117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:36:18
162 123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:08:25
64 131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5 km Walking 00:41:00
81 134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:47:15
58 136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5 km Walking 00:37:46
8 137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:26:35
31 142 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Running 00:30:18
108 144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:52:55
94 146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:50:15
172 171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 01:30:58
62 147 Kadri Kosk Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:40:32
137 148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:58:46
136 172 Maarja Kõue Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:58:42
101 149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:51:45
161 150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 5 km Walking 01:07:08
41 153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Running 00:32:34
16 155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Running 00:28:10
142 176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:00:03
68 158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:43:11
164 162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:12:04
132 179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:57:27
54 181 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Running 00:36:17
85 165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:48:06
87 166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:48:40
149 164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Running 01:01:29
11 196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:27:39
116 198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 00:54:22
34 207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:30:42
70 211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:43:45
24 210 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5 km Running 00:28:53
109 216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:53:05
113 218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:53:48
9 223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:27:11
17 682 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
  Domus Team M 5 km Running 00:28:10
1 236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:00:01
147 232 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 01:01:12
35 233 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:30:47
74 275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Walking 00:45:27
45 243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:33:48
156 246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 01:04:55
135 693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Walking 00:57:53
76 280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:46:20
39 282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:32:06
102 254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:51:49
66 255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 00:41:40
15 258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5 km Running 00:28:10
30 694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5 km Running 00:30:13
43 263 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:33:05
148 264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:01:20
131 268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 5 km Walking 00:57:25
80 270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 00:46:42
99 285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:51:18
50 286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:34:49
123 297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:55:28
6 298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:26:10
90 311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 5 km Walking 00:49:29
96 697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:50:47
160 303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:06:55
170 317 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:19:43
157 654 Margen Õlijas Female
Harju maakond
  TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Running 01:05:47
52 329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:35:52
3 339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:22:49
7 386 Joonas Pärenson Male
Harju maakond
  MKM JAP M 5 km Running 00:26:20
78 341 Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 5 km Walking 00:46:29
48 699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 5 km Running 00:34:39
82 354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:47:24
91 363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5 km Running 00:49:33
18 364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Running 00:28:10
134 380 Kaido Põder Male
Harju maakond
  AK M 5 km Walking 00:57:38
47 381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:34:26
88 384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Running 00:48:52
140 385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 5 km Walking 00:59:50
92 387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:49:54
10 373 Kertu Pruus Female
Harju maakond
  MKM JAP N 5 km Running 00:27:30
103 703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:52:03
105 704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:52:14
144 683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Walking 01:00:20
104 396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:52:04
23 400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:28:42
53 685 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
  Domus Team N 5 km Running 00:36:16
59 705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:38:17
86 410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:48:39
154 413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:04:10
115 415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:53:55
125 420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:55:56
73 421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:44:50
49 426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Running 00:34:43
26 443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 5 km Running 00:29:19
138 446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:59:23
177 498 Jelena Šarõpova Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 03:12:31
32 455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Running 00:30:27
107 458 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 5 km Walking 00:52:42
176 459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 02:29:19
150 707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:01:32
72 466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:44:35
95 469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:50:27
121 473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 00:54:59
159 480 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:06:53
29 482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Running 00:30:07
153 483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:03:21
56 497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:36:41
173 488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:31:21
36 709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5 km Running 00:31:08
141 493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:59:50
175 505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 5 km Walking 02:04:59
4 577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:22:56
63 506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:40:43
163 509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:08:39
171 710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Walking 01:27:09
151 519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:01:35
145 578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:00:58
119 523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 00:54:53
155 524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:29
22 711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 5 km Running 00:28:29
117 529 Helina Teppan Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:54:36
84 544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:48:06
42 548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5 km Running 00:32:57
129 573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:56:58
158 551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:06:24
5 553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5 km Running 00:24:25
130 555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:57:01
77 556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5 km Walking 00:46:24
120 569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:54:58
12 571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5 km Running 00:27:59
20 581 Olga Uhabakin Female
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad N 5 km Running 00:28:25
97 585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 00:50:59
51 586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Running 00:35:15
93 653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:50:08
79 591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:46:39
139 593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 00:59:41
57 594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Running 00:37:19
100 597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5 km Walking 00:51:30
21 598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5 km Running 00:28:27
25 712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:28:55
61 600 Jelena Vaimel Female
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA N 5 km Running 00:39:47
40 602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:32:12
67 610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:42:48
167 651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 01:15:46
27 631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Running 00:29:58
98 635 Riina Vilbiks Female
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 5 km Walking 00:51:15
143 501 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:00:06
Sulge

Tulemuse detailne info

...