21. TRADEHOUSE Tervisejooks
2. etapp - 4,2 km - Vabaõhumuuseum

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 221 Female: 173 Male: 48 Läbitud distants kokku: 931 km Aeg kokku: 160:52:14
Pos Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
160 Anne Aaver Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:50:12
107 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 00:42:51
27 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.2 km Running 00:26:05
221 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 02:12:14
182 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 00:54:44
126 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:45:07
65 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.2 km Running 00:33:02
110 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Walking 00:43:05
79 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:37:12
192 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:59:26
84 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.2 km Walking 00:37:26
212 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:18:12
32 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.2 km Running 00:26:31
93 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:39:34
210 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 01:15:32
58 Julia Duh Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.2 km Running 00:30:00
128 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Walking 00:45:33
109 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:43:03
147 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.2 km Walking 00:47:45
211 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:15:59
81 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.2 km Walking 00:37:16
214 Kristo Gumbälis Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 01:26:26
157 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:50:00
67 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Running 00:33:32
6 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.2 km Running 00:19:04
143 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.2 km Walking 00:47:31
186 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.2 km Walking 00:56:37
100 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.2 km Walking 00:41:40
169 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4.2 km Walking 00:51:44
146 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:47:37
130 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:45:35
12 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.2 km Running 00:21:59
181 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.2 km Running 00:54:40
178 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.2 km Walking 00:53:25
9 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Running 00:21:09
208 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:12:26
142 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:47:22
76 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:36:30
47 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Running 00:28:22
105 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.2 km Walking 00:42:45
170 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Walking 00:51:46
31 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.2 km Running 00:26:29
43 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 00:27:59
66 Kadri Kärner Female
Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ   N 4.2 km Running 00:33:15
90 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.2 km Walking 00:38:40
176 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.2 km Walking 00:52:57
195 Käthlin Karu Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:59:58
44 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Running 00:28:02
134 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:46:24
41 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:27:54
118 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:43:53
183 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:55:09
60 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:30:11
26 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.2 km Running 00:25:59
51 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Running 00:29:18
3 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.2 km Running 00:18:18
20 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Running 00:25:09
71 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:35:14
103 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:42:12
193 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:59:29
199 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.2 km Walking 01:00:47
64 Kadri Kosk Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:31:13
149 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Walking 00:48:36
135 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:46:26
213 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4.2 km Walking 01:23:34
174 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Walking 00:52:29
101 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.2 km Running 00:41:59
73 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.2 km Walking 00:35:42
127 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:45:12
168 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:51:37
19 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.2 km Running 00:24:25
96 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.2 km Walking 00:40:34
131 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:45:46
77 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 4.2 km Running 00:37:07
187 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:57:15
46 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Running 00:28:16
45 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.2 km Running 00:28:06
5 Mario Lambing Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:19:01
171 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km Walking 00:51:54
29 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Running 00:26:20
92 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Running 00:39:03
173 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Walking 00:52:19
28 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 00:26:07
78 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Running 00:37:07
24 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.2 km Running 00:25:15
120 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:43:56
25 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:25:48
15 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:22:58
177 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Walking 00:53:06
152 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:49:09
164 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:50:40
85 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.2 km Walking 00:37:41
95 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.2 km Running 00:40:24
36 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:27:24
122 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 00:44:11
220 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.2 km Running 01:59:18
33 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.2 km Running 00:27:12
80 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:37:13
39 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.2 km Running 00:27:43
30 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.2 km Running 00:26:27
191 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4.2 km Walking 00:58:59
123 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 00:44:21
50 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:29:14
148 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:48:04
153 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:49:25
112 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:43:10
137 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:46:29
113 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:43:17
106 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:42:49
52 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.2 km Running 00:29:28
14 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.2 km Running 00:22:45
13 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:22:06
88 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Running 00:38:11
2 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.8 km Walking 00:01:10
132 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:46:05
197 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.4 km Running 01:00:00
141 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km Walking 00:47:13
56 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.2 km Running 00:29:38
83 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 4.2 km Running 00:37:25
188 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:57:34
179 Sigrid Paavle Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus   N 4.2 km Walking 00:53:45
215 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 01:27:44
202 Joonas Pärenson Male
Harju maakond
  MKM JAP M 4.2 km Walking 01:01:53
217 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4.2 km Running 01:30:37
61 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.2 km Running 00:30:18
207 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 01:11:47
172 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:52:11
117 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Walking 00:43:35
94 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.2 km Walking 00:40:20
63 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.2 km Running 00:30:45
115 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.2 km Running 00:43:28
158 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.2 km Walking 00:50:07
133 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:46:20
38 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Running 00:27:41
218 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.2 km Walking 01:41:08
55 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.2 km Running 00:29:34
175 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.2 km Running 00:52:33
75 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 00:36:25
11 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:21:52
138 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Walking 00:46:43
48 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Running 00:28:42
190 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:58:21
99 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:41:24
196 Eha Rinne Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.4 km Running 01:00:00
7 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4.2 km Running 00:19:14
209 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:12:57
204 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 01:04:03
72 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:35:34
150 Silver Rooste Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Walking 00:48:46
200 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 01:01:04
42 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Running 00:27:57
121 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.2 km Walking 00:44:04
69 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Running 00:34:04
16 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4.2 km Running 00:23:31
161 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Walking 00:50:19
35 Jelena Šarõpova Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4.2 km Walking 00:27:23
8 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:20:55
167 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4.2 km Walking 00:51:19
57 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:29:59
203 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.2 km Walking 01:02:03
119 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:43:55
162 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:50:25
70 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:34:30
104 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:42:18
114 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:43:22
151 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Walking 00:48:58
102 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Walking 00:42:09
40 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.2 km Running 00:27:44
166 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:50:54
23 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Running 00:25:13
180 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:54:25
205 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 01:05:57
68 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4.2 km Running 00:34:00
37 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:27:36
4 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:18:45
74 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Running 00:35:48
125 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4.2 km Walking 00:44:56
184 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.2 km Walking 00:55:17
201 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.2 km Walking 01:01:49
154 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:49:26
189 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:58:04
62 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:30:38
194 Helina Teppan Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:59:41
18 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4.2 km Running 00:23:53
139 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:47:05
53 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.2 km Running 00:29:28
82 Silja Toimla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:37:22
156 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:49:55
219 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.2 km Running 01:41:08
59 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:30:08
145 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:47:37
54 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.2 km Running 00:29:30
91 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 00:38:49
34 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.2 km Running 00:27:18
216 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.2 km Walking 01:30:37
163 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:50:26
185 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:56:10
49 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 4.2 km Running 00:29:11
140 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.2 km Walking 00:47:10
136 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4.2 km Walking 00:46:27
159 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 00:50:12
116 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:43:32
155 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.2 km Walking 00:49:54
97 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:40:36
87 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:38:09
86 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:38:06
165 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:50:53
98 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4.2 km Walking 00:40:48
22 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.2 km Running 00:25:13
21 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Running 00:25:09
89 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:38:27
198 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Walking 01:00:20
111 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.2 km Walking 00:43:09
206 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 01:09:38
124 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 00:44:33
10 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:21:10
108 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Walking 00:42:58
1 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Running 00:00:01
17 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Running 00:23:35
129 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Walking 00:45:34
144 Evelyn Zahrens Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Walking 00:47:36
Sulge

Tulemuse detailne info

...