21. TRADEHOUSE Tervisejooks
3. etapp - 3,8 km - Pirita Spordikeskus

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 268 Female: 210 Male: 58 Läbitud distants kokku: 1020 km Aeg kokku: 177:58:48
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:38:54
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.8 km Walking 00:44:53
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 3.8 km Running 00:22:54
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.8 km Walking 00:51:28
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 3.8 km Walking 00:48:48
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 02:05:58
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 3.8 km Running 00:28:52
12 Elo Annus Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 3.8 km Walking 00:40:29
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Walking 00:34:56
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.8 km Walking 01:02:03
19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 3.8 km Running 00:26:02
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 3.8 km Walking 00:27:09
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.8 km Walking 00:59:04
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.8 km Walking 00:47:30
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.8 km Walking 00:40:38
34 Lea Eek Female
Harjumaa
Leinonen OÜ Leinonen TEAM3 N 3.8 km Walking 00:43:08
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 3.8 km Running 00:49:21
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Walking 00:41:45
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.8 km Walking 00:43:29
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 3.8 km Running 00:25:16
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 3.8 km Running 00:42:18
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.8 km Walking 00:49:07
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 3.8 km Running 00:29:11
53 Kristo Gumbälis Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.8 km Walking 01:00:32
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.8 km Walking 00:37:46
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:37:15
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.8 km Running 00:25:35
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 3.8 km Running 00:16:54
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.8 km Walking 00:46:35
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 3.8 km Running 00:56:13
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.8 km Walking 00:41:36
69 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 3.8 km Running 00:24:09
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 3.8 km Walking 00:44:05
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:28:11
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 3.8 km Walking 00:32:24
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 3.8 km Running 00:24:30
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.8 km Walking 01:37:27
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Running 00:13:45
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.8 km Walking 00:48:38
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:43:23
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.8 km Running 00:21:27
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:33:12
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.8 km Running 00:25:40
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:38:38
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 3.8 km Walking 00:43:54
102 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ TME M 3.8 km Running 00:26:08
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.8 km Running 00:32:18
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 3.8 km Running 00:23:18
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 3.8 km Running 00:25:58
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:35:40
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 3.8 km Walking 00:48:35
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:57:29
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:40:22
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:50:32
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:41:41
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 3.8 km Running 00:22:20
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 02:14:43
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 3.8 km Walking 00:49:37
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 3.8 km Running 00:17:06
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 3.8 km Running 00:19:10
142 Aet Kolde Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.8 km Walking 00:55:13
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.8 km Walking 00:35:50
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.8 km Walking 00:39:27
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Walking 00:42:55
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.8 km Walking 00:39:17
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:38:27
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:45:57
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 3.8 km Walking 00:40:40
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 3.8 km Walking 00:39:26
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 3.8 km Walking 00:33:25
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.8 km Walking 02:12:44
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.8 km Walking 00:38:02
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 3.8 km Walking 00:37:43
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.8 km Walking 00:32:53
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 3.8 km Running 00:31:59
164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.8 km Running 00:49:22
183 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 3.8 km Running 00:23:03
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 3.8 km Running 00:34:20
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 3.8 km Running 00:27:45
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 3.8 km Running 00:23:14
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 3.8 km Running 00:21:21
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 00:56:36
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.8 km Walking 00:40:22
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 3.8 km Running 00:31:47
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 3.8 km Running 00:24:22
210 Andreas Ležnevsky Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 3.8 km Running 00:22:09
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.8 km Walking 00:49:23
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 3.8 km Walking 00:44:54
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.8 km Walking 00:34:02
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.8 km Running 00:20:56
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.8 km Running 00:21:59
228 Achini Thilanka Liyana Gamage Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 3.8 km Running 00:42:40
682 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
  Domus Team M 3.8 km Running 00:26:06
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.8 km Walking 00:44:01
232 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.8 km Walking 00:36:19
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.8 km Walking 00:36:03
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 3.8 km Running 00:36:22
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:27:03
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.8 km Walking 00:38:09
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 3.8 km Running 00:44:24
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.8 km Running 01:29:02
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 3.8 km Walking 00:46:51
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 3.8 km Running 00:20:44
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 3.8 km Running 00:24:19
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.8 km Walking 00:36:32
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 3.8 km Walking 01:07:34
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.8 km Running 00:22:14
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.8 km Walking 00:58:21
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 3.8 km Running 00:48:48
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.8 km Walking 00:44:40
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 3.8 km Running 00:28:07
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:35:39
263 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Walking 00:46:43
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.8 km Walking 00:46:21
268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 3.8 km Walking 00:51:11
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.8 km Walking 00:42:37
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:41:07
273 Aimi Murumäe Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 3.8 km Running 00:23:52
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.8 km Walking 00:38:29
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 3.8 km Running 00:25:05
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Running 00:27:42
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 3.8 km Running 00:35:49
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.8 km Walking 00:38:59
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 3.8 km Walking 00:43:20
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 3.8 km Walking 00:41:49
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 3.8 km Walking 00:39:38
317 Tuuli Ojasalu Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.8 km Walking 00:40:49
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.8 km Walking 00:52:20
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 3.8 km Running 00:31:17
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.8 km Running 00:16:27
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:39:25
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.8 km Running 00:27:13
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.8 km Walking 00:52:51
330 Sigrid Paavle Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus   N 3.8 km Walking 00:49:19
331 Eenok Pajanen Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN FLOOR OUT M 3.8 km Walking 01:43:32
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 3.8 km Walking 00:36:59
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 3.8 km Walking 00:36:27
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.8 km Running 00:46:34
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.8 km Running 00:20:39
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 01:03:05
386 Joonas Pärenson Male
Harju maakond
  MKM JAP M 3.8 km Walking 00:43:03
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 3.8 km Running 00:40:47
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 3.8 km Running 00:32:51
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:45:04
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:32:54
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:57:04
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 00:49:29
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.8 km Running 00:19:36
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.8 km Running 00:42:39
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 3.8 km Walking 00:38:25
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 3.8 km Walking 00:43:38
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 3.8 km Running 00:24:32
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.8 km Running 00:33:59
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 3.8 km Running 00:29:03
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 3.8 km Walking 00:47:05
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.8 km Running 00:38:20
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.8 km Walking 00:39:08
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.8 km Running 00:27:55
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.8 km Running 00:23:32
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 3.8 km Running 00:24:36
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 3.8 km Walking 00:52:24
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 3.8 km Walking 00:45:27
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 3.8 km Running 00:25:41
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.8 km Running 00:20:12
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.8 km Walking 00:36:33
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.8 km Running 00:20:05
685 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
  Domus Team N 3.8 km Running 00:25:05
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.8 km Running 00:29:31
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 3.8 km Running 00:20:30
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 3.8 km Running 00:43:42
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.8 km Running 00:25:33
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.8 km Walking 00:44:52
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.8 km Running 00:26:41
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 3.8 km Walking 00:41:18
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:15:16
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:46:34
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 3.8 km Walking 00:33:00
706 Silver Rooste Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.8 km Walking 00:45:44
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.8 km Walking 00:34:35
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.8 km Running 00:29:14
428 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.8 km Walking 00:41:11
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 3.8 km Running 00:23:07
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.8 km Running 00:26:49
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 3.8 km Walking 00:42:50
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.8 km Running 00:25:25
443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 3.8 km Running 00:20:13
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 3.8 km Walking 00:45:11
454 Tanel Sepp Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 3.8 km Walking 00:38:04
458 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 3.8 km Walking 01:01:43
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 3.8 km Running 00:27:30
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.8 km Walking 00:50:57
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:31:19
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.8 km Walking 00:50:58
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:41:05
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.8 km Walking 00:38:27
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 3.8 km Walking 00:47:04
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 3.8 km Walking 01:08:06
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 3.8 km Walking 00:32:28
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 3.8 km Running 00:27:30
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:30:35
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.8 km Walking 01:44:59
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:48:35
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.8 km Running 00:27:07
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.9 km Walking 00:57:43
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 3.8 km Running 00:18:41
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 3.8 km Running 00:31:56
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 3.8 km Walking 00:40:34
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 3.8 km Walking 00:40:47
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:41:40
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 3.8 km Running 00:29:52
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.8 km Running 00:15:25
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.8 km Walking 00:44:39
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 00:44:46
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 3.8 km Walking 00:37:31
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 3.8 km Walking 00:43:22
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 3.8 km Walking 00:46:51
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 3.8 km Walking 01:02:35
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.8 km Walking 00:51:18
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.8 km Walking 00:57:01
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.8 km Walking 00:35:45
676 Birgit Tapner Female
Harju maakond
  Domus Team N 3.8 km Walking 01:05:58
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 3.8 km Walking 00:37:23
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:27:30
580 Kristina Tärn Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT) TMT N 3.8 km Running 00:36:18
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 3.8 km Walking 00:44:33
529 Helina Teppan Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.8 km Walking 00:50:39
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 3.8 km Running 00:20:19
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 3.8 km Walking 00:45:31
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:41:32
549 Silja Toimla Female
Harju maakond
    N 3.8 km Walking 00:50:43
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.8 km Walking 00:50:19
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.8 km Walking 00:45:13
554 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 3.8 km Walking 01:15:57
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 3.8 km Walking 00:43:16
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.8 km Walking 00:31:19
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 3.8 km Running 00:26:42
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.8 km Walking 00:39:18
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 3.8 km Walking 00:54:16
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 3.8 km Running 00:21:49
563 Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 3.8 km Running 00:21:03
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 3.8 km Walking 00:35:38
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.8 km Walking 01:20:18
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.8 km Walking 00:49:45
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 3.8 km Running 00:20:43
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 3.8 km Walking 00:37:16
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.8 km Walking 00:36:44
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 3.8 km Walking 00:38:42
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.8 km Walking 00:51:37
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.8 km Walking 00:33:31
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.8 km Walking 00:47:33
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.8 km Walking 00:34:35
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.8 km Walking 00:34:06
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.8 km Running 00:34:12
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.8 km Walking 00:45:50
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 3.8 km Running 00:26:06
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 3.8 km Running 00:21:49
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.8 km Running 00:22:46
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.8 km Running 00:27:52
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.8 km Walking 00:33:40
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.8 km Walking 00:28:00
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.8 km Running 00:25:45
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.8 km Walking 00:52:37
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 3.8 km Walking 00:40:48
619 Katri-Liis Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 3.8 km Running 00:28:02
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 3.8 km Walking 00:44:01
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 3.8 km Running 00:26:53
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.8 km Running 00:20:48
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.8 km Walking 00:49:08
Sulge

Tulemuse detailne info

...