21. TRADEHOUSE Tervisejooks
4. etapp - 5 km - Botaanikaaed

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 253 Female: 193 Male: 60 Läbitud distants kokku: 1265 km Aeg kokku: 215:57:38
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:06
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:53:11
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5 km Running 00:59:05
4 Jüri Aganitš Male
Harju maakond
Jüri Aganitš   M 5 km Running 01:05:12
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:52:50
7 Ly Alaver Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:38:28
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:07
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5 km Running 00:36:28
12 Elo Annus Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:53:27
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Walking 00:44:59
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:51:31
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 01:15:08
19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5 km Running 00:44:06
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:42:28
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 01:08:58
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 5 km Running 01:02:59
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:02:00
33 Julia Duh Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Running 00:34:00
34 Lea Eek Female
Harjumaa
Leinonen OÜ Leinonen TEAM3 N 5 km Walking 01:06:29
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 5 km Walking 01:11:34
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:52:16
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 01:00:01
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 01:07:54
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Walking 00:54:28
53 Kristo Gumbälis Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:21:27
57 Kerli Hanniste Female
Harju maakond
  JKKH N 5 km Walking 00:48:30
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:49:15
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Running 00:33:34
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Running 00:25:23
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5 km Walking 02:00:03
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 01:00:25
69 Helena Idarand Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 00:52:57
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:30:06
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:57:26
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:37:16
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Walking 00:53:49
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:44:41
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:18:29
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Running 00:40:07
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:11:25
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:27:11
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:47:03
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:38:25
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:54:56
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5 km Walking 00:59:57
102 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ TME M 5 km Running 00:34:40
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Walking 00:48:42
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:34:34
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:45:05
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5 km Running 00:31:18
111 Käthlin Karu Female
Harju maakond
    N 5 km Running 01:10:13
113 Jana Kask Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:48:02
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:52:29
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:47:00
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:55:58
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5 km Running 00:26:46
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:42:16
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Walking 01:02:49
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5 km Running 00:23:37
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:29:40
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:38:29
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:55:37
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:06:55
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:55:10
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:51:39
150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 5 km Running 01:09:30
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:47:17
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:53:55
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 00:55:55
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Running 00:49:57
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:58:31
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:44:00
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 00:56:17
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:52:52
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:53:47
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:50:25
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:47:35
183 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Running 00:34:33
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Running 00:30:16
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:50:31
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Running 00:46:15
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Running 00:43:36
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:03:26
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:41:54
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:30:14
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:24:58
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Walking 01:09:30
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:58:05
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:31:03
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:53:26
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 01:11:00
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:56:39
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 5 km Running 00:29:23
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Running 00:31:25
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:47:38
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Walking 01:21:16
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:28:55
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 5 km Running 00:59:59
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5 km Walking 00:46:19
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:49:00
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:47:03
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:09:50
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:02:17
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:50:48
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:50:38
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:35:53
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:21:24
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:43:55
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 5 km Running 00:30:10
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Running 00:30:35
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:49:24
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:55:35
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:52:49
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:50:20
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:09:41
306 Katrin Nurk Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:38
316 Janika Ojakivi Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:30:30
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 5 km Running 00:43:36
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:23:08
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:28:10
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:53:08
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:34:22
331 Eenok Pajanen Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN FLOOR OUT M 5 km Walking 01:29:44
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Walking 00:48:07
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 5 km Walking 00:47:36
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:24:08
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:11:28
341 Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 5 km Walking 00:44:30
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 5 km Walking 01:27:03
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 5 km Running 01:04:26
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 00:54:25
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 5 km Running 00:38:57
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:01:07
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:47:09
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:36:30
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:18:11
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:17:10
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:42:02
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:55:33
356 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:34:01
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Walking 00:56:21
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5 km Walking 01:00:06
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:15:06
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Walking 01:04:54
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:38:59
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Running 00:48:09
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:52:06
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:45:30
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:39:22
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5 km Walking 00:45:15
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:32:12
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:57:35
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:51:39
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:52:33
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Running 00:39:03
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:28:02
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:52:26
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:30:53
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Running 00:26:15
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:37:32
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:56:48
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:29:03
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:46:59
417 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 5 km Running 00:22:03
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Running 00:34:19
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:57:33
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:39:30
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Running 01:03:07
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Running 00:34:11
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:34:56
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 00:53:45
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Running 00:39:13
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5 km Walking 02:02:19
443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 5 km Walking 01:17:13
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 00:50:47
450 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:23:32
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:26:07
454 Tanel Sepp Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Walking 00:51:13
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Running 00:31:07
458 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 5 km Walking 00:48:49
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:32:46
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5 km Walking 01:56:53
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:01:56
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:56:19
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 01:08:25
468 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Walking 00:51:32
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:49
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:53:32
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5 km Walking 01:05:20
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 01:03:58
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Running 00:43:19
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:40:57
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:39:35
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:55:53
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:20:46
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Walking 00:46:26
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:32:28
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5 km Running 00:23:40
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:07:58
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:04:48
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 5 km Running 00:45:32
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:38:46
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:22:08
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:54:41
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 00:54:15
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:41:45
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5 km Walking 01:06:58
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5 km Walking 01:05:21
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Walking 01:07:48
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:00:13
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:17:34
676 Birgit Tapner Female
Harju maakond
  Domus Team N 5 km Running 00:58:28
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 00:59:15
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:34:56
529 Helina Teppan Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 02:13:36
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:59:03
534 Aleksei Tereštšenkov Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn   M 5 km Running 00:28:00
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:14:41
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 01:06:30
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:25:16
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5 km Running 00:28:41
554 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Walking 00:45:57
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 01:00:09
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5 km Running 00:35:01
559 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Running 00:32:19
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5 km Walking 02:01:38
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 5 km Running 00:27:33
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:42:35
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:14:53
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5 km Running 00:26:38
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Running 00:27:51
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 5 km Walking 02:10:06
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Walking 01:03:07
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 00:52:11
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:44:21
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Walking 01:03:50
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:44:58
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:43:42
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Running 00:46:09
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 00:51:57
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Running 00:34:04
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5 km Walking 00:53:47
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5 km Running 00:29:09
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 01:03:09
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:44:19
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 5 km Running 00:27:00
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:53:27
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:53:19
619 Katri-Liis Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5 km Running 00:43:34
621 Mall Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5 km Running 00:38:54
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Walking 01:06:34
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Running 00:27:57
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 01:13:39
Sulge

Tulemuse detailne info

...