21. TRADEHOUSE Tervisejooks
5. etapp - 4,2 km - Saunapunkt

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 279 Female: 211 Male: 68 Läbitud distants kokku: 1173 km Aeg kokku: 198:43:20
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 00:46:52
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.2 km Running 00:25:21
4 Jüri Aganitš Male
Harju maakond
Jüri Aganitš   M 4.2 km Walking 00:42:23
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Running 00:43:15
7 Ly Alaver Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Running 00:29:48
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 00:52:31
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:40:32
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.2 km Running 00:33:25
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:25:52
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:50:42
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.2 km Walking 00:33:02
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:02:30
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 4.2 km Walking 00:58:43
27 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.2 km Running 00:25:57
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 4.2 km Running 00:16:53
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Running 00:38:28
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.2 km Running 00:52:04
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.2 km Running 00:18:50
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Walking 00:45:06
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 4.2 km Walking 00:52:58
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:43:57
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.2 km Walking 01:41:37
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.2 km Running 00:50:30
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:02:47
49 Karlis Goldstein Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.2 km Running 00:21:56
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.2 km Walking 01:00:43
53 Kristo Gumbälis Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:48:29
57 Kerli Hanniste Female
Harju maakond
  JKKH N 4.2 km Walking 00:47:13
58 Kadri Hansalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Running 00:22:24
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:41:51
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.2 km Running 00:40:30
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Running 00:35:04
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.2 km Running 00:19:57
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.2 km Walking 00:45:05
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.2 km Walking 00:58:23
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.2 km Walking 00:43:06
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:24:03
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:47:50
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 01:14:27
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:31:22
85 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.2 km Running 00:39:19
86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.2 km Running 00:22:25
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.2 km Running 01:33:34
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.2 km Walking 00:31:16
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Running 00:16:43
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 01:13:17
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:37:08
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Running 00:28:06
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:30:39
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Running 00:35:20
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.2 km Walking 00:42:41
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:51:48
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.2 km Walking 00:45:08
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.2 km Walking 00:40:00
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.2 km Walking 00:47:46
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Walking 00:40:03
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:41:49
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:46:43
119 Monika Kelle Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:23:41
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:51:49
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 01:07:23
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:28:53
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.2 km Walking 00:27:40
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Running 00:23:43
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.2 km Walking 00:38:17
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:32:14
141 Roman Klepikov Male
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA M 4.2 km Running 00:22:07
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:44:36
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:51:25
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.2 km Walking 00:40:30
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Walking 00:46:14
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:41:55
150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4.2 km Walking 00:51:53
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:44:46
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Walking 01:02:34
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Walking 00:45:49
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.2 km Running 00:25:00
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 4.2 km Walking 00:42:04
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.2 km Running 00:31:02
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:54:43
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.2 km Running 00:28:06
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Walking 01:09:20
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Running 00:46:06
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:48:23
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.2 km Walking 00:40:44
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:38:49
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 4.2 km Walking 01:06:19
183 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Running 00:25:26
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.2 km Running 00:31:43
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Running 00:24:48
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km Running 00:37:24
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Walking 00:42:17
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Walking 00:27:16
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 4.2 km Running 00:28:15
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.2 km Running 00:31:14
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Walking 00:40:54
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:37:25
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:46:21
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.2 km Walking 00:55:24
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Running 00:30:10
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:19:58
220 Mailis Linde Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4.2 km Running 00:30:22
221 Terje Lindemäe Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.2 km Walking 00:42:29
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:22:50
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:46:52
232 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 01:09:14
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.2 km Walking 00:35:28
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.2 km Running 01:19:10
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:35:56
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 00:42:33
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.2 km Running 00:48:30
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 4.2 km Walking 00:53:43
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 4.2 km Walking 00:57:42
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.2 km Running 00:27:42
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:37:39
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.2 km Walking 00:53:29
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.2 km Running 00:25:11
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4.2 km Walking 01:11:55
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 00:42:06
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4.2 km Walking 00:42:47
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.2 km Walking 00:39:26
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.2 km Running 00:27:20
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Running 00:42:15
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:39:34
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:42:28
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.2 km Walking 01:11:15
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:35:29
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:46:20
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:44:48
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Running 00:35:07
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.2 km Running 00:27:52
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.2 km Running 00:18:59
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Walking 00:42:33
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.2 km Walking 00:48:12
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:44:13
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.2 km Walking 00:45:21
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:45:41
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:48:44
654 Margen Õlijas Female
Harju maakond
  TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.8 km Walking 02:36:58
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.2 km Running 00:26:53
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 4.2 km Running 00:40:58
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:19:20
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:42:49
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 01:03:38
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:24:21
331 Eenok Pajanen Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN FLOOR OUT M 4.2 km Walking 01:20:34
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Running 00:45:22
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:22:11
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 00:50:48
386 Joonas Pärenson Male
Harju maakond
  MKM JAP M 4.2 km Running 00:27:47
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4.2 km Walking 00:44:15
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.2 km Running 00:43:54
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4.2 km Running 00:35:53
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:29:30
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:33:08
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:49:24
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:55:47
356 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Running 00:42:56
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Walking 00:53:00
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.2 km Walking 00:47:44
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.2 km Walking 00:45:21
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.2 km Running 00:21:29
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.2 km Running 00:35:55
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.2 km Walking 00:56:47
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:46:22
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:39:13
373 Kertu Pruus Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4.2 km Walking 00:47:16
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.2 km Walking 00:45:08
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.2 km Running 00:23:56
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Running 00:25:20
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 4.2 km Running 00:27:06
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Running 00:40:09
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.2 km Walking 00:54:45
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Walking 00:49:09
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 00:47:37
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Running 00:26:40
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:27:40
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Walking 00:39:39
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.2 km Running 00:30:47
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.2 km Running 00:47:28
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Running 00:29:17
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Running 00:28:39
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 01:04:26
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Running 00:25:44
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:41:53
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.2 km Running 01:52:00
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 01:02:13
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Running 00:31:15
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Running 00:49:41
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:58:55
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:43:48
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Running 00:28:50
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Running 00:32:47
443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4.2 km Running 00:24:26
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Walking 00:41:45
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.2 km Running 00:42:25
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:21:28
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.2 km Running 00:24:48
458 Merli Siitan Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4.2 km Walking 00:40:58
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Running 00:27:03
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.2 km Walking 00:43:51
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:54:05
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:47:57
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 00:41:37
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:43:36
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:41:13
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:44:40
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km Walking 00:53:06
471 Janar Soidla Male
Harju maakond
    M 4.2 km Running 00:20:20
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.2 km Walking 00:45:44
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Walking 01:09:05
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Running 00:34:22
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.2 km Running 00:27:52
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:29:17
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 01:43:09
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:43:20
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Walking 00:57:23
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 01:16:42
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.2 km Running 00:19:11
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:49:49
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Walking 01:01:13
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4.2 km Running 00:35:36
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:28:57
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:17:22
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:42:38
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.2 km Walking 00:53:02
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 01:11:12
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Running 00:40:22
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.2 km Running 01:09:25
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:56:53
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.2 km Walking 00:53:04
529 Helina Teppan Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 01:00:38
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4.2 km Running 00:23:55
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:49:24
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.2 km Walking 01:31:40
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.2 km Running 00:22:08
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.2 km Running 00:28:29
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:40:49
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.2 km Running 00:25:50
549 Silja Toimla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:37:36
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:59:06
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:56:22
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.2 km Running 00:47:24
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4.2 km Running 00:22:08
554 Hanna-Liina Toming Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Walking 00:37:58
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:53:23
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.2 km Walking 00:39:03
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.2 km Walking 00:40:26
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 00:39:40
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.2 km Walking 01:04:45
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.2 km Running 00:21:58
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.2 km Walking 00:45:30
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:54:26
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 4.2 km Running 00:22:36
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 4.2 km Walking 00:52:58
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Running 00:23:01
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.2 km Walking 00:51:05
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:43:50
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.2 km Walking 00:48:23
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:40:04
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:35:26
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:39:38
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:41:24
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4.2 km Walking 00:44:44
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.2 km Running 00:22:58
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Running 00:24:47
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:34:30
605 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Walking 00:46:09
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 00:38:24
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.2 km Walking 00:50:56
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:28:45
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:42:45
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 00:52:26
616 Tanel Veisson Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Walking 01:01:15
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 4.2 km Running 00:27:27
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Walking 00:50:22
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:43:49
638 Margo Villmann Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona SM M 4.2 km Running 00:25:47
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Running 00:37:46
Sulge

Tulemuse detailne info

...