21. TRADEHOUSE Tervisejooks
6. etapp - 5 km - Pääsküla

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 243 Female: 183 Male: 60 Läbitud distants kokku: 1218 km Aeg kokku: 217:53:13
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 01:08:52
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5 km Running 01:30:14
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:01:35
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:44:26
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5 km Running 00:43:39
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Walking 00:43:56
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:27:30
19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5 km Running 00:33:44
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:41:30
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 01:37:46
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:43:00
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 5 km Running 00:21:36
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:10:05
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:52:32
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Walking 03:04:41
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:53:37
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 00:57:41
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Walking 00:45:08
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:56:49
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:53:07
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Running 00:57:08
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:58:53
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5 km Walking 01:06:09
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 02:15:57
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 01:01:39
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:56:56
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:33:57
85 Katre Jõgeva Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 5 km Running 00:49:38
86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5 km Running 00:26:00
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Walking 00:56:26
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:45:51
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:50:28
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 5 km Walking 00:47:11
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:41:58
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 01:01:42
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:46:34
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:36:18
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:35:06
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5 km Walking 00:53:39
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:51:36
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5 km Running 00:41:23
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 5 km Walking 00:48:33
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:47:02
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5 km Walking 00:54:53
111 Käthlin Karu Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:50:43
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 5 km Walking 01:16:01
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:54
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:35:27
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Running 00:50:44
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:35:00
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5 km Running 00:28:03
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:05:36
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Walking 00:57:41
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5 km Running 00:24:13
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:28:19
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:37:19
143 Airi Kontson Female
Harju maakond
Haridus- ja Noorteamet   N 5 km Walking 01:00:23
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:55:01
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 01:04:09
147 Kadri Kosk Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:10
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:53:48
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:51:28
150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 5 km Walking 01:07:21
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:51:23
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:11:00
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 00:54:31
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Walking 01:13:50
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:47:44
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Running 00:42:10
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:53:52
180 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:38:28
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:51:11
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:47:22
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 5 km Running 00:38:47
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Running 00:33:06
190 Mario Lambing Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:23:10
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 5 km Running 00:35:14
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:26:29
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:17:42
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:54:16
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:00:17
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5 km Running 00:33:24
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Walking 00:52:52
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:43:29
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:01:38
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5 km Walking 01:03:04
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:49:31
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:29:12
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:23:39
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:56:20
232 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:56:01
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Running 00:47:26
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:32:56
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:52:39
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 00:55:16
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:49:07
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 5 km Walking 01:00:54
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 5 km Running 00:30:02
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Walking 00:58:42
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:45:57
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Running 00:31:41
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:28:57
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 5 km Walking 03:43:13
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 01:16:11
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Running 00:40:30
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5 km Running 00:59:11
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5 km Running 00:29:11
263 Krista Mihkelsaar Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:36:18
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:52:21
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 02:34:56
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:12
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:53:29
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:49:02
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:32:37
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:30:27
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 5 km Walking 01:10:43
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5 km Walking 00:57:23
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Running 00:30:07
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:55:10
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:56:26
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:44:04
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:00:18
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:07:46
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5 km Running 00:39:04
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 01:29:58
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 5 km Walking 02:11:56
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:33:18
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:39:21
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:49:26
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:44:55
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 5 km Walking 00:48:55
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 5 km Running 00:52:51
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 01:05:41
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:35:03
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5 km Running 01:13:48
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:18:33
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:46:08
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Walking 00:50:53
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5 km Walking 01:00:01
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5 km Walking 00:49:15
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:04:21
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:51:18
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Running 00:57:00
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:51:00
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5 km Walking 00:53:27
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:48:36
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Walking 01:05:40
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 5 km Running 00:28:47
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:25:54
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 5 km Walking 01:03:50
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Running 00:34:36
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:52:50
398 Tarmo Rande Male
Harju maakond
  Mine metsa M 5 km Walking 00:58:20
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:32:45
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Walking 00:48:22
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Running 00:44:06
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Running 00:53:06
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Running 00:31:45
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Running 00:32:03
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:11:51
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:33:02
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:48:47
417 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 5 km Running 00:21:37
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 8 km Running 01:06:20
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:04:54
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Running 00:38:02
706 Silver Rooste Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:04:27
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 01:04:48
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Running 00:36:31
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:36:21
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Running 00:40:32
443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 5 km Running 00:29:07
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 00:52:56
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:43:20
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:25:36
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:24:29
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:03:57
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 01:00:33
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:41:39
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 01:12:19
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:47
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:53:30
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 01:23:01
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Running 00:40:07
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5 km Running 00:37:25
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:43
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 5 km Running 01:08:56
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 02:52:36
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:07:22
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:37:50
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:55:59
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5 km Running 00:23:15
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 5 km Running 00:38:38
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:01:03
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:58:40
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 5 km Running 00:56:30
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:34:16
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:22:25
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5 km Walking 00:50:46
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5 km Walking 01:01:52
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Walking 01:03:25
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:47:52
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:09:56
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Running 00:33:15
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 00:59:44
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:35:31
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 5 km Walking 02:19:23
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:56:37
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Running 00:32:56
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Running 00:28:05
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:52:22
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:08:51
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 01:03:46
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Running 01:02:34
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5 km Walking 00:48:29
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:50:00
559 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Running 00:33:07
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5 km Walking 01:12:03
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:16:57
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Running 00:28:06
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:55:14
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Walking 01:08:02
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 01:04:38
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:51:39
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:47:07
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:44:13
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:47:40
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 00:51:10
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5 km Running 00:29:12
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:28:00
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:37:40
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Walking 01:01:25
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:53:29
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:16:00
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:56:59
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5 km Walking 03:05:05
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:40:26
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Walking 01:10:10
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 5 km Running 00:31:10
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Walking 01:11:33
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Running 00:31:03
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Running 00:53:17
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:59:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...