21. TRADEHOUSE Tervisejooks
7. etapp - 4 km - Nõmme terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 282 Female: 215 Male: 67 Läbitud distants kokku: 1133 km Aeg kokku: 203:44:39
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
669 Anne Aaver Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:43:57
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4 km Walking 00:41:52
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4 km Running 00:42:23
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4 km Walking 01:15:32
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4 km Running 00:33:07
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4 km Walking 00:59:25
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:37:10
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4 km Walking 00:54:41
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Walking 00:56:19
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:22:35
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4 km Walking 00:46:44
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4 km Walking 00:33:41
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.3 km Walking 00:00:22
24 Rasmus Berens Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4 km Running 00:24:07
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 4 km Walking 02:00:09
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:46:32
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Running 00:42:36
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4 km Walking 00:49:04
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 4 km Walking 01:04:02
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Walking 00:44:48
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4 km Walking 00:59:28
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4 km Running 00:45:41
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4 km Walking 01:04:58
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4 km Walking 00:40:53
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4 km Running 00:34:05
58 Kadri Hansalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Running 00:22:02
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:42:40
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4 km Running 00:28:07
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4 km Running 00:19:57
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4 km Walking 00:44:45
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4 km Walking 01:10:34
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4 km Walking 00:37:30
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 4 km Walking 00:47:20
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:46:04
86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4 km Running 00:21:16
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4 km Walking 00:56:01
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4 km Walking 00:39:26
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4 km Walking 00:42:14
90 Tea Kaasik Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4 km Walking 00:21:32
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Running 00:19:46
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4 km Walking 00:54:58
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Walking 00:49:47
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:36:33
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Running 00:27:37
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4 km Running 00:36:59
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:48:01
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4 km Walking 00:45:27
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4 km Running 00:42:53
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4 km Running 00:33:31
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4 km Running 00:25:24
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4 km Running 00:24:35
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4 km Walking 00:40:51
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:39:19
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4 km Walking 01:18:21
111 Käthlin Karu Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:48:22
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4 km Running 00:25:08
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 4 km Walking 01:07:46
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:57:55
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:42:26
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Running 00:56:15
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4 km Running 00:26:35
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4 km Walking 00:36:59
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 01:12:52
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4 km Running 00:21:48
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4 km Running 00:29:42
143 Airi Kontson Female
Harju maakond
Haridus- ja Noorteamet   N 4 km Walking 00:44:49
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4 km Walking 00:43:38
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Walking 00:40:05
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4 km Walking 00:57:12
147 Kadri Kosk Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:28:15
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4 km Walking 00:45:59
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4 km Walking 00:42:47
150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4 km Walking 00:53:47
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 01:01:27
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4 km Walking 00:55:33
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4 km Running 00:25:37
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4 km Walking 00:45:11
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4 km Walking 00:47:55
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4 km Walking 00:37:25
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4 km Running 00:29:24
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4 km Running 00:42:46
180 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4 km Running 00:31:24
181 Eve Küün Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:38:12
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4 km Walking 00:41:01
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Walking 00:37:58
183 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4 km Running 00:25:03
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 4 km Walking 00:46:57
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4 km Running 00:22:35
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4 km Walking 00:43:30
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4 km Running 00:31:15
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4 km Running 00:24:56
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4 km Running 00:22:11
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4 km Walking 01:04:06
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:38:34
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4 km Walking 00:49:35
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 4 km Running 00:27:36
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4 km Running 00:29:26
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4 km Walking 02:06:00
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4 km Walking 00:34:13
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4 km Running 01:02:36
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4 km Walking 00:58:25
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Walking 00:43:36
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4 km Running 00:18:46
220 Mailis Linde Female
Harju maakond
  Väledad põdrad N 4 km Running 00:28:38
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4 km Running 00:21:44
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4 km Walking 00:44:28
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4 km Walking 00:39:08
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4 km Running 00:34:38
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:32
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4 km Walking 00:44:04
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4 km Running 00:26:27
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4 km Walking 00:53:46
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4 km Walking 01:06:26
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Walking 00:35:40
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4 km Walking 01:44:46
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4 km Running 00:23:03
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4 km Walking 03:01:01
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4 km Running 01:10:22
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4 km Running 00:30:21
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4 km Walking 00:42:57
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4 km Walking 00:46:18
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4 km Running 00:23:53
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4 km Running 00:43:18
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:39:06
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4 km Walking 00:42:02
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4 km Walking 00:52:04
268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 4 km Walking 00:48:45
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4 km Walking 00:51:09
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:41:03
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4 km Walking 00:42:40
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4 km Running 00:26:20
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4 km Walking 00:35:08
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4 km Running 00:22:15
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4 km Walking 00:40:42
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4 km Walking 00:45:38
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4 km Walking 00:41:36
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4 km Walking 00:46:52
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 4 km Running 00:26:03
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4 km Running 00:25:31
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 4 km Walking 01:23:56
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:18:52
325 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 4 km Running 00:23:21
655 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 4 km Running 00:24:32
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 00:37:43
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6 km Walking 00:00:46
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4 km Running 00:30:20
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:46:38
330 Sigrid Paavle Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus   N 4 km Walking 00:48:08
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4 km Walking 00:39:15
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4 km Walking 00:38:40
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:20:24
341 Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 4 km Walking 00:38:50
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4 km Walking 01:15:55
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4 km Walking 00:39:21
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4 km Running 00:34:38
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 00:51:36
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4 km Running 00:27:36
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:47:12
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4 km Walking 00:37:16
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:21:14
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Running 00:37:26
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4 km Walking 00:42:37
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 4 km Running 00:20:24
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4 km Running 00:25:45
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4 km Walking 00:39:50
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4 km Walking 01:01:02
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4 km Running 00:27:35
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4 km Running 00:27:55
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4 km Running 00:54:34
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4 km Walking 00:48:30
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4 km Walking 00:42:35
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4 km Walking 00:38:45
373 Kertu Pruus Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4 km Walking 00:46:51
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4 km Walking 00:57:57
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4 km Walking 00:42:38
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4 km Running 00:22:13
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 4 km Running 00:22:42
390 Riinu Rahuoja Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4 km Running 01:14:07
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4 km Running 00:35:32
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4 km Running 00:33:17
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4 km Walking 00:52:08
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4 km Walking 00:42:03
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4 km Running 00:25:25
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4 km Running 00:32:19
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4 km Walking 00:41:16
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4 km Running 00:25:57
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Running 00:27:01
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4 km Walking 01:23:14
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4 km Running 00:20:20
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4 km Walking 00:37:37
417 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4 km Running 00:17:20
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:58:10
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4 km Running 00:29:45
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4 km Running 00:37:20
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Running 00:38:43
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4 km Running 00:27:31
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4 km Running 00:29:03
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4 km Running 00:30:21
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4 km Walking 00:49:37
498 Jelena Šarõpova Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 6.1 km Walking 00:36:13
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4 km Running 00:18:46
454 Tanel Sepp Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4 km Walking 00:42:49
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Running 00:27:04
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4 km Walking 00:43:17
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4 km Running 00:27:46
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Walking 00:51:03
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Walking 00:47:48
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4 km Running 00:24:28
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:36:21
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4 km Walking 00:53:16
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:35:22
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4 km Walking 00:35:09
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4 km Walking 00:59:41
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4 km Running 00:25:17
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4 km Running 00:24:26
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 4 km Running 01:01:26
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4 km Walking 00:57:10
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 00:54:04
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 01:13:03
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4 km Running 00:16:46
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4 km Walking 01:47:38
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:48:03
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4 km Walking 00:46:19
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4 km Running 00:44:46
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4 km Running 00:30:21
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4 km Running 00:19:02
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4 km Walking 00:43:17
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4 km Walking 01:46:28
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4 km Walking 00:54:49
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4 km Walking 02:16:47
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4 km Walking 00:50:55
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4 km Walking 00:51:25
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4 km Walking 01:02:03
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4 km Walking 00:51:17
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4 km Running 00:30:47
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4 km Walking 00:45:22
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4 km Walking 01:06:00
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4 km Running 00:22:43
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4 km Walking 00:44:08
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 4 km Walking 02:08:48
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4 km Walking 00:51:27
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4 km Walking 01:23:26
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4 km Running 01:47:03
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4 km Running 00:22:21
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4 km Walking 00:51:43
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4 km Walking 00:45:57
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4 km Running 00:28:44
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4 km Walking 00:35:10
559 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4 km Running 00:23:23
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4 km Walking 00:55:18
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4 km Running 00:21:51
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4 km Walking 00:46:39
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4 km Running 00:34:31
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4 km Walking 01:00:38
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 4 km Walking 00:53:47
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4 km Walking 00:43:31
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 4 km Walking 00:42:58
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4 km Walking 00:43:11
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4 km Walking 00:47:30
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4 km Walking 00:48:52
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4 km Walking 01:00:02
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4 km Walking 00:35:38
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 4 km Walking 00:54:33
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4 km Walking 00:42:37
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4 km Walking 00:36:32
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4 km Walking 00:36:43
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4 km Walking 00:42:02
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4 km Walking 00:39:16
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4 km Running 00:23:53
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4 km Running 00:22:42
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4 km Running 00:29:16
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4 km Walking 00:40:31
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4 km Running 00:28:10
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4 km Walking 00:42:11
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4 km Walking 01:16:28
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4 km Walking 00:47:20
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 4 km Running 00:23:14
629 Anneli Viikmaa Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 4 km Running 00:21:51
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4 km Running 00:26:45
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4 km Walking 00:47:09
638 Margo Villmann Male
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona SM M 4 km Running 00:25:16
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4 km Walking 01:06:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...