21. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 3,6 km - Merimetsa

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 290 Female: 222 Male: 68 Läbitud distants kokku: 1050 km Aeg kokku: 248:57:02
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:43:42
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.6 km Walking 00:43:37
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 3.6 km Running 00:38:55
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.6 km Walking 00:43:57
7 Ly Alaver Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Walking 01:24:46
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 3.6 km Running 00:30:27
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:45:44
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 3.6 km Running 00:28:29
662 Arvo Anni Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:38:15
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.6 km Walking 00:37:05
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Running 00:27:03
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 3.6 km Running 00:24:25
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 3.6 km Walking 01:05:13
27 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 3.6 km Running 00:22:20
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Walking 00:39:35
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Running 00:39:30
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 3.6 km Running 00:16:16
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Walking 00:39:58
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Walking 00:48:20
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 3.6 km Running 00:40:13
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.6 km Walking 01:00:49
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 3.6 km Walking 00:44:07
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.6 km Walking 00:40:48
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 3.6 km Running 00:35:35
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.6 km Running 00:24:00
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 3.6 km Running 00:20:42
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 3.6 km Walking 00:47:25
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 3.6 km Walking 00:53:21
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.6 km Walking 00:36:54
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 3.6 km Walking 00:41:57
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:57:01
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 3.6 km Walking 00:28:10
661 Sirli Jakobson Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 3.6 km Running 00:24:22
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:59:12
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 3.6 km Walking 00:50:10
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 3.6 km Walking 00:33:02
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Walking 00:45:31
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Running 00:13:10
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.6 km Walking 02:07:29
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:43:45
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.6 km Running 00:21:42
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:31:33
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Running 00:23:24
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.6 km Running 00:26:50
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.6 km Running 00:25:36
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 3.6 km Walking 00:37:57
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 3.6 km Running 00:35:42
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.6 km Running 00:39:54
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 3.6 km Running 00:25:25
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 3.6 km Walking 01:01:57
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Walking 00:35:07
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 3.6 km Walking 00:51:55
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 3.6 km Running 00:15:59
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:59:21
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:40:25
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Running 00:40:36
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:41:18
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 3.6 km Running 00:20:23
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 3.6 km Running 00:24:39
126 Kristjan Kiisler Male
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ   M 3.6 km Walking 01:13:22
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 3.6 km Walking 00:34:41
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 3.6 km Running 00:19:11
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Running 00:22:17
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 3.6 km Walking 00:47:01
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 3.6 km Running 00:16:28
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 3.6 km Running 00:17:41
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 3.6 km Running 00:24:21
143 Airi Kontson Female
Harju maakond
Haridus- ja Noorteamet   N 3.6 km Walking 00:41:02
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.6 km Walking 00:38:37
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Walking 00:50:19
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 3.6 km Walking 00:46:54
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Walking 00:40:55
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.6 km Walking 00:44:31
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.6 km Walking 00:37:17
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 3.6 km Walking 00:40:00
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 3.6 km Walking 00:43:06
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 3.6 km Walking 00:37:28
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 3.6 km Running 00:38:10
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 3.6 km Walking 00:35:28
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 3.6 km Walking 00:45:52
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Walking 00:39:59
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Walking 00:35:11
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 3.6 km Walking 00:36:24
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Walking 00:34:35
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 3.6 km Running 00:48:17
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.6 km Running 00:17:04
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 3.6 km Walking 00:35:42
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 3.6 km Running 00:27:27
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 3.6 km Running 00:22:15
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 3.6 km Running 00:19:59
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 3.6 km Walking 00:43:27
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 3.6 km Walking 00:44:51
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 3.6 km Walking 00:36:37
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 3.6 km Running 00:23:43
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 3.6 km Running 00:37:47
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 3.6 km Walking 01:25:00
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 3.6 km Running 00:22:01
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 3.6 km Walking 00:46:55
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.6 km Running 00:43:02
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 3.6 km Walking 00:42:59
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Walking 00:37:37
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.6 km Running 00:24:49
221 Terje Lindemäe Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 3.6 km Walking 00:41:07
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.6 km Running 00:19:05
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 3.6 km Running 00:28:34
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.6 km Walking 00:41:26
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 3.6 km Walking 00:33:25
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 3.6 km Running 00:35:55
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:24:04
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.6 km Walking 00:34:27
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 3.6 km Running 00:42:16
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.6 km Walking 01:03:39
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 3.6 km Walking 00:40:27
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 3.6 km Running 00:20:37
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 3.6 km Running 00:22:26
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Walking 00:32:44
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 3.6 km Walking 00:59:26
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.6 km Running 00:21:29
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 3.6 km Walking 02:42:38
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.6 km Running 00:41:16
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 3.6 km Walking 00:29:50
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Walking 00:34:49
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 3.6 km Walking 00:27:29
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 3.6 km Running 00:21:08
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Walking 00:40:17
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.6 km Walking 00:46:58
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 3.6 km Walking 00:52:51
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.6 km Walking 01:24:20
273 Aimi Murumäe Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 3.6 km Running 00:25:35
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:35:09
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:24:42
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 3.6 km Running 00:19:39
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 3.6 km Running 00:23:39
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 3.6 km Walking 00:37:13
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.6 km Walking 00:38:03
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 3.6 km Walking 00:42:13
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 3.6 km Walking 00:44:16
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 3.6 km Walking 00:48:19
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Walking 00:50:31
306 Katrin Nurk Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:40:15
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 3.6 km Running 00:23:11
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 3.6 km Running 00:22:56
323 Anna-Maria Osula Female
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad N 3.6 km Walking 58:10:12
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:26:01
325 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 3.6 km Walking 00:46:16
655 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 3.6 km Running 00:53:20
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 3.6 km Running 00:28:01
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.6 km Walking 00:41:53
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 3.6 km Walking 00:42:22
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.6 km Walking 00:37:51
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 3.6 km Walking 00:37:29
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 3.6 km Walking 00:37:27
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 3.6 km Running 00:40:19
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 00:44:55
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 3.6 km Walking 01:40:15
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 3.6 km Walking 00:44:08
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 3.6 km Walking 00:40:11
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:44:06
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:42:33
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 3.6 km Running 00:24:53
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 01:02:22
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.6 km Walking 01:19:25
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:51:02
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Running 00:38:42
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 3.6 km Walking 00:43:59
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 3.6 km Running 00:16:53
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 3.6 km Running 00:23:32
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 3.6 km Walking 00:35:34
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 3.6 km Walking 00:43:28
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 3.6 km Running 00:21:27
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.6 km Running 00:35:26
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 3.6 km Running 00:31:55
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 3.6 km Walking 00:46:12
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 3.6 km Walking 00:38:14
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 3.6 km Walking 00:45:26
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.6 km Walking 00:28:47
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 3.6 km Walking 00:43:02
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 3.6 km Walking 00:38:26
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 3.6 km Running 00:20:31
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 3.6 km Running 00:21:45
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 3.6 km Walking 00:36:01
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 3.6 km Walking 00:47:29
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 3.6 km Running 00:25:03
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 3.6 km Running 00:29:04
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 3.6 km Running 00:24:23
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 3.6 km Running 00:23:42
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.6 km Running 00:38:01
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 3.6 km Running 00:33:07
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 3.6 km Walking 00:47:13
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 01:31:13
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 3.6 km Walking 00:36:48
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 3.6 km Running 00:23:46
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Walking 00:44:10
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 3.6 km Walking 00:49:14
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 3.6 km Running 00:22:43
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 3.6 km Walking 00:36:07
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 3.6 km Running 00:28:28
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 3.6 km Running 00:25:17
423 Renee Roomet Male
Harju maakond
  Kiisu & Kutsu M 3.6 km Running 00:24:27
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.6 km Walking 00:47:38
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Running 00:37:58
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 3.6 km Running 00:23:52
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 3.6 km Running 00:31:37
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 3.6 km Walking 00:37:17
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 3.6 km Running 00:20:05
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 3.6 km Running 02:01:51
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 3.6 km Running 00:18:56
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.6 km Running 00:22:33
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.6 km Running 00:20:04
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 3.6 km Running 00:28:57
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 3.6 km Walking 00:40:38
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Walking 00:48:51
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Walking 00:40:26
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:29:43
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 3.6 km Walking 00:46:59
468 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 3.6 km Walking 00:34:46
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 3.6 km Walking 00:36:06
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:25:38
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 3.6 km Walking 00:45:25
471 Janar Soidla Male
Harju maakond
    M 3.6 km Running 00:18:20
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 3.6 km Running 00:23:23
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 3.6 km Walking 00:53:51
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 3.6 km Running 00:29:00
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 3.6 km Running 00:24:32
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:26:30
480 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 3.6 km Walking 00:46:38
481 Terje Soosaar Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 02:16:30
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Walking 00:47:23
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:54:16
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 3.6 km Walking 00:50:54
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 3.6 km Running 00:15:00
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 3.6 km Walking 00:38:48
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:45:05
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 3.6 km Running 00:25:50
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 3.6 km Running 00:22:26
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.6 km Running 00:16:46
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 3.6 km Walking 00:39:46
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 3.6 km Walking 00:38:41
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 3.6 km Walking 01:01:05
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 3.6 km Walking 00:47:35
518 Anete Tammeveski Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 3.6 km Running 00:24:17
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:45:19
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:51:53
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.6 km Running 00:34:07
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 3.6 km Running 00:45:22
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:26:28
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 3.6 km Walking 00:47:23
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 3.6 km Walking 00:56:16
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 3.6 km Walking 00:42:54
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 3.6 km Running 00:22:35
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 3.6 km Running 00:23:21
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 3.6 km Running 00:31:23
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.6 km Walking 00:44:38
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 3.6 km Walking 00:59:34
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 9.9 km Running 00:57:18
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 3.6 km Walking 00:42:36
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 3.6 km Walking 00:45:29
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 3.6 km Running 00:24:39
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 3.6 km Running 00:30:16
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 3.6 km Walking 02:26:22
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 3.6 km Running 00:17:58
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 3.6 km Walking 00:33:50
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 3.6 km Walking 00:42:29
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 3.6 km Walking 00:52:24
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.6 km Walking 00:49:22
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 3.6 km Walking 01:16:20
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 3.6 km Running 00:18:58
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 3.6 km Running 01:28:58
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 3.6 km Walking 01:08:07
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 3.6 km Walking 00:49:24
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 3.6 km Walking 00:34:55
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 3.6 km Running 01:03:03
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 3.6 km Walking 00:47:11
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 3.6 km Walking 00:38:05
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.6 km Walking 00:33:38
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 3.6 km Walking 00:32:36
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 3.6 km Walking 00:46:43
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 3.6 km Walking 00:36:29
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 3.6 km Running 00:20:36
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 3.6 km Running 00:21:36
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 3.6 km Running 00:25:51
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 3.6 km Running 00:49:04
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 3.6 km Walking 00:43:47
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 3.6 km Running 00:21:05
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 3.6 km Walking 00:36:27
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 3.6 km Walking 00:52:46
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 3.6 km Walking 00:38:03
678 Gemma Velleste Female
Harju maakond
  Domus Team N 3.6 km Running 00:22:52
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 3.6 km Running 00:29:57
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 3.6 km Running 00:22:14
Sulge

Tulemuse detailne info

...