21. TRADEHOUSE Tervisejooks
9. etapp - 4,6 km - Järve terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 261 Female: 204 Male: 57 Läbitud distants kokku: 1201 km Aeg kokku: 226:15:37
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 00:45:54
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.6 km Running 00:51:26
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:53:06
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 01:09:14
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:57:04
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.6 km Running 00:37:33
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Walking 00:42:11
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:43:24
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.6 km Walking 00:36:56
24 Rasmus Berens Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 4.6 km Running 00:26:31
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 4.6 km Running 00:18:58
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:44:03
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.6 km Running 00:40:41
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 4.6 km Walking 00:53:54
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:51:04
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:53:51
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.6 km Running 00:55:07
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.6 km Walking 01:14:10
49 Karlis Goldstein Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.6 km Walking 02:16:45
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.6 km Walking 00:43:06
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:53:52
57 Kerli Hanniste Female
Harju maakond
  JKKH N 4.6 km Walking 00:46:50
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:08:57
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Running 00:47:39
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Running 00:38:25
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Walking 00:32:49
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 00:54:13
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.6 km Walking 00:57:00
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 00:45:45
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:27:46
73 Liis Ilmjärv Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Walking 00:57:15
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.6 km Walking 00:39:28
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.6 km Walking 00:44:18
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.6 km Walking 00:42:32
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:17:33
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:24:34
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:41:27
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:29:27
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:47:33
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.6 km Walking 00:47:16
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:39:21
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.6 km Running 00:28:00
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 00:33:46
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.6 km Walking 00:44:55
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.6 km Running 00:30:01
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:49:41
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.6 km Walking 00:44:59
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Running 00:48:50
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:21:55
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:29:10
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.6 km Running 00:25:07
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:38:18
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.6 km Walking 00:55:17
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.6 km Running 00:21:10
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:25:20
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:36:07
143 Airi Kontson Female
Harju maakond
Haridus- ja Noorteamet   N 4.6 km Walking 00:55:40
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:46:55
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:47:07
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:48:47
150 Mairit Krabbi Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet Turismihaid N 4.6 km Walking 01:16:47
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Running 00:37:19
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:59:36
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 00:51:07
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.6 km Running 00:56:04
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.6 km Walking 00:54:37
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 01:59:23
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 01:13:12
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:51:57
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.6 km Walking 00:47:46
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:43:50
164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Running 01:03:10
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 4.6 km Running 00:47:07
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:34:46
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.6 km Running 00:27:30
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:24:59
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:56:33
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:49:38
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 01:00:51
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 4.6 km Running 00:30:39
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.6 km Running 00:28:36
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Walking 02:08:47
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 00:29:00
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:41:17
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Running 00:57:08
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.6 km Walking 00:47:48
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 00:33:54
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:24:23
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:24:11
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Walking 00:50:54
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:23:08
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.6 km Running 00:55:59
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.6 km Running 00:41:05
243 Heleen Maibak Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:31:23
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 00:46:49
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Running 01:21:05
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Running 00:41:15
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Walking 01:00:08
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 00:41:09
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.6 km Walking 01:03:33
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Walking 00:44:50
253 Mari-Liis Matizen Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 4.6 km Walking 02:08:55
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Walking 00:47:17
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:52:37
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.6 km Walking 00:46:52
259 Kerstin Metsla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid N 4.6 km Walking 01:18:09
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.6 km Running 00:31:21
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:42:52
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:46:31
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Running 00:36:41
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 01:36:09
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Walking 00:56:01
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:58:40
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:48:05
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.6 km Running 00:31:24
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:34:56
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4.7 km Running 00:27:49
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:53:21
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:48:46
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:46:16
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:55:27
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:56:57
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:50:21
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Running 01:26:48
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:23:58
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:25:17
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:48:14
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 00:49:15
330 Sigrid Paavle Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus   N 4.6 km Walking 01:08:09
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Walking 00:46:33
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4.6 km Walking 00:46:10
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 4.6 km Walking 01:41:24
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Running 00:55:59
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4.6 km Walking 00:51:29
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 00:48:12
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4.6 km Running 00:46:31
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:33:46
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:57:30
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:56:07
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:39:56
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:43:14
357 Paul Pihlak Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.6 km Running 00:31:23
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Walking 00:50:01
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.6 km Running 00:28:42
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Walking 01:03:29
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:38:12
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.6 km Running 00:35:32
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.6 km Walking 00:50:11
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:50:33
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.6 km Walking 01:09:02
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Walking 00:49:40
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 01:02:38
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:41:28
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.6 km Walking 00:59:51
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.6 km Running 00:32:01
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Running 00:32:34
398 Tarmo Rande Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.6 km Walking 00:53:13
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:30:03
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:28:54
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 4.6 km Running 00:21:29
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:29:12
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Walking 00:43:22
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.6 km Walking 01:00:30
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Running 00:28:52
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 01:22:57
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Walking 01:14:41
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Walking 00:50:03
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:12:13
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Running 00:34:39
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Running 00:33:15
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 00:59:13
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Running 00:43:07
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 4.6 km Running 00:41:33
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.6 km Running 00:26:50
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 00:52:54
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:58:24
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Running 00:26:45
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 01:56:06
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.6 km Walking 01:35:49
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:59:27
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:59:41
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 00:33:09
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:37:23
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 01:01:14
468 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Walking 00:47:09
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:53
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Running 00:28:24
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.6 km Walking 00:54:24
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Running 00:27:40
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 01:10:54
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Running 00:35:55
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:53:28
480 Malle Soosaar Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:53:15
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 01:29:47
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:25:13
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Walking 00:44:29
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 01:30:21
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.6 km Running 00:19:30
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.6 km Walking 00:50:34
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:57:27
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 4.6 km Running 00:35:33
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:30:22
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:23:42
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:53:56
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:50:34
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.6 km Walking 01:07:36
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Walking 01:00:13
518 Anete Tammeveski Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 00:30:22
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:28:38
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:42:37
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 01:06:26
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.6 km Walking 05:44:13
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:33:46
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 00:47:17
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.6 km Walking 01:23:29
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Walking 00:51:50
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:27:50
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.6 km Running 00:27:48
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 00:54:53
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 02:47:17
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Walking 01:07:12
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:45:06
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.6 km Running 00:31:57
557 Ragna Toom Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:51:42
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:45:21
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.6 km Walking 01:13:53
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.6 km Running 00:24:49
563 Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:33:12
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:51:31
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 00:57:15
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:28:32
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Walking 01:01:45
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:26:13
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 4.6 km Walking 02:27:27
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.6 km Walking 00:50:39
584 Killi Ummelas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Walking 00:58:54
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 4.6 km Walking 01:09:16
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:05:37
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:48:09
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 04:20:49
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 4.6 km Walking 00:54:53
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 00:42:54
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:41:35
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:42:40
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Walking 00:45:59
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 4.6 km Walking 00:46:32
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.6 km Running 00:29:43
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Running 00:24:55
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:34:15
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.6 km Walking 00:57:45
605 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:39:40
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Walking 00:31:49
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 01:00:53
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Running 00:38:25
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:50:41
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:53:42
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 4.6 km Running 00:28:42
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Running 00:46:19
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Running 00:27:49
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:50:51
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:57:01
Sulge

Tulemuse detailne info

...