21. TRADEHOUSE Tervisejooks
10. etapp - 6,1 km - Reidi promenaad

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 290 Female: 211 Male: 79 Läbitud distants kokku: 1771 km Aeg kokku: 304:37:02
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.1 km Walking 01:13:55
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 6.1 km Running 01:08:40
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.1 km Walking 01:12:14
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 6.1 km Walking 01:21:36
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 03:04:13
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 6.1 km Running 00:47:40
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.1 km Walking 00:51:38
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.1 km Running 00:43:49
19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 6.1 km Running 00:33:09
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 6.1 km Walking 00:51:56
24 Rasmus Berens Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 6.1 km Running 00:30:02
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.1 km Running 00:39:30
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 6.1 km Running 00:34:56
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.1 km Walking 01:15:58
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 6.1 km Running 00:49:58
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 6.1 km Running 00:57:00
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 6.1 km Running 00:28:06
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.1 km Walking 01:09:57
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.1 km Walking 01:15:28
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 6.1 km Running 03:38:43
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 6.1 km Walking 01:08:55
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 6.1 km Walking 00:58:38
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.1 km Walking 01:13:29
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.1 km Walking 01:11:47
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.1 km Running 00:50:21
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.1 km Running 00:28:38
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 6.1 km Walking 01:02:23
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 6.1 km Walking 01:34:24
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 6.1 km Running 00:39:00
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 6.1 km Running 00:57:10
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:11:45
86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 6.1 km Running 00:33:10
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 6.1 km Walking 01:27:51
87 Andreas Jürgenson Male
Harju maakond
  RIK M 6.1 km Walking 01:16:54
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 6.1 km Walking 00:56:01
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 6.1 km Walking 01:02:20
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 6.1 km Running 01:00:41
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 6.1 km Walking 01:10:57
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.1 km Running 00:35:04
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 6.1 km Running 00:23:42
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.1 km Walking 01:28:34
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.1 km Walking 01:08:43
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.1 km Running 00:35:10
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.1 km Walking 00:56:30
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.1 km Running 00:42:22
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.1 km Running 00:44:01
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 6.1 km Walking 01:03:34
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 6.1 km Walking 00:57:44
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.1 km Walking 01:08:08
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 6.1 km Running 00:38:06
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 6.1 km Running 01:39:43
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.1 km Walking 00:55:51
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 6.1 km Walking 02:07:01
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 6.1 km Running 00:32:27
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 6.1 km Running 00:38:58
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:13:59
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:05:35
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 6.1 km Walking 00:53:57
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.1 km Walking 01:12:35
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:28:41
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.1 km Running 00:38:14
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 6.1 km Running 00:38:40
126 Kristjan Kiisler Male
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ   M 6.1 km Running 00:51:06
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 6.1 km Walking 00:53:43
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 6.1 km Running 00:36:45
132 Natali Kivi Female
Harju maakond
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT) TMT N 6.1 km Running 00:47:38
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.1 km Walking 00:56:00
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 6.1 km Walking 01:12:13
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 6.1 km Running 00:27:19
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 6.1 km Running 00:30:21
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 6.1 km Running 00:44:45
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.1 km Walking 01:08:15
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.1 km Walking 01:04:33
147 Kadri Kosk Female
Harju maakond
    N 6.1 km Running 00:40:57
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.1 km Walking 01:07:12
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.1 km Walking 01:05:15
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.1 km Walking 01:04:35
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.1 km Walking 01:09:13
154 Helina Kruuk Female
Harju maakond
  Jäime hiljaks N 6.1 km Running 00:41:40
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 6.1 km Walking 01:09:12
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 6.1 km Running 01:11:33
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 6.1 km Walking 01:32:09
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 6.1 km Running 00:42:13
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.1 km Walking 01:07:33
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.1 km Walking 01:04:29
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 6.1 km Walking 01:01:21
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.1 km Walking 00:56:17
164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.1 km Walking 01:35:11
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 6.1 km Walking 01:34:19
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 6.1 km Running 00:31:28
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 6.1 km Walking 01:07:42
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 6.1 km Running 00:43:10
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 6.1 km Running 00:50:06
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.1 km Walking 01:09:54
201 Liina Leinštrep Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 6.1 km Walking 00:49:23
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 6.1 km Walking 01:10:26
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 6.1 km Walking 01:19:18
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 6.1 km Running 00:36:45
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 6.1 km Running 00:34:04
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.1 km Running 01:10:46
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 6.1 km Walking 01:27:07
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.1 km Walking 00:55:23
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.1 km Running 00:32:33
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.1 km Walking 01:34:24
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 6.1 km Walking 01:07:05
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.1 km Running 00:30:13
233 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.1 km Running 00:32:58
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 6.1 km Walking 01:16:03
240 Rain-Toomas Madisson Male
Harju maakond
  Reisile sinuga M 6.1 km Running 00:36:39
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 6.1 km Running 00:58:44
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.1 km Walking 01:07:10
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 6.1 km Running 00:39:19
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.1 km Walking 02:12:31
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 6.1 km Running 00:59:30
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 6.1 km Running 00:35:37
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 6.1 km Walking 01:14:22
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.1 km Walking 00:52:03
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 6.1 km Walking 01:08:35
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.1 km Walking 00:54:05
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.1 km Walking 01:14:18
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 7.8 km Walking 00:00:35
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 6.1 km Walking 01:02:26
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 6.1 km Running 00:34:55
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.1 km Running 01:03:40
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.1 km Running 00:43:05
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 6.1 km Running 00:53:16
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.1 km Walking 01:42:44
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 6.1 km Walking 01:33:27
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:07:27
273 Aimi Murumäe Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 6.1 km Running 00:49:41
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.1 km Walking 01:09:01
284 Helen Naarits Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 6.1 km Running 00:55:23
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 6.1 km Walking 01:12:04
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 6.1 km Running 00:42:08
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 6.1 km Running 00:37:14
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.1 km Walking 00:59:24
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 6.1 km Running 00:36:18
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 6.1 km Running 00:43:03
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.1 km Running 00:46:36
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.1 km Running 00:31:37
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 6.1 km Walking 01:06:56
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 6.1 km Walking 01:19:05
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 6.1 km Walking 01:11:35
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 6.1 km Walking 01:15:33
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.1 km Running 00:41:08
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.1 km Running 00:45:10
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.1 km Running 00:34:06
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.1 km Walking 01:02:21
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.1 km Walking 01:05:43
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.1 km Walking 01:17:10
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 6.1 km Walking 01:21:18
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 6.1 km Walking 01:21:21
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 6.1 km Running 01:03:45
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.1 km Walking 01:20:13
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 6.1 km Walking 00:57:08
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 6.1 km Running 00:50:06
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:27:12
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 6.1 km Running 01:30:24
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.1 km Walking 01:28:55
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.1 km Running 01:49:47
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.1 km Running 01:05:20
356 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.1 km Running 00:41:27
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 6.1 km Walking 01:00:24
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 6.1 km Walking 00:46:45
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 6.1 km Running 00:41:58
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 6.1 km Walking 01:32:41
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.1 km Running 00:25:03
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 6.1 km Walking 01:32:58
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.1 km Walking 01:07:44
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.1 km Running 00:44:32
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.1 km Running 00:41:47
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 6.1 km Running 00:34:45
390 Riinu Rahuoja Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.1 km Running 00:45:56
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 6.1 km Walking 01:21:59
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 6.1 km Walking 01:28:34
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 6.1 km Running 00:45:19
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.1 km Walking 00:52:32
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.1 km Running 00:37:05
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 6.1 km Running 02:15:08
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 6.1 km Running 00:52:23
406 Riina Rebane Female
Harju maakond
    N 6.1 km Running 00:46:10
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 6.1 km Walking 01:07:19
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.1 km Walking 01:07:30
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 6.1 km Walking 00:58:42
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.1 km Running 00:40:51
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.1 km Walking 01:19:02
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.1 km Running 00:36:12
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 6.1 km Walking 01:03:04
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 6.1 km Running 00:50:39
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.1 km Walking 01:19:10
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 6.1 km Walking 00:52:58
425 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 6.1 km Walking 01:12:32
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.1 km Walking 01:18:22
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.1 km Running 01:20:59
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 6.1 km Running 00:43:18
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 6.1 km Walking 01:07:37
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 6.1 km Running 00:57:05
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 6.1 km Running 00:46:44
442 Andre Sammelselg Male
Harju maakond
  Jäime hiljaks M 6.1 km Running 00:41:24
443 Lora Samofalova Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Girls N 6.1 km Running 00:38:06
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 6.1 km Walking 01:08:13
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.1 km Running 00:58:12
450 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.1 km Running 00:33:26
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 6.1 km Running 00:35:10
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 6.1 km Walking 00:05:57
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.1 km Running 00:45:43
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.1 km Walking 01:16:53
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.1 km Walking 00:52:18
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 6.1 km Walking 01:27:22
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:02:08
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.1 km Walking 01:08:52
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 6.1 km Walking 01:16:49
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 6.1 km Walking 01:16:15
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 6.1 km Running 00:49:33
476 Anneli Soom Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 6.1 km Walking 00:54:39
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:09:38
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.1 km Walking 03:51:46
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.1 km Walking 01:22:26
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.1 km Walking 01:24:24
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.1 km Walking 01:17:27
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.1 km Walking 01:57:36
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 6.1 km Running 00:27:53
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 6.1 km Walking 01:02:30
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 6.1 km Running 00:46:01
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.1 km Walking 01:16:25
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.1 km Running 00:39:48
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 6.1 km Running 00:26:22
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.1 km Walking 00:59:57
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.1 km Walking 01:08:48
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 6.1 km Walking 01:02:01
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 6.1 km Walking 01:29:45
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 6.1 km Walking 01:38:17
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.1 km Walking 01:30:46
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.1 km Walking 01:23:43
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.1 km Walking 00:56:18
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.1 km Running 01:03:15
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 6.1 km Walking 01:10:21
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 6.1 km Running 00:49:38
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 6.1 km Walking 01:10:08
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 6.1 km Walking 01:13:21
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 6.1 km Walking 01:05:27
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.1 km Walking 01:20:25
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 6.1 km Running 00:34:34
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.1 km Running 00:41:09
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 01:05:27
547 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 6.1 km Walking 01:20:54
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.1 km Walking 01:16:54
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.1 km Walking 01:28:35
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 6.1 km Running 00:36:59
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 6.1 km Walking 01:06:32
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.1 km Walking 01:11:10
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 6.1 km Walking 01:03:28
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.1 km Walking 00:55:24
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 6.1 km Walking 01:34:14
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 6.1 km Running 00:34:40
563 Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 6.1 km Walking 04:05:05
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 6.1 km Walking 01:03:19
570 Freddi Turmann Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 6.1 km Walking 01:26:49
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 6.1 km Running 00:31:22
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 6.1 km Running 00:30:31
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 6.1 km Walking 02:59:29
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 6.1 km Walking 01:28:45
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 6.1 km Walking 01:06:45
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.1 km Walking 01:24:19
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.1 km Walking 01:06:43
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 6.1 km Walking 01:14:26
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.1 km Walking 00:56:47
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.1 km Walking 00:55:18
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.1 km Walking 00:57:38
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 6.1 km Running 00:44:18
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 6.1 km Running 00:48:05
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 6.1 km Walking 01:02:41
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 6.1 km Running 00:36:08
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.1 km Running 00:40:47
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 6.1 km Running 00:37:17
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.1 km Running 00:47:27
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 6.1 km Walking 01:18:19
605 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 6.1 km Walking 01:35:41
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 6.1 km Running 00:45:25
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 6.1 km Walking 00:43:04
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 6.1 km Running 00:54:30
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.1 km Walking 01:07:24
652 Kristjan Värv Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 6.1 km Running 01:07:41
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 6.1 km Walking 01:19:19
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.1 km Walking 01:09:11
619 Katri-Liis Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 6.1 km Walking 01:38:08
621 Mall Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 6.1 km Running 00:36:14
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 6.1 km Running 00:36:12
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 6.1 km Walking 01:17:32
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 6.1 km Running 00:35:44
Sulge

Tulemuse detailne info

...