21. TRADEHOUSE Tervisejooks
11. etapp - 5,1 km - Harku mets

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 275 Female: 207 Male: 68 Läbitud distants kokku: 1406 km Aeg kokku: 261:19:36
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Walking 01:00:49
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5.1 km Running 00:56:29
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 02:03:50
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.1 km Walking 01:16:14
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:44:50
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5.1 km Running 00:36:46
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Walking 00:53:29
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:37:51
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 00:55:23
19 Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 5.1 km Walking 02:43:01
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5.1 km Walking 00:40:04
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 5.1 km Running 01:39:33
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 01:09:41
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:54:06
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 5.1 km Walking 01:32:07
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 00:49:14
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5.1 km Walking 01:01:52
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.1 km Walking 01:58:53
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.1 km Walking 00:51:47
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 01:02:47
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:04:17
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5.1 km Running 00:49:38
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Running 00:53:08
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.1 km Running 00:24:26
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Walking 01:00:30
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5.1 km Walking 01:32:07
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 00:49:15
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:53:48
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5.1 km Walking 00:45:59
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5.1 km Walking 01:16:20
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5.1 km Running 00:32:15
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.1 km Walking 00:52:13
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 5.1 km Running 00:52:13
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Running 00:34:43
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.1 km Running 00:16:41
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:15:38
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:13:25
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Running 00:30:54
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:45:56
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Running 00:33:48
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Walking 01:30:06
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:53:04
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5.1 km Walking 00:49:29
102 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ TME M 5.1 km Running 01:59:15
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5.1 km Running 00:40:16
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Walking 00:53:46
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5.1 km Running 00:31:33
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:48:13
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5.1 km Running 00:29:30
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.1 km Running 00:26:00
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 5.1 km Running 00:32:23
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:50:31
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.1 km Walking 00:55:28
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:14:50
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:53:28
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.1 km Running 00:25:10
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Running 00:33:37
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.1 km Walking 00:47:54
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5.1 km Running 00:27:54
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:17:33
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5.1 km Running 00:22:37
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.1 km Running 00:26:54
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Running 00:36:34
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:50:39
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Walking 00:49:15
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:53:05
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:49:09
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 01:00:54
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.1 km Walking 00:55:38
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.1 km Walking 00:57:54
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 5.1 km Walking 00:51:04
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5.1 km Walking 00:46:28
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 5.1 km Walking 01:49:07
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5.1 km Running 00:36:56
162 Marika Kuldkepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5.1 km Walking 01:09:25
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 01:11:56
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5.1 km Walking 00:52:30
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 00:55:55
164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:59:11
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 5.1 km Running 00:30:10
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.1 km Walking 00:50:14
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5.1 km Running 00:34:18
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.1 km Running 00:27:47
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Walking 01:06:01
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 00:50:31
201 Liina Leinštrep Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 5.1 km Running 00:39:38
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Walking 01:08:43
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5.1 km Running 00:34:35
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 5.1 km Walking 00:58:40
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.1 km Walking 01:00:46
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5.1 km Running 00:33:44
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:49:47
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 01:04:11
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.1 km Running 00:48:17
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 00:47:06
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Running 00:30:58
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Running 00:27:13
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:40:03
225 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5.1 km Walking 00:55:30
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Walking 01:04:24
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.1 km Walking 00:58:24
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:25:36
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5.1 km Running 00:46:51
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Walking 00:53:00
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Running 01:00:57
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 01:13:17
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5.1 km Running 00:32:14
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 00:46:54
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5.1 km Running 00:33:14
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Walking 01:30:14
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Walking 01:22:34
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5.1 km Running 00:51:56
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Walking 00:52:15
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5.1 km Running 00:59:02
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5.1 km Running 00:26:05
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:28:38
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Running 00:28:31
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 01:11:50
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5.1 km Running 00:37:46
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Walking 01:05:18
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.1 km Walking 00:59:38
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:10:10
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 00:55:28
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5.1 km Running 00:33:00
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.1 km Running 00:25:18
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:42:23
291 Pelle Nepper Male
Harju maakond
  Burger King M 5.1 km Running 00:31:16
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 5.1 km Running 00:30:31
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.1 km Running 00:39:23
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:22:42
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.1 km Walking 00:56:42
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 00:54:56
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Walking 01:00:28
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 5.1 km Running 01:13:55
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 5.1 km Running 00:31:00
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5.1 km Running 00:39:49
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Running 00:34:01
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:28:45
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:57:48
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Walking 02:54:09
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 00:32:41
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Running 00:54:16
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.1 km Running 00:25:34
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:14:53
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 5.1 km Walking 00:46:59
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:39:53
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Walking 00:50:17
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:46:02
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 02:52:36
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:57:05
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.1 km Walking 00:47:05
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5.1 km Walking 00:56:35
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5.1 km Walking 00:49:37
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5.1 km Walking 01:33:26
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5.1 km Running 00:35:42
380 Kaido Põder Male
Harju maakond
  AK M 5.1 km Walking 01:00:22
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5.1 km Walking 00:59:26
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 5.1 km Walking 01:12:43
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 00:53:10
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.1 km Walking 01:03:42
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.1 km Walking 00:51:43
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Running 00:37:18
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 5.1 km Running 00:31:17
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Running 00:29:25
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 5.1 km Running 00:28:17
390 Riinu Rahuoja Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:36:50
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 01:01:34
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 00:47:40
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 5.1 km Walking 00:50:49
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Walking 00:42:55
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Running 00:33:31
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5.1 km Running 00:47:20
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5.1 km Walking 00:49:59
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.1 km Walking 01:49:49
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:12:33
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.1 km Walking 00:43:48
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Running 00:34:28
667 Indrek Reinsoo Male
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased M 5.1 km Walking 07:00:11
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Running 00:33:19
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 01:31:57
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.1 km Running 00:28:51
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Walking 00:46:46
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 02:45:55
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Running 00:35:24
425 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 5.1 km Running 00:49:02
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Walking 01:07:07
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5.1 km Walking 01:15:40
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5.1 km Running 00:31:45
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.1 km Running 00:36:40
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:59:44
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 00:41:19
459 Julia Sikk Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Running 00:25:29
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5.1 km Walking 01:20:26
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Running 00:28:20
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 01:05:15
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:00:52
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5.1 km Walking 01:17:08
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:01:10
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:04:25
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.1 km Walking 00:52:52
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.1 km Running 00:39:43
477 Gerda Sooman Female
Harju maakond
  Burger King N 5.1 km Running 00:56:01
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:59:10
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 01:29:40
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:16:59
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Walking 00:47:09
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 01:51:54
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5.1 km Running 00:22:23
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.1 km Running 00:41:37
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:02:37
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:08:03
505 Külliki Tafel-Viia Female
Harju maakond
  MKM JAP N 5.1 km Walking 02:30:40
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 00:34:10
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:22:02
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5.1 km Walking 01:14:56
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5.1 km Walking 01:36:06
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5.1 km Running 00:39:51
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:10:47
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:09:26
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:42:34
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:58:13
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5.1 km Walking 01:05:54
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:38:24
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 5.1 km Walking 01:18:21
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 5.1 km Running 00:31:22
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.1 km Walking 00:59:53
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 8.2 km Walking 00:03:59
537 Kaja Tiit Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:55:50
538 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5.1 km Walking 00:55:46
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.1 km Running 00:28:13
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:35:21
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:53:42
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Walking 00:59:05
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:19:01
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 00:57:54
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5.1 km Running 00:26:41
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.1 km Walking 01:06:44
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:51:13
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5.1 km Running 00:35:13
557 Ragna Toom Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:50:59
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:48:36
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5.1 km Walking 01:12:05
563 Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:53:49
565 Ruth Trääder Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:32:22
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.1 km Walking 00:53:24
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.1 km Walking 01:00:10
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 01:21:42
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 5.1 km Walking 01:30:16
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5.1 km Running 00:30:36
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 5.1 km Running 00:32:13
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.1 km Walking 01:07:53
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5.1 km Walking 00:59:50
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 00:55:43
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5.1 km Walking 04:59:52
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.1 km Walking 01:04:29
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Walking 01:00:16
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 00:44:30
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 00:46:47
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.1 km Walking 01:06:29
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5.1 km Walking 00:48:35
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5.1 km Running 00:31:42
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Running 00:32:23
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:36:09
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:44:46
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Walking 00:35:46
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:32:55
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 01:03:54
621 Mall Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5.1 km Running 00:31:53
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 5.1 km Running 00:36:11
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.1 km Walking 00:57:14
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5.1 km Walking 00:48:54
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.1 km Running 00:30:24
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 01:27:41
635 Riina Vilbiks Female
Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS   N 5.1 km Running 00:58:07
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:43:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...