21. TRADEHOUSE Tervisejooks
12. etapp - 6,6 km - Paljassaare

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 274 Female: 205 Male: 69 Läbitud distants kokku: 1811 km Aeg kokku: 323:20:05
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.6 km Walking 01:28:47
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.6 km Running 06:48:08
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 6.6 km Running 00:56:40
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 6.6 km Walking 01:37:44
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 05:37:51
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 6.6 km Running 00:49:36
12 Elo Annus Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 6.6 km Walking 01:39:08
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.6 km Walking 01:02:33
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Walking 01:03:20
18 Getter Anett Arro Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.6 km Walking 01:17:15
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 6.6 km Walking 00:51:14
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 6.6 km Walking 01:15:02
24 Rasmus Berens Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 6.6 km Running 00:36:50
26 Minez Villa Mabeza Bombeo Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 6.6 km Walking 05:16:11
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.6 km Walking 01:22:22
33 Julia Duh Female
Harju maakond
  TKP008E N 6.6 km Walking 01:08:03
34 Lea Eek Female
Harjumaa
Leinonen OÜ Leinonen TEAM3 N 6.6 km Running 01:14:24
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 6.6 km Running 00:30:08
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Walking 01:26:12
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Walking 00:56:10
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 6.6 km Running 00:45:41
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 6.6 km Walking 01:30:07
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 6.6 km Walking 00:57:55
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.6 km Walking 01:24:12
59 Reet Hansen Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 6.6 km Walking 01:30:21
62 Joonas Hendre Male
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA M 6.6 km Running 00:29:55
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.6 km Running 00:52:05
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.6 km Running 00:31:46
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 6.6 km Walking 01:37:44
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 6.6 km Walking 01:24:11
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 6.6 km Walking 01:04:53
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 00:41:43
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:25:47
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 6.6 km Walking 01:01:47
661 Sirli Jakobson Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 6.6 km Running 00:55:16
86 Ranar Jõgeva Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 6.6 km Running 00:36:56
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 6.6 km Walking 05:03:01
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 6.6 km Running 00:42:00
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 6.6 km Walking 01:40:16
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.6 km Running 00:24:28
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 6.6 km Walking 02:47:47
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.6 km Walking 01:20:47
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Walking 01:05:21
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Running 00:46:52
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.6 km Walking 01:19:47
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Walking 01:13:37
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 6.6 km Walking 01:04:48
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.6 km Walking 01:17:32
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 6.6 km Running 00:35:45
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 6.6 km Walking 00:59:12
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.6 km Walking 01:01:20
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 6.6 km Walking 01:15:12
113 Jana Kask Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:05:30
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 6.6 km Walking 01:43:30
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:27:38
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 6.6 km Walking 01:11:45
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Walking 01:26:00
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.6 km Walking 01:27:10
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 6.6 km Running 00:43:07
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 6.6 km Walking 00:52:38
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Walking 01:05:12
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 6.6 km Running 00:32:40
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.6 km Walking 01:09:02
145 Monika Korolkov Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Running 00:39:41
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.6 km Walking 01:28:42
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 6.6 km Walking 02:49:39
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.6 km Walking 01:08:52
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.6 km Walking 01:05:40
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Walking 01:05:10
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 6.6 km Walking 01:16:03
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 6.6 km Walking 01:29:57
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 6.6 km Walking 01:11:58
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 6.6 km Walking 01:13:32
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 6.6 km Walking 01:08:04
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 6.6 km Running 01:16:06
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 6.6 km Walking 01:26:12
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 6.6 km Walking 00:58:46
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 6.6 km Walking 01:11:05
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 6.6 km Walking 01:56:59
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.6 km Walking 01:13:15
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 6.6 km Walking 01:07:18
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.6 km Walking 01:04:24
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 6.6 km Running 00:41:06
164 Jekaterina Kuznetsova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.6 km Running 01:19:48
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 6.6 km Walking 01:12:48
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 6.6 km Running 00:44:07
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 6.6 km Running 00:36:48
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 6.6 km Walking 01:05:57
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 6.6 km Walking 01:26:57
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 6.6 km Walking 01:24:00
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 6.6 km Running 00:33:42
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 6.6 km Running 00:40:22
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 6.6 km Running 00:36:41
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 6.6 km Walking 01:01:24
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.6 km Walking 01:11:45
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 6.6 km Running 01:10:27
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Walking 01:02:57
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.6 km Running 00:38:23
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.6 km Running 00:34:48
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.6 km Walking 01:18:43
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 6.6 km Walking 01:13:01
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.6 km Running 00:32:35
276 Arvi Mägin Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 6.6 km Walking 02:40:38
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 6.6 km Running 01:07:03
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.6 km Walking 01:11:25
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 6.6 km Running 01:21:03
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.6 km Walking 01:13:25
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 6.6 km Walking 01:30:54
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 6.6 km Running 00:38:47
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 6.6 km Walking 01:24:26
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.6 km Walking 01:02:38
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 6.6 km Running 00:42:16
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.6 km Walking 01:30:35
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.6 km Walking 01:12:12
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 6.6 km Walking 01:20:23
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 6.6 km Walking 01:15:30
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 6.6 km Running 00:38:22
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.6 km Walking 01:10:30
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 6.6 km Running 00:48:27
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.6 km Walking 01:42:22
271 Triin Mulla Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 6.6 km Running 00:45:41
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:09:02
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.6 km Walking 01:26:47
284 Helen Naarits Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 6.6 km Running 00:59:23
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 6.6 km Walking 01:14:37
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 6.6 km Walking 01:07:48
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 6.6 km Running 00:40:34
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 6.6 km Running 00:41:05
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.6 km Walking 01:02:07
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.6 km Running 00:30:59
308 Liivi Nõmm Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 6.6 km Walking 01:06:35
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 6.6 km Walking 01:23:50
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 6.6 km Walking 01:38:52
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.6 km Running 00:42:16
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.6 km Running 00:34:21
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Walking 01:08:38
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 6.6 km Running 00:33:40
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 6.6 km Walking 01:13:50
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 6.6 km Walking 01:13:09
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 6.6 km Walking 01:33:30
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 6.6 km Running 00:41:30
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 6.6 km Running 00:34:10
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 6.6 km Walking 01:31:32
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 6.6 km Walking 01:10:01
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 6.6 km Walking 01:23:00
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 6.6 km Walking 01:16:30
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 01:19:41
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:08:28
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 00:48:07
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Walking 01:26:57
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.6 km Running 00:49:50
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Running 01:04:14
355 Astrid Pihlak Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 6.6 km Running 00:43:17
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 6.6 km Walking 01:09:37
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 6.6 km Running 00:36:32
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 6.6 km Running 00:43:38
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 6.6 km Walking 01:04:39
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 6.6 km Running 00:46:44
380 Kaido Põder Male
Harju maakond
  AK M 6.6 km Walking 01:13:53
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.6 km Running 00:51:14
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 6.6 km Running 00:54:04
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 6.6 km Walking 01:07:26
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 6.6 km Running 01:23:14
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 6.6 km Walking 01:12:46
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 6.6 km Running 00:46:16
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 6.6 km Walking 01:47:35
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 6.6 km Running 00:36:09
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 6.6 km Running 00:40:23
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 6.6 km Running 00:38:01
390 Riinu Rahuoja Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.6 km Running 00:52:06
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 6.6 km Walking 01:03:57
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 6.6 km Walking 01:11:19
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 6.6 km Walking 03:38:42
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.6 km Running 00:38:13
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 6.6 km Walking 01:00:10
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 6.6 km Running 00:46:46
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.6 km Running 00:45:19
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 6.6 km Running 00:31:54
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 6.6 km Walking 01:04:49
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 6.6 km Walking 01:12:12
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 6.6 km Walking 01:15:04
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 6.6 km Running 00:45:01
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.6 km Running 00:43:34
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 6.6 km Walking 01:48:17
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 6.6 km Running 00:38:03
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 6.6 km Running 00:53:36
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 6.6 km Running 01:09:11
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.6 km Running 00:48:56
428 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 6.6 km Walking 01:19:25
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 6.6 km Running 00:40:48
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 6.6 km Running 00:41:26
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 6.6 km Running 01:17:43
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 6.6 km Walking 01:23:33
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.6 km Walking 01:18:11
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 6.6 km Running 00:36:29
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 6.6 km Walking 02:11:01
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Walking 01:14:40
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Walking 00:57:57
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 6.6 km Walking 01:17:53
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.6 km Running 00:48:07
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 6.6 km Running 00:42:18
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 6.6 km Walking 02:01:25
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 6.6 km Running 00:53:41
477 Gerda Sooman Female
Harju maakond
  Burger King N 6.6 km Walking 01:02:32
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 00:59:31
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 6.6 km Walking 01:28:31
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Walking 01:13:53
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 6.6 km Walking 01:02:46
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 6.6 km Running 00:29:00
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 6.6 km Running 00:42:24
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 6.6 km Walking 01:08:14
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Walking 01:21:42
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 6.6 km Running 00:42:18
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 6.6 km Running 00:31:25
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 6.6 km Walking 01:20:16
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 6.6 km Walking 01:10:01
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 6.6 km Walking 02:19:01
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 6.6 km Running 00:56:24
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.6 km Walking 01:20:48
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.6 km Walking 00:57:07
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.6 km Running 01:31:35
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 6.6 km Walking 01:12:34
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 00:49:12
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 6.6 km Walking 01:10:09
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 6.6 km Walking 01:42:18
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 6.6 km Walking 01:31:51
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 6.6 km Walking 01:08:13
534 Aleksei Tereštšenkov Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn   M 6.6 km Walking 00:42:07
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 6.6 km Walking 01:03:44
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 6.6 km Running 00:53:40
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 6.6 km Running 00:41:15
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 6.6 km Running 01:10:53
547 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 6.6 km Walking 01:07:37
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.6 km Walking 01:21:36
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 6.6 km Walking 01:17:28
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 8.8 km Running 01:39:06
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 6.6 km Running 00:42:02
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 6.6 km Walking 01:15:12
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 6.6 km Walking 00:21:08
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 6.6 km Running 00:44:40
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.6 km Walking 00:58:38
559 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 6.6 km Running 00:43:46
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 6.6 km Walking 01:52:55
565 Ruth Trääder Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 6.6 km Walking 01:14:28
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 6.6 km Walking 01:13:51
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 6.6 km Walking 01:16:07
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 6.6 km Walking 01:16:36
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 6.6 km Running 00:35:45
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 6.6 km Running 00:46:08
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 6.6 km Walking 01:36:00
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 6.6 km Walking 01:52:53
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 6.6 km Walking 01:12:56
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 6.6 km Walking 01:01:33
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.6 km Walking 00:57:22
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6.6 km Walking 01:01:56
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 6.6 km Walking 01:16:06
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 6.6 km Running 00:49:12
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 6.6 km Running 00:40:02
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 6.6 km Running 00:37:53
600 Jelena Vaimel Female
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA N 6.6 km Walking 01:19:48
601 Rein Vaimel Male
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA M 6.6 km Walking 01:19:47
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 6.6 km Running 00:43:29
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.6 km Walking 00:59:59
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 6.6 km Walking 00:50:23
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 6.6 km Running 00:35:15
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 6.6 km Walking 01:22:52
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 6.6 km Walking 01:12:09
678 Gemma Velleste Female
Harju maakond
  Domus Team N 6.6 km Running 00:44:27
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 6.6 km Walking 01:34:15
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 6.6 km Running 00:39:35
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 6.6 km Walking 01:11:27
643 Andrei Volter Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III M 6.6 km Walking 01:44:32
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 6.6 km Walking 01:17:15
500 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 6.6 km Walking 01:42:02
Sulge

Tulemuse detailne info

...