21. TRADEHOUSE Tervisejooks
13. etapp - 5 km - Botaanikaaed

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 279 Female: 205 Male: 74 Läbitud distants kokku: 1395 km Aeg kokku: 244:39:28
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:52:15
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5 km Running 00:21:20
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 02:51:09
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5 km Walking 01:03:45
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:43
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5 km Running 00:37:12
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:43:45
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:33:37
23 Marili Belitšev Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 00:03:22
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:05:55
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 5 km Running 00:42:20
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5 km Running 00:22:10
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:55:02
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 5 km Walking 01:09:36
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:54:18
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 01:34:26
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Walking 02:50:37
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:53:46
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Walking 00:47:58
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Running 00:40:05
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Running 00:30:43
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:56:06
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5 km Walking 01:23:04
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 00:52:18
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Walking 00:46:31
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:36:51
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Walking 01:15:59
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Running 00:30:21
175 Kristiina Käärik Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 01:08:44
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 02:01:45
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:29:23
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:28:35
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:48:49
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:33:21
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Running 00:30:58
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5 km Walking 00:53:24
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5 km Walking 00:58:26
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:48:31
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5 km Running 00:42:23
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 5 km Walking 00:47:34
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5 km Walking 01:01:21
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:26:27
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 5 km Walking 00:51:03
115 Andrus Kattel Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:36:50
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:07:33
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Walking 01:02:28
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:53:33
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:58:41
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Running 00:27:55
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:34:01
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:53:29
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5 km Walking 00:34:24
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:38:49
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Walking 00:57:34
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5 km Running 00:23:10
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:27:20
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:36:50
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:50:14
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:48:37
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 01:20:43
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:56:12
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:49:46
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:52:50
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 01:13:55
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 00:55:34
154 Helina Kruuk Female
Harju maakond
  Jäime hiljaks N 5 km Running 00:35:30
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Walking 00:54:44
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 5 km Walking 00:51:57
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Walking 01:03:49
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:57:47
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5 km Walking 00:49:50
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 5 km Walking 00:55:36
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5 km Running 00:33:14
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 01:05:59
180 Jaak Kütt Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:39:40
165 Raili Kuurits Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:50:56
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:49:30
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 5 km Running 00:38:29
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Running 00:36:24
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 5 km Running 00:34:21
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Running 00:30:30
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:27:44
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 01:05:18
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 00:54:15
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5 km Running 01:14:18
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 5 km Walking 00:56:12
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Walking 00:54:28
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:32:45
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 5 km Running 00:27:23
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:46:10
214 Daimar Liiv Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Running 00:33:23
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:25:54
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5 km Walking 00:46:05
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:49:33
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:29:00
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:27:49
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:48:15
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 01:10:23
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:55:58
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:26:02
232 Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 01:07:38
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Running 00:32:47
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5 km Running 00:57:00
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Running 00:52:14
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:50:09
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 00:46:39
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:53:07
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Running 00:32:58
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:45:27
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Running 00:30:57
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:33:32
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 00:47:45
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Walking 00:53:49
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5 km Running 00:40:05
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5 km Running 00:30:25
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:53:04
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 00:58:03
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:13:05
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:03:43
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 01:15:04
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:07:42
271 Triin Mulla Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 5 km Walking 01:01:19
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:52:59
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:58:10
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 00:52:49
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5 km Running 00:33:55
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5 km Running 00:27:52
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 5 km Running 00:31:18
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 01:09:35
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:47:26
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:23:05
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:56:20
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:55:08
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:54:09
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:06:41
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Walking 01:02:40
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5 km Running 00:37:23
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Running 00:22:23
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:23:06
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:51:51
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:39:20
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Walking 00:51:22
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 5 km Walking 00:50:40
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 5 km Walking 01:03:16
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5 km Running 00:30:21
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 5 km Walking 01:41:14
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 00:57:10
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 5 km Walking 00:52:47
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:36:45
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:59:26
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:13:55
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:42:50
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 01:00:50
356 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:55:34
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Walking 00:54:04
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5 km Walking 00:57:33
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5 km Walking 00:49:30
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:16:13
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Running 00:34:04
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:45:36
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Walking 00:57:29
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:50:21
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 01:00:35
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Walking 01:12:02
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5 km Walking 00:48:54
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 5 km Running 00:28:18
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:40:21
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 5 km Running 00:27:34
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:54:09
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:24:46
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:47:41
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:07:33
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 5 km Walking 00:46:05
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:32:44
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:58:35
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Walking 00:54:56
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Walking 00:56:08
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 5 km Running 00:23:03
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:37:50
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Running 00:38:58
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 5 km Walking 00:57:45
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:52:09
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:56:41
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Running 00:31:01
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:05:20
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Running 00:28:29
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Walking 00:48:16
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:01:08
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Running 00:35:55
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 01:07:03
425 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 5 km Walking 01:08:39
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 01:06:27
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Running 00:38:26
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:35:54
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 01:11:40
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Running 00:30:49
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 5 km Running 00:41:54
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5 km Walking 01:00:56
442 Andre Sammelselg Male
Harju maakond
  Jäime hiljaks M 5 km Running 00:35:15
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Running 00:30:15
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Running 00:29:37
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5 km Walking 00:56:52
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 01:04:50
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:11:28
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:33:44
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:49:21
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:16:20
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Running 00:31:59
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 01:03:14
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 01:17:40
474 Mariia Soldatova Female
Harju maakond
  Säde N 5 km Running 00:40:28
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Running 00:39:27
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:50:25
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 04:06:53
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:57:33
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Walking 00:48:52
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 01:09:48
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:28:01
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5 km Running 00:22:50
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 5 km Running 00:33:56
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5 km Walking 00:52:32
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5 km Running 00:42:19
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:03:54
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Walking 01:12:03
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:26:18
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:50:09
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:51:33
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5 km Walking 01:06:09
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5 km Walking 01:12:14
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Running 00:41:03
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:08:18
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:07:09
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:43:52
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:52:41
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:34:12
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5 km Walking 01:06:57
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 5 km Running 00:29:58
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:58:05
534 Aleksei Tereštšenkov Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn   M 5 km Walking 02:55:45
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Walking 00:38:47
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:32:33
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:57
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5 km Running 00:32:46
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:59:30
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:59:35
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5 km Running 00:28:53
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:57:25
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:48:37
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5 km Running 00:33:56
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:40:45
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5 km Walking 00:56:56
565 Ruth Trääder Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Running 00:32:57
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5 km Walking 01:05:28
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5 km Walking 01:18:13
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:09:18
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5 km Running 00:25:42
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Running 00:25:24
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 5 km Running 00:56:48
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:58:11
585 Oksana Undusk Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5 km Walking 01:59:52
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:03:06
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 5 km Walking 00:59:53
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:52:21
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:46:49
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:46:47
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:12:49
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5 km Walking 00:51:25
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5 km Running 00:31:14
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:36:20
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:34:44
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Walking 01:01:06
605 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:45:20
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:47:00
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:34:26
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 01:06:53
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5 km Walking 01:12:54
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Walking 01:02:59
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Running 00:30:52
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 01:00:55
Sulge

Tulemuse detailne info

...