21. TRADEHOUSE Tervisejooks
14. etapp - 5,9 km - Pirita Kloostrimetsa

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 290 Female: 215 Male: 75 Läbitud distants kokku: 1711 km Aeg kokku: 299:49:59
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:42:53
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.9 km Walking 01:10:28
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5.9 km Running 01:15:48
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.9 km Walking 01:15:20
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.9 km Walking 01:20:07
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5.9 km Running 00:43:16
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.9 km Walking 00:54:22
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5.9 km Walking 00:46:14
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.9 km Walking 01:07:34
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.9 km Running 01:14:55
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 5.9 km Running 00:46:19
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5.9 km Running 00:25:53
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.9 km Walking 01:04:42
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Walking 00:52:28
46 Mai Freiberg Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5.9 km Walking 01:14:26
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.9 km Walking 01:26:16
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.9 km Running 01:02:46
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.9 km Walking 01:23:29
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.9 km Running 00:44:31
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.9 km Running 00:30:10
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.9 km Walking 01:00:01
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5.9 km Walking 01:51:55
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.9 km Walking 01:00:58
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 5.9 km Running 00:35:51
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:12:08
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5.9 km Walking 01:06:48
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:15:53
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.9 km Running 01:04:45
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5.9 km Running 00:34:43
675 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5.9 km Running 00:46:56
175 Kristiina Käärik Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.9 km Walking 01:18:18
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5.9 km Walking 02:26:04
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.9 km Running 00:22:26
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.9 km Running 00:48:37
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.9 km Running 00:37:44
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.9 km Walking 00:58:18
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Running 00:39:34
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.9 km Running 00:39:56
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.9 km Running 00:42:30
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5.9 km Walking 00:56:32
102 Jürgen Kandar Male
Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ TME M 5.9 km Running 00:35:15
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5.9 km Running 00:42:40
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.9 km Running 00:46:45
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5.9 km Running 00:34:57
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5.9 km Running 01:02:57
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 5.9 km Walking 00:56:50
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.9 km Walking 00:53:03
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5.9 km Walking 01:07:51
113 Jana Kask Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:13:02
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 5.9 km Walking 01:23:29
115 Andrus Kattel Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.9 km Running 00:35:09
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:14:02
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:06:04
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.9 km Walking 01:09:04
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.9 km Walking 01:01:19
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:16:02
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.9 km Running 00:31:33
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.9 km Walking 00:54:13
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5.9 km Running 00:32:09
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.9 km Walking 00:54:53
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.9 km Walking 01:11:54
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5.9 km Running 00:27:33
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.9 km Running 00:28:33
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.9 km Running 00:48:08
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.9 km Walking 00:58:33
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.9 km Walking 01:04:55
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5.9 km Walking 01:58:00
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.9 km Walking 01:06:54
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.9 km Walking 01:03:29
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.9 km Walking 00:58:06
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.9 km Walking 01:07:45
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.9 km Running 01:12:35
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.9 km Walking 01:02:14
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5.9 km Walking 01:15:50
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 5.9 km Walking 00:59:28
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 5.9 km Running 00:43:40
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5.9 km Running 00:40:16
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.9 km Walking 00:58:28
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5.9 km Running 00:37:12
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 5.9 km Running 00:42:46
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.9 km Running 00:32:16
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.9 km Walking 01:30:37
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.9 km Walking 01:01:35
201 Liina Leinštrep Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 5.9 km Running 00:45:29
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.9 km Walking 00:53:56
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5.9 km Running 00:39:30
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 5.9 km Walking 01:32:03
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.9 km Walking 00:55:11
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5.9 km Running 00:38:23
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 5.9 km Running 00:35:25
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.9 km Walking 00:53:19
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.9 km Running 01:02:42
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.9 km Running 00:39:23
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Walking 00:59:55
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.9 km Running 00:35:07
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.9 km Running 00:31:49
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.9 km Running 00:39:26
682 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
  Domus Team M 5.9 km Running 00:42:53
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.9 km Walking 01:06:41
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.9 km Walking 01:01:17
231 Reet Luhaäär Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.9 km Running 00:33:30
233 Vahur Luts Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.9 km Running 00:33:42
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.9 km Running 00:39:54
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.9 km Walking 00:57:52
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5.9 km Running 00:56:58
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.9 km Walking 01:09:47
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5.9 km Running 01:01:14
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.9 km Walking 01:16:36
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 5.9 km Running 00:37:20
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.9 km Walking 00:58:54
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5.9 km Walking 02:01:27
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.9 km Running 00:35:52
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.9 km Walking 01:28:14
255 Olga Meinson Female
Harju maakond
  Lidlfoot N 5.9 km Walking 01:12:31
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.9 km Walking 01:07:41
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5.9 km Running 00:45:37
259 Kerstin Metsla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid N 5.9 km Walking 01:14:12
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5.9 km Running 00:35:42
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.9 km Running 01:01:52
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5.9 km Running 00:44:33
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.9 km Walking 02:15:47
268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 5.9 km Walking 01:08:11
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.9 km Walking 01:56:14
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:03:04
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.9 km Walking 00:59:31
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5.9 km Running 01:05:08
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5.9 km Walking 00:52:06
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.9 km Running 00:26:47
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.9 km Walking 00:53:29
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 5.9 km Walking 01:01:51
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.9 km Walking 00:56:58
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.9 km Running 00:27:08
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.9 km Walking 01:08:58
308 Liivi Nõmm Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.9 km Walking 00:56:52
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.9 km Walking 01:25:14
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.9 km Walking 00:57:32
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5.9 km Running 01:13:57
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.9 km Walking 01:13:50
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 5.9 km Running 00:54:52
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5.9 km Running 00:47:31
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.9 km Running 00:37:35
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.9 km Running 00:27:00
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.9 km Walking 01:01:00
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.9 km Running 00:42:02
328 Kerli Paas Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.9 km Running 00:35:30
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5.9 km Walking 01:00:11
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 5.9 km Walking 01:00:00
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 5.9 km Walking 01:30:59
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.9 km Running 00:33:19
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.9 km Running 00:27:59
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 5.9 km Walking 01:22:28
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.9 km Walking 01:05:45
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 5.9 km Running 01:03:30
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:14:41
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:17:58
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5.9 km Running 01:21:36
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.9 km Walking 01:24:56
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.9 km Running 00:31:24
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.9 km Running 00:55:22
357 Paul Pihlak Male
Harju maakond
  MKM ASO M 5.9 km Walking 01:09:22
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.9 km Walking 00:59:36
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 5.9 km Running 00:35:04
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5.9 km Walking 01:10:12
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5.9 km Walking 00:58:43
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5.9 km Running 00:41:15
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.9 km Running 01:05:11
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5.9 km Walking 01:05:02
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 5.9 km Walking 01:37:13
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.9 km Walking 01:02:58
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.9 km Walking 01:14:57
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.9 km Walking 01:06:17
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.9 km Running 00:40:33
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 5.9 km Running 00:33:04
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.9 km Walking 01:04:14
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.9 km Walking 01:23:37
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.9 km Walking 01:22:51
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 5.9 km Walking 01:03:55
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5.9 km Walking 00:57:08
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.9 km Running 00:30:39
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.9 km Walking 00:59:22
398 Tarmo Rande Male
Harju maakond
  Mine metsa M 5.9 km Walking 01:03:34
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.9 km Running 00:36:39
685 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
  Domus Team N 5.9 km Walking 00:56:16
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5.9 km Running 00:43:16
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5.9 km Running 00:50:29
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.9 km Walking 01:02:51
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.9 km Walking 01:03:22
411 Eerik Reinsoo Male
Harju maakond
  Säde M 5.9 km Walking 01:29:46
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.9 km Walking 01:02:03
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.9 km Walking 01:40:30
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.9 km Running 00:33:28
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5.9 km Walking 00:59:28
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.9 km Walking 01:10:19
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.9 km Walking 01:15:10
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5.9 km Running 00:45:06
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.9 km Running 01:08:12
425 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 5.9 km Running 00:58:21
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.9 km Running 00:43:54
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Running 00:52:19
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5.9 km Running 00:40:32
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5.9 km Running 00:39:04
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 5.9 km Running 00:45:58
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.9 km Walking 01:04:39
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.9 km Running 01:48:35
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 5.9 km Running 00:30:22
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5.9 km Running 05:53:40
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.9 km Walking 01:22:08
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Walking 01:12:06
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.9 km Walking 02:19:42
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:01:33
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.9 km Running 00:40:00
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.9 km Walking 01:07:53
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.9 km Walking 01:29:27
474 Mariia Soldatova Female
Harju maakond
  Säde N 5.9 km Walking 01:28:32
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.9 km Running 00:46:30
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 01:03:08
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.9 km Walking 03:29:48
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.9 km Walking 01:06:09
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.9 km Running 00:52:08
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.9 km Walking 01:18:59
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.9 km Walking 01:35:34
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5.9 km Running 00:25:35
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.9 km Walking 01:02:24
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.9 km Running 00:48:25
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.9 km Walking 01:12:17
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.9 km Walking 01:50:25
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.9 km Running 00:39:13
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.9 km Running 00:27:55
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.9 km Walking 00:59:48
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 5.9 km Walking 01:02:00
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5.9 km Walking 01:32:34
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5.9 km Walking 01:28:04
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5.9 km Running 00:51:25
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.9 km Walking 01:09:37
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.9 km Walking 01:33:30
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.9 km Walking 00:52:12
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5.9 km Running 00:48:08
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.9 km Walking 01:06:26
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 5.9 km Running 00:36:32
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.9 km Walking 01:08:54
534 Aleksei Tereštšenkov Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn   M 5.9 km Walking 00:25:23
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.9 km Walking 00:01:06
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.9 km Running 00:39:09
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 5.9 km Walking 00:57:53
547 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5.9 km Walking 01:14:25
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.9 km Walking 01:08:34
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.9 km Walking 01:10:24
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 6.1 km Running 01:01:54
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5.9 km Running 00:34:59
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.9 km Walking 01:04:45
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.9 km Walking 00:58:47
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5.9 km Walking 01:11:32
557 Ragna Toom Female
Harju maakond
    N 5.9 km Running 00:58:24
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.9 km Walking 00:57:06
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5.9 km Walking 01:05:59
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 5.9 km Walking 00:57:52
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.9 km Walking 01:03:27
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.9 km Walking 01:13:01
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.9 km Walking 01:13:45
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.9 km Walking 01:13:37
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5.9 km Running 00:32:00
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5.9 km Running 00:27:53
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.9 km Walking 01:20:55
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.9 km Walking 01:02:05
589 Jaana Uustalu-Gerges Female
Harju maakond
ABB AS   N 5.9 km Walking 01:17:31
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.9 km Walking 01:03:45
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.9 km Running 00:54:42
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.9 km Walking 00:57:16
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.9 km Running 00:56:11
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5.9 km Running 01:00:07
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5.9 km Running 00:37:16
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.9 km Running 00:43:13
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.9 km Running 01:23:30
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.9 km Running 00:35:54
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5.9 km Walking 01:17:52
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 5.9 km Running 00:47:51
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.9 km Walking 00:52:07
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.9 km Walking 00:45:12
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.9 km Running 00:40:25
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.9 km Walking 01:10:08
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.9 km Walking 01:22:08
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.9 km Walking 01:00:10
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.9 km Walking 01:11:49
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5.9 km Walking 00:54:21
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.9 km Running 00:37:53
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.9 km Walking 01:06:37
634 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.9 km Walking 01:15:54
643 Andrei Volter Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III M 5.9 km Walking 01:33:44
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.9 km Walking 02:47:06
500 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5.9 km Running 02:26:05
Sulge

Tulemuse detailne info

...