21. TRADEHOUSE Tervisejooks
15. etapp - 4,6 km - Pae park

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 285 Female: 216 Male: 69 Läbitud distants kokku: 1311 km Aeg kokku: 246:44:03
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:44:39
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 01:02:06
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.6 km Running 00:19:55
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Running 01:13:25
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 01:09:41
10 Jana Ananin Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:13:31
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.6 km Running 00:36:20
13 Jane Anton Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 4.6 km Walking 00:45:19
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:45:48
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:41:52
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.6 km Walking 00:35:20
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 01:02:43
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 01:06:50
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.6 km Walking 00:49:22
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 4.6 km Running 01:16:24
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.6 km Running 00:19:55
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 01:17:01
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.6 km Walking 01:26:54
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.6 km Walking 00:59:49
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Running 00:33:14
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Walking 00:43:48
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Running 00:30:47
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:22:53
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 00:47:30
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.6 km Walking 01:05:01
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 00:44:42
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:29:22
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.6 km Walking 00:41:25
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:35:24
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.6 km Walking 01:19:33
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.6 km Walking 01:00:29
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.6 km Running 00:29:02
90 Tea Kaasik Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 00:52:09
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 02:15:08
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:23:09
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:49:41
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.6 km Walking 00:54:07
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:24:49
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:43:41
98 Kristi Kallip Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 00:30:27
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:25:04
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:48:31
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.6 km Walking 00:43:12
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Walking 00:55:53
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.6 km Running 00:30:44
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.6 km Walking 00:44:36
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:41:51
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.6 km Walking 01:19:36
114 Janel Kasuk Male
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ Jungent Mehed M 4.6 km Running 00:30:16
115 Andrus Kattel Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 00:27:08
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:48:46
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.6 km Walking 00:39:22
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:46:45
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:56:20
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:14:56
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:31:51
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.6 km Walking 00:48:44
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.6 km Running 00:24:41
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Running 00:28:29
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.6 km Running 00:21:20
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:33:33
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:33:00
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:44:41
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:46:07
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.6 km Walking 01:00:29
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Walking 00:54:34
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:45:17
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:51:36
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:53:05
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 02:31:49
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.6 km Walking 00:48:48
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.6 km Walking 01:00:32
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.6 km Walking 00:45:53
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.6 km Walking 00:50:19
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:45:36
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:46:43
187 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.6 km Running 00:43:11
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:32:39
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.6 km Running 00:28:35
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:24:54
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 00:58:47
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:55:23
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Running 00:38:13
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.6 km Walking 00:34:57
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Walking 00:56:29
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 00:31:07
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:43:16
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:52:05
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.6 km Walking 00:49:54
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:47:28
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:26:10
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:24:42
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:28:32
225 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.6 km Running 00:30:48
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 00:50:13
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Walking 00:52:11
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.6 km Walking 01:25:52
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 00:53:59
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.6 km Walking 02:50:48
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 00:50:30
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Running 00:57:05
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:58:47
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 4.6 km Walking 00:57:57
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 4.6 km Walking 00:59:33
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Running 00:31:13
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 00:44:18
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.6 km Walking 00:52:12
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:26:03
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:52:33
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.6 km Walking 00:44:33
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.6 km Running 00:30:02
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:39:32
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 01:01:32
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Running 00:33:44
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 02:38:24
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Walking 00:54:45
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:49:11
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:59:32
284 Helen Naarits Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.6 km Running 00:33:10
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.6 km Walking 00:52:13
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:42:11
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:27:18
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Walking 00:51:13
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 00:55:34
296 Carlos Niitsoo Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Running 00:32:37
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:46:45
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 00:21:38
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:50:36
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:53:33
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.6 km Walking 00:50:18
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:51:18
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.6 km Walking 00:57:03
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:56:48
306 Katrin Nurk Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:47:58
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 4.6 km Walking 00:55:48
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 4.6 km Running 00:30:26
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.6 km Running 00:29:25
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Running 00:28:51
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:25:07
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:25:51
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:49:23
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:33:37
330 Sigrid Paavle Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus   N 4.6 km Walking 01:05:24
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Walking 00:56:19
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4.6 km Walking 00:55:51
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Running 00:40:55
339 Silver Palu Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:25:03
341 Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 4.6 km Walking 00:42:14
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.6 km Walking 01:02:18
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 00:48:54
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4.6 km Running 00:38:35
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:55:39
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:37
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:48:39
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:01:36
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:52:03
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:45:42
357 Paul Pihlak Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.6 km Walking 00:48:36
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Walking 01:17:38
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.6 km Walking 00:56:16
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.6 km Walking 00:45:17
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Walking 02:01:39
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.6 km Running 00:31:10
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:30:33
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.6 km Walking 01:00:35
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.6 km Walking 01:02:23
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 01:09:55
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.6 km Running 00:43:11
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:34:40
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.6 km Running 00:24:09
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.6 km Running 00:29:00
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Running 00:37:10
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:41:03
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.6 km Walking 00:50:49
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.6 km Running 00:38:26
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Walking 01:28:47
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Walking 00:44:21
398 Tarmo Rande Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.6 km Walking 00:54:55
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:28:36
685 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
  Domus Team N 4.6 km Running 00:38:36
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Running 00:35:27
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.6 km Walking 00:56:05
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:54:42
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Running 00:27:57
667 Indrek Reinsoo Male
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased M 4.6 km Walking 01:04:40
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Running 00:31:50
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 01:12:51
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:26:58
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 01:02:26
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:18:52
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Running 00:32:02
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:48:30
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 01:02:55
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 01:08:24
428 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Walking 00:40:04
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.6 km Walking 00:53:50
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Running 00:31:30
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:49:01
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Running 00:26:52
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 4.6 km Walking 01:17:58
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 03:13:36
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:58:16
450 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:24:06
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:24:38
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.6 km Walking 02:31:32
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 00:53:37
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 01:07:45
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:58:12
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:40:14
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 01:19:13
468 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.6 km Walking 01:51:15
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:45:54
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:45:39
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.6 km Walking 00:54:50
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 03:51:56
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Running 00:34:52
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:38:20
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 01:25:59
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:07:15
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Walking 00:50:48
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.6 km Running 00:19:56
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 4.6 km Running 00:27:48
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.6 km Walking 01:35:26
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:56:14
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 01:01:33
504 Kaja Tael Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.6 km Running 00:56:11
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:29:47
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:19:57
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:50:53
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 01:36:42
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.6 km Walking 02:04:02
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Running 00:38:08
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:09:50
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:13:23
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:43:10
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Walking 00:58:00
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:32:54
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 00:49:59
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4.6 km Running 00:28:18
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Walking 00:51:34
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:29:41
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 01:00:02
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:05:23
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 01:03:38
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:11:45
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4.6 km Running 00:31:00
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Running 00:23:33
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Running 00:39:30
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.6 km Walking 00:51:20
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Running 00:40:10
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.6 km Walking 02:24:54
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.6 km Walking 00:44:02
565 Ruth Trääder Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:27:17
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:48:12
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 01:04:01
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 01:15:34
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:22:34
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 4.6 km Running 00:40:30
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:25:02
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 4.6 km Walking 00:48:18
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:14:21
586 Lilo Ustaal Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:49:24
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 00:43:02
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:38:59
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:44:14
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.6 km Running 00:28:06
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Running 00:29:39
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Running 00:26:41
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:32:43
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:44:09
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Walking 00:52:10
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:29:20
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:47:25
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 00:58:24
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:50:44
619 Katri-Liis Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4.6 km Running 00:36:41
621 Mall Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4.6 km Running 00:28:19
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:53:53
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Walking 00:46:56
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Running 00:25:31
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:54:49
634 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:54:11
643 Andrei Volter Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III M 4.7 km Walking 02:31:14
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 03:22:10
500 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 01:17:40
Sulge

Tulemuse detailne info

...