21. TRADEHOUSE Tervisejooks
16. etapp - 4,6 km -Järve terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 264 Female: 201 Male: 63 Läbitud distants kokku: 1218 km Aeg kokku: 228:37:15
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 01:06:10
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.6 km Running 00:52:11
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Walking 00:58:15
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 01:02:45
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.6 km Running 00:33:56
13 Jane Anton Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 4.6 km Running 00:46:28
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Walking 00:42:51
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:35:16
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.6 km Walking 00:36:08
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 01:06:18
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Running 00:43:28
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 4.6 km Walking 01:03:42
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 00:50:52
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:49:11
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.6 km Walking 00:59:59
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 00:51:20
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Running 00:45:11
62 Joonas Hendre Male
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA M 4.6 km Walking 01:30:54
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Running 00:32:53
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:22:51
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.6 km Walking 03:24:05
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.6 km Walking 01:00:44
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.6 km Walking 00:47:01
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:28:38
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:51:38
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.6 km Walking 00:48:47
78 Nadežda Jasnovskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.7 km Walking 00:54:49
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.6 km Walking 00:52:40
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.6 km Walking 01:21:52
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.6 km Walking 00:43:40
175 Kristiina Käärik Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:55:37
90 Tea Kaasik Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 04:35:54
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Running 00:17:23
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 01:22:27
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:43:00
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:02:37
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.6 km Walking 00:44:08
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Walking 00:34:12
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.6 km Running 00:28:14
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 01:11:37
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.6 km Walking 00:42:23
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:45:23
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.6 km Running 00:29:16
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:14:37
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:48:46
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.6 km Walking 00:46:20
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:22:56
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:52:48
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Running 00:15:21
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.6 km Running 00:33:17
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.6 km Running 00:24:34
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Running 00:25:13
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.6 km Running 00:22:59
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:22:37
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.6 km Running 00:35:42
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 01:21:23
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:50:59
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.6 km Walking 00:52:01
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:46:20
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:45:44
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.6 km Walking 00:49:42
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Walking 00:56:02
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 00:46:58
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.6 km Walking 00:50:45
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.6 km Walking 01:06:05
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.6 km Walking 00:51:33
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.6 km Walking 00:46:45
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:47:20
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:43:54
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 4.6 km Running 00:33:25
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Running 01:06:58
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 4.6 km Walking 00:47:53
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:25:36
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.6 km Running 00:33:38
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.6 km Running 00:27:49
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.6 km Running 00:23:16
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.6 km Walking 01:35:56
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.6 km Walking 00:48:11
201 Liina Leinštrep Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 4.6 km Running 00:34:31
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:57:02
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.6 km Running 00:40:26
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Walking 01:08:47
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.6 km Running 00:26:37
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.6 km Walking 00:53:04
215 Jaanika Lillemets Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:35:17
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Running 00:50:08
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:49:39
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:31:21
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:22:54
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:31:39
225 Andres Linnasmägi Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.6 km Running 00:30:26
682 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
  Domus Team M 4.6 km Walking 00:41:00
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 00:42:47
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Walking 00:53:35
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.6 km Running 00:29:09
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Running 00:36:31
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.6 km Running 00:45:10
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Walking 00:42:54
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.6 km Running 00:55:43
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Running 00:29:56
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 00:39:35
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.6 km Walking 00:59:20
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Walking 00:53:00
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Walking 01:10:53
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 00:51:26
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.6 km Running 00:44:27
259 Kerstin Metsla Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid N 4.6 km Walking 01:08:19
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.6 km Running 00:29:20
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Running 00:43:11
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 00:51:27
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.6 km Running 00:35:52
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Running 00:33:18
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 03:37:23
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Walking 01:17:22
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 01:04:59
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 6 km Walking 00:01:21
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.6 km Running 00:51:46
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 00:42:12
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:31:27
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.6 km Walking 00:41:33
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4.6 km Running 00:27:40
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.6 km Walking 01:04:40
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Running 00:31:08
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 00:22:24
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:51:57
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.6 km Walking 01:00:20
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:42:24
698 Tiina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 00:50:18
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.6 km Walking 00:58:48
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.6 km Walking 01:11:56
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 4.6 km Running 00:32:03
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:20:39
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Running 00:24:58
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 00:48:56
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.6 km Running 00:31:05
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Walking 01:52:31
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4.6 km Walking 02:32:35
336 Vesta Palm Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 00:48:22
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 01:05:00
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4.6 km Walking 00:55:28
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.6 km Walking 00:59:16
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4.6 km Walking 00:50:03
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 01:16:44
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 01:28:00
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 01:00:49
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Running 00:53:29
357 Paul Pihlak Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.6 km Walking 00:54:19
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Walking 01:18:17
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 6.3 km Walking 00:00:20
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.6 km Running 00:46:55
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.6 km Walking 00:50:47
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.6 km Walking 00:59:54
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Walking 00:49:36
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.6 km Walking 00:45:13
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.6 km Walking 01:04:20
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.6 km Walking 00:51:47
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.6 km Walking 00:48:29
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.6 km Running 00:31:47
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.6 km Running 00:26:06
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 4.6 km Running 00:25:19
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 01:10:38
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.6 km Walking 01:01:20
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:22:54
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.6 km Walking 00:40:31
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:42:56
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:28:26
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:24:20
685 Marika Ratassepp Female
Harju maakond
  Domus Team N 4.6 km Walking 00:41:37
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Walking 01:12:15
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Running 00:45:25
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.6 km Walking 00:48:12
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 00:50:05
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.6 km Walking 00:43:13
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 00:43:03
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 00:50:04
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.6 km Running 00:24:07
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Walking 00:46:07
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 00:49:14
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 01:10:19
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.6 km Running 00:31:28
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Running 00:32:59
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Running 00:53:33
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.6 km Running 00:29:59
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.6 km Running 00:30:01
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.6 km Walking 00:49:45
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Running 00:26:36
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 4.6 km Walking 01:03:53
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 00:56:50
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.6 km Walking 01:06:55
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.6 km Running 00:25:45
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.6 km Running 00:29:36
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.6 km Walking 01:27:41
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.6 km Walking 01:39:55
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Walking 01:05:42
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 01:09:06
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:38:20
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:46:36
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:47:41
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.6 km Walking 00:53:14
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Walking 00:44:47
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.6 km Running 00:34:53
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:46:26
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.6 km Walking 00:44:50
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:55:34
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.6 km Running 00:34:00
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.6 km Walking 01:20:39
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.6 km Running 00:19:37
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 4.6 km Running 00:33:37
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.6 km Walking 02:07:05
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 01:01:49
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.6 km Running 00:29:25
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:21:45
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.6 km Walking 00:52:35
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 00:47:58
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.6 km Walking 02:01:40
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.6 km Walking 01:03:52
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.6 km Running 00:37:03
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 01:13:32
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:42:23
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.6 km Walking 00:52:29
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.6 km Walking 00:53:12
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.6 km Running 00:34:20
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.6 km Walking 01:12:47
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4.6 km Running 00:27:30
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Walking 00:50:18
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.6 km Walking 00:43:29
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.6 km Running 00:27:25
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.6 km Running 00:54:46
544 Marina Timakova Female
Harju maakond
    N 4.6 km Walking 00:43:53
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 00:56:06
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.6 km Walking 00:49:54
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.6 km Walking 00:54:36
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.6 km Walking 00:50:38
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.6 km Walking 00:49:31
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:43:17
559 Gerli Toomepuu Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.6 km Running 00:30:31
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.6 km Walking 00:51:39
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Running 00:48:13
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.6 km Walking 01:00:45
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.6 km Walking 02:08:13
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.6 km Running 00:24:19
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.6 km Walking 00:54:59
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 03:09:31
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.6 km Walking 00:43:36
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:41:57
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.6 km Walking 00:42:54
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.6 km Running 00:39:06
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Running 00:46:05
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.6 km Running 00:26:27
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.6 km Running 00:26:41
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.6 km Running 00:47:56
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.6 km Running 00:34:22
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.6 km Running 00:36:37
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.6 km Walking 00:40:35
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.6 km Walking 00:43:03
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.6 km Running 00:29:10
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.6 km Walking 00:49:28
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.6 km Walking 00:55:23
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.6 km Walking 01:12:22
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.6 km Walking 00:53:08
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.6 km Walking 00:57:50
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.6 km Walking 00:42:46
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.6 km Running 00:29:19
500 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.6 km Walking 05:00:42
Sulge

Tulemuse detailne info

...