21. TRADEHOUSE Tervisejooks
17. etapp - 4,2 km - Vabaõhumuuseum

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 287 Female: 216 Male: 71 Läbitud distants kokku: 1205 km Aeg kokku: 228:24:16
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 00:41:47
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.2 km Running 02:43:18
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.2 km Walking 02:06:16
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 01:02:29
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.2 km Running 00:30:17
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Walking 00:41:56
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:36:43
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.2 km Walking 00:29:33
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:53:12
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Running 00:36:27
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.2 km Running 00:23:53
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 4.2 km Walking 01:25:34
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.2 km Running 00:17:14
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Walking 00:57:27
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 4.2 km Walking 01:33:14
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 00:40:09
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.2 km Walking 00:42:42
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Walking 00:48:48
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.2 km Walking 00:41:35
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Running 00:31:07
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.2 km Running 00:20:57
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.2 km Walking 00:43:15
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.2 km Walking 00:55:43
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.2 km Walking 00:41:35
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:59:08
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.2 km Walking 00:37:58
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.2 km Walking 01:18:22
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.2 km Walking 00:37:49
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.2 km Walking 00:45:36
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 4.2 km Walking 00:45:36
90 Tea Kaasik Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.2 km Walking 04:21:06
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Running 00:14:49
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.2 km Walking 01:24:50
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.2 km Walking 00:46:49
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:40:14
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:45:45
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:55:47
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.2 km Walking 00:39:57
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:33:29
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.2 km Running 00:31:47
107 Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 01:07:27
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.2 km Walking 00:42:22
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.2 km Walking 00:38:02
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.2 km Walking 01:25:23
112 Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Running 00:18:03
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:50:30
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:49:34
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 01:01:18
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.2 km Running 00:11:58
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:27:33
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.2 km Running 00:28:32
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.2 km Running 00:22:46
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Running 00:21:10
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.2 km Running 00:18:42
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Running 00:18:52
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:28:13
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:42:50
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:48:01
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.2 km Walking 01:00:03
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Walking 00:48:08
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 01:04:10
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Running 00:41:28
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.2 km Walking 00:44:58
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Walking 00:39:33
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Walking 00:50:23
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.2 km Walking 00:45:49
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 4.2 km Walking 00:41:06
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.2 km Walking 00:41:53
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:47:34
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.2 km Walking 00:46:28
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.2 km Walking 00:50:57
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 4.2 km Running 00:29:27
178 Katre Küngas Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 4.2 km Walking 00:48:43
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:40:34
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.2 km Walking 01:19:52
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 4.2 km Walking 00:43:18
187 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.2 km Running 00:21:21
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.2 km Running 00:27:18
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.2 km Running 00:27:50
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Walking 00:48:29
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.2 km Running 00:22:51
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.2 km Walking 01:27:03
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Walking 00:43:08
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Running 00:38:06
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 4.2 km Running 00:56:10
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.2 km Running 00:34:16
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Walking 00:58:41
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 00:24:11
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.2 km Walking 00:52:35
214 Daimar Liiv Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.2 km Running 00:28:03
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:45:22
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.2 km Walking 00:51:01
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:40:23
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:24:41
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:22:24
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:27:13
682 Viktor Lõhmus Male
Harju maakond
  Domus Team M 4.2 km Running 00:29:26
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.2 km Running 00:30:30
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:48:31
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.2 km Walking 00:40:07
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.2 km Running 00:40:45
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Walking 01:16:21
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.2 km Running 00:48:33
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Walking 00:48:08
247 Janika Mandel Female
Harju maakond
  Mandlid N 4.2 km Walking 01:00:16
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 4.2 km Running 00:24:42
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.2 km Running 00:24:24
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:34:19
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.2 km Walking 01:02:52
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.2 km Running 00:22:22
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 01:12:26
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Walking 00:46:46
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.2 km Walking 00:38:54
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.2 km Running 00:24:52
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Running 00:40:16
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 00:46:27
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.2 km Walking 00:51:57
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.2 km Walking 01:11:01
271 Triin Mulla Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.2 km Running 00:33:10
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:43:47
273 Aimi Murumäe Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4.2 km Running 00:28:37
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 01:27:13
284 Helen Naarits Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.2 km Walking 00:54:38
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:44:41
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.2 km Walking 00:46:29
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.2 km Running 00:23:38
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:25:32
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Walking 00:41:24
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4.2 km Walking 00:42:58
293 Tiina Niilis Female
Harju maakond
  Mine metsa N 4.2 km Walking 00:52:11
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:41:56
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.2 km Running 00:20:07
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.2 km Walking 00:46:39
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Walking 01:14:17
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:47:15
698 Tiina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:42:49
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.2 km Walking 00:52:13
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.2 km Walking 00:56:43
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 4.2 km Walking 00:59:19
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 4.2 km Running 00:27:46
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 4.2 km Running 00:28:27
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Running 00:27:31
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:22:38
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:45:40
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.2 km Running 00:23:17
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.2 km Walking 00:45:33
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4.2 km Walking 00:46:00
336 Vesta Palm Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.2 km Walking 00:48:35
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 01:02:42
342 Jürgen Parts Male
Harju maakond
  EEK Mainor: tuleviku loojad M 4.2 km Walking 01:26:18
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.2 km Walking 00:43:16
700 Helen Paul Female
Harju maakond
ABB eesti   N 4.2 km Running 00:33:17
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.2 km Running 00:29:27
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 01:06:58
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:52:15
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:33:14
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Running 00:38:48
357 Paul Pihlak Male
Harju maakond
  MKM ASO M 4.2 km Walking 00:48:59
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Walking 00:47:22
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.2 km Walking 00:46:15
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.2 km Walking 00:42:53
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.2 km Running 00:29:56
380 Kaido Põder Male
Harju maakond
  AK M 4.2 km Walking 00:45:31
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.2 km Walking 00:51:36
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.2 km Running 00:32:46
385 Helina Põldemaa Female
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad N 4.2 km Walking 00:54:27
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.2 km Walking 00:59:35
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.2 km Walking 00:50:16
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Walking 00:46:43
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.2 km Running 00:23:38
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.2 km Running 00:30:42
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 4.2 km Running 00:22:38
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.2 km Running 00:27:41
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:39:36
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.2 km Walking 00:48:16
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.2 km Walking 00:52:24
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.2 km Walking 00:47:41
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:27:46
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.2 km Walking 00:23:29
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.2 km Running 00:24:37
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 4.2 km Running 00:20:39
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Running 00:28:39
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 00:44:48
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.2 km Walking 00:42:31
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Running 00:26:51
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:44:30
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 02:06:06
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Running 00:23:35
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Walking 00:41:42
417 Sven Rohlin Male
Harju maakond
  PTA Esimene M 4.2 km Running 00:26:52
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Walking 00:42:19
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:50:41
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.2 km Running 00:29:34
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.2 km Running 00:41:40
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:54:50
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Running 00:31:20
428 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 4.2 km Walking 01:14:03
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.2 km Walking 00:42:24
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.2 km Running 00:27:58
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.2 km Running 00:23:20
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 4.2 km Walking 01:04:29
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.2 km Walking 00:50:31
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.2 km Walking 05:43:19
449 Siret Schaer Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 4.2 km Walking 01:09:17
450 Olle Selliov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.2 km Running 00:25:04
453 Kristo Sepp Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.2 km Running 00:21:46
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.2 km Running 00:24:46
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.2 km Walking 01:30:34
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.2 km Walking 00:50:45
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.2 km Walking 01:02:37
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 00:45:06
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.2 km Running 00:25:25
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:34:42
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:43:30
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:44:01
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 4.2 km Walking 00:50:46
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Walking 02:54:33
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.2 km Running 00:30:28
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:53:18
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.2 km Walking 01:24:21
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:48:04
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Running 00:55:58
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.2 km Walking 00:54:47
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.2 km Running 00:17:41
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.2 km Walking 00:40:56
492 Kai Suurman Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.2 km Running 00:31:18
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:53:29
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.2 km Walking 01:05:43
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.2 km Running 00:26:50
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.2 km Running 00:18:10
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.2 km Walking 00:43:28
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 00:45:37
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.2 km Walking 00:41:20
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4.2 km Walking 00:48:35
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 4.2 km Walking 00:57:56
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.2 km Running 00:31:42
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:55:19
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 01:06:58
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 00:38:45
676 Birgit Tapner Female
Harju maakond
  Domus Team N 4.2 km Running 00:48:05
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.2 km Running 00:29:10
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 00:43:16
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.2 km Walking 00:59:42
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 4.2 km Running 00:24:52
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:47:17
537 Kaja Tiit Female
Harju maakond
    N 4.2 km Walking 00:41:01
538 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 4.2 km Walking 00:40:13
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.2 km Running 00:50:26
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.2 km Running 00:24:08
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 01:06:56
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.2 km Walking 00:49:54
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4.2 km Running 00:22:43
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.2 km Walking 00:55:11
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.2 km Walking 00:40:09
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.2 km Walking 00:48:21
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 00:39:54
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.2 km Walking 00:51:09
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.2 km Walking 00:44:09
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.2 km Walking 00:53:20
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.2 km Walking 01:03:14
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.2 km Walking 00:55:32
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 4.2 km Walking 01:33:14
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.2 km Running 00:20:10
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 4.2 km Walking 00:49:20
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.2 km Walking 01:49:24
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.2 km Walking 00:53:03
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.2 km Walking 00:39:20
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:40:13
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.2 km Walking 00:40:31
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.2 km Walking 00:49:36
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.2 km Running 00:27:58
599 Lasse Vaiksalu Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.2 km Running 00:26:36
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.2 km Running 00:27:52
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.2 km Walking 00:54:55
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 4.2 km Running 00:28:36
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.2 km Walking 00:50:58
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.2 km Walking 00:49:21
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.2 km Walking 02:36:36
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.2 km Walking 00:47:48
621 Mall Vendel Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4.2 km Running 00:25:50
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.2 km Walking 00:45:12
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.2 km Running 01:08:05
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.2 km Walking 00:44:34
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.2 km Running 00:23:37
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.2 km Walking 00:49:01
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.2 km Walking 01:07:07
500 Inna Zabalujeva Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.2 km Walking 02:33:22
Sulge

Tulemuse detailne info

...