21. TRADEHOUSE Tervisejooks
18. etapp - 4,5 km - Sütiste parkmets

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 269 Female: 203 Male: 66 Läbitud distants kokku: 1211 km Aeg kokku: 231:24:28
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.5 km Walking 00:48:02
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.5 km Running 01:01:27
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.5 km Walking 00:50:40
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.5 km Walking 01:12:07
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.5 km Running 00:33:47
13 Jane Anton Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 4.5 km Walking 00:52:17
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Walking 00:42:42
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Running 00:30:55
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.5 km Running 00:29:13
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.5 km Walking 00:56:12
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.5 km Walking 00:55:04
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.5 km Running 00:41:28
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.5 km Walking 01:28:31
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.5 km Running 00:20:14
40 Ere Ellermaa Female
Harju maakond
  Rocky N 4.5 km Walking 01:03:13
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.5 km Walking 00:44:48
43 Hans Christian Ende Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.5 km Running 00:31:13
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.3 km Walking 01:05:48
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.5 km Walking 00:42:17
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.5 km Walking 01:26:41
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.5 km Walking 00:42:03
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.5 km Running 00:31:59
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.5 km Running 00:30:11
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.5 km Walking 00:54:59
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.5 km Walking 01:03:20
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.5 km Walking 00:44:49
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:27:08
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.5 km Walking 00:45:42
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:28:45
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.5 km Walking 01:30:03
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.5 km Walking 01:01:31
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.5 km Walking 00:39:00
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.5 km Walking 02:04:43
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Running 00:25:09
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.5 km Running 00:15:04
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.5 km Walking 00:52:59
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:43:06
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.5 km Running 02:51:27
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Running 00:30:48
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.5 km Walking 00:41:42
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 4.5 km Running 00:34:48
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.5 km Walking 00:48:37
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.5 km Running 00:27:36
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.5 km Walking 00:47:25
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Walking 00:41:24
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.5 km Walking 00:56:00
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:54:00
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:58:40
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.5 km Walking 00:50:21
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 01:19:35
123 Teele Kesküla Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 01:05:18
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.5 km Running 00:22:03
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.5 km Running 00:28:38
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.5 km Running 00:23:34
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 01:43:04
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.5 km Walking 00:55:19
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.5 km Running 00:18:26
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.5 km Running 00:21:22
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.5 km Running 00:28:59
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.5 km Walking 01:24:36
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.5 km Walking 00:53:51
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.5 km Walking 00:56:05
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.5 km Walking 00:48:49
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.5 km Walking 00:46:19
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Running 00:36:23
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.5 km Walking 00:56:38
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.5 km Walking 00:48:14
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 4.5 km Walking 00:48:26
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 4.5 km Walking 00:50:33
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.5 km Walking 00:47:23
158 Anna Kukk Female
Harju maakond
  Kiired kiired N 4.5 km Walking 00:44:23
178 Katre Küngas Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 4.5 km Walking 00:49:34
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.5 km Walking 00:50:12
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.5 km Walking 00:43:19
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.5 km Walking 00:43:47
183 Laura Laaster Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.5 km Running 00:29:33
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 4.5 km Walking 00:46:49
187 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.5 km Running 00:24:38
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.5 km Running 00:24:48
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.5 km Running 00:29:06
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.5 km Running 00:26:51
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.5 km Running 00:23:49
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.5 km Walking 00:55:06
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.5 km Walking 00:47:49
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.5 km Running 00:31:42
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 4.5 km Running 00:34:37
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.5 km Walking 00:48:13
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.5 km Walking 02:40:43
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.5 km Running 00:25:38
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.5 km Walking 00:55:53
215 Jaanika Lillemets Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:52:27
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.5 km Walking 00:51:56
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.5 km Walking 00:42:12
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.5 km Running 00:34:28
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.5 km Running 00:22:17
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.5 km Running 00:28:25
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.5 km Running 00:32:10
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.5 km Walking 00:51:34
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 4.5 km Running 00:28:51
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.5 km Walking 00:46:20
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 4.5 km Running 00:47:11
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.5 km Walking 00:43:08
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.5 km Running 00:52:20
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.5 km Walking 00:50:19
693 Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.5 km Walking 01:11:51
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.5 km Walking 00:42:05
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.5 km Walking 02:39:39
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.5 km Running 00:32:23
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.5 km Walking 01:06:10
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.5 km Walking 00:49:57
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 4.5 km Running 01:05:01
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 4.5 km Running 00:27:48
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Running 00:41:44
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.5 km Running 00:30:43
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.5 km Walking 00:55:04
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.5 km Walking 03:00:34
271 Triin Mulla Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.5 km Running 00:29:21
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:48:54
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.5 km Walking 01:11:54
284 Helen Naarits Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.5 km Walking 00:50:01
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.5 km Walking 00:50:36
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.5 km Walking 00:41:32
289 Martin Nelis Male
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 4.5 km Running 00:24:23
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.5 km Running 00:39:13
291 Pelle Nepper Male
Harju maakond
  Burger King M 4.5 km Walking 01:34:22
292 Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4.5 km Running 00:28:50
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.5 km Walking 00:44:34
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.5 km Running 00:20:54
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.5 km Walking 00:51:06
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.5 km Walking 00:45:16
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.5 km Walking 01:04:58
697 Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.5 km Walking 01:02:22
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.5 km Running 00:56:49
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.5 km Walking 01:00:25
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 4.5 km Walking 00:41:48
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 4.5 km Running 00:30:46
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.5 km Running 00:30:54
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.5 km Running 00:22:38
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Running 00:18:11
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:49:50
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.5 km Running 00:32:04
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.5 km Walking 00:49:22
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 4.5 km Walking 00:49:11
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 4.5 km Running 00:49:41
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 00:51:57
341 Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 4.5 km Walking 00:44:35
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.5 km Walking 00:56:30
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:41:31
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.5 km Running 00:31:22
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:43:25
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:55:29
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.5 km Running 00:26:07
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Running 00:44:09
355 Astrid Pihlak Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 4.5 km Running 00:35:40
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.5 km Walking 00:50:16
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.5 km Walking 00:50:03
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.5 km Walking 00:44:14
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.5 km Walking 01:03:51
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.5 km Running 00:30:29
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.5 km Walking 00:48:03
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.5 km Walking 00:47:37
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 4.5 km Walking 00:46:21
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.5 km Walking 00:47:51
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.5 km Running 00:33:03
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 4.5 km Walking 00:57:47
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.5 km Running 00:24:43
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.5 km Running 00:36:54
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.5 km Running 00:36:29
393 Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.5 km Walking 00:52:08
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.5 km Running 00:23:46
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.5 km Walking 00:45:16
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.5 km Running 00:29:16
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.5 km Running 00:26:28
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 4.5 km Running 00:21:20
705 Kadri Raudsepp Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.5 km Walking 00:49:38
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.5 km Running 00:40:48
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 00:49:14
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.5 km Walking 00:45:39
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4.5 km Running 00:27:57
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.5 km Running 00:29:22
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.5 km Walking 01:23:37
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.5 km Walking 00:44:05
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.5 km Walking 00:43:30
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.5 km Walking 01:48:50
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 01:16:18
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.5 km Running 00:29:35
425 Kaarel Roostar Male
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS M 4.5 km Running 00:50:06
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.5 km Running 00:33:10
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.5 km Walking 00:53:12
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 4.5 km Running 00:28:05
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.5 km Running 00:31:32
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 4.5 km Walking 00:49:16
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.5 km Running 00:25:37
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.5 km Running 00:31:30
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.5 km Walking 00:52:49
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.5 km Walking 00:51:56
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 4.5 km Running 00:27:02
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.5 km Walking 00:32:06
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.5 km Walking 03:54:12
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.5 km Walking 01:05:35
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.5 km Walking 00:52:27
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.5 km Running 00:27:24
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.5 km Walking 00:45:02
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:46:56
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.5 km Walking 00:58:07
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.5 km Walking 01:51:41
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 4.5 km Running 00:37:50
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 4.5 km Walking 00:57:55
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.5 km Walking 01:54:49
497 Merit Sõrmus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.5 km Walking 00:47:05
487 Julia Stepanova Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.5 km Walking 01:01:25
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.5 km Walking 01:39:18
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.5 km Running 00:27:14
489 Marko Sulamägi Male
Harju maakond
  Swolemates Squad M 4.5 km Running 00:23:35
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.5 km Walking 00:48:19
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 01:02:06
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.5 km Walking 01:01:51
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.5 km Walking 01:01:48
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.5 km Running 00:20:59
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.5 km Walking 00:44:26
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.5 km Walking 00:48:11
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4.5 km Walking 00:46:35
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.5 km Running 00:34:37
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.5 km Walking 00:53:58
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.5 km Walking 01:04:58
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.5 km Walking 00:50:39
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 4.5 km Walking 00:52:02
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:33:06
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.5 km Walking 00:57:41
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.5 km Walking 01:02:29
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.5 km Walking 00:49:40
534 Aleksei Tereštšenkov Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn   M 4.5 km Walking 00:14:13
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.5 km Running 00:27:38
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.5 km Running 00:26:02
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 4.5 km Running 00:25:41
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.5 km Walking 00:53:34
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4.5 km Running 00:24:59
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.5 km Walking 00:57:35
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.5 km Walking 00:42:40
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.5 km Walking 00:48:55
557 Ragna Toom Female
Harju maakond
    N 4.5 km Running 00:48:43
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.5 km Walking 00:44:11
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.5 km Walking 01:16:05
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.5 km Walking 00:46:57
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.5 km Walking 01:00:25
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.5 km Walking 00:53:41
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 4.5 km Walking 01:03:13
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 4.5 km Walking 00:49:41
658 Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.5 km Walking 01:08:00
588 Kadri Uus Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.5 km Walking 14:56:49
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.5 km Walking 00:41:59
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.5 km Walking 00:42:58
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.5 km Walking 00:39:30
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 4.5 km Running 00:28:50
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.5 km Running 00:30:03
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.5 km Running 00:29:55
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.5 km Running 00:30:55
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 4.5 km Walking 01:09:40
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.5 km Walking 00:37:40
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.5 km Running 00:28:00
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.5 km Walking 00:49:18
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.5 km Walking 01:03:52
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.5 km Walking 00:43:54
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.5 km Walking 00:49:22
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.5 km Running 00:27:02
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.5 km Running 00:25:51
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.5 km Walking 00:41:07
643 Andrei Volter Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III M 4.5 km Walking 00:58:59
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.5 km Walking 00:24:22
Sulge

Tulemuse detailne info

...