21. TRADEHOUSE Tervisejooks
19. etapp - 5,1 km Harku Terviserada

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 299 Female: 223 Male: 76 Läbitud distants kokku: 1525 km Aeg kokku: 297:03:08
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:08:25
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Walking 00:57:05
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5.1 km Running 01:45:21
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 01:00:00
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5.1 km Walking 00:50:46
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.1 km Walking 01:16:14
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5.1 km Running 00:35:14
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Walking 00:50:14
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5.1 km Walking 00:37:47
27 Andrea Bonelli Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5.1 km Walking 01:10:16
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 5.1 km Running 00:55:00
31 Anastassia Doronina Female
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA N 5.1 km Running 00:35:00
32 Natalia Družinina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Running 00:48:43
33 Julia Duh Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.1 km Running 00:36:10
35 Annely Eeroja Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.1 km Walking 01:03:50
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:59:28
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 00:49:11
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.3 km Walking 01:14:36
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5.1 km Walking 00:45:16
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Running 00:55:20
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5.1 km Walking 00:49:34
62 Joonas Hendre Male
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA M 5.1 km Running 00:22:57
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Running 00:35:47
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.1 km Running 00:25:48
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5.1 km Walking 00:57:58
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5.1 km Walking 01:08:43
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 00:49:16
71 Carol Illak Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:34:23
74 Helena Ilves Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:15:35
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5.1 km Walking 00:47:29
661 Sirli Jakobson Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5.1 km Running 00:37:11
78 Nadežda Jasnovskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5.1 km Walking 01:00:52
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 00:38:24
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5.1 km Walking 00:50:43
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.1 km Walking 00:52:35
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5.1 km Walking 00:45:53
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.1 km Walking 00:57:02
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 5.1 km Walking 00:55:29
675 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5.1 km Running 00:40:31
175 Kristiina Käärik Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:58:45
90 Tea Kaasik Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5.1 km Walking 00:00:51
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 01:08:51
92 Kristin Kaivo Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.1 km Running 00:17:43
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 01:03:52
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Running 00:33:15
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 00:45:34
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Walking 01:08:44
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 01:12:27
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5.1 km Walking 00:52:06
104 Taimi Kangur Female
Rapla maakond
Aima SK Viis pliksi N 5.1 km Running 01:30:31
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Walking 02:35:29
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5.1 km Running 00:29:44
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 5.1 km Walking 00:51:25
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 00:46:15
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5.1 km Walking 01:02:46
116 Kairi Kaur Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:15:35
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 01:04:27
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:01:25
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.1 km Walking 00:51:49
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Running 01:15:52
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5.1 km Walking 00:50:24
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5.1 km Walking 00:52:33
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 02:45:24
135 Kristiina Kivirand Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.1 km Walking 01:02:52
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5.1 km Running 00:23:24
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.1 km Running 00:29:46
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Running 00:35:30
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:51:04
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 01:02:43
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5.1 km Walking 01:28:35
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5.1 km Walking 00:54:55
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 00:54:33
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 04:14:15
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5.1 km Walking 02:05:21
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.1 km Walking 01:46:10
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.1 km Walking 02:51:28
154 Helina Kruuk Female
Harju maakond
  Jäime hiljaks N 5.1 km Running 00:37:54
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5.1 km Walking 00:55:47
156 Krista Kruuse Female
Harju maakond
Lincona Konsult AS Lincona KN N 5.1 km Walking 00:54:48
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5.1 km Walking 01:02:00
176 Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5.1 km Walking 01:03:38
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 5.1 km Walking 02:00:44
178 Katre Küngas Female
Harju maakond
Jungent Estonia OÜ JUNGENT ESTONIA NAISED N 5.1 km Walking 00:50:17
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 00:58:36
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 00:47:12
167 Kati Kuustik Female
Harju maakond
  Swolemates Squad N 5.1 km Running 00:33:18
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.1 km Walking 01:04:22
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 5.1 km Walking 01:03:47
187 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5.1 km Walking 01:05:17
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 01:41:13
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 5.1 km Running 00:31:19
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5.1 km Running 00:29:43
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5.1 km Running 00:27:52
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5.1 km Walking 00:54:32
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 00:53:43
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Walking 00:56:24
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5.1 km Running 00:36:43
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 5.1 km Walking 00:55:56
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.1 km Walking 01:47:51
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 5.1 km Running 00:29:46
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5.1 km Walking 01:05:01
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Walking 01:01:00
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.1 km Running 01:05:57
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 00:50:54
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Running 00:33:16
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Running 00:27:45
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:37:42
226 Marika Linntam Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 00:35:44
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Running 00:36:17
236 Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.1 km Walking 00:59:23
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.1 km Running 00:33:03
238 Lea Maarand Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.1 km Walking 00:52:45
240 Rain-Toomas Madisson Male
Harju maakond
  Reisile sinuga M 5.1 km Running 00:26:35
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Walking 00:57:35
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5.1 km Running 01:00:41
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 00:59:05
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 5.1 km Running 00:32:22
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 00:45:42
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5.1 km Walking 01:23:28
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Running 00:29:49
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Walking 01:09:58
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Walking 00:08:01
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5.1 km Walking 00:47:37
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5.1 km Running 00:30:26
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:44:02
695 Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 01:07:01
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5.1 km Running 02:24:33
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5.1 km Walking 01:01:23
267 Diana Moor Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Walking 03:10:41
268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 5.1 km Walking 01:10:36
270 Sander Muhu Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.1 km Walking 02:09:03
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:55:12
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:10:50
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5.1 km Walking 01:00:20
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:47:22
287 Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 5.1 km Running 00:25:08
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:54:41
291 Pelle Nepper Male
Harju maakond
  Burger King M 5.1 km Running 00:24:43
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 00:51:56
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:27:36
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.1 km Walking 01:00:08
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 01:11:20
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 5.1 km Walking 00:53:16
698 Tiina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 00:48:24
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5.1 km Running 01:02:30
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Walking 01:08:30
306 Katrin Nurk Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:49:12
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 5.1 km Running 00:29:15
318 Kristiina Omuk Female
Harju maakond
  RIK N 5.1 km Running 00:34:03
320 Maarika Org Female
Harju maakond
  Sportlikud kaks N 5.1 km Running 00:33:36
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Running 00:36:15
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:37:42
325 Helen Otto Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 5.1 km Running 00:30:34
655 Piret Õun Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Õ&O N 5.1 km Running 01:13:01
326 Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Running 00:28:06
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:49:17
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5.1 km Running 00:35:15
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5.1 km Walking 00:52:45
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 5.1 km Walking 00:52:30
336 Vesta Palm Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.1 km Walking 00:51:26
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5.1 km Running 00:33:59
340 Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:37:28
345 Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Walking 01:19:21
347 Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:54:46
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Walking 01:22:14
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5.1 km Running 01:35:47
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 00:59:08
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:46:15
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Running 00:55:21
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.1 km Walking 01:01:41
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 5.1 km Running 00:28:46
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5.1 km Walking 00:53:01
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5.1 km Walking 00:51:08
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5.1 km Walking 01:11:15
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5.1 km Running 00:35:28
380 Kaido Põder Male
Harju maakond
  AK M 5.1 km Walking 01:08:24
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Running 00:36:24
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5.1 km Walking 01:05:23
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5.1 km Walking 00:53:05
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5.1 km Walking 00:59:34
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5.1 km Walking 01:00:12
375 Andre Pung Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5.1 km Walking 00:58:07
376 Veikko Puolakainen Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Running 00:30:00
388 Margit Püss Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Running 00:48:00
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 5.1 km Running 00:28:10
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 5.1 km Running 00:27:39
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5.1 km Running 00:34:46
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 00:48:47
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5.1 km Walking 01:06:58
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5.1 km Walking 01:08:30
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5.1 km Walking 00:47:17
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5.1 km Running 00:32:24
684 Krister Randver Male
Harju maakond
SA KIK Lendoravad M 5.1 km Running 00:24:26
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 5.1 km Walking 02:09:04
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 00:52:59
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.1 km Walking 00:49:49
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Running 00:32:21
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Running 00:36:13
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 02:11:39
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5.1 km Walking 00:55:11
415 Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Walking 00:51:07
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Running 00:58:57
420 Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 02:20:15
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5.1 km Running 00:35:02
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5.1 km Running 00:48:13
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Running 00:36:36
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5.1 km Running 00:31:06
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5.1 km Running 00:33:50
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5.1 km Walking 00:58:05
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5.1 km Running 00:28:26
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5.1 km Running 00:37:23
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5.1 km Walking 00:59:01
442 Andre Sammelselg Male
Harju maakond
  Jäime hiljaks M 5.1 km Running 00:38:13
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5.1 km Walking 06:58:42
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5.1 km Running 00:32:14
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5.1 km Walking 02:11:04
462 Gertrud Henna Sildnik Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5.1 km Walking 01:52:37
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Walking 01:16:01
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 00:59:43
465 Ruth Simpson Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5.1 km Running 00:46:03
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 00:43:26
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5.1 km Walking 01:13:11
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 00:53:02
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 00:57:01
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5.1 km Walking 01:10:41
472 Inga Sokk Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5.1 km Walking 01:00:19
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5.1 km Walking 01:53:25
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5.1 km Running 00:40:52
477 Gerda Sooman Female
Harju maakond
  Burger King N 5.1 km Running 00:34:57
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5.1 km Walking 02:01:38
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5.1 km Walking 03:32:23
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:07:50
485 Mare Spitz Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5.1 km Walking 01:02:23
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5.1 km Walking 01:44:29
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5.1 km Running 00:22:08
491 Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5.1 km Walking 00:55:49
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:06:05
503 Marianne Taberland Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5.1 km Walking 00:55:03
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5.1 km Running 00:33:03
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:23:10
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5.1 km Walking 01:03:16
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 5.1 km Walking 00:52:46
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5.1 km Walking 00:52:37
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5.1 km Walking 01:23:00
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5.1 km Running 00:37:56
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:05:24
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 01:12:56
579 Kristel Tänover Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:46:07
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5.1 km Walking 00:58:08
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5.1 km Walking 02:21:13
527 Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.1 km Walking 01:01:25
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 5.1 km Walking 01:39:36
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 5.1 km Running 00:28:00
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.1 km Walking 00:53:56
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5.1 km Running 00:29:38
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5.1 km Running 00:28:56
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5.1 km Walking 01:08:40
547 Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5.1 km Walking 01:09:39
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5.1 km Walking 00:55:21
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Walking 01:05:36
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5.1 km Walking 01:15:26
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5.1 km Running 00:32:28
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5.1 km Running 00:29:35
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5.1 km Walking 01:02:16
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5.1 km Walking 01:01:00
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:51:09
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5.1 km Walking 01:59:42
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.1 km Walking 00:51:18
566 Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.1 km Walking 01:04:38
567 Kristin Tubro Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 5.1 km Walking 01:21:34
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5.1 km Walking 01:09:36
571 Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 5.1 km Running 00:28:34
582 Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5.1 km Running 00:28:00
583 Janek Uiboupin Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy M 5.1 km Walking 01:27:14
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5.1 km Walking 00:48:48
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 00:45:03
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5.1 km Walking 00:46:39
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5.1 km Running 02:24:33
594 Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5.1 km Running 00:57:51
597 Arie Vaigurand Female
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI N 5.1 km Walking 00:52:26
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5.1 km Running 00:31:30
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5.1 km Running 00:33:54
600 Jelena Vaimel Female
Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
SuperSport - IPA N 5.1 km Walking 01:02:03
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5.1 km Running 00:34:50
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5.1 km Running 01:02:54
605 Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5.1 km Walking 01:42:24
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 5.1 km Running 00:27:56
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 00:46:50
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5.1 km Walking 00:59:12
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5.1 km Running 00:45:15
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5.1 km Walking 00:52:43
612 Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5.1 km Walking 01:18:16
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5.1 km Walking 00:53:02
678 Gemma Velleste Female
Harju maakond
  Domus Team N 5.1 km Running 00:31:36
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 5.1 km Running 00:30:01
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5.1 km Walking 01:01:55
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5.1 km Running 00:29:06
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5.1 km Walking 00:54:41
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5.1 km Walking 01:06:58
Sulge

Tulemuse detailne info

...