21. TRADEHOUSE Tervisejooks
20. etapp - 5 km - viie tunneli etapp

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 284 Female: 210 Male: 74 Läbitud distants kokku: 1437 km Aeg kokku: 271:00:39
Bib Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
1 Helen Aariste Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:49:31
2 Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:58:37
3 Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 5 km Running 00:21:59
6 Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 00:59:09
7 Ly Alaver Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:39:32
714 Aivi Allikmets Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Walking 00:50:00
9 Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 5 km Walking 01:14:43
11 Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 5 km Running 00:36:53
15 Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Walking 00:47:04
16 Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 03:29:32
21 Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 5 km Walking 00:39:17
686 Anastassia Bukovskaja Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:02:13
28 Peep Bušin Male
Harju maakond
  MKM JAP M 5 km Running 00:22:27
687 Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:04:34
37 Marko Eha Male
Harju maakond
  Öökäpik M 5 km Walking 00:58:27
38 Urmas Eigla Male
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid M 5 km Running 00:22:33
39 Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:55:50
42 Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:50:44
48 Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Walking 00:28:57
51 Monika Grinfeld Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 5 km Walking 01:38:53
56 Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:55:36
58 Kadri Hansalu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:54:34
60 Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Walking 00:50:50
63 Marily Hendrikson Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Running 00:34:21
64 Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Walking 00:50:40
66 Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 5 km Walking 00:55:24
688 Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 5 km Walking 01:02:33
67 Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 5 km Walking 00:48:44
77 Tiit Jagomäe Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Walking 00:53:45
79 Monika Jeenas Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:37:02
81 Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 5 km Walking 00:54:41
88 Krista Jürgenson Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 5 km Walking 00:56:54
89 Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 5 km Walking 00:46:19
83 Sirje Juudas Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:56:48
84 Urmas Juudas Male
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib M 5 km Walking 00:56:48
675 Hannes Juuse Male
Harju maakond
  ALATI LÕPUNI M 5 km Running 00:40:54
91 Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 01:56:52
690 Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Running 00:28:03
93 Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Running 00:37:59
94 Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 5 km Walking 00:55:51
95 Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:29:43
97 Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 00:43:17
99 Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:37:24
100 Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:10:59
101 Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 5 km Walking 00:48:52
106 Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:41:33
681 Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 5 km Running 00:32:20
666 Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 5 km Running 00:49:17
108 Eleri Kartau Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:50:40
110 Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 5 km Walking 00:57:44
115 Andrus Kattel Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:36:12
117 Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:57:31
121 Maiju Kerme Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Walking 02:03:43
122 Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:20:11
124 Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Running 00:23:22
125 Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:34:56
129 Tiina Kirs Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:45:46
131 Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 5 km Walking 00:34:08
134 Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 04:03:01
136 Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 5 km Walking 00:39:04
137 Sander Klaos Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:27:07
139 Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:36:16
144 Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:47:27
146 Darja Kortšagina Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:54:56
171 Mari Kõrtsini Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 00:57:08
148 Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Walking 00:52:49
149 Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:53:52
151 Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:08:27
691 Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 5 km Walking 00:49:09
152 Maie Krusta Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Walking 01:35:08
153 Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 03:16:23
154 Helina Kruuk Female
Harju maakond
  Jäime hiljaks N 5 km Running 00:36:02
155 Marit Kruus Female
Harju maakond
  TKP008E N 5 km Walking 00:57:09
157 Priit Krüüts Male
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed M 5 km Running 00:52:51
159 Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 5 km Walking 01:57:02
160 Andres Kukke Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 5 km Running 00:37:34
177 Kaidi Külaots Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 01:15:46
179 Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:55:33
166 Edith Kuusemägi Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:53:56
182 Piia Laan Female
Harju maakond
  Cheaper than therapy N 5 km Walking 01:19:29
237 Inga Läänemets Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Walking 01:38:22
185 Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 5 km Walking 00:54:08
187 Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 5 km Walking 01:04:03
188 Indrek Laineveer Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:24:23
189 Kaari Lainevool Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Running 00:29:48
191 Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 5 km Running 00:35:02
193 Kadri Laube Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Running 00:30:40
196 Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 5 km Running 00:26:31
198 Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 5 km Walking 01:15:44
199 Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 5 km Walking 00:52:59
202 Elsa Leiten Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:15:42
204 Kaido Lemendik Male
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI M 5 km Running 00:57:53
205 Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 5 km Walking 00:49:51
206 Diana Lepasson Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Walking 01:39:03
207 Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 5 km Running 00:53:26
208 Ando Leppiman Male
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed M 5 km Running 00:27:12
211 Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 5 km Walking 00:59:45
216 Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:16:01
217 Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 5 km Running 00:58:15
218 Esther Linask Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:51:20
219 Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:33:50
223 Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:27:25
224 Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:30:58
226 Marika Linntam Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:34:46
229 Mari Loot Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 5 km Walking 00:57:51
235 Iivi Luuk Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Running 00:29:53
240 Rain-Toomas Madisson Male
Harju maakond
  Reisile sinuga M 5 km Running 01:11:06
275 Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 5 km Walking 00:48:33
241 Liivia Mahlapuu Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Running 00:50:45
244 Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Walking 00:44:30
246 Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 5 km Running 01:02:22
279 Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:49:49
248 Taavi Mandel Male
Harju maakond
  Mandlid M 5 km Running 00:32:35
280 Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 00:48:31
252 Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 5 km Walking 01:35:24
282 Maido Märss Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:30:46
254 Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 01:04:49
256 Katrin Meister Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Walking 00:54:16
258 Margit Mets Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT N 5 km Walking 00:55:53
694 Merilin Metsma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
  N 5 km Running 00:30:07
261 Ülle Metsman Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 00:46:50
264 Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 5 km Walking 01:06:49
283 Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:24:55
268 Airi-Anu Mugur Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet AK N 5 km Walking 01:17:08
271 Triin Mulla Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 5 km Running 00:33:02
272 Anne Murd Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:54:14
274 Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:57:06
285 Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:04:13
286 Einar Namme Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 00:43:57
290 Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Walking 00:37:17
297 Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:50:05
298 Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:27:47
299 Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5 km Walking 00:58:49
310 Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 01:02:16
311 Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 5 km Walking 00:53:28
698 Tiina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:00:20
303 Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 5 km Walking 01:00:29
305 Katreen Nurk Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Walking 01:18:44
306 Katrin Nurk Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:53:54
315 Thea Oissar Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 5 km Walking 00:54:22
322 Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Running 04:14:39
324 Kristiina Ott-Rätsepp Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:36:34
327 Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 00:58:33
329 Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 5 km Running 00:35:43
332 Katrin Paju Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Walking 00:53:25
333 Toomas Paju Male
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony M 5 km Walking 00:53:13
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 5 km Running 00:44:06
337 Kersti Palu Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Running 00:26:34
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 5 km Walking 00:55:17
346 Piia Pedras Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 01:04:11
349 Merle Peldes Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 5 km Running 00:36:23
350 Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 5 km Running 01:07:10
351 Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:20:14
352 Brigita Perm Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:32:12
354 Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Running 00:45:41
356 Mirjam Pihlak Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:40:40
359 Eve Pikner Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Walking 00:52:35
361 Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 5 km Running 00:28:46
362 Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 5 km Walking 00:53:52
363 Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 5 km Walking 00:50:22
364 Siiri Pirn Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 5 km Walking 01:07:31
365 Berit Plado Female
Harju maakond
  MKM ASAP N 5 km Running 00:37:13
381 Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:32:27
384 Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 5 km Walking 00:49:02
387 Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 5 km Walking 00:50:47
369 Svetlana Prants Female
Harju maakond
Leinonen OÜ Leinonen Raamatupidurid N 5 km Walking 01:00:05
370 Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:53:43
374 Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 5 km Running 00:37:19
377 Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 5 km Running 00:27:32
378 Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 5 km Running 00:30:48
389 Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 5 km Running 00:26:58
391 Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 5 km Walking 00:51:45
702 Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 01:41:12
703 Ines Elisabeth Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:52:50
704 Pirje Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 5 km Walking 00:57:29
683 Anni Raie Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 5 km Running 00:39:26
395 Tiina Raja Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:29:05
396 Sigrid Rajalo Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 5 km Walking 00:48:02
399 Jürgen Randma Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Running 00:49:45
400 Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 5 km Running 00:30:36
401 Hendrick Rang Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 5 km Walking 03:55:03
405 Reelika Rebane Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Running 00:42:49
407 Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 5 km Walking 02:13:44
408 Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Running 01:01:51
409 Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 5.2 km Walking 00:48:01
410 Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Running 00:32:23
667 Indrek Reinsoo Male
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased M 5 km Walking 01:01:45
412 Kai Remmelkoor Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Running 00:36:21
413 Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:07:20
414 Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 5 km Walking 01:04:03
418 Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:36:27
421 Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 5 km Running 00:36:31
424 Reet Roosimägi Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 5 km Running 01:16:31
426 Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Running 00:35:11
427 Ruta Rosenfeld Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Running 00:36:46
428 Airi Rosimannus Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Walking 00:54:59
430 Rauna Paula Runnel Female
Harju maakond
  MKM ASO N 5 km Walking 00:54:13
433 Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 5 km Running 00:33:29
434 Monika Rytberg Female
Harju maakond
EP spordiklubi ALATI LÕPUNI N 5 km Walking 00:53:55
437 Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 5 km Running 00:27:41
439 Aule Sagen Female
Harju maakond
  Öökäpik N 5 km Walking 00:58:36
440 Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 5 km Running 00:55:14
441 Helen Saks Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 5 km Walking 01:00:05
442 Andre Sammelselg Male
Harju maakond
  Jäime hiljaks M 5 km Running 00:34:32
446 Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 5 km Walking 01:18:47
452 Karin Sepp Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI NEEDED N 5 km Running 01:49:24
455 Iris Sert Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
  N 5 km Running 00:30:25
460 Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 5 km Walking 02:41:43
707 Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Walking 01:12:19
464 Piret Simmo Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 00:58:24
466 Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 00:41:58
467 Katrin Sirtse Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 5 km Walking 01:07:13
468 Merit Sisas Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II N 5 km Walking 00:56:39
469 Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:52:59
470 Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:04:20
495 Meeri Sõerd Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet   N 5 km Walking 01:01:25
473 Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 5 km Walking 04:45:35
484 Merje Sooäär Female
Harju maakond
  AH ja OH Matkal N 5 km Running 00:39:31
477 Gerda Sooman Female
Harju maakond
  Burger King N 5 km Running 00:33:53
479 Keiu Soorm Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:50:43
482 Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 5 km Walking 01:30:12
483 Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:12:06
488 Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 5 km Walking 01:39:10
709 Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 5 km Running 00:23:32
493 Nele Suursaar Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 5 km Walking 01:09:17
576 Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 5 km Running 00:32:27
577 Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:22:33
506 Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 22 km Walking 04:15:00
509 Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 5 km Walking 00:54:14
511 Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 5 km Walking 01:38:50
512 Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 5 km Walking 01:09:59
514 Evelin Tamm Female
Harju maakond
Telegrupp Tammed N 5 km Walking 01:05:20
710 Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 5 km Running 00:39:51
519 Betti Tamtik Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:05:20
578 Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 01:24:43
522 Tatjana Tarassova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 5 km Walking 00:57:46
523 Tiina Tarkus Female
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium N 5 km Walking 01:02:01
524 Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 5 km Running 00:37:14
711 Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 5 km Walking 00:58:40
531 Richard Teppart Male
Harju maakond
  RIK M 5 km Running 00:29:23
532 Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:51:51
535 Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 5 km Walking 00:45:23
537 Kaja Tiit Female
Harju maakond
    N 5 km Walking 00:48:54
538 Üllar Tiit Male
Harju maakond
  Väledad põdrad M 5 km Walking 00:50:45
539 Gea Tiits Female
Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus Varumehed N 5 km Running 00:29:25
541 Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 5 km Running 00:31:33
548 Tarmo Toiger Male
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   M 5 km Running 00:29:00
573 Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 01:11:17
551 Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 5 km Walking 01:13:01
552 Tiina Tomasberg Female
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim N 5 km Running 00:38:14
553 Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 5 km Running 00:29:25
555 Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 5 km Walking 00:55:19
575 Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 5 km Walking 00:49:23
556 Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 5 km Walking 01:00:16
558 Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:52:40
560 Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 5 km Walking 01:14:04
561 Martin-Erich Torjus Male
Harju maakond
  MKM ASO M 5 km Walking 00:55:23
564 Eeva Treier Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Walking 00:49:15
569 Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 5 km Walking 01:08:19
656 Toomas Übner Male
Harju maakond
  Rocky M 5 km Walking 01:03:58
657 Kätlin Ülesoo Female
Harju maakond
Maidiga OÜ T:U:K:S kõnnib N 5 km Walking 00:46:03
653 Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 5 km Walking 00:52:00
591 Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:44:59
592 Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 5 km Walking 00:45:17
593 Toomas Vahi Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS mehed ei nuta M 5 km Walking 01:04:50
598 Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 5 km Running 00:28:53
712 Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 5 km Running 00:31:00
602 Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 5 km Running 00:37:39
648 Markus Väin Male
Harju maakond
Välisministeerium EO Vaim M 5 km Walking 01:00:00
607 Birgit Valgemäe Female
Harju maakond
  Reisile sinuga N 5 km Running 00:34:25
609 Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 00:38:36
610 Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 5 km Walking 00:36:38
611 Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 5 km Running 00:29:10
651 Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 5 km Walking 00:50:02
614 Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 5 km Walking 00:51:09
678 Gemma Velleste Female
Harju maakond
  Domus Team N 5 km Running 00:30:45
624 Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 5 km Walking 00:54:53
622 Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 5 km Running 00:29:45
625 Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 5 km Running 00:45:45
628 Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 5 km Walking 00:48:36
631 Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 5 km Walking 00:52:24
632 Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 5 km Walking 00:59:45
634 Kairi Viitung Female
Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
K-Tiim N 5 km Walking 00:57:18
644 Helina Voltri Female
Harju maakond
  MKM VIP N 5 km Walking 01:19:49
Sulge

Tulemuse detailne info

...