21. TRADEHOUSE Tervisejooks
21. etapp - 4,4 km - Kadrioru ööetapp

Search by ...
Gender
Cat
Country
Discipline used
Total: 208 Female: 152 Male: 56 Läbitud distants kokku: 915 km Aeg kokku: 166:28:40
Dist Gender Country Residence Club/Firm/School Team Cat Distance covered Discipline used Result
Ilze Abola Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.4 km Walking 00:59:38
Andre Adler Male
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts M 4.4 km Running 00:19:36
Evelyn Alamets Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.4 km Running 00:56:27
Ly Alaver Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.4 km Running 00:36:01
Kärt Allikvee Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.4 km Walking 01:07:23
Mari Andresen Female
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist N 4.4 km Running 00:34:30
Anneli Arm Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.4 km Walking 00:39:37
Kristin Arm Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Running 00:29:34
Raido Marek Arro Male
Harju maakond
ABB   M 4.4 km Walking 00:59:26
Ave Aun Female
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad N 4.4 km Walking 00:30:46
Marija Drozdova Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 00:56:50
Karmen Ekbaum Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Walking 00:49:34
Edith End Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.4 km Walking 00:44:06
Merilin Gedvil Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.4 km Walking 01:19:39
Monika Grinfeld Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid M 4.4 km Walking 00:41:24
Triin Hallap Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.4 km Walking 00:54:58
Triin Hatsukov Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.4 km Walking 00:44:12
Peeter Hendrikson Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.4 km Running 00:21:28
Marko Hinn Male
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst M 4.4 km Walking 00:54:52
Siret Hinno Female
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST N 4.4 km Walking 00:58:36
Tiina Hunt Female
Harju maakond
  Maast lahti N 4.4 km Walking 00:47:32
Sirli Jakobson Female
Harju maakond
KIK KIKi Hiired & Tihased N 4.4 km Running 00:31:39
Nadežda Jasnovskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Energy N 4.6 km Walking 01:11:23
Timo Juhanson Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS nutikad M 4.4 km Walking 00:51:39
Kadri Jürjan Female
Harju maakond
ABB ABB_RAKA N 4.4 km Walking 00:41:34
Nadežda Kabrda Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia I N 4.4 km Walking 01:19:02
Tarmo Kaisla Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Running 00:33:19
Grete-Marie Kajandi Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.4 km Walking 01:19:01
Nele Kalda Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Tiim Biscuits N 4.4 km Walking 00:50:33
Roland Kaljurand Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.4 km Running 00:26:06
Tiina Kallas Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:40:15
Karin Kallisma Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.4 km Walking 00:52:59
Anary Kalme Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.4 km Walking 01:07:08
Martti Kalvik Male
Harju maakond
  MKM kauglidujad M 4.4 km Walking 00:43:27
Kea Karja Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.4 km Running 00:43:26
Lars Hillar Karlsson Male
Harju maakond
ABB ABB Dream Team M 4.4 km Running 00:29:19
Eliina Karma Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.4 km Walking 01:03:14
Liis Karolin Female
Harju maakond
ABB ABB Dream Team N 4.4 km Walking 00:44:14
Jaanus Karu Male
Harju maakond
ABB
ABB AS
ABB Drives MT M 4.4 km Running 00:28:13
Mairo Kaseväli Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.4 km Running 00:25:54
Keidi Keidla Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:55:18
Arlika Kerner Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:44:04
Urmet Kesküla Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.4 km Running 00:36:47
Valeria Kiisk Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.4 km Running 00:30:22
Kristiina Kirves Female
Harju maakond
  KiKi N 4.4 km Running 00:23:59
Külli Kivioja-Ööpik Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 01:13:22
Veiko Kivirand Male
Harju maakond
  KiKi M 4.4 km Walking 00:30:17
Bret Klemm Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.4 km Running 00:37:48
Merilin Kopso Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.4 km Walking 00:40:52
Kajali Kotsar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.4 km Walking 00:46:55
Anna Kovaljova Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.4 km Walking 00:46:58
Mari-Liis Kreis Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.4 km Walking 00:45:18
Matthew Krisenthal Male
Harju maakond
ABB ABB RetrofittEST M 4.4 km Walking 00:47:27
Robert Kruuda Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.4 km Walking 02:17:27
Helina Kruuk Female
Harju maakond
  Jäime hiljaks N 4.4 km Running 00:29:28
Kersti Kübarsepp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.4 km Walking 00:54:41
Kristel Kukk Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.4 km Walking 00:48:42
Anneli Kütt Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.4 km Walking 00:46:39
Artur Thomas Laherand Male
Harju maakond
  RIK M 4.4 km Walking 00:39:01
Marko Laigna Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia II M 4.4 km Walking 01:00:32
Triinu Lamp Female
Harju maakond
  Kohtujooksikud N 4.4 km Running 00:30:59
Martin Laur Male
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED M 4.4 km Running 00:23:57
Ketter Leemet Female
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 4.4 km Walking 01:20:59
Kairit Lehtpuu Female
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III N 4.4 km Walking 00:45:17
Laura Leotoots Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA N 4.4 km Walking 00:48:19
Kati Lepik Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.4 km Walking 00:47:23
Tiina Lever Female
Harju maakond
  Finantsvõlurid N 4.4 km Walking 00:41:11
Katrin Lillep Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.4 km Walking 00:45:58
Martin Lillepuu Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.4 km Walking 00:48:42
Tiivi Lind Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.4 km Running 00:20:34
Gerli Linkgreim Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.4 km Running 00:24:10
Taivo Linnamägi Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.4 km Running 00:27:01
Aime Lõpp Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.4 km Walking 00:45:55
Janeli Lukats Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.4 km Walking 04:20:51
Piret Mägi Female
Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus PE2N N 4.4 km Walking 00:43:27
Annela Maidla Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.4 km Walking 00:43:20
Mait Makkar Male
Harju maakond
Riigi IT Keskus RIT spordisõbrad M 4.4 km Running 00:46:36
Marge Mänd Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.4 km Walking 00:45:26
Kaisa-Liis Mandre Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.4 km Walking 01:10:48
Mariko Männa Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.4 km Walking 00:40:17
Erkki Sven Margna Male
Harju maakond
Välisministeerium Dünaamilised KoopaOravad M 4.4 km Walking 00:56:26
Kadri Mats Female
Harju maakond
  MKM kauglidujad N 4.4 km Walking 01:07:42
Grete Miller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 00:49:10
Virge Millert Female
Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA RIKS spordiselts N 4.4 km Walking 00:39:52
Diana Mölder Female
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei N 4.4 km Walking 00:46:15
Anne Murd Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:47:22
Tiia Muul Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.4 km Running 00:38:27
Maris Nakström Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.4 km Walking 01:10:47
Einar Namme Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:39:54
Ragnar Nauka Male
Harju maakond
Bestway Grupp OÜ BESTWAY GRUPP M 4.4 km Running 00:25:41
Anu Nemvalts Female
Harju maakond
  PTA Esimene N 4.4 km Walking 00:38:31
Pelle Nepper Male
Harju maakond
  Burger King M 4.4 km Walking 01:21:22
Kaarel Nestor Male
Harju maakond
Kultuuriministeerium Liikumisministeerium M 4.4 km Walking 00:42:19
Meri-Ly Nikinen Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.4 km Walking 00:43:17
Indrek Niklus Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.4 km Running 00:26:37
Veiko Nikolai Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.4 km Walking 00:51:49
Mirjam Nõmme Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.4 km Walking 00:50:11
Piret Nõmmela Female
Harju maakond
Välisministeerium Vämmarid N 4.4 km Walking 00:49:34
Liina Noot Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.4 km Walking 01:03:35
Marika Notta Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Ra Pokud N 4.4 km Walking 00:51:59
Helen Orutar Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.4 km Running 00:54:07
Ksenia Ovtšinikova Female
Harju maakond
Lasnamäe Hambakliinik OÜ ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK N 4.4 km Running 00:23:43
Ave Paabel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.4 km Walking 00:48:16
Käthlin Paas Female
Harju maakond
Eesti Gaas S.W.A.T.T. Team N 4.4 km Running 00:34:08
Heily Hedvig Elizabeth Palling Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet LÕPUNI VÄLJA N 4.4 km Walking 01:00:48
Kaisa Papp Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 01:06:47
Ilme Parik Female
Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
  N 4.4 km Walking 00:40:48
Jukka Matti Olavi Patrikainen Male
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces M 4.4 km Walking 00:45:39
Monika Pau Female
Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus VERI GOOD N 4.4 km Walking 00:57:51
Tuuli Pedras Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:57:38
Kaja Pellis Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 01:06:17
Eerika Pentel Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.4 km Walking 01:00:33
Agnes Pihelpuu Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Running 00:43:46
Andrus Pilt Male
Harju maakond
  Burger King M 4.4 km Running 00:23:34
Taivi Pindis Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI N 4.4 km Walking 00:48:26
Urmet Pinsel Male
Harju maakond
  JALAJÄLJETA M 4.4 km Walking 00:45:19
Karel Põdra Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.4 km Running 00:29:21
Kristjan Põldaas Male
Harju maakond
  Kohtujooksikud M 4.4 km Walking 01:18:04
Katrin Pööra Female
Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella N 4.4 km Walking 00:46:49
Mairi Priimägi Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.4 km Walking 00:44:20
Rauno Puhke Male
Harju maakond
Eesti Gaas Egas vist M 4.4 km Running 00:30:50
Heigo Puurand Male
Harju maakond
  HELPP M 4.4 km Running 00:23:17
Irene Puusaar Female
Harju maakond
  Eleringi marjulised N 4.4 km Running 00:26:57
Pille Raaliste Female
Harju maakond
  Burger King N 4.4 km Running 00:23:45
Krista Raid Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts   N 4.4 km Walking 00:48:23
Heikke Merilin Raidma Female
Harju maakond
  Kilpkonnad 3 N 4.4 km Running 00:35:37
Piret-Ireen Raidmets Female
Harju
  Donuts Fitness N 4.4 km Walking 00:49:48
Tarmo Rande Male
Harju maakond
  Mine metsa M 4.4 km Walking 00:50:02
Liis Randus Female
Harju maakond
Softwerk Softwerk N 4.4 km Running 00:26:20
Edward Reeds Male
Harju
  Donuts Fitness M 4.4 km Walking 00:52:21
Külli Reha Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 00:50:50
Aaro Reinaru Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI M 4.4 km Walking 00:39:10
Piret Reinike Female
Harju maakond
  HELPP N 4.4 km Running 00:28:22
Kristiina Repp Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.4 km Walking 00:54:11
Eduard Rešetov Male
Harju maakond
  Aadamad jooksus M 4.4 km Running 00:25:33
Piret Riimann Female
Harju maakond
  HELPP N 4.4 km Walking 00:43:19
Cyrsten Rohumaa Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.4 km Walking 00:48:03
Adina Rooba Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 01:03:23
Eliis Rooma Female
Harju maakond
  HELPP N 4.4 km Running 00:29:47
Margit Rootsi Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.4 km Running 00:33:07
Reili Rüütel Female
Harju maakond
ABB AS ABB Running Forces N 4.4 km Running 00:30:58
Ele Saarmets Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tony N 4.4 km Running 00:24:04
Karin Sahar-Lambinen Female
Harju maakond
  Legs Miserables N 4.4 km Running 00:32:03
Andre Sammelselg Male
Harju maakond
  Jäime hiljaks M 4.4 km Running 00:29:21
Ursula Sarnet Female
Harju maakond
  MKM Kõnniklubi N 4.4 km Walking 01:00:14
Heidi Sild Female
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS HEIDI N 4.4 km Walking 01:09:38
Katre Siller Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Walking 01:07:50
Katre Sirk Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 00:37:14
Sigrit Smirnov Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 00:44:25
Hellu Smorodin Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.4 km Walking 01:00:38
Kristjan Sokk Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS TAIVI M 4.4 km Walking 01:31:18
Gerda Sooman Female
Harju maakond
  Burger King N 4.4 km Walking 00:40:27
Christel Sootla Female
Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet   N 4.4 km Walking 00:59:36
Pille-Riin Soots Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 01:17:27
Kädi Streff Female
Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt N 4.4 km Walking 01:25:24
Elin Sui Female
Harju maakond
Sparta   N 4.4 km Running 00:18:26
Maili Suurekivi Female
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID N 4.4 km Walking 00:58:40
Kaisa Tähe Female
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut N 4.4 km Running 00:28:25
Margus Tähepõld Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.4 km Running 00:18:16
Kristi Talbach Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Leekivad Leemurid N 4.4 km Walking 00:53:39
Annika Talijärv Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 00:54:38
Rain Talvoja Male
Harju maakond
    M 4.4 km Walking 00:56:38
Andrus Tamm Male
Harju maakond
Telegrupp Tammed M 4.4 km Walking 00:51:09
Kirlis Tammepõld Female
Harju maakond
ABB ABB Electrified CatMan N 4.4 km Running 00:33:24
Kaisa Tänover Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.4 km Walking 01:05:12
Liina Tarmisto Female
Harju maakond
    N 4.4 km Running 00:30:55
Eeva Tatter Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.4 km Walking 00:41:41
Pille Tennokese Female
Harju maakond
ABB
ABB AS
  N 4.4 km Walking 01:07:39
Alar Teras Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.4 km Walking 00:48:17
Pille Terestal Female
Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
NAISENERGIA N 4.4 km Running 00:45:20
Kalvi Tering Male
Harju maakond
Softsystems OÜ SOFTSYSTEMS LAURA M 4.4 km Running 00:25:42
Sten Tikerpe Male
Harju maakond
Advokaadibüroo NOVE OÜ NOVE M 4.4 km Walking 00:54:04
Tarmo Titov Male
Harju maakond
Floorin AS FLOORIN JOOKSVAD MEETRID M 4.4 km Walking 01:06:34
Triinu Tõkke Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.4 km Walking 00:49:52
Kelli Maarja Tolli Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
Unifiedposti Mõnusad Mammutid N 4.4 km Walking 01:24:35
Johan Tomberg Male
Harju maakond
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ KS EndoskoPiloodid M 4.4 km Running 00:28:01
Tanel Tomson Male
Harju maakond
  MKM ASAP M 4.4 km Walking 00:53:33
Taimi Tõnisson Female
Harju maakond
ABB AS ABB T.E.A.M RunForEst N 4.4 km Walking 00:40:46
Evelin Toobal Female
Harju maakond
  MineMetsa N 4.4 km Walking 00:51:57
Tea Toom Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.4 km Walking 00:43:06
Ursula Toomri Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
  N 4.4 km Walking 01:01:51
Tatiana Totskaya Female
Harju maakond
    N 4.4 km Walking 01:00:28
Olga Tšervinskaja Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Kaug N 4.4 km Walking 00:58:13
Marianna Tumanski Female
Harju maakond
Eesti Gaas Käib küll N 4.4 km Walking 01:36:23
Raiko Tutt Male
Harju maakond
Raiari OÜ RAIARI M 4.4 km Running 00:22:45
Gert Uiboaed Male
Harju maakond
Riigikantselei Riigikantselei M 4.4 km Running 00:42:07
Annelii Üprus Female
Harju maakond
Rahva Raamat AS Telliskivi Tallad N 4.4 km Walking 01:02:22
Annika Vään Female
Harju maakond
Hüpoteeklaen AS Hüpo Tartu N 4.4 km Walking 00:41:16
Kaire Vahermets Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.4 km Walking 00:40:06
Ita Vahi Female
Harju maakond
Eesti Gaas Anname gaasi N 4.4 km Walking 00:39:42
Erika Vahtmäe Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.4 km Running 00:41:31
Marge Vaikjärv Female
Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
  N 4.4 km Running 00:26:51
Rutt Vaikmäe Female
Harju maakond
  Norte naised N 4.4 km Running 00:24:50
Laine Vain Female
Harju maakond
Harku Vallavalitsus Koogiklubi N 4.4 km Running 00:29:02
Riina Vainola Female
Harju maakond
Redgate Capital Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED N 4.4 km Walking 01:10:28
Monika Vapra Female
Harju maakond
  MKM VIP N 4.4 km Walking 00:40:54
Erki Varbola Male
Harju maakond
  Eelistan Almale Sakut M 4.4 km Walking 00:48:42
Tauno Vare Male
Harju maakond
  MKM "Kiiret pole" M 4.4 km Running 00:27:55
Signe Värk Female
Harju maakond
  Palk jookseb N 4.4 km Walking 00:43:18
Mariana Vask Female
Harju maakond
Floorin AS FLOOR IN MOTUS N 4.4 km Walking 00:53:29
Birgit Patrice Veer Female
Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus Sky Plus N 4.4 km Walking 00:48:19
Mare Veskimägi Female
Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA KS loeb N 4.4 km Walking 00:50:04
Jaak Veskimeister Male
Harju maakond
  Burger King M 4.4 km Running 00:26:12
Evgenia Vesterblom Female
Harju maakond
Eesti Rahvusringhääling Välejalgsed N 4.4 km Running 00:56:44
Hannaliis Viibus Female
Harju maakond
MTÜ Spordiselts
KitmanThulema
KitmanThulema N 4.4 km Walking 00:42:40
Anneliis Viilukas Female
Harju maakond
  JALAJÄLJETA N 4.4 km Running 00:25:51
Janne Viisma Female
Harju maakond
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda Põllumajanduskoda N 4.4 km Walking 00:59:45
Andrei Volter Male
Harju maakond
AS Utilitas Tallinn Puhas energia III M 4.4 km Walking 01:19:56
Sulge

Tulemuse detailne info

...