18. TRADEHOUSE Tervisejooks
6. etapp - 4 km

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 462 Female: 341 Male: 121 Läbitud distants kokku: 1848 km Aeg kokku: 297:36:22
Pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Team Cat Result
234 1 Kati Aaren 1978
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:39:25
22 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:21:29
344 5 Monika Aaslaid 1951     PIRITA N 00:46:04
393 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:51:05
272 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:41:32
334 8 Lili Aasumäe 1964       N 00:45:37
264 10 Anne Aaver 1971
  ABB WOL N 00:41:13
161 11 Liis Aaviku 1982
  GRANT THORNTON ADVISORY N 00:30:06
430 14 Ilze Abola 1978     KES TEGI? N 00:57:18
57 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:23:44
186 17 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 00:33:53
193 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:35:01
51 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:23:19
2 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:18:22
408 22 Aivi Aigro 1969     JOOKSURÕÕM N 00:53:26
143 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:28:22
325 26 Kätly Aksim 1982     --DIGIPRINT-- N 00:45:06
369 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:48:29
79 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:24:43
96 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:19
49 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:23:13
295 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:43:02
296 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:43:04
243 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:40:00
192 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:34:50
82 47 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:24:52
130 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:27:12
38 52 Anton Apuhtin 1989     MEGAHERTZ M 00:22:26
216 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:37:25
9 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:19:49
399 59 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 00:51:37
153 61 Pille Arula 1983     VESI JOOKSEB N 00:29:41
458 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 01:22:39
285 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:42:25
178 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:32:35
106 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:25:56
37 73 Fred Baranov 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:22:23
21 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:21:20
368 76 Viktoria Belehhova 1964     ABB GIRLS POWER N 00:48:29
427 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:57:00
428 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:57:00
184 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:33:37
431 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 00:57:24
461 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 01:38:25
109 91 Marvi Eenma 1976
  LONKAV PUUSALIIGES N 00:26:02
156 98 Reet Ellermaa 1962       N 00:29:54
157 99 Riho-Rene Ellermaa 1963       M 00:29:54
194 100 Edith End 1976
  HARKU KIIRED N 00:35:17
304 103 Indrek Erin 1983       M 00:43:30
261 104 Erich Erm 1981
Harju maakond
  Lonkav puusaliiges M 00:41:08
135 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:27:49
92 106 Sven Ersling 1977     LINCONA MEESTEBÄND M 00:25:04
144 107 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH N 00:28:22
202 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:35:45
371 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 00:48:55
288 117 Janna Gavrilova 1988
Harju maakond
  INFO N 00:42:40
462 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 02:24:41
316 120 Olga Gorskaja 1960     PUHAS ENERGIA 2 N 00:44:27
77 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:24:40
163 123 Janno Greenbaum 1974     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:30:28
237 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:39:34
378 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:50:00
168 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:30:56
107 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:26:01
185 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:33:40
117 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 00:26:23
365 132 Riina Harik 1977     TH KOONDATUD N 00:48:00
217 153 Kersti Härm 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 00:37:34
277 134 Signe Haug 1977
  RIK1 N 00:41:47
337 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 00:45:38
160 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:30:03
101 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:25:28
29 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 00:22:04
125 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:26:55
331 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:45:25
256 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:40:58
30 155 Jevgeni Ignatjev 1986     MEGAHERTZ M 00:22:06
450 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 01:05:12
5 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:19:07
98 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:25:21
457 162 Helena Ilves 1992
Harju maakond
  INFO N 01:21:44
442 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 01:01:08
422 165 Ülle Ilves 1953
  TAI N 00:56:01
389 166 Anu Irik 1989     TELLISKIVI TALLAD N 00:50:51
414 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:54:40
11 167 Andres Jakobson 1979
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:20:24
267 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:41:24
305 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:43:44
18 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:21:05
306 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:43:50
416 194 Mai Järving 1960     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:54:57
400 176 Jaana Jerv 1983     STARTER MURRAB LÄBI N 00:51:40
319 179 Pjotr Jevtuhh 1972     PUHAS ENERGIA 2 M 00:44:41
440 180 Janne Joalaid 1963
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 01:00:24
318 189 Tanel Jõeäär 1985     RIDANRUN M 00:44:35
418 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:55:15
270 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:41:27
68 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:24:18
315 183 Tiit Jors 1968
    M 00:44:27
56 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:23:42
404 198 Kairi Jürgenson 1973     AMATÖÖRID N 00:52:13
339 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:45:56
409 200 Luule Jürisson 1949     PIRITA N 00:53:34
290 201 Anneli Jüristo 1985     TÕENÄOLISELT LINNA PARIM AMET N 00:42:48
314 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 00:44:18
248 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:40:15
338 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 00:45:46
240 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:39:51
61 211 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH N 00:23:52
388 347 Keiti-Katriin Käige 1997       N 00:50:45
385 212 Merike Kalam 1954     PIRITA N 00:50:25
276 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:41:46
213 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:37:08
278 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:41:49
162 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:30:20
164 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:30:28
123 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:26:42
97 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:25:20
201 231 Maarika Karelson 1960     ENERGIAVESI N 00:35:43
67 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:24:17
303 236 Kadri Karner 1986       N 00:43:27
421 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 00:55:59
133 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:27:20
441 242 Steven Kase 1989     TEAM SR M 01:00:34
320 244 Kaire Kasearu 1979
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:44:42
228 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:39:11
169 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 00:31:01
271 250 Meivi Kekkar 1988
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:41:31
260 253 Kristiin Kesamaa 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:41:06
333 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:45:34
345 255 Teele Kesküla 1989     KIIREM KUI 5G N 00:46:18
425 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 00:56:31
69 257 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 00:24:23
282 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:42:07
28 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:22:00
384 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 00:50:24
116 264 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 00:26:14
196 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:35:24
104 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:25:43
138 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 00:28:02
58 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:23:45
286 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:42:32
401 271 Erki Kogres 1975
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:51:50
412 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 00:54:10
127 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 00:27:07
387 345 Katrina Kõivsaar 1987     RIK2 N 00:50:44
195 275 Helen Kokk 1987
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:35:19
266 276 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:41:22
206 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:36:40
221 280 Ene Koljal 1970     VESI JOOKSEB N 00:38:07
420 285 Kadri Kompost 1980
  TEAM SR N 00:55:53
75 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:24:34
353 291 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 00:47:04
230 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:39:14
25 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:21:38
439 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 01:00:18
34 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:22:16
225 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 00:38:34
6 300 Meelis Korpe 1984     ENSTO ENERGY M 00:19:09
356 301 Darja Kortšagina 1986     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:47:25
452 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 01:06:11
263 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:41:11
121 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:26:37
132 304 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 00:27:20
99 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:25
52 311 Karel Krist 1978
    M 00:23:26
407 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:52:45
284 321 Kerli Krõm 1992     NAKSITRALLID N 00:42:19
105 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:25:44
308 318 Vivika Kruusmägi 1972     ENERGIAVESI N 00:43:55
179 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:32:40
209 320 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 00:36:52
44 324 Laura Kuldkepp 1980     TH KOONDATUD N 00:22:57
73 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:24:29
363 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:47:46
446 334 Pille Kurnitski 2004       N 01:02:43
449 335 Vivika Kurnitski 1969       N 01:03:41
456 354 Kristel Küts 1996     ABB BOMBSQUAD N 01:11:45
395 339 Heilika Kutsch 1981     RIK2 N 00:51:11
124 356 Jaak Kütt 1972     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD M 00:26:51
247 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:40:15
360 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:47:41
361 343 Marit Kuusk 1978     EEK: TEOD LOEVAD N 00:47:43
176 344 Piret Kuusk 1981
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:32:32
205 365 Pertti Laanemäe 1989     LINCONA MEESTEBÄND M 00:36:10
415 364 Märt Laanemets 1969       M 00:54:50
279 366 Ruth Laev 1953     KÄIB KÜLL N 00:41:50
383 368 Natalja Lahk 1960     HORNETS N 00:50:19
438 375 Leelo Laiverik 1967     STARTER MURRAB LÄBI N 01:00:08
26 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:21:52
300 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:43:13
292 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:42:57
453 382 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 01:06:13
235 392 Anni Lehtmets 2016
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:39:25
434 393 Janek Lehtmets 1977
Harju maakond
  Lehe Sport M 00:58:51
233 394 Lenna Lehtmets 2011
Harju maakond
  Lehe Sport N 00:39:25
448 398 Maire Lember 1967     MATKK N 01:03:22
155 399 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI M 00:29:53
321 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:44:51
359 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:47:38
16 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:20:54
287 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:42:38
397 409 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 00:51:31
142 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 00:28:16
129 414 Eleen Lilienthal 1989     NIPERNAADI N 00:27:10
180 415 Karmen Lilienthal 1995     1+1 OFFICE N 00:33:12
15 416 Tatjana Lilienthal 1973     PÄIKESELAPSED N 00:20:39
148 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:28:49
351 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:46:53
170 420 Esther Linask 1985     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:31:03
55 421 Tiivi Lind 1978     KES TEGI? N 00:23:36
210 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:36:54
64 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:24:00
238 444 Reelika Lõhmus 1991     HARKU KIIRED N 00:39:40
460 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 01:31:24
349 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:46:45
289 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:42:43
24 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:21:33
208 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 00:36:42
311 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:44:12
239 437 Margit Lunt 1971       N 00:39:44
406 441 Inge Luuk 1982
  2RTK N 00:52:43
45 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:23:02
301 450 Kadri Madison 1975     MAASIKAS N 00:43:15
390 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:50:52
328 454 Merle Maisla 1979       N 00:45:10
137 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:28:00
435 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 00:59:09
269 505 Gerda Mälk 1986     #PÜÜATERVISKINNI N 00:41:27
358 506 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 00:47:38
8 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:19:48
72 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 00:24:25
291 469 Maarika Masikas 1991     MINE METSA N 00:42:56
118 470 Merilin Massakas 1982
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:26:26
36 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:22:22
330 474 Berle Mees 1993     EESTI TRAAVEL N 00:45:24
151 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:29:09
42 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 00:22:40
147 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:28:46
411 480 Ülle Metsman 1979
  PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:54:03
377 484 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:49:57
189 489 Elari Moks 1981       M 00:34:07
171 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:31:23
313 492 Mary-Liis Moorbach 1991     SOOREBASED N 00:44:18
140 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:28:09
43 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:22:52
275 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:41:45
352 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:47:01
139 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:28:03
188 513 Einar Namme 1965
    M 00:34:05
149 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:28:49
317 515 Anne-Ly Nassar 1994     KIIRED JA ILUSAD N 00:44:29
413 518 Madis Niinemaa 1989     TEAM TESLA M 00:54:11
177 520 Kristi Niitsoo 1986     DECOLAND N 00:32:33
437 531 Anzela Nõmmsalu 1984       N 01:00:00
63 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:23:59
167 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:30:52
223 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:38:10
222 534 Kristjan Oja 1989
  RIDANRUN M 00:38:08
381 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:50:10
219 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 00:37:54
122 541 Sulev Oll 1964
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! M 00:26:40
146 549 Anne-Mari Orgla 1992     SÄRASILMAD N 00:28:45
103 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:25:35
87 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 00:24:59
451 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 01:05:38
374 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:26
454 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 01:06:30
119 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:26:30
65 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 00:24:08
309 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:43:59
35 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:22:18
231 572 Kaisa Papp 1991     TELLISKIVI TALLAD N 00:39:15
115 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:26:12
32 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:22:12
444 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 01:01:53
417 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:55:14
12 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:20:26
134 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:27:49
85 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:24:55
19 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:21:08
299 591 Kaja Pellis 1966
    N 00:43:11
340 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:45:57
392 593 Eerika Pentel 1970     KÄIB KÜLL N 00:51:01
159 596 Jevgenia Petrova 1986       N 00:30:01
396 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:51:12
110 599 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 00:26:06
182 600 Marju Piirsalu 1964
  PIRITA N 00:33:34
293 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:42:59
41 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:22:40
367 605 Taavi Piller 1984
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:48:27
241 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 00:39:56
347 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:46:28
47 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:23:07
108 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:26:01
362 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:47:46
366 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:48:01
27 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:21:53
423 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 00:56:03
342 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:45:59
190 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:34:33
391 616 Vahur Pormeister 1984     AVO-CARDIO M 00:50:54
322 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:44:52
255 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:40:57
207 625 Uno Pukk 1956
Harju maakond
OÜ Meraco   M 00:36:41
386 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:50:39
203 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:35:52
280 629 Olesja Puumeister 1983
  SMIT N 00:41:51
89 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 00:25:02
354 632 Svea Puusepp 1970       N 00:47:06
172 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:31:30
76 646 Krista Raid 1971       N 00:24:39
40 649 Tiina Raja 1976     HARKU KIIRED N 00:22:36
154 705 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:29:44
236 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:39:30
84 653 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:24:54
346 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:46:20
443 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 01:01:34
53 661 Kristiina Raudsepp 1979       N 00:23:30
259 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:41:01
83 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:52
88 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:25:02
382 672 Rauno-Sten Reile 1991
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:50:10
181 673 Kalev Reiljan 1974     ROOSA PANTER M 00:33:33
50 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:23:16
257 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:41:00
71 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:24:25
246 680 Mirje Roasto 1985       N 00:40:15
94 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:25:11
78 684 Tuuliki Rohtla 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:24:43
229 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:39:13
126 687 Christman Roos 1983
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:27:03
251 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:40:37
204 697 Mojtaba Rostami Abandansari 1986
Harju maakond
  FORREST GUMP M 00:36:01
403 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:52:10
312 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:44:14
254 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:40:55
102 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:25:29
17 709 Andrus Rüütelmaa 1972
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool M 00:20:59
332 702 Anu Ruuven 1969
    N 00:45:28
281 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 00:42:00
447 711 Anu Saar 1975     SEESAMI SARMIKAD N 01:02:56
145 712 Lene Saar 1996
Harju maakond
  #RADEMARUNNING N 00:28:32
112 714 Mauri Saarend 1971     EESTI TRAAVEL M 00:26:08
329 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:45:22
113 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:26:09
183 718 Natalja Sabanova 1986
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:33:36
90 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:25:04
459 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:30:55
91 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:25:04
199 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:35:41
343 725 Karin Salu 1993
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:46:02
224 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:38:33
131 728 Ali Samieipour 1980     FORREST GUMP M 00:27:13
357 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 00:47:27
226 739 Eike Sein 1966
  MAAST LAHTI N 00:38:43
244 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:40:03
298 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:43:11
23 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:21:31
165 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:30:43
379 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:50:00
95 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 00:25:14
220 755 Häli Siimaste 1968     EASY N 00:37:54
376 757 Tatjana Siipan 1986     TIIM BISCUITS N 00:49:53
120 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:26:34
59 762 Maia Sinajeva 1988       N 00:23:47
258 763 Terje Sinik 1969     ENERGIAVESI N 00:41:00
14 765 Maarja Soidla 1991     LIBLEKAD N 00:20:36
81 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:24:47
273 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:41:43
274 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:41:43
60 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:23:51
283 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:42:17
350 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:46:49
200 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:35:43
398 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:51:35
410 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:53:37
297 785 Simone Susi 1996     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD N 00:43:08
211 788 Maili Suurekivi 1995     ABBVIIMASED N 00:36:59
310 789 Aire Suurkuusk 1966       N 00:44:01
141 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:28:10
1 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:16:38
166 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:30:49
158 816 Kristel Tamme 1986     VABA LEHM N 00:30:00
326 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:45:09
372 819 Riho Taring 1971
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving M 00:49:13
419 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:55:27
62 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:23:57
93 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:25:10
380 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:50:10
218 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:37:47
39 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:22:27
187 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:33:57
7 833 Marek Tiido 1991     --DIGIPRINT-- M 00:19:10
262 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 00:41:11
370 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 00:48:42
197 838 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:35:29
33 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:22:12
307 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:43:53
432 843 Angela Tirp 1992
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:57:46
198 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:35:30
335 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:45:37
355 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:47:16
268 871 Mihkel Tõkke 1990     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:41:27
373 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:49:20
46 872 Katrin Tõnupärt 1980
  EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:23:05
150 852 Marika Toom 1970     ABB WOL N 00:29:09
232 853 Ragna Toom 1953     PMA TEINE N 00:39:22
242 854 Tarmo Toom 1979
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:40:00
100 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:25:26
348 858 Kadrin Toonekurg 1984
  EESTI TRAAVEL N 00:46:38
212 864 Kaire Truu 1974       N 00:37:07
455 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:07:51
227 868 Virge Tumm 1971     2RTK N 00:39:04
249 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:40:26
136 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:27:52
10 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:19:57
394 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:51:07
364 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:47:53
191 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 00:34:36
66 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:24:15
265 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:41:15
152 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:29:35
173 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:31:55
324 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:44:56
341 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:45:58
445 888 Grete Uustal 1995
Tartu maakond
Nortal AS   N 01:02:11
294 890 Meeli Vaarpuu 1965     MINE METSA N 00:43:00
114 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:26:12
80 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:24:47
20 907 Jaanus Valdmaa 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:21:10
54 908 Ragnar Valdstein 1982
  BESTWAY GRUPP - BWG.EE M 00:23:33
86 965 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON M 00:24:58
433 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:58:35
31 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:22:08
429 912 Getter Valner 1996     ABB BOMBSQUAD N 00:57:02
13 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:20:36
175 915 Tauno Vare 1974
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:32:00
336 968 Kristi Värk 1980       N 00:45:38
375 917 Uku Vasemägi 1991     GASELLID M 00:49:38
174 920 Sina Vatanparast 1987
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED M 00:32:00
402 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:52:06
4 923 Tanel Veeleid 1972       M 00:18:58
74 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:24:29
3 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 M 00:18:43
405 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 00:52:40
327 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 00:45:09
426 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:56:40
111 933 Raili Vesberg-Pikk 1982
    N 00:26:08
70 935 Kristi Vettik 1977     KRIMELTE HUNDID 2 N 00:24:24
215 936 Raivo Videvik 1981     ROOSA PANTER M 00:37:24
436 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID N 00:59:15
128 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:27:09
253 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:40:48
252 954 Anna Vinkelberg 1996     ABBVIIMASED N 00:40:40
48 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:23:08
302 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:43:21
323 960 Raili Volmer 1988     RADEMARID N 00:44:53
245 800 Oksana Zadonski 1964
    N 00:40:04
424 801 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY N 00:56:07
250 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:40:31
214 804 Jelena Zuravel 1981     MEGAHERTZ N 00:37:10
Sulge

Tulemuse detailne info

...