18. TRADEHOUSE Tervisejooks
8. etapp - 4 km

Search by ...
Gender
Cat
Country
Total: 404 Female: 299 Male: 105 Läbitud distants kokku: 1616 km Aeg kokku: 263:05:39
Pos Bib Dist Birth year Country Residence Club/Firm/School Team Cat Result
58 4 Kauri Aaslaid 1991     GREENCARRIER FREIGHT SERVICES ESTONIA TUGEVAD M 00:24:18
310 6 Gerli Aasmäe 1979
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:47:14
245 7 Jette Aasumäe 1990     2RTK N 00:41:31
299 12 Katri Abel-Ollo 1979     TAI N 00:46:10
139 13 Annika Abner 1985       N 00:29:17
145 16 Anet Adamson 1993     SINILINNUD N 00:29:51
229 17 Helena Aeltermann 1980
  SEESAMI SARMIKAD N 00:39:57
156 19 Tatjana Agu 1979     STORZ ELEKTROONIKA N 00:30:57
19 20 Raul-Bolek Aguraiuja 1974     SKODA LAAGRI M 00:21:02
4 21 Risto Ahtijainen 1985
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:17:40
124 23 Kristi Ainen 1981     ESTNO N 00:28:23
126 27 Evelyn Alamets 1973     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:28:31
288 34 Helena Alesma 1994     BALBIINOKAD N 00:44:50
76 36 Marie Allikmaa 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP N 00:25:39
87 37 Heleri Alliksoo 1996
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:26:04
96 38 Marja-Liisa Alliksoo 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:26:32
287 39 Eliko Allvee 1964
  SPORDISÕBRAD N 00:44:43
113 40 Gerly Alp 1990     ABB NIPPA-NAPPA N 00:27:29
322 42 Karoline Altmäe 1993     SINILINNUD N 00:48:37
184 44 Anastassia Ambros 1981     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:00
186 45 Lilly Ammon 1972
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:35:15
361 47 Madle Annus 1982
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:55:54
143 48 Priit Annusver 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:29:34
132 54 Anneli Arm 1981     EELISTAN ALMALE SAKUT N 00:28:53
128 55 Kristin Arm 1972
  SKY PLUS N 00:28:40
25 56 Urmet Arm 1978     1+1 OFFICE M 00:21:40
348 59 Piret Aru Jakobson 1971     GASELLID N 00:52:51
289 62 Kadri Arumetsa 1991     HKO N 00:44:58
298 63 Kertu Arumetsa 1982     AURUVEDUR N 00:46:06
94 66 Ave Aun 1970     RX METSAS N 00:26:19
321 68 Ketlin Bachmann 1979
  ELISA 5G N 00:48:21
22 74 Rainer Barjabin 1974
  TEERULLID OSA 3 M 00:21:15
90 75 Eveli Bauer 1982
  #PÜÜATERVISKINNI N 00:26:12
363 78 Piia Bergštein 1992     ABB NIPPA-NAPPA N 00:56:13
306 81 Mari-Ann Bubõr 1981
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:46:39
222 83 Julia Danilov 1986
Harju maakond
  FIVE X N 00:39:21
248 85 Veronika Djomina 1986     ARKAADIA N 00:41:44
115 87 Paulo Alexandre Dos Santos Zacarias 1987     ALGA M 00:27:34
293 88 Teili Dreifeldt 1995
Harju maakond
  ABB GIRLS POWER N 00:45:12
91 93 Hannes Einstein 1986     RIDANRUN M 00:26:17
106 102 Annika Ennok 1979       N 00:27:03
142 103 Indrek Erin 1983       M 00:29:32
65 105 Rait Ermann 1980
  #RADEMARUNNING M 00:24:51
169 107 Kristel Evardi 1984     PLAYTECH N 00:33:01
395 111 Natalja Fomenko 1969
  PUHAS ENERGIA N 01:16:11
205 114 Kristina Fuks-Kuus 1976
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:37:32
159 115 Semjon Galajev 1983     OTSE JA RINGIGA M 00:31:20
303 116 Natalja Gapon 1970     HORNETS N 00:46:19
400 119 Marian Gilden 1977
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 01:38:17
75 122 James Gray 1978     PLAYTECH M 00:25:37
230 125 Külli Haab 1978
  ENERGIAVESI N 00:40:12
272 126 Bert Haabu 1997     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:43:34
153 127 Ele Haavandi 1974     123 LÄKS! N 00:30:32
81 129 Gea Hallen 1987     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:25:45
198 130 Reet Hansen 1970     TIIM BISCUITS N 00:36:50
375 131 Anni Hanst 1993     MATKK N 01:00:14
116 135 Kaie Hein 1973     KRISTIINELA N 00:27:40
69 137 Rasmus Heinla 1985     KVALITET M 00:25:01
155 138 Anu Heinloo 1956     FAMIILIA N 00:30:53
172 139 Marko Heinloo 1983     FAMIILIA M 00:33:12
160 140 Eleri Heinnurm 1988     ABB NIPPA-NAPPA N 00:31:25
12 146 Ivo Hindreus 1983
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active M 00:19:50
136 147 Helen Hindrichson-Nairis 1980     RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:29:13
357 148 Aleksandr Hlebnikov 1971
  PUHAS ENERGIA M 00:54:46
388 152 Tiina Hunt 1981     MAAST LAHTI N 01:06:41
217 154 Madis Idnurm 1980
  HARKU KIIRED M 00:38:47
385 156 Stella Iis 1989     LUMINOR COMPLIANCE N 01:05:26
5 158 Sergei Iljin 1989     MEGAHERTZ M 00:18:37
78 160 Signe Ilumets 1989
Harju maakond
ABB ABB Run Station RUN N 00:25:42
399 164 Marek Ilves 1974     2RTK M 01:33:57
371 165 Ülle Ilves 1953
  TAI N 00:59:08
359 195 Maire Jäärats 1978     ABB WOL N 00:55:02
281 169 Tiina-Marju Jaksen 1966     NURMENUKUD N 00:44:23
192 170 Kristel Jallai 1977
Harju maakond
    N 00:36:14
1 192 Martti Järv 1985     TELEGRUPP M 00:16:30
211 193 Aivi Järve 1978
  GREINER N 00:38:06
224 172 Monika Jeenas 1969
Harju maakond
    N 00:39:34
338 181 Kairi Johanson 1987     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:50:25
292 191 Sigrid Jõhve 1989     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:45:09
119 182 Elise Joonas 1990     PMA TEINE N 00:28:15
282 183 Tiit Jors 1968
    M 00:44:24
118 186 Jaanika Jundas 1975
  RIK2 N 00:28:09
269 199 Maiken Jürgenson 1982     ELERINGI MARJULISED N 00:43:24
302 351 Kerttu Kääri 1967
  SPORDISÕBRAD N 00:46:16
107 206 Indrek Kaarlep 1978     RIDANRUN M 00:27:03
236 207 Kristiina Kaasik 1978     RADEMARID N 00:41:01
319 208 Renate Kaasik 1991     VIRU HAMBAKLIINIK N 00:48:09
376 209 Nadežda Kabrda 1967     PUHAS ENERGIA N 01:00:14
312 210 Peeli Kadastu 1968     EASY N 00:47:17
273 211 Elise Kaidme 1987     PLAYTECH N 00:43:40
295 213 Nele Kalda 1986     TIIM BISCUITS N 00:45:35
251 214 Pille Kalda 1982
  TAI N 00:42:16
151 215 Liina Kaldma 1979     SINILINNUD N 00:30:24
285 219 Marilis Kallas 1993     AURUVEDUR N 00:44:30
193 222 Kristine Kalm 1992     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:36:15
366 223 Anary Kalme 1975     KÄIB KÜLL N 00:57:29
263 224 Pavel Kanarjov 1985     KIIRELT TÄPIKS M 00:43:02
127 228 Aimar Kann 1970
  ÜKS KORD VEEL M 00:28:38
337 230 Pille Kapp 1972     NURMENUKUD N 00:50:19
171 235 Eliina Karma 1982
Harju maakond
  ABB rABBit N 00:33:10
349 236 Kadri Karner 1986       N 00:52:54
355 237 Terje Karp 1961     MATKK N 00:54:33
252 238 Helena Karpin 1997     OTSE JA RINGIGA N 00:42:18
260 239 Jane Karpin 1986       N 00:42:50
339 241 Mihkel Karuse 1992     THORN ENGINEERING M 00:50:41
316 245 Signe Kasepalu 1990
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 N 00:47:23
182 249 Kristel Kauts 1970     123 LÄKS! N 00:34:49
225 251 Tiina Kell 1977       N 00:39:36
265 254 Kertu Kesküla 1990     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:43:03
135 256 Michael Keumatio Lontsie 1992
Harju maakond
  TIM putty M 00:29:11
102 257 Lea Kiilaspää 1990     THE BEST! N 00:26:48
101 258 Katrin Kiisk 1980     GREINER N 00:26:40
110 259 Valeria Kiisk 1985     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:27:16
185 261 Naomi Jessica Kiivikas 1994     REDGATE CAPITALI JOOKSUSÕBRAD N 00:35:01
378 262 Evelin Kikas 1980
Harju maakond
  NIPERNAADI N 01:00:31
86 264 Anne Kippasto 1950     ELERINGI MARJULISED N 00:26:00
345 266 Kristi Kirsman 1979
  ELISA 5G N 00:52:20
64 267 Veikko Kivipõld 1988     LIHULA WILSON M 00:24:50
129 268 Deivi Kiviste 1983
Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus   N 00:28:44
362 269 Juhan Klementi 1987     RUNANGO M 00:56:10
304 270 Laura Kogerman 1991
Harju maakond
ABB ABB MMAHL N 00:46:22
261 272 Merit Kohv 1996     ABB NIPPA-NAPPA N 00:42:54
111 273 Steven Koik 1988     LIHULA WILSON M 00:27:27
240 276 Katrin Kokk 1967
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:41:14
220 277 Kadri Kokla 1965     GASELLID N 00:38:58
44 283 Madis Kolli 1993     AURUVEDUR M 00:23:19
341 284 Merle Kollo 1975
  SEESAMI SARMIKAD N 00:51:36
208 287 Karolin Kondrat 1993     #RADEMARUNNING N 00:37:57
238 288 Meelis Konsa 1976     RUNANGO M 00:41:07
39 289 Triin Konsap 1983     RUNANGO N 00:22:54
274 291 Avo Kont 1979
  SKY PLUS M 00:43:45
47 352 Kaupo Kööp 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:23:26
7 353 Rauno Kööp 1989
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:19:14
104 292 Siret Koopuu 1970
  KRIMELTE HUNDID 1 N 00:26:52
333 293 Kristi Koora 1977     HARKU KIIRED N 00:49:58
35 294 Kardo Koplus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:22:34
223 298 Alina Kornejeva 1990     JOOKSURÕÕM N 00:39:29
80 305 Kajali Kotsar 1985     ELERINGI MARJULISED N 00:25:43
227 346 Maarja Kõue 1991     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:39:43
88 303 Inessa Kozenko 1964     FIVE X N 00:26:05
114 304 Andrei Kozlov 1992     TIM PUTTY M 00:27:32
83 308 Mari Kraav 1992
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:53
50 311 Karel Krist 1978
    M 00:23:49
356 312 Kadri Kristlepp 1989       N 00:54:40
57 317 Raili Kruusmaa-Moks 1982       N 00:24:16
162 319 Liisa Kruustük 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:31:45
175 320 Alari Kruusvall 1979
  VABA LEHM M 00:33:58
41 325 Aet Kull 1964
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:23:04
332 333 Aivi Kurim 1965     MINE METSA N 00:49:55
336 334 Pille Kurnitski 2004       N 00:50:10
335 335 Vivika Kurnitski 1969       N 00:50:10
256 341 Edith Kuusemägi 1975     KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:42:27
280 342 Siret Kuusik 1986
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:44:17
18 338 Vadim Kuzovkov 1987     ARKAADIA M 00:20:53
133 363 Maria Laanejärv 1990
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:29:00
216 374 Kaari Lainevool 1977     ALATI LÕPUNI N 00:38:37
351 378 Maris Lampe 1986     KRISTIINELA N 00:53:36
31 379 Elari Langu 1978     SKODA LAAGRI M 00:22:20
28 380 Diana Laos 1989     SÄRASILMAD N 00:22:02
195 381 Liise-Kristiine Laos 1995     ABB NIPPA-NAPPA N 00:36:28
364 382 Eleri Lapp 1985     AMATÖÖRID N 00:56:35
296 383 Moonika Lassur 1974
  SPORDISÕBRAD N 00:45:44
150 385 Triin Laub 1988     BALBIINOKAD N 00:30:00
189 386 Ilse Laur 1957
    N 00:35:32
308 398 Maire Lember 1967     MATKK N 00:46:59
149 399 Kaido Lemendik 1977     ALATI LÕPUNI M 00:29:58
283 400 Siiri Lend 1979
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:44:26
320 405 Anneli Levertand 1969
  NELJAS KORRUS N 00:48:17
9 404 Andreas Leznevsky 1975       M 00:19:20
213 406 Katrin Ligi 1973     EASY N 00:38:18
21 408 Jaagup Liiv 1983     KRIMELTE HUNDID 3 M 00:21:13
384 409 Kristin Liiv 1990     NAKSITRALLID N 01:05:18
131 410 Mariana Liiv 1988     SPORDIPLIXID2020 N 00:28:50
140 418 Everiin Lill 1995     PMA TEINE N 00:29:23
207 419 Katrin Lillep 1969
  RX METSAS N 00:37:51
210 422 Gerli Linkgreim 1979     KES TEGI? N 00:38:05
37 423 Taivo Linnamägi 1984
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:22:53
267 425 Karel Lomp 1990     TEERULLID OSA 3 M 00:43:19
138 445 Britta Lõõbas 1989
Harju maakond
Posti Messaging OÜ Jooksvad Postikanad N 00:29:14
268 427 Triin-Anneli Loodus 1975
  KOHTUJOOKSIKUD N 00:43:23
6 431 Reet Luhaäär 1953
  VIRU HAMBAKLIINIK N 00:19:07
29 432 Kaja Luigelaht 1981     LONKAV PUUSALIIGES N 00:22:11
196 433 Elen Lukas 1974     LONKAV PUUSALIIGES N 00:36:42
214 434 Inga Luks 1975     PMA TEINE N 00:38:29
250 437 Margit Lunt 1971       N 00:41:51
397 441 Inge Luuk 1982
  2RTK N 01:20:00
56 447 Allan Maar 1971     SKODA LAAGRI M 00:24:15
318 448 Ethel Maarits 1987     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:47:32
286 503 Piret Mägi 1976     RTK3 N 00:44:35
311 452 Kristiina Maidvee 1980
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:47:16
301 454 Merle Maisla 1979       N 00:46:16
387 455 Ivan Makarov 1986     TIM PUTTY M 01:06:02
92 456 Mait Makkar 1974
  RIK3 M 00:26:18
381 457 Tiina Maldre 1969     ENERGIAVESI N 01:03:28
403 506 Maarja Mälk 1988     SOOREBASED N 02:09:57
386 461 Kaupo Mang 1992     AURUVEDUR M 01:06:01
74 462 Margit Manni 1978     TH KOONDATUD N 00:25:34
314 463 Gertu Margus 1991
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 N 00:47:20
152 465 Marianneli Marjamaa-Kokk 1971     GREINER N 00:30:25
201 467 Taisto Markus 1990     PUHAS ENERGIA 2 M 00:37:12
68 471 Jaanika Mastik 1989
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS N 00:24:59
45 473 Bruno Meder 1991     GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:23:25
122 475 Mariliis Mehik 1996       N 00:28:20
23 477 Andres Meresmaa 1969
  ENSTO ENERGY M 00:21:24
148 478 Iris Meristo 1970     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:29:56
258 484 Virge Millert 1977
  RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:42:40
163 489 Elari Moks 1981       M 00:32:10
141 490 Hans Moks 1987
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II M 00:29:26
121 501 Liia Mõrd 1987     THORN ENGINEERING N 00:28:19
48 495 Sander Muhu 1982     RX METSAS M 00:23:27
325 496 Anne Murd 1973
  TAI N 00:49:06
284 497 Kaili Muru 1984
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:44:29
137 500 Reilika Muuli 1989
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:29:13
60 513 Einar Namme 1965
    M 00:24:22
144 514 Nele Narme 1993     THE BEST! N 00:29:49
42 526 Ants Noot 1969
  KES TEGI? M 00:23:12
99 528 Nele Normak 1982     TH KOONDATUD N 00:26:39
194 529 Marek Nuka 1976     MEHED PÕDRAGA METSAS M 00:36:20
85 535 Janika Ojakivi 1977     SÄRASILMAD N 00:25:55
347 538 Saale Ojapõld 1978     MAASIKAS N 00:52:44
392 539 Tuuli Ojasalu 1985
Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri Lasteaed-Põhikool N 01:15:02
249 540 Laura Oleinikov 1989     ABB GIRLS POWER N 00:41:49
367 545 Piia-Helin Oras 1992
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:57:42
105 552 Sigrid Orumets 1971
Harju maakond
Tartu Maakohus kinnistus- ja registriosakond KRO II N 00:26:55
391 554 Reet Otsus 1987     VABA LEHM N 01:13:52
372 555 Maia Ottep 1978     RIK1 N 00:59:44
328 970 Evelin Õunapuu 1976
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 00:49:32
340 557 Ave Paabel 1974     KÄIB KÜLL N 00:50:46
108 558 Kai Paalberg 1978     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:27:08
54 561 Märt Pais 1970     TELEGRUPP M 00:24:05
100 564 Maris Pajur 1986     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:26:40
82 565 Anu Palloson 1994
Harju maakond
Tallinna Halduskohus Kolm Lõvi ja Kaalud N 00:25:51
203 567 Kersti Palu 1958
Harju maakond
Telia Eesti ITs moving N 00:37:15
38 569 Andrus Palumäe 1973
  KIIRELT TÄPIKS M 00:22:54
84 573 Karl Rasmus Parbo 1997     123 LÄKS! M 00:25:55
125 574 Ilme Parik 1963       N 00:28:24
93 641 Anna-Liisa Pärnalaas 1992
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID N 00:26:19
342 578 Jürgen Parts 1988
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA M 00:51:39
369 580 Julia Passetsnik 1988     FIVE X N 00:58:15
389 582 Rando Paurson 1973
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 01:10:00
26 584 Kadri Pedak 1989
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:21:42
147 587 Kai Peet 1977
  RAUDSELT RÖÖPAS LEEDYD N 00:29:52
350 588 Hedi Peetermann 1994     ABBVIIMASED N 00:53:29
33 589 Sigre Peetrimägi 1981     ÜKS KORD VEEL N 00:22:31
313 592 Imre Pello 1979     STORZ A-TEAM M 00:47:18
161 595 Robert Peterson 1976
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:31:37
174 598 Agnes Pihelpuu 1975
  SKY PLUS N 00:33:45
165 599 Mirjam Pihlak 1979     ELERINGI MARJULISED N 00:32:28
63 601 Marilin Pikaro 1982
  LUMINOR COMPLIANCE N 00:24:41
166 602 Tiit Pikk 1973     KIIRELT TÄPIKS M 00:32:32
32 603 Sirly Pikknurm 1990     AVO-CARDIO N 00:22:28
377 607 Kristiina Pilvet-Petrov 1988
Harju maakond
  TEAM TESLA N 01:00:20
279 608 Reelika Pirson-Heinloo 1980     FAMIILIA N 00:44:13
89 611 Priit Plado 1968
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ASAP M 00:26:10
103 612 Irene Ploom 1967     STORZ A-TEAM N 00:26:48
365 633 Annika Põder 1991     #PÜÜATERVISKINNI N 00:57:03
170 613 Marili Pokrovski 1988     #PÜÜATERVISKINNI N 00:33:09
27 639 Petre Põldma 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:21:54
380 614 Kristina Poolak 1993     TIM PUTTY N 01:02:53
266 643 Katrin Pööra 1972
  KOOSTÖÖS SINUGA! N 00:43:15
253 615 Aile Pops 1974     PARIMAS EAS N 00:42:18
178 619 Ülar Praakel 1983     SMIT M 00:34:17
235 620 Anu Preegel 1981
  ELISA 5G N 00:40:54
343 622 Henry Prits 1980
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 1 M 00:51:43
239 623 Liina Prohhorov 1987     ÜKS KORD VEEL N 00:41:13
297 627 Merlin Purge 1995
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:46:00
233 628 Elvira Puström 1974     STORZ ELEKTROONIKA N 00:40:35
97 631 Irene Puusaar 1963
  ELERINGI MARJULISED N 00:26:37
262 632 Svea Puusepp 1970       N 00:42:54
276 645 Tarmo Rahkama 1984
  GRANT THORNTON ASSURANCE M 00:43:54
71 646 Krista Raid 1971       N 00:25:08
374 647 Ulla Raid 1968     AMATÖÖRID N 01:00:00
323 705 Merili Rämmel 1993
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 00:48:52
270 651 Brita Rand 1995     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:43:24
243 653 Nele Rand 1973     KRIMELTE HUNDID 1 N 00:41:24
346 657 Hendrick Rang 1988
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:52:38
199 658 Triinu Rannula 1993     EESTI TRAAVEL N 00:36:55
134 659 Heleri Ratt 1992     TÕESTI LINNA PARIM AMET N 00:29:04
237 662 Piia Raudsepp 1969       N 00:41:04
66 665 Triin Rebane 1989       N 00:24:52
398 666 Ingrid Rechlin 1967
  NELJAS KORRUS N 01:33:05
307 667 Janne Rechlin 1993     NELJAS KORRUS N 00:46:51
62 671 Mikk Reha 1992     THORN ENGINEERING M 00:24:31
226 675 Helen Reinik 1984     AVO-CARDIO N 00:39:41
53 676 Kai Remmelkoor 1970      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:24:05
383 677 Kristiina Repp 1971      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 01:04:31
36 678 Eduard Rešetov 1980     AADAMAD JOOKSUS M 00:22:39
402 680 Mirje Roasto 1985       N 01:45:01
40 683 Berit Rohtjärv 1991     HKO N 00:22:56
130 703 Susanna Rõigas 1994     RIDANRUN N 00:28:46
67 686 Viljar Rooda 1989     TELEGRUPP M 00:24:57
167 694 Reet Roosimägi 1983     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:32:36
49 695 Tiit Roosve 1963
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 1 M 00:23:39
352 706 Marika Rüngenen 1964     TEAM SR N 00:53:44
354 700 Ragne Russak 1969
  SPORDISÕBRAD N 00:54:25
232 701 Ragne Ruubel 1975     RADEMARID N 00:40:32
59 707 Elo Rüütel 1978     RTK3 N 00:24:19
300 710 Monika Rytberg 1976
  ALATI LÕPUNI N 00:46:13
315 715 Külli Saarepera 1973     123 LÄKS! N 00:47:21
77 716 Angelika Saarniit 1979
Harju maakond
  ENSTO ENERGY N 00:25:40
244 792 Ulvi Sädem 1981
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE N 00:41:29
393 719 Karin Sahar-Lambinen 1987       N 01:15:05
95 720 Silvia Saks 1989     MAASIKAS N 00:26:32
168 721 Ülle Saks 1977     ÜKS KORD VEEL N 00:32:38
360 722 Silver Salben 1989     RIK3 M 00:55:41
259 726 Margot Salumets 1989     SEESAMI SARMIKAD N 00:42:49
324 731 Rita Sapp 1962     NURMENUKUD N 00:48:53
271 735 Jana Sarri 1980     NIPERNAADI N 00:43:32
10 742 Olle Selliov 1974
  AADAMAD JOOKSUS M 00:19:40
221 744 Kätlin Sepik 1979     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:39:10
368 750 Marianne Sergo 1991     BALBIINOKAD N 00:58:11
20 752 Ankur Sharma 1986     TEAM TESLA M 00:21:07
358 753 Urve Sidron 1950     KRISTIINE TEGEVUSKESKUS N 00:55:00
331 754 Madle Sihver 1991     PARIMAS EAS N 00:49:39
73 759 Stina Silluste 1993     SINILINNUD N 00:25:28
51 793 Anni Sööl 1985     SÄRASILMAD N 00:23:55
173 771 Ethel Soome 1995     KIIREM KUI 5G N 00:33:20
290 773 Malle Soosaar 1988     TIIM BISCUITS N 00:45:03
34 790 Merilen Sõrmus 1988     RUNANGO N 00:22:31
255 775 Gätlin Spiridonov 1995     ARKAADIA N 00:42:26
294 780 Kädi Streff 1978
   **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:45:22
200 794 Made Sügis 1971
  OTSE JA RINGIGA N 00:37:02
275 797 Marija Šukolajets 1985     STORZ ELEKTROONIKA N 00:43:49
327 783 Evelin Summer 1974     AURUVEDUR N 00:49:31
120 805 Külliki Tafel-Viia 1979     ESTNO N 00:28:17
3 873 Margus Tähepõld 1978
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KIIRET POLE M 00:17:20
390 808 Diana Talpsepp 1994       N 01:12:09
2 809 Erlend Tamberg 1973
Harju maakond
Icefire OÜ ICEFIRE M 00:16:54
326 810 Andrus Tamm 1976     TELEGRUPP M 00:49:13
241 812 Kristin Tamm 1989
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:41:17
254 815 Dagmar Tamme 1982
  VABA LEHM N 00:42:18
309 818 Arno Taremäe 1983
Harju maakond
K-Projekt OÜ Kprojekt 2 M 00:47:10
181 820 Liina Tarmisto 1976
  GROWITARID N 00:34:43
17 821 Triin Tartes 1991     ELISA 5G N 00:20:38
209 822 Häli Tarum 1987     HKO N 00:38:03
231 825 Astra Teede 1978     123 LÄKS! N 00:40:23
187 826 Jürka Teesalu 1971     1+1 OFFICE M 00:35:17
190 827 Marje Teesalu 1976
  1+1 OFFICE N 00:35:41
24 830 Richard Teppart 1991     RIK1 M 00:21:35
176 832 Sirje Terve 1961
  OTSE JA RINGIGA N 00:34:06
401 835 Krista Tiitsen 1970     MATKK N 01:39:12
379 836 Liis Tiitson 1992     NELJAS KORRUS N 01:01:24
197 838 Sten Tikerpe 1993
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:36:48
70 839 Kevin Tiks 1993     AVO-CARDIO M 00:25:04
188 841 Kai Timmusk 1972     PMA - PÕLLUMAJANDUSAMET N 00:35:24
180 844 Marika Tiru 1986     BESTWAY GRUPP - BWG.EE N 00:34:42
278 847 Kaarin Tohter 1978     MATKK N 00:44:10
317 848 Merily Toiger 1996     THE BEST! N 00:47:25
334 851 Tanel Tomson 1976
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium PANDUS M 00:50:05
157 852 Marika Toom 1970     ABB WOL N 00:30:57
212 856 Tuuli Tooming 1978       N 00:38:08
202 859 Tatiana Totskaya 1985       N 00:37:14
344 862 Terje Trutsi 1962
  SEESAMI SARMIKAD N 00:51:46
234 864 Kaire Truu 1974       N 00:40:45
396 866 Anu Tukia 1977
Harju maakond
Tartu Maakohtu kinnistus- ja registriosakond KRO I N 01:16:20
30 867 Kristjan Tulp 1981     TEERULLID OSA 3 M 00:22:17
219 870 Jaanika Tutt 1978     AZETSI SIRESÄÄRED N 00:38:55
109 874 Olga Uhabakin 1982
Harju maakond
AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor EEK START: SINU TULEVIK ALGAB REAALSELT TÄNA N 00:27:10
8 875 Birgit Uibu 1991     GRANT THORNTON ADVISORY N 00:19:19
305 876 Tiina Uint 1987     STORZ ELEKTROONIKA N 00:46:26
330 973 Annelii Üprus 1977     TELLISKIVI TALLAD N 00:49:36
164 879 Raimo Urgard 1988     PUHAS ENERGIA 2 M 00:32:26
46 882 Evert Usin 1987
Harju maakond
Alpi Eesti OÜ ALPI 2 M 00:23:25
246 883 Lilo Ustaal 1967     RX METSAS N 00:41:31
291 884 Evelin Uudeküll 1989
Harju maakond
ADM Interactive OÜ ADM Active N 00:45:04
154 974 Mari-Liis Üürike 1989
Harju maakond
Fitek AS FITEKI JOOKSVAD E-ARVED N 00:30:42
228 885 Ants Uus 1974
  DECOLAND M 00:39:43
264 886 Inessa Uus 1977
  DECOLAND N 00:43:02
14 887 Ronan Uus 2004     DECOLAND M 00:20:00
218 898 Arie Vaigurand 1979
Harju maakond
    N 00:38:50
16 901 Rein Vaimel 1982       M 00:20:36
112 902 Laine Vain 1983     HARKU PEO N 00:27:27
55 903 Taniel Vain 1987     HARKU PEO M 00:24:09
72 904 Kaili Vainumaa 1970
  STARTER MURRAB LÄBI N 00:25:10
191 905 Tais Vakrõõm 1986      **TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT** N 00:35:54
247 906 Mari Valdek 1983     MAASIKAS N 00:41:38
123 965 Rauno Väli 1990     LIHULA WILSON M 00:28:21
353 967 Kaisa Välk 1976     ABB BOOK AND GO N 00:54:06
52 911 Killut Vallandi 1965     NURMENUKUD N 00:24:01
15 914 Erki Varbola 1975
  EELISTAN ALMALE SAKUT M 00:20:09
43 919 Raavo Vask 1977     VESI JOOKSEB M 00:23:13
277 921 Inga Vatter 1982
Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS SÜTIK N 00:43:55
215 922 Martin Vedler 1989     SMIT M 00:38:34
98 924 Jana Veenpere 1974
Harju maakond
Tallinna Ülikool ARMAS AEG! N 00:26:37
11 926 Erki Veeroos 1977
  TEERULLID OSA 3 M 00:19:40
370 927 Airi Vekmann 1975     PARIMAS EAS N 00:59:00
61 928 Rena Veldt 1988     STORZ A-TEAM N 00:24:23
329 930 Laura Mona Velmre 1993     GASELLID N 00:49:32
206 931 Ott Velsberg 1990
Harju maakond
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium KRATID M 00:37:44
79 933 Raili Vesberg-Pikk 1982
    N 00:25:42
179 937 Marta Vihtre 1992     NAKSITRALLID N 00:34:31
117 938 Andres Viia 1976     ESTNO M 00:27:49
158 939 Jana Viia 1988
Harju maakond
Nortal As Nortal NUX N 00:31:06
177 940 Tauno Viigipuu 1981     NIPERNAADI M 00:34:13
183 943 Kristel Viirmann 1982
  BALBIINOKAD N 00:34:56
373 945 Marianna Viirsaar 1987     KÄIB KÜLL N 00:59:53
404 953 Greete Vilu 1995
Harju maakond
ABB AS ABB rABBit N 02:41:53
146 956 Martin Visnapuu 1982     BALBIINOKAD M 00:29:52
242 959 Katri Voit 1975     RIKSI AEGLASED KIIRUSTAJAD N 00:41:23
13 960 Raili Volmer 1988     RADEMARID N 00:20:00
394 800 Oksana Zadonski 1964
    N 01:15:58
382 801 Elvira Zagarene 1974     TIM PUTTY N 01:03:31
257 802 Evelyn Zahrens 1977     SKY PLUS N 00:42:32
204 804 Jelena Zuravel 1981     MEGAHERTZ N 00:37:16
Sulge

Tulemuse detailne info

...